Цікаве про м. Дніпро

Ви читаєте

Фото з різних джерел

Цікаве про м. Дніпро

Фото з різних джерел

Фото з різних джерел

Перегляд 15 повідомлень - з 136 по 150 (всього 481)
  • Автор
    Записи
  • #13294

    Сергію, а чому різні? Я поки що не побачив відмінностей. Як на мене, це одні й ті самі човники.

    #13295

    Сами лодочки кажется да, одинаковые, а вот размер площадки, штакетник отличаются,насколько я вижу. На нижнем фото самих лодочек даже больше по счету вроде бы, т.е. площадка больше в длину.

    #13296

    Та ні, Сергію! Придивіться, будь ласка ще раз. Все те саме. Човників – шість. На одній фотографії один вільний, на іншій – два. Якби не ті люди, що сидять, – а вони різні на фотографіях – я б взагалі припустив, що це фотограф з різних боків сфотографував приблизно в один і той самий час.

    #13297

    Пересмотрел, присмотрелся, согласен, все одинаковое. Ракурсы просто разные, поэтому возникли сомнения. Окончательно перестал сомневаться, когда сличил вид и расположение деревянной кассы.

    #13298
    imperator
    Учасник

    Кстати, возможно глупый вопрос, но засомневался, второе фото в какую сторону вид, в сторону Днепра или от него?
    Вопрос снимается, по АФ уже сам понял, что от Днепра съемка.

    Талант офицера артиллериста по обнаружению реперов на местности за деньги не купишь. Вы на местности определили или только по фото?
    Получается качели находились на месте пристройки, где будка “ремонт обуви”, к сталинке, в которой при союзе был “Дом Радио”?

    #13299

    На фотографіях “човники” стоять тут: https://oldmaps.dp.ua/?leftmap=2210841&double=1#18/48.47387/35.02232. Нижче, на першому фото це місце, коли Кам’яні ряди палають. Коли вже зайшла мова, то ось, на другому фото, цей самий тир-театр 4 грудня 1942 року – достояв, ще й з тим самим портретом чи що там за шарж якийсь. А “човники” в той час, коли палають ряди, стоять ось: https://oldmaps.dp.ua/?leftmap=2210841&double=1#18/48.47230/35.02112. Ті самі, чи такі самі – не знаю, бо не знаю, коли саме знято фотографії “від Сергія” і третю фотографію “від мене”.

    #13353

    Вул. Бородинська? Зі сторінки О. Присягиної https://www.facebook.com/groups/421334225037372/?ref=direct; дякуємо за фото усім причетним. Але я дуже сумніваюся, що це Бородинська. Якщо хтось може точніше на Бородинській (або будь-де) вказати місце – був би дуже-дуже вдячним.

    #13356

    Как раз только что смотрел, не нашел чтобы идеально вписывалось, есть какие-то места похожие, но не те, если присмотреться. Судя по АФ там, как и сейчас, должен быть бульварчик по центру улицы. На фото выше не похоже на бульвар? Есть вообще другие фото Бородинской примерно того же периода или вообще хотя бы какие-нибудь?

    #13398
    Anna
    Учасник

    Из группы “Ностальгия по Днепру”

    Attachments:
    #13403

    Дякую, бо там так і не відкривається.

    #13428

    Сохраню еще здесь на всякий, потому что на основном сайте только ссылками получилось добавить.

    #13433
    #13493

    Артеме, Владиславе! Щодо фотографій у Telegram.
    Місце знімання фотографії Троїцького базара додаю.
    Фотографія історичного музея – так, справді післявоєнна. Орієнтири – стан старого корпуса музея і наявність огорожі нового корпуса музея. (Вчора в “Закритих трамвайних лініях” залишити коментар не вдалося).

    #13499
    Артем Костюк
    Хранитель

    Снова ошибся.. Ладно, уже не буду исправлять. Спасибо

    #13508

    Артеме, спільними зусиллями ми розв’яжемо усі запитання. Публікуйте більше, частіше і ще більше.

Перегляд 15 повідомлень - з 136 по 150 (всього 481)
  • Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .