Цікаве про м. Дніпро

Ви читаєте

Нові фотографії з Ebay

Цікаве про м. Дніпро

Нові фотографії з Ebay

Нові фотографії з Ebay

Перегляд 15 повідомлень - з 361 по 375 (всього 917)
  • Автор
    Записи
  • #15723

    очень похоже Алексей,это оно,только без 4 го этажа

    #15724

    Алексей,а с этим фотом ничего не определилось,у нас ли этот дом или двор,он немного похож на Пушкина 77 или мне кажется?

    Attachments:
    #15726

    На мій погляд, на користь Виборзької, 9 виступають стіна з вікнами — порівняйте, будь ласка, з https://www.google.com.ua/maps/@48.4707276,34.995752,3a,15y,171.79h,92.25t/data=!3m6!1e1!3m4!1s973qBBtRzqZ3DqUrpjEA-g!2e0!7i13312!8i6656?hl=uk — і 21 квартира = 3 поверхи × 7 витяжок.

    Да, торец дома похож, но этаж пропасть не мог, значит в статье автор все таки ошибся.

    #15727

    Алексей,а с этим фотом ничего не определилось,у нас ли этот дом или двор,он немного похож на Пушкина 77 или мне кажется?

    Ні, я не знаю, де це. Але точно не просп. Пушкіна, 77. Там все по-іншому.

    #15728
    imperator
    Учасник

    Алексей,а с этим фотом ничего не определилось,у нас ли этот дом или двор,он немного похож на Пушкина 77 или мне кажется?

    Это сталинка как на Петровского-Мазепы 36, 42, 44 постройки конца 20х годов
    Такой же дом на углу Орловской-Мазепы-Калинина, с той стороны где броневагон
    Ну и на Калинина напротив церкви в парке Калинина
    Окна характерные на лестничной клетке
    В середине 30х в подъезде было уже панорамное непрерывное остекление
    Хорошо бы ещё и общежития конца 20х годов рассмотреть, особенно возле проходной завода Петровского, та что заброшенная, и у Коксохима

    #15791

    Потужна колекція від якогось залізничника (а може й не залізничника, бо, здається, єфрейтор всюди один і той самий). Крім Дніпра – Одеса, Жмеринка, Кобеляки, Бобринська (ім. Т. Г. Шевченка, Сміла), Ромодан, Ромни, Ліщинівка (Білики). Майже все – цікаве.
    Тут продублюю Дніпропетровськ (шукати на “Dnipropetrowsk”). В основному, це Озерка. Можна побачити багато того, чого зараз нема. Також звертаю увагу на світлофори на трамвайно-залізничних переїздах на Горького – Вокзальній. Великий плюс комунгоспу Дніпропетровська! Трохи пригнічує особисто мене те, що трамвайні колії тут мені здаються вузької ширини, а я ж знаю, що вони там широкої. Ну і звичайно ж, вокзал з незвичного ракурса – з узвоза на Старий міст.
    UPD. Щось продавці на Озерці – то по-зимовому, то по-демісезонному. Чи точно тут все Озерка? Подумаємо.
    UPDUPD. Подумали. Звичайно, перша і третя фотографії – це не Озерка. Це треба переносити до Одеси. Там вони взимку, і на третій є моряк.
    UPDUPDUPD. Восьма фотографія розширює наше уявлення про площу М. Островського. Церкви на момент знімання вже нема. Цікаво, це весна чи осінь 1942 р.?

    #15804

    От цікаво – дванадцять дало розмістити, тринадцяту – ні!

    #15806

    Потужна колекція від якогось залізничника (а може й не залізничника, бо, здається, єфрейтор всюди один і той самий). Крім Дніпра — Одеса, Жмеринка, Кобеляки, Бобринська (ім. Т. Г. Шевченка, Сміла), Ромодан, Ромни, Ліщинівка (Білики). Майже все — цікаве.
    Тут продублюю Дніпропетровськ (шукати на «Dnipropetrowsk»). В основному, це Озерка. Можна побачити багато того, чого зараз нема. Також звертаю увагу на світлофори на трамвайно-залізничних переїздах на Горького — Вокзальній. Великий плюс комунгоспу Дніпропетровська! Трохи пригнічує особисто мене те, що трамвайні колії тут мені здаються вузької ширини, а я ж знаю, що вони там широкої. Ну і звичайно ж, вокзал з незвичного ракурса — з узвоза на Старий міст.
    UPD. Щось продавці на Озерці — то по-зимньому, то по-демісезонному. Чи точно тут все Озерка? Подумаємо.
    UPDUPD. Подумали. Звичайно, перша і третя фотографії — це не Озерка. Це треба переносити до Одеси. Там вони взимку, і на третій є моряк.
    UPDUPDUPD. Восьма фотографія розширює наше уявлення про площу М. Островського. Церкви на момент знімання вже нема. Цікаво, це весна чи осінь 1942 р.?

    Алексей,а на фото 5,дома на заднем плане,это на Боброва?

    #15807

    Так, Боброва. І їх зараз нема. Середина квартала Філософська – Чичеріна.

    #15808

    Большое спасибо Алексей,а насчет 8 фото,вы говорите пл.Островского,церкви нет,значит повозка стоит приблизительно ближе к Привокзальной,где маршрутки останавливаются на левый берег? И на фото 7,на заднем плане какая улица и справа-что за сооружения и не на месте ли оно крытого рынка

    #15809

    Фото 8 знято з вул. Вокзальної. Тачка майже на розі Вокзальної і Пастера.
    Яка назва у проїзду позаду на фото 7 я не знаю – чи то Озерний, чи то Трамвайний. Умовно назву його “вул. Чичеріна”. Лівіше “курника” – трамвайне депо, що правіше – я не знаю.

    #15810

    Большое спасибо Алексей.

    #15811

    Ну, і, дякуючи цій серії, нарешті дійшли руки розібратися трохи з заводами. Може, хтось, як і я, не заглиблювався, так ось – на дванадцятій фотографії ДЗМУ.

    #15812

    Спасибо Алексей,а ДЗМУ -это какой завод,современное название с этой аббревиатурой думаю не соответствует тому,что вы хотели сказать

    #15814

    ПАТ “Дніпроважмаш”

Перегляд 15 повідомлень - з 361 по 375 (всього 917)
  • Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .