Главная Форум Екатеринослав Дома Екатеринослава

В этой теме 6 ответов, 3 участника, последнее обновление misskapriz misskapriz 6 дн., 10 час. назад.

Просмотр 7 сообщений - с 1 по 7 (из 7 всего)
 • Автор
  Сообщения
 • #10495
  misskapriz
  misskapriz
  Участник

  Прошу подсказать!
  На сайте днепровской панорамы нашла фото/открытку.
  Подписано перекрёсток ул.Широкой и Проспекта
  Это дом,который находился там до дома Зильбермана? (сейчас ул.Горького/княгини Ольги,2)
  Или это совершенно другое строение?
  Заранее спасибо

  Вложения:
  Вы должны войти для просмотра вложений.
  #10727

  Тільки зараз помітив Ваше повідомлення.
  Це — з протилежної сторони Широкої. Вид вздовж проспекта. Зараз тут Дм. Яворницького, 100.

  #10730
  misskapriz
  misskapriz
  Участник

  Олексiю,дуже дякую за відповідь!

  #11227

  На сторінці Олени Присягиної https://www.facebook.com/groups/421334225037372/?ref=direct Сергій Чигвінцев поставив цікаве питання щодо будинку на дореволюційному фото на Каміннях.
  З величезною впевненістю (просто там більше немає будинків з саме так розташованим дахом) запропоную наступний варіант. Для наочності пропоную звернутися до аерофотознімку 1918 року (просто фантастика, які у нас в розпорядженні є матеріали!):
  Також позначив згадуваний там в коментарях будинок Кам’яна, 17.

  Upd: Бачу, що з дахами 3 і 4 поспішив — їх не буде видно. Але все ж будинки 1, 2 — саме ті — інших нема. 3 і 4 або треба шукати в тінях, або чомусь їх у 1918 році нема. Зараз буду думати. Пропоную також подумати усім читачам.
  Upd. 2: Приношу великі вибачення за поспіх. Правильно так, як на третьому скріншоті — це справді вид саме від саду Потьомкіна. Будинок 2 — звичайно, слабке місце цього варіанта, але все ж таки висловлю тепер величезну впевненість в цьому варіанті. В 1944 році цих будинків не було.

  Вложения:
  Вы должны войти для просмотра вложений.
  #11238

  Сергей Мушенок
  Участник

  Ответ Э. Морозова отсюда

  Gepostet von Ehduard Morozov am Montag, 20. Mai 2019

  #11239

  Приєднуюсь до подяки Едуарду Морозову за відповідь, але я все ж таки впевнений у своїй версії. В принципі, той, дореволюційний, будинок ми позначаємо з різницею у півтори ділянки, але все ж різниця є; а головне, що самого будинку — я ввавжаю — ні там, ні там вже немає. Тінь — то від якогось елементу рельєфу, в крайному випадку від споруди висотою з «будинок 2» в моїх позначеннях.
  Щодо 17-го будинку, то точно нумерацію ділянок на Кам’яній я, звісно, не знаю, але там, де Е. Морозов вказує 17-й будинок, в 1965 році вже нічого не було, а місце це знаходиться ближче до парку, ніж навіть 19-а ділянка (в 90-х).
  Окремо хочу зазначити, що на знімку 27.09.1943 р., хоч там і погано видно, схоже на те, що справді — всі будинки ще цілі — доходжу висновку, що зруйновані вони під час звільнення.

  #13262
  misskapriz
  misskapriz
  Участник

  Олексію, в мене до Вас є одне запитання стосовно однієї книги про Єкатеринослав,можливо у Вас є якась інформація, але щоб не порушувати нічиї авторські права, прошу Вас відгукнутися на мою електрону адресу margosha@email.ua
  заздалегідь дякую!

Просмотр 7 сообщений - с 1 по 7 (из 7 всего)

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.