Цікаве про м. Дніпро

Ви читаєте

Фото з різних джерел

Цікаве про м. Дніпро

Фото з різних джерел

Фото з різних джерел

Перегляд 15 повідомлень - з 391 по 405 (всього 481)
  • Автор
    Записи
  • #20834

    Ого-го! Дуже дякую, Сергію!
    9 – так, парк Калініна, італійська ділянка.
    14 – просп. Дм. Яворницького. На Чкалова опори інші. Достеменно, на жаль, не бачу, є третя рейка чи нема.
    Хто б міг подумати, що у нас тут був швейцарський Червоний Хрест! Ми (принаймні я) взагалі, здається, все далеко від дійсності (щоб не сказати – правди) уявляємо.

    #20835

    А по остальным фото, где моего комментария нет либо со знаком вопроса, нет у вас вариантов?
    14 — просп. Дм. Яворницького. На Чкалова опори інші. Достеменно, на жаль, не бачу, є третя рейка чи нема.
    А где именно такой участок, уточните пожалуйста?

    #20836

    Миссия Швейцарского Красного Креста на Восточном фронте, зима 1942-1943 г. Фотографии . Альбом. Днепропетровск. Album Alfred Brauchli, Teil 3/3, Ärzte — und Pflegermission des Schweizerischen Roten Kreizes an der Ostfront, Winter 1942-1943:

    Дякую за цікаву інформацію про походження фотографій!

    Додам ще одну з цієї ж серії, може ще щось-десь загубилось…

    Attachments:
    #20838

    Сергію, на жаль, поки нічого з тих, що під питанням, не зрозумів. Я ще намагатимуся.
    А що незвичайного з колією на 14? Це колії поcередині бульвара – від Будинка спілок до Соборної площі. Мені дещо здається, що там пейзаж в далечінь вниз йде. Тоді це зупинка “Історичний музей”. Але там не має бути третьої рейки. А у мене якесь враження, що їх там аж чотири.
    5 – там пишуть, що це на вокзалі.
    1 – там пишуть, що це – прибуття до Берліна.

    #20839

    Я, мабуть, не зрозумів питання.
    Третя рейка була від вокзала до Січ. Стрільців і від нинішнього Танка до Табірного базара. Соборною площею третя рейка була лише на зовнішній колії.

    #20840

    Третя рейка була від вокзала до Січ. Стрільців і від нинішнього Танка до Табірного базара. Соборною площею третя рейка була лише на зовнішній колії..

    Спасибо, я тоже не совсем понятно спросил.

    5 — там пишуть, що це на вокзалі.

    Да, очень похоже что снимали из вагона через окно.

    #20853

    Дякую за цікаву інформацію про походження фотографій!

    И вам спасибо, еще вот эта из этой серии потерялась

    Attachments:
    #20860

    № 16. Можливо, ми будемо здивовані, але це ми вже бачили. Просто ми не завжди читаємо. Або забуваємо.

    Attachments:
    #20875

    № 12. Сергій майже правий. Десь отут вони сидять https://oldmaps.dp.ua/?leftmap=190643&rightmap=2210841#18/48.46609/35.03310.
    А у червні довгу споруду праворуч вже перекривають новим дахом.

    #20876

    Щодо № 14 – це, звичайно, ніякий не “Історичний музей”. Найлогічніше, як на мене, припустити, що це знято там-таки – на зупинці “вул. Леніна” чи “вул. Короленка”.

    #20880

    № 16. Можливо, ми будемо здивовані, але це ми вже бачили. Просто ми не завжди читаємо. Або забуваємо.

    Как все просто и сложно одновременно оказалось. Спасибо Алексей, и за остальные локации также.

    #20888

    №16. Д. Яворницького, 77

    #20934

    Нічого собі! https://reibert.info/threads/dnepropetrovsk-foto-v-vojnu.31688/page-28#post-14783280.
    Щиро дякую Максиму Кривченку і не можу утриматися від дублювання тут!

    Щодо серії фотографій mister.kite – ще треба думати. Принаймні не все там – Дніпропетровськ.

    #20941

    Попробую определить локации,
    1 – Пушкина, на заднем плане пер-к со Шмидта?
    2 – пер-к Ленинградской и Горького?

    #20942
    imperator
    Учасник

    Внизу то понятно что вагоны на Горького стоят
    Машин то сколько легковых на перекрёстке, они своим ходом все с Германии(Польши) пришли? У нас в 70е годы только наверно такое столпотворение именно по легковым повторилось. И не скажешь что год так 42й.
    Вверху дом длинноват для довоенной сталинки на углу Пушкина-Савченко. И арки там в окнах магазина на первом этаже. Других там таких сталинок нет.

Перегляд 15 повідомлень - з 391 по 405 (всього 481)
  • Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .