Цікаве про м. Дніпро

Ви читаєте

По теме история Екатеринослава

Цікаве про м. Дніпро

По теме история Екатеринослава

По теме история Екатеринослава

Головна Форуми Катеринослав По теме история Екатеринослава

Перегляд 6 повідомлень - з 1 по 6 (всього 6)
  • Автор
    Записи
  • #10369
    misskapriz
    Учасник

    Артем,прошу прощения,что не совсем по теме, но благодаря Вашему блога (сайту) сумела приобрести книгу о истории Днепропетровска,о которой не знала и которую купить оказалось не просто. Но получилось) у вас здесь содержится поистине уникальная информация,за что (не я первая и не последняя) говорю спасибо!
    Заинтересовала книга, у Вас в блоге она упоминается,авторы Г.Н. Кудря- Лясковская и Н.А. Лясковский книга «Лики старого города. Записки старожилов» (2015):
    В продаже её нет,в библиотеке на Воскресенской -1 экземпляр, и домой не дают.
    Может кто-то из подписчиков знает, где можно купить, буду благодарна за любую информацию.

    #10384
    Артем Костюк
    Хранитель

    Я спрошу непосредственно у автора..

    #10497
    Артем Костюк
    Хранитель

    Спросил.. у него уже нет этой книги.. там был очень маленький тираж.

    #10498
    misskapriz
    Учасник

    Эх..как жалко…
    Артем, в любом случае спасибо Вам за содействие!
    Может мне библиотека откопировать позволит,такая мысль посетила.

    #18915

    https://www.facebook.com/MIDnipro/photos/a.133912831366887/510694930355340/?type=3&theater.
    Якби це справді було щось типу того, за що його видають, і стояло на Шмідта з тих часів, то навіть якби воно було на балансі у того управління, то все одно це, швидше за все, було б актом вандалізму. Благоустрій – це не виламувати сторічні речі, а підтримувати їх у робочому або охайному вигляді. Добре хоч те, що ця штука напевно є чимось трохи прозаїчнішим – якимось вентиляційним виходом. Але, якщо вона там справді сто років простояла, це все одно – жлобство і примітивізм.
    А музей, на мій погляд, чесніше вчинив би, якби сам виламав її. А так виглядає як боягузтво. От Управління благоустрою – це сміливці! (Безумовно, я віддаю собі звіт, хто там визначає, що кому робити.) Гадаю, у музеї можна й сходи завода Заславського пошукати.

    #22668

    На сторінці Олени Присягиної дуже незвичайні гості! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1304681950368838&set=p.1304681950368838&type=3.
    Дякую і пані Олені, і панові Тейвзу, це дуже цікаво! І вітаю із цим знайомством!

Перегляд 6 повідомлень - з 1 по 6 (всього 6)
  • Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .