Цікаве про м. Дніпро

Ви читаєте

Фотографии города 1950-1991

Цікаве про м. Дніпро

Фотографии города 1950-1991

Фотографии города 1950-1991

Головна Форуми Радянський Дніпропетровськ Фотографии города 1950-1991

Перегляд 15 повідомлень - з 286 по 300 (всього 1,369)
  • Автор
    Записи
  • #14051

    Так. Саме такі.

    #14052

    Фотографія (вихідна), схоже, до 1966 року. Бо на фотографії поруч є вантажівка, що їде вул. Артема вгору, тобто рух ще двосторонній, міст не відкрито. Хоча, там само є й якийсь “бобик”, що стоїть на зустрічній смузі, але ж цей стоїть, а вантажівка їде, так що рух двосторонній.
    (Світлофор, як ми знаємо, до сімдесятих довисів, так що він – аргумент, але не стопроцентний).

    #14054

    У меня наверное уже глаз замылился вглядываясь в эту табличку. Но в первой строке вижу большие “АС”, потом да, может кавычка, потом похоже на “2 в степени x”(т.е. 2-ух сокращение). Во второй строке вообще похоже на два слова.Первое “Окт” или “Ост”, возможно сокращение, а второе начинается на “з”, может “за”.

    #14055
    Anna
    Учасник

    У меня наверное уже глаз замылился вглядываясь в эту табличку. Но в первой строке вижу большие «АС», потом да, может кавычка, потом похоже на «2 в степени x»(т.е. 2-ух сокращение). Во второй строке вообще похоже на два слова.Первое «Окт» или «Ост», возможно сокращение, а второе начинается на «з», может «за».

    Да! Я тоже вижу “Окт” или “Ост”. АС , кавычка , слово из шести букв , третья, возможно “н”, второй ряд “Окт”, пробел и еще четыре буквы .

    #14056

    Тут кажется еще нет столба
    https://pastvu.com/p/340089

    #14057

    На табличці написано “ОСТАНОВКА ВАГОНОВ”. Здогадатися, що означає четвірка я не можу, як припущення висловлю, що цей знак дозволяє зупиняти поїзд так, щоб “передній габарит” першого вагона був не більше ніж на 4 метри попереду знака.
    Дивитися рекомендую на “необробленій” і навіть не “обрізаній і збільшеній” О. Волоком фотографії.

    #14082
    imperator
    Учасник

    Со страницы Старостина. Так и не понял где это фото сделано. Адрес на табличке не читается, только номер 15:

    #14084

    Короленка без листя невпізнанна.

    #14138
    Anna
    Учасник

    Башня № 2 , о которой упоминает на своей странице Den Weissman https://www.facebook.com/dv.shrub/posts/2605857826328420?comment_id=2616366055277597&notif_id=1588004895242027&notif_t=feedback_reaction_generic&ref=notif . Кадр из фильма 1965 года “Рано утром”, место съемки – “кучугуры” на Осенней.

    Attachments:
    #14140

    Ось вона на фотографії Ю. Поллюля. А з воєнних фотографій, з № 1 – найкраще, що мені трапилося – тут https://artkostyuk.com/photo/1942/18.jpg.

    Attachments:
    #14142
    Anna
    Учасник

    ОЛЕКСІЙ АДАМЧИК , о дякую . А я в хроніці знайшла ось такі кадри , але не впевнена , що це вона . https://www.youtube.com/watch?v=byGGiNGZ5YE&fbclid=IwAR2z1QAh-flaaNEbX0k1RCZ2p_EFx-5sUEqAxMppFFLNOaFhwZ8lx6Ecl4U

    Attachments:
    #14144

    Ні, це ось вежа, на ДЗМУ https://oldmaps.dp.ua/?leftmap=300544&double=0#18/48.47380/34.95934. А знято приблизно звідси https://oldmaps.dp.ua/?leftmap=300544&double=1#17/48.46304/34.95880 (тільки не у 1944 році, а у 1941).

    #14184
    Артем Костюк
    Хранитель

    Прислал Роман Бугайчанко. Я почти уверен, что это Днепр. Меня немного смущает конструкция Амурского моста, но возможно это временная конструкция до 1955 года. Во вложении пару фотографий этой конструкции вблизи (спасибо Сергей Мушенок)

    #14188

    Щодо першої – як на мене, то і сумнівів бути не може, не бачу якихось нестиковок із Дніпром. Дякуємо за фото і Роману, і Артему. Друга фотографія ж з’явилася із поясненням, що це – 1945 рік. Дивлячись на одяг людей, я б сильно засумнівався. Також підштовхує до обережності можливий факт обрізання напису внизу. Додам також, що міст у стані до 1955 року непогано видно на панорамі Ю. Поллюля.
    Артеме, на стоп-кадрі з копірайтом NCTV – то не дерев’яний міст, то ота понтонна переправа, як ви її назвали “обхід руїн”.
    Ще перепрошую, що не за темою. Наскільки я зрозумів, сьогодні, поповнивши свій альбом на flickr, О. Волок підштовхнув Р. Бугайченка, мене, мабуть ще багато народу передивитися старіші фотографії у ньому. Внаслідок цього трохи розповсюдилася помилочка у визначенні місцезнаходження ще одного дніпровського мосту. Його зруйновано, я так розумію, що у 1941 році нашими, але я не уточнював, може й помиляюся. Серія фоторафій в альбомі Олександра – це Дарницький міст у Києві. Щодо останньої, окремої фотографії – не знаю, може й Кременчуцький. Якби не опори з дерев’яних колод, я б взагалі припустив, що то – наш міст.

    UPD! Зараз знов подивився reibert – зрозумів, звідки питання щодо мостів на першому фото. Ну, якщо стверджують що це Кременчук, то погоджуюся, що треба розібратися, сподіваюся, що ми впевнимося, що це – Дніпропетровськ. Дякую Роману за спостережливість.
    UPDUPD! І справді – не Дніпропетровськ. На нещодавній фотографії від О. Волока з архіва Тісенкових/Білоус непогано видно – опори інші.

    #14190

    Щодо першої — як на мене, то і сумнівів бути не може, не бачу якихось нестиковок із Дніпром. Дякуємо за фото і Роману, і Артему. Друга фотографія ж з’явилася із поясненням, що це — 1945 рік. Дивлячись на одяг людей, я б сильно засумнівався. Також підштовхує до обережності можливий факт обрізання напису внизу. Додам також, що міст у стані до 1955 року непогано видно на панорамі Ю. Поллюля.
    Артеме, на стоп-кадрі з копірайтом NCTV — то не дерев’яний міст, то ота понтонна переправа, як ви її назвали «обхід руїн».
    Ще перепрошую, що не за темою. Наскільки я зрозумів, сьогодні, поповнивши свій альбом на flickr, О. Волок підштовхнув Р. Бугайченка, мене, мабуть ще багато народу передивитися старіші фотографії у ньому. Внаслідок цього трохи розповсюдилася помилочка у визначенні місцезнаходження ще одного дніпровського мосту. Його зруйновано, я так розумію, що у 1941 році нашими, але я не уточнював, може й помиляюся. Серія фоторафій в альбомі Олександра — це Дарницький міст у Києві. Щодо останньої, окремої фотографії — не знаю, може й Кременчуцький. Якби не опори з дерев’яних колод, я б взагалі припустив, що то — наш міст.

    Дякую стосовно інформації за Дарницький міст – … буває)) Дійсно, завдяки активності Олександра, в результаті маємо гарне фото дерев’яного мосту у Дніпрі. З повагою

Перегляд 15 повідомлень - з 286 по 300 (всього 1,369)
  • Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .