Цікаве про м. Дніпро

Ви читаєте

Нові фотографії з Ebay

Цікаве про м. Дніпро

Нові фотографії з Ebay

Нові фотографії з Ebay

Перегляд 15 повідомлень - з 406 по 420 (всього 917)
  • Автор
    Записи
  • #16626

    Перше — на Старому мосту https://www.ebay.de/itm/Foto-WK2-LKW-Konvoi-Brucke-Dnepr-Dnipropetrowsk-Ukraine-A1-58/293813068188?hash=item44689fa19c:g:GFQAAOSwS2xfoZp5.

    Что ж там с этими рельсами на мосту происходило, которые то есть, то нет?

    #16627

    На моє розуміння.
    Рейки за німців залишалися на не пошкодженій під час відступу частині покриття верхнього яруса моста. Гадаю, що такою лишилася вся “правобережніша” від підірваних прольотів частина. Німці тут покриття не міняли.
    На нових прольотах і, судячи з наявних фотографій, “лівобережнішій” частині моста їм довелося влаштовувати нове покриття. Видимо, трамваю на мосту у планах не було, і рейки (явно сильно пошкоджені) було просто накрито дерев’яним покриттям.
    Я читав у архівних справах про побудову трамвайної лінії на лівий берег у 1935 році, що заїзди на міст були завузькими, і ними як тимчасові було прокладено одноколійні ділянки лінії, і ставилося питання про необхідність розширення заїздів. Але, можемо бачити, що до 1941 року воно розв’язання не отримало. Тому ми добре бачимо одноколійку на правобережному краю моста і трохи незрозуміліше, але зате зі стрілкою, бачимо сильно деформований перехід двоколійки у одноколійку на спаленому лівобережному краю моста (який я раніше ніяк не міг зрозуміти, що там з тими рейками). Ну, і фото двоколійної лінії недалеко від правобережного края моста також маємо.

    #16631

    Спасибо за подробный ответ, теперь все стало на свои места.

    #16632
    imperator
    Учасник

    Насыпь наверно не расширили в 35м году при прокладке линии ни с Островского, ни с Воронцовки/Каруны, впрочем как и саму проезжую часть на мосту, максимум тротуары в метр ширины добавили, поэтому такие выкрутасы и устроили на съездах

    #16633

    Чергові розумники зарахували Дніпропетровськ як Сталіно. Датування теж дивне – кадри знято явно одночасно, а пишуть то березень, то квітень.
    https://www.ebay.de/itm/WK-2-4-x-Foto-ca-7x10cm-Ostfront-bei-Stalino-Marz1943-Ruckzug/373319481596?hash=item56eb9338fc:g:j6QAAOSw3XBfo5-8, https://www.ebay.de/itm/WK-2-4x-Fotos-7-x-10-cm-Ostfront-Stalino-1943-in-Eis-Schnee/373319466199?hash=item56eb92fcd7:g:yOUAAOSwylpfo5y2.
    Пошукав на “Stalino” – є цікаві листівки. Раніше бачив форми “місто Сталіно” і “місто Сталіне”. “Місто Сталін” бачу вперше.

    #16644

    2 порция фото это Амур-гавань?

    #16645

    фото 621 похоже на здание Почты угол Громова и пр.Пушкина

    #16646

    2 порция фото это Амур-гавань?

    Так. Щоправда, дві нижні фотографії можуть бути і з правого берега. Що то вони там роблять? Можливо у тому є якийсь практичний сенс – заготівля льоду чи щось ще?

    #16689

    Алексей,если на фото ул.Бородинская то приблизительно возле каких домов?

    Attachments:
    #16691

    На фото точно не Бородинська. Я покладав великі надії на Орловську, ріг з Камчатською, але, на мою думку, все ж і не воно також.

    #16693

    спасибо за ответ Алексей,веришь подписи под фото,а оно вон как,2 дня назад прошел всю Бородинскую и ничего похожего не нашел

    #16702
    Samarskiy
    Учасник

    Владимир, Я и В.Старостин посчитали очень похожим ( по нашему мнению ) что это Бородинская ул. Так я и сказал свое мнение по этой фотографии работникам “ТКУМЫ”, которая в 2015 году самовольно издала фотоальбом с моими фотографиями нашего города на деньги грандов от зарубежных спонсоров.

    #16703

    Якщо Дніпро, то нікуди воно не заховається – знайдеться. Настане і цьому фото час.
    За фотограії – велика Вам подяка!

    #16709

    спасибо Вам за ответ господин Самарский

    #16710
    Samarskiy
    Учасник

    Само фото, действительно, внизу на поле подписано как Днепропетровск.

Перегляд 15 повідомлень - з 406 по 420 (всього 917)
  • Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .