Цікаве про м. Дніпро

Ви читаєте

Нові фотографії з Ebay

Цікаве про м. Дніпро

Нові фотографії з Ebay

Нові фотографії з Ebay

Перегляд 15 повідомлень - з 766 по 780 (всього 917)
  • Автор
    Записи
  • #20995

    Отакої! Цього ми ще, гадаю, ніколи не бачили! 21-22 серпня ніякого вагона тут нема https://oldmaps.dp.ua/?leftmap=2210841&rightmap=220841#18/48.46376/35.04781. Можливо, його туди поставили, вивільнюючи колії першого маршрута?

    Смерть московським окупантам! Перемога буде за Україною! Слава її захисникам! Шана й пам’ять безневинним жертвам скаженого агресора!

    #21042

    Тут така упевнена заявка на сенсацію. Можливо хтось впізнає наше місто? Я щось серйозно сумніваюся.
    Хоча із такою заявкою у будь якому разі непогано було б розібратися, чи справді мала місце заявлена “пам’ятна поїздка до Дніпропетровська”? В принципі, у підпису й справді не стверджується, що знято у Дніпропетровську. Йдеться про поїздку до Дніпропетровська.
    Перепрошую за сумбур!
    UPD Ще раз перепрошую! То я, як завжди, поспішив. Сенсацій немає. То я погано бачу. Те, що я сприйняв за сенсаційний знак танкової групи Ґудеріана, – то не “G”, то знак дивізії “Вікінг”. Перепрошую, перепрошую, перепрошую!

    Шана й вдячність героям – Службі безпеки України!

    #21046

    Тут така упевнена заявка на сенсацію. Можливо хтось впізнає наше місто? Я щось серйозно сумніваюся.
    Хоча із такою заявкою у будь якому разі непогано було б розібратися, чи справді мала місце заявлена «пам’ятна поїздка до Дніпропетровська»? В принципі, у підпису й справді не стверджується, що знято у Дніпропетровську. Йдеться про поїздку до Дніпропетровська.
    Перепрошую за сумбур!
    UPD Ще раз перепрошую! То я, як завжди, поспішив. Сенсацій немає. То я погано бачу. Те, що я сприйняв за сенсаційний знак танкової групи Гудеріана, — то не «G», то знак дивізії «Вікінг». Перепрошую, перепрошую, перепрошую!

    Шана й вдячність героям — Службі безпеки України!

    Мне не знакома местность,фонарь интересный и стена дома наляпана цементом,я таких домов в городе не помню

    #21153

    Таке трапилося. Знак дорожній, звичайно, привертає увагу не лише водія, а й нашу з Вами.
    Там ще є фотографії чотири “з-під” Дніпропетровська. Але міста там нема.

    Добра слава й вічна пам’ять безневинним мирним громадянам – жертвам московських агресорів!

    #21158

    Отакої! Цього ми ще, гадаю, ніколи не бачили!..

    Раніше не бачив, бо неуважний. Знайшов у себе серед давніх фотографій цей вагон. Пояснень, щоправда, для мене не додалося.

    Дякуємо усім країнам – щирим партнерам України!

    Attachments:
    #21160
    imperator
    Учасник

    Таке трапилося. Знак дорожній, звичайно, привертає увагу не лише водія, а й нашу з Вами.
    Там ще є фотографії чотири «з-під» Дніпропетровська. Але міста там нема.

    Добра слава й вічна пам’ять безневинним мирним громадянам — жертвам московських агресорів!

    Таке трапилося. Знак дорожній, звичайно, привертає увагу не лише водія, а й нашу з Вами.
    Там ще є фотографії чотири «з-під» Дніпропетровська. Але міста там нема.

    Добра слава й вічна пам’ять безневинним мирним громадянам — жертвам московських агресорів!

    Это Троицкая церковь на горизонте? Значит дома справа – Грушевского 15-17?

    #21162

    Так, все вірно.

    Дякуємо нашим захисникам – Збройним силам України!

    #21368

    Ще до бібліотечки Воронцовського острова. Також просп. Гагаріна, 19, 21, Сімферопольські казарми… Знято з рогу хіміко-технологічного інститута. (Вид на Дніпровсько-Самарський рубіж. 1941)

    Шана й вдячність захисникам Сходу України!

    #21373
    imperator
    Учасник

    Без корпуса “М” где был наш деканат вид на Днепр прекрасен
    Разрешения бы прибавить раз в …надцать

    #21374
    AlexV777
    Учасник

    Ще до бібліотечки Воронцовського острова. Також просп. Гагаріна, 19, 21, Сімферопольські казарми… Знято з рогу хіміко-технологічного інститута. (Вид на Дніпровсько-Самарський рубіж. 1941)

    Де посилання на лот?

    #21376

    https://www.ebay.de/itm/154958243880?hash=item24143b2828:g:aC0AAOSwM0tiTbtu.
    До речі, ці смішні німці на лотах пишуть, що до України вони товари не надсилають.

    Шана й вдячність народу, що змущений весь час зупиняти якихось нацистів!

    #21402

    Ось ще фото того собора у Смоленську. Та й вулиця, мабуть, та ж, тільки поближче до собора. Ні, вулиця інша – В. Радянська.
    Не перестаєш дивуватися, за якими закономірностями з’являються фотографії? Чи то просто починаєш звертати увагу на них, коли питання виникає…
    https://www.ebay.de/itm/354029332139?hash=item526dcae6ab:g:RZcAAOSwTBBiZ-a~.

    Вдячність іноземним постачальникам зброї Україні!

    #21702

    Цікаво подивитися на житло (?) на острові. І у парку. Шкода, тир до пуття не роздивитися.

    Дякуємо захисникам України!

    #21862
    #22210

    Таллінн?? Вони знущаються чи що?

    Шана й вдячність українським військовим!

Перегляд 15 повідомлень - з 766 по 780 (всього 917)
  • Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .