Цікаве про м. Дніпро

Ви читаєте

Нові фотографії з Ebay

Цікаве про м. Дніпро

Нові фотографії з Ebay

Нові фотографії з Ebay

Перегляд 15 повідомлень - з 871 по 885 (всього 917)
  • Автор
    Записи
  • #22867
    AlexV777
    Учасник

    4- Пушкина?

    4 – Здається, Управління Катериниської залізниці, проспект Дмитра Яворницького, 108

    #22868

    Таки да, похоже на то, не признал сходу.

    #22869

    Ви усе вірно з Олександром визначили. 1 підписано Слов’янськом чи чимось таким, але надто вже воно схоже на 2 – я не стримався. 3 – 5-та танкова дивізія – мається на увазі не вермахт, а СС, 5-та дивізія СС – це “Вікінг” (танкова дивізія без жодного танку). 5, 6 – я також не знав, хоча там є орієнтири, але це потребує часу; але сьогоднішні фотографії надають відповідь – це вони стоять на тому ж таки ДЗМУ.

    #22886

    Оце клас! Очманіти можна!
    І до речі, що то горить на заводі майбутньому ГШУ?

    Слава Україні!

    #22888

    Шкода, трамваїв містом не видно. Лише 205-й поїзд розмито видно на Чкалова – Сєрова (Базарній – Садовій).

    Героям слава!

    #22891

    Оце клас! Очманіти можна!

    Просто шикарная панорама, спасибо, Алексей. Его бы в лучшем качестве, и покрутится бы фотографу по сторонам.
    АФ это конечно хорошо, но фото со съемкой под углом совсем по другому выглядят, интереснее, когда чувствуется объем.

    #22893

    Вокзал ще цілий, під дахом. Так коли ж він згорів?!

    #22894

    Як на мене, то й у річпорту ще усе ціле. Таке враження, що міст щойно підірвано. Але за сонцем – це десь обідній час, не ранок.

    #22895

    Таке враження, що міст щойно підірвано.

    У меня тоже такая же мысль возникла, город практически еще целый. Покровская церковь только немного пострадала от налета раньше.
    А по мосту как будто еще дым даже не развеялся, если конечно это не артефакты на самом фото.

    #22896

    Скоріше то після вибуху горить дерев’яний настил мосту. Це цілком може бути час після півдня. І тоді дата фото може бути 25.08.1941

    #22900
    Артем Костюк
    Хранитель

    Олексій, дуже дякую за знахідку. Ми спробуємо викупити цю світлину. А поки дуже непоганий варіант покращення чіткості від підписника Slawa Gorobets:

    https://artkostyuk.com/imghost/image.php?di=MBW6

    #22901

    Цікавий варіант. Дуже дякую!
    І отут вперше до мене дійшло, що 205-й трамвайний поїзд (другий маршрут) складається не з трьох вагонів, а з двох. А досить-таки близько до нього стоїть ще одновагонна четвірка. Така обробка фотографії дозволила розрізнити, де причіпний вагон, а де моторний. Це все-таки досить дрібні деталі, а вихідне розділення фотографії геть невисоке. Ще раз дякую!

    #22903

    28 серпня “Спартак” вже без дахів. Тож знімок – не пізніше 27 серпня.
    А вокзал, схоже, й 28-го був ще цілий. Річпорт цілий ще 29 серпня (є аерофото).

    #22904
    imperator
    Учасник

    Над зданиями в том месте на углу Фабра/Яворницкого дым сильный
    И как бы немного кажется что стены стоят без окон и крыши на месте нынешнего въезда во двор Яворницкого 83
    Трамваи настолько размыты, что их номера и оборудование на крыше перепутать с дефектом фото или проявки раз плюнуть

    #22905

    Так на фото там пожежа. А 28-го вже усе згоріло. Тобто знято раніше.
    Швидше за все, це знято 25 серпня.
    Номери, звичайно, не з аерофото, а от моторний і причіпний розрізнити можна. Та воно й на аерофото 21.08.41 видно, що третій вагон трохи далі стоїть від другого. Просто я раніше дивився упереджено і бачив те, що сам собі вигадав.

    Attachments:
Перегляд 15 повідомлень - з 871 по 885 (всього 917)
  • Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .