Цікаве про м. Дніпро

Ви читаєте

Відомі і не дуже фотографії Катеринослава. Високе розділення

Цікаве про м. Дніпро

Відомі і не дуже фотографії Катеринослава. Високе розділення

Відомі і не дуже фотографії Катеринослава. Високе розділення

Головна Форуми Катеринослав Відомі і не дуже фотографії Катеринослава. Високе розділення

Перегляд 15 повідомлень - з 16 по 30 (всього 47)
  • Автор
    Записи
  • #10535


    Похоже что все таки наши пристани слева от моста

    Так, майже точно, наші пристані. Дебаркадери там, схоже, часто міняли місце, зовсім змінювалися, і щодо дамби я не впевнений, що під час фотографування вона була. На одній фотографії (наводжу нижче), мені здається, є ці самі дебаркадери на тих же місцях (ну, тоді, мабуть і дамба є, хоча я її і не бачу). Також стовпи такі самі, як і з протилежного боку мосту. (Трамвайна лінія, наскільки я розумію, якщо і заходить в кадр, то самим тупиком; я її не зміг розрізнити, але опори – такі самі, як і з протилежного боку). Будинки, схоже, дожили до нашого часу, але сильно перебудовані. Треба буде якось не полінитися, вийти на міст і спробувати роздивитися цей, що на передньому плані, покраще.
    Давно цікавить відповідь на питання – що за причина руїни на другому фото? Який це рік? Навіть якщо якась денікінська влада (прапор над дебаркадером), хіба в Громадянську могли бути такі руйнування, та й чи до судноплавства було тоді?

    #10728

    https://www.libr.dp.ua/collection/?pbp=1#javascript:void(0); – а що там написано на табличках? Здогадуюсь: “построенъ въ 18хх – 1884 г. въ царствованіе императора” – далі вже можу прочитати “АЛЕКСАНДРА”. Може відома решта тексту?

    #10731

    Давно цікавить відповідь на питання — що за причина руїни на другому фото? Який це рік? Навіть якщо якась денікінська влада (прапор над дебаркадером), хіба в Громадянську могли бути такі руйнування, та й чи до судноплавства було тоді?

    А точно флаг имеет решающее значение? Потому что мне кажется, если это наш город, то это скорее уже Днепропетровск. Т.е. фото послевоенного периода возможно. Как раз эта часть города возле вокзала была почти полностью разрушена. Пароходы на пристани, такие же или подобные ходили по Днепру еще после войны.

    https://www.libr.dp.ua/collection/?pbp=1#javascript:void(0); — а що там написано на табличках? Здогадуюсь: «построенъ въ 18хх — 1884 г. въ царствованіе императора» — далі вже можу прочитати «АЛЕКСАНДРА». Може відома решта тексту?

    К сожалению ссылка просто на всю коллекцию, открывается 1 карточка, укажите просто номер карточки, слева на сайте, который вы прокомментировали.

    #10733

    Прапор – мені здається, аквафреш – ну, може, лише здається. Якщо після війни, то, виходить, поставили такі ж дебаркадери, на ті ж місця, – якось дуже вже схоже на дореволюційний вигляд. І, мені здається, в цей кадр мала б потрапити водонапірна вежа, що поруч із Горбатим мостом. Дивився-дивився і на дореволюційні, і на воєнного часу фотографії, але точних ознак, щоб визначити час, поки не помітив.

    За посилання перепрошую. № 37 – міст всередині.

    Attachments:
    #10735

    Ну и загадки вы загадываете.) Если бы вы не обратили внимание, и не заметил бы, что там надпись вообще есть. Вот что значит внимание к мелочам. Нагуглить надпись не удалось, сомневаюсь что она вообще где-то сохранена. Да и фотографий в этой точке скорее всего больше нет. Я был вообще удивлен когда эту увидел.

    #10747
    stolbchenko
    Учасник

    https://artkostyuk.com/content/other/1918/vokzal-1918.jpg

    на этом снимке можно рассмотреть подробности, особенно по домам по Проспекту

    #10764

    Сергію, там на pastvu.com в адресі точки знімання ІІ-го реального училища закралася помилка.

    #10765

    Да, спасибо, улицу спутал. Как часто бывает, здание находится на одной улице, но относится к другой. Старокозацкая 63а, верно? Потому что гугл вообще адрес здания не дает. Или я не так смотрю.

    #10770

    Я, чесно кажучи, зрозумів, що то адреса точки, звідки знімалося (я думав, що Ви мали на увазі Пушкіна, 43), але, мабуть, Ви праві – тут йдеться про адресу об’єкту, який знімали. В цьому випадку адреса госпіталя Комсомольська, 63. Будинок, звісно, якусь літеру (чи літер, як правильно – не знаю) має, але, на мій погляд справедливим буде називати його Старокозацька, 63.

    #12491
    misskapriz
    Учасник

    Олексію, а будь-ласка, допоможіть: побачила фото в електроному державному каталозі РФ ось це фото. ( з цього архіву тут багато фото, але ж цього я не помічала)
    завантажити його в нормальному форматі не дає мені можливості. дуже маленька картинка завантажується, але може воно Вам знайоме.
    підписано “Вечерский Николай Иванович (старший)
    Фотография. Прогулка по Екатеринославу”
    в чому в мене питання – що за будинок за жінкою?
    це на проспекті?

    Attachments:
    #12493

    Все просто, это не Екатеринослав. В той серии фотографий Вечерского еще затесались несколько фото другого (других городов).

    #12494
    misskapriz
    Учасник

    спасибо!

    а вот здесь, подскажите пожалуйста, дворец студентов
    а дальше за ступеньками что за постройка?

    Attachments:
    #12496

    Обычная беседка, подобная в парке в тот же период.

    Attachments:
    #12500

    Факт альтанки беззаперечний, але дивне якесь для неї місце. Де б її тут вставити?

    UPD! О! Стоп! Це ж фотографія з тією ж компанією Туполева. Так де ж альтанка???

    #12510
    misskapriz
    Учасник

    мне тоже ее размещение показалось странным, там такой выход красивый, ступеньки, клумба..к чему там беседка…
    пересмотрела еще раз на сайте каталога – там 14 фото, больше с таким ракурсом фото нет.
    теперь и мне интересно – как же так получилось

Перегляд 15 повідомлень - з 16 по 30 (всього 47)
  • Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .