Главная Форум Днепропетровск в период немецкой оккупации Визначення місця зйомки однієї фотографії

В этой теме 29 ответов, 5 участников, последнее обновление  Олексій Адамчик 2 мес., 3 нед. назад.

Просмотр 15 сообщений - с 16 по 30 (из 30 всего)
  • Автор

Сергей Мушенок
    Участник

Август 1942 года.Район рынка "Озерка".Фото из книги "Нацистский "новый порядок " в городах Украины."

Gepostet von Елена Присягина am Dienstag, 1. Oktober 2019

Ну хотя, что заглавное фото темы в Днепропетровске мы уже не сомневались или сомневались?

Сергей Мушенок
    Участник

Перекресток Пастера или Горького?

Ніяк не можу співставити, щоб все сходилося. Горького виключаємо, там би ми бачили пивзавод. Має бути перед поворотом на Пастера, але отут римська четвірка в інний бік. Але на це може бути тисяча причин. Має бути Пастера, але точно поки сказати не можу.

Вложения:
    Вы должны войти для просмотра вложений.

Сергей Мушенок
    Участник

Если Пастера, то выходит, что эта часть «Пассажа» уже в 42 была полностью разрушена.

Ні-ні. Якщо це — Пастера, то це — не той самий вказівник. Цей має стояти ближче до вокзала, перед поворотом на Пастера, а, значить не на бульварі, а на непарній стороні, бо інакше, ми б бачили дерева, що ростуть на бульварі. При цьому пасаж залишається лівіше, за кадром. Але все це — дуже хитке. Може треба зі Шмідта дивитися, так куди там вказувати в двох напрямках під 90 градусів? І сонце на Шмідта з протилежного боку. Більше схоже, що Пастера, але зовсім не певно.

Сергей Мушенок
    Участник

Понял, указателей немцы судя по всему не жалели).
    H.B.L.- Heeres-Betriebsstoff-Lager армейский топливный склад
    если это та аббревиатура с указателя.

А ні! Сергій, Ви праві. Якщо це Пастера, то просто пасаж (принаймні, західний) вже зруйновано. Хоча, зається, ще є. Наприклад, тут.

Вложения:

А я подумав «Haupt» — головний. Але вірний, звичайно, Ваш варіант.

Сергей Мушенок
    Участник

А мне кажется или обведенный указатель «к мосту», плохо видно.

Вложения:

Не можу прочитати.

Сергей Мушенок
    Участник

Хм, что-то я запутался, на вашей фотографии 2-6 и на этой похоже видна задняя сторона пассажа все таки, как на искомом фото? Но этого же не может быть, верно?

Вложения:

Сергей Мушенок
    Участник

По указателю, что я обвел, почти уверен что там мост написано, характерная «k» высокая и первая точно «B». И «е» в конце слова.

Сергію, не зовсім зрозумів! На 2-6 пасаж обвів червоним, а стіну з фотографії, де написано ORIGINAL даю з oldmaps https://oldmaps.dp.ua/?leftmap=300544&rightmap=2210841#18/48.47331/35.01994. Те, що, можливо, зображено на сьогоднішньому фото також додаю.

Щодо Brücke, то я погоджуюсь, тільки для rüc начебто малувато місця. Але воно під дуже великим кутом, так що запросто може бути. Ну і звичайно, якщо там Brücke, то це повороот на Пастера.

Вложения:

Сергей Мушенок
    Участник

Такое чувство, что это фото где-то рядом с заглавным

Мій хутір на Дніпрі.Намагання продемонструвати "нову якість життя" у середині 1930-х років призвели до появи на…

Gepostet von Валентин Старостін am Freitag, 10. April 2020

Так, можливо. Я спочатку більше схилявся, що отут, праворуч, але тіні промовляють за Вашу версію.

Вложения:
Просмотр 15 сообщений - с 16 по 30 (из 30 всего)

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.