Главная Форум Днепропетровск — Днепр Слава Україні! Смерть московським окупантам!

В этой теме 75 ответов, 1 участник, последнее обновление  Олексій Адамчик 2 дн., 7 час. назад.

Просмотр 15 сообщений - с 61 по 75 (из 76 всего)
  • Автор
    Сообщения
  • #21463

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 281/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    АВРАМА Сергія Ярославовича — майора
    БАБИЧА Сергія Івановича — лейтенанта
    БОБИЛЄВА Олексія Ігоровича — підполковника
    ВІВЧАРЯ Олега Івановича — підполковника
    ВОЛОСА Романа Ігоровича — підполковника
    ВОЛОСА Ярослава Віталійовича — старшого лейтенанта
    ГОНЧАРЕНКА Павла Євгеновича — майора
    ГУТНИКА Андрія Івановича — полковника
    ЖИЛЬЧЕНКА Євгена Анатолійовича — майора
    КЕКУХА Олексія Володимировича — капітана
    КЛЬОРИКА Олександра Вадимовича — молодшого лейтенанта
    КУЛАКОВСЬКОГО Олександра Олеговича — капітана
    МАРШАЛЮКА Євгена Віталійовича — майора
    ОЛЕЩУКА Миколу Миколайовича — генерал-лейтенанта
    ОПАНАСЮКА В’ячеслава Вікторовича — старшого лейтенанта
    ПАНАСЮКА Віктора Олександровича — майора
    ПАНЬКІВА Віталія Івановича — капітана
    ПАРТИКУ Володимира Миколайовича — полковника
    ПИЛИПЧУКА Ернеста Анатолійовича — лейтенанта
    ПЛОХОТНЮКА Валерія Леонідовича — молодшого лейтенанта
    РОМАНЕНКА Дениса Олеговича — капітана
    СЛОБОДНІЧЕНКА Костянтина Анатолійовича — майора
    СОЛОМАХУ Олександра Миколайовича — підполковника
    СТЕЛЬМАЩУКА Валентина Валентиновича — капітана
    ФЕДОТУ Богдана Ігоровича — майора
    ЧУЙКА Олександра Григоровича — капітана
    ШАМКА В’ячеслава Євгеновича — генерал-лейтенанта
    ЯРОВОГО Ярослава Станіславовича — підполковника

    Нагородити орденом «За мужність» ІІ ступеня
    ВАКОЛЮКА Андрія Степановича — солдата
    ЗОЗУЛЮ Михайла Володимировича — молодшого сержанта
    ЛЕЙДЕРА Олександра Сергійовича — молодшого сержанта
    СНІЖКА Андрія Юрійовича — сержанта
    ШВАБА Івана Миколайовича — старшого солдата

    Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня
    АБДУЛЛАЄВА Андрія Сергійовича — старшого сержанта
    АБДУЛЛАЄВА Ельдара Маїловича — сержанта
    АЛЄКСЄЄВА Антона Олександровича (посмертно) — старшого сержанта
    АНГЕЛУЦУ Юрія Володимировича (посмертно) — молодшого сержанта
    АНДРІЙЧУКА Миколу Анатолійовича — старшого солдата
    АНТОНОВА Віктора Федоровича (посмертно) — старшого лейтенанта
    БАЛЬЗАНА Ростислава Михайловича (посмертно) — старшого лейтенанта
    БАРАБАША Руслана Натіковича (посмертно) — старшого сержанта
    БЄЛЯКА Олександра Володимировича — капітана
    БИКОВА Ігоря Володимировича — молодшого сержанта
    БІЛОКОНЯ Дмитра Олександровича — старшого солдата
    БОДНАРА Михайла Володимировича — майора
    БОДНАРЧУКА Андрія Богдановича (посмертно) — старшого солдата
    БОКОГО Сергія Володимировича — старшого солдата
    БОРДУСЕНКА Олександра Олександровича — капітана
    БОРИСЕНКА Леоніда Олексійовича — молодшого сержанта
    БОРИСОВА Антона Григоровича (посмертно) — старшого солдата
    БРЮКА Євгенія Сергійовича — сержанта
    БУРЕНКА Максима Павловича — солдата
    БУТКЕВИЧА Сергія Валентиновича — солдата
    ВАКАНЮКА Тараса Володимировича — солдата
    ВЕРЕГУ Дмитра Миколайовича — старшого сержанта
    ВЕРЕМЕЙЧИКА Олексія Анатолійовича — старшого солдата
    ВЕРЖАКОВСЬКОГО Миколу Олександровича — штаб-сержанта
    ВОЛКОВА Євгенія Костянтиновича (посмертно) — солдата
    ВОРОНЧУКА Андрія Сергійовича — старшого солдата
    ГАЛБУ Павла Володимировича (посмертно) — солдата
    ГАЛИЧА Андрія Олександровича (посмертно) — старшого сержанта
    ГАЛУШКУ Юрія Анатолійовича — молодшого сержанта
    ГІЯ Володимира Богдановича (посмертно) — солдата
    ГОРВАТА Володимира Сергійовича — солдата
    ГОРУШКА Сергія Євгеновича — солдата
    ГУБРІЯ Владислава Леонідовича — солдата
    ГУКА Івана Віталійовича — старшого солдата
    ГУЛЬКА Богдана Олександровича — старшого солдата
    ГУМЕНЮКА Степана Степановича — молодшого сержанта
    ДАНЧЕНКА Олексія Миколайовича — солдата
    ДЕМЧУКА Сергія Івановича (посмертно) — сержанта
    ДЕНИСНІЧЕНКА Максима Петровича — солдата
    ДЕХАНОВА Андрія Геннадійовича (посмертно) — штаб-сержанта
    ДЖЕДЖУЛУ Олега Олександровича — старшого солдата
    ДЗЯТКА Юрія Андрійовича (посмертно) — сержанта
    ДИТКОВСЬКОГО Олександра Віталійовича — солдата
    ЄРМАКОВА Костянтина Валерійовича (посмертно) — солдата
    ЖЕЛЕЗНЯКА Андрія Анатолійовича (посмертно) — солдата
    ЗВОНИКА Дана Руслановича — старшого солдата
    ЗВОНИКА Руслана Миколайовича — старшого солдата
    ЗДЕРЧУКА Валерія В’ячеславовича — старшого солдата
    КАЛАПІЩАКА Івана Володимировича (посмертно) — матроса
    КАНДИБОРА Павла Олександровича — старшого лейтенанта
    КАТОЛІЧЕНКА Володимира Сергійовича (посмертно) — матроса
    КОБРІНА Богдана Івановича — солдата
    КОВАЛЕНКА Віталія Олександровича — старшого солдата
    КОВАЛЬЧУКА Вадима Романовича — солдата
    КОЛОМІЙЧУКА Ігоря Мироновича — старшого солдата
    КОНОНЕКА Дениса Олеговича — солдата
    КОНОНЕКА Олега Дмитровича — сержанта
    КОРОЛЬОВА Олександра Миколайовича — лейтенанта
    КОСТАЩУКА Миколу Драгушевича — штаб-сержанта
    КОШЕЛЕНКА Валентина Анатолійовича — головного сержанта
    КОШЕЛЄВА Лева Владиславовича — старшого солдата
    КРАСКА Олега Марковича — старшого лейтенанта
    КУРАГІНА Дмитра Євгеновича — солдата
    КУШКУ Владислава Анатолійовича — лейтенанта
    ЛЕБЕДЯ Владислава Вадимовича (посмертно) — старшого матроса
    ЛОЗОВСЬКОГО Дмитра Івановича — старшого солдата
    ЛОМОВА Михайла Васильовича (посмертно) — сержанта
    ЛУКОМСЬКОГО Дениса Богдановича — старшого солдата
    ЛУЦЕНКА Сергія Сергійовича — старшого сержанта
    ЛЯЩЕНКА Артема Петровича — старшого солдата
    МАКУХУ Артема Сергійовича (посмертно) — солдата
    МАРТИНОВА Олексія Миколайовича (посмертно) — солдата
    МАРТИНЮКА Василя Васильовича — солдата
    МАР’ЯНИЧА Михайла Миколайовича (посмертно) — солдата
    МАТВІЙЧУКА Романа Віталійовича — сержанта
    МАТОСОВА Владислава Євгенійовича — старшого лейтенанта
    МАХЛІНА Дмитра Леонідовича (посмертно) — старшину 1 статті
    МЕЛЬНИЧЕНКА Юрія Леонідовича — солдата
    МЕРДУХА Романа Васильовича (посмертно) — солдата
    МИХАЙЛІШИНА Максима Руслановича — старшого солдата
    МОІСЕЄНКА Валерія Валерійовича — старшого солдата
    МОСКВУ Дмитра Андрійовича — солдата
    НЕЧИТАЙЛА Олександра Олександровича — старшого солдата
    ОВЕРЧУКА Андрія Миколайовича — старшого солдата
    ОДЕРІЯ Владислава Федоровича (посмертно) — солдата
    ОЛЕКСАНДРЕНКА Станіслава Олексійовича (посмертно) — штаб-сержанта
    ОСАДЦУ Петра Васильовича — старшого сержанта
    ОХРІМЕНКА Віктора Анатолійовича — старшого сержанта
    ПАВЛЕНКА В’ячеслава Тодоровича — солдата
    ПАВЛЮКА Максима Миколайовича (посмертно) — старшого солдата
    ПАРФЕНОВИЧА Петра Сергійовича — старшого солдата
    ПАСКАРЯ Олександра Олеговича — старшого солдата
    ПАУКА Андрія Петровича — солдата
    ПЕРЕВЕДЕНЦЕВА Віктора Вікторовича — солдата
    ПЕТРУШИНА Олександра Петровича — старшого сержанта
    ПИЛИПЕНКА Владислава Сергійовича — старшого солдата
    ПИСЛАРА Олександра Олександровича — сержанта
    ПЛИТУСА Тараса Богдановича — старшого солдата
    ПОВАРА Олександра Миколайовича — лейтенанта
    ПОЛИЦЯКА Юрія Михайловича — старшого солдата
    ПОЛІЩУКА Євгенія Леонідовича — солдата
    ПОНОЧОВНОГО Артема Леонідовича (посмертно) — старшого солдата
    ПРИМАКА Романа Васильовича — старшого сержанта
    РАБОМІЗА Андрія Вікторовича — старшого солдата
    РАДЧЕНКА Володимира Андрійовича — лейтенанта
    РОЗПУТНОГО Володимира Євгеновича — старшого сержанта
    РУДОВА Владислава Вадимовича — старшого солдата
    САЛОВА Олександра Олександровича — старшого солдата
    СВИСТУНА Олексія Валерійовича — лейтенанта
    СЕРЕДУ Миколу Миколайовича (посмертно) — солдата
    СЕРЕДУ Юрія Григоровича — головного сержанта
    СИТНИКА Анатолія Ігоровича (посмертно) — старшину 1 статті
    СІЗОВА Віталія Олександровича — капітана
    СКРИННИКА Романа Юрійовича — старшого солдата
    СЛАСНОГО Олександра Івановича — старшого солдата
    СОЛОМКА Дениса Віталійовича (посмертно) — матроса
    СОТНИКА Валерія Віталійовича — старшого лейтенанта
    СТЕФУРАКА Василя Степановича — старшого лейтенанта
    СТЕЦЮКА Сергія Леонідовича — солдата
    СТОГНІЯ Олександра Валерійовича — майора
    ТАЙГІЄВА Філіпа Геннадійовича — майора
    ТАНАСІЙЧУКА Ярослава Івановича (посмертно) — старшого матроса
    ТАРКІВСЬКОГО Петра Петровича — старшого солдата
    ТЕЛІНГЕРА Олега Едуардовича — старшого солдата
    ТЕМНЕНКА Валентина Петровича — старшого солдата
    ТЄЛЬБІЗОВА Данила Владиславовича — солдата
    ТИМОШЕНКА Дениса Євгеновича — старшого солдата
    ТИМЧЕНКА Юрія Миколайовича (посмертно) — штаб-старшину
    ТКАЧЕНКА Дмитра Олександровича — старшого лейтенанта
    ТОЛКАЧОВА Дмитра Євгеновича (посмертно) — старшого матроса
    УКОЛОВА Івана Михайловича — молодшого сержанта
    УМАНСЬКОГО Дмитра Володимировича — старшого сержанта
    УСЕНОВА Романа Абдісалімовича — майора
    ФЕДОТОВА Олександра Сергійовича — капітана
    ХОМУЧЕЄВА Богдана Володимировича — сержанта
    ХОМЯКОВА Віктора Олександровича (посмертно) — солдата
    ХРИПЛІВЦЕВА Олексія Миколайовича (посмертно) — солдата
    ЦАБІЯ Владислава Дмитровича — лейтенанта
    ЦАЛКА Валерія Петровича — старшого солдата
    ЧЕРЕДНИКА Олега Станіславовича — солдата
    ШЕРЕМЕТА Віталія Миколайовича — сержанта
    ШЕРІШОРІНА Нікіту Павловича (посмертно) — матроса
    ШИНКАРЕНКА Ярослава Сергійовича (посмертно) — солдата
    ШИШАЦЬКОГО Сергія Володимировича (посмертно) — старшого сержанта
    ШУЛЬГУ Сергія Григоровича — молодшого сержанта
    ШУЦМАНА Тараса Андрійовича — старшого лейтенанта
    ЯРЕМЧУКА Миколу Дмитровича — лейтенанта
    ЯЦИНУ Владислава Андрійовича (посмертно) — лейтенанта

    Нагородити орденом Данила Галицького
    ЖИМЕЛКА Андрія Івановича — лейтенанта
    ІВАНОВА Дмитра Геннадійовича — старшого лейтенанта
    КОВАЛЬОВА Сергія Володимировича — старшого лейтенанта
    КОТІЯ Сергія Юрійовича — старшого лейтенанта
    КУПЧУКА Олександра Івановича — полковника
    ОСІПОВА Анатолія Сергійовича — капітана
    ТОРЧИНОВИЧА Степана Петровича — капітана
    ЯКОВЕНКА Вадима Мілановича — полковника юстиції

    Нагородити медаллю «За військову службу Україні»
    БАДЮКА Василя Григоровича — сержанта
    БАССА Григорія Миколайовича — старшого солдата
    БЕЖЕВЦЯ Олексія Олександровича — солдата
    БЕРШАЦЬКОГО Ігоря Олександровича — молодшого сержанта
    БЛОНСЬКОГО Дениса Миколайовича — головного сержанта
    БОДНАРА Володимира Григоровича — молодшого сержанта
    БРАНЦЯ Валерія Валентиновича — сержанта
    ГАРВАСЮКА Павла Олеговича — солдата
    ГЕРАСИМЕНКА Олександра Степановича — сержанта
    ГНАТЕНКА Ігоря Олександровича — сержанта
    ДЕНИСЕНКА Віталія Миколайовича — полковника
    ІВАСІВА Володимира Степановича — майора
    ІЛЮХІНА Максима Андрійовича — майора
    КАЛИТКУ Степана Богдановича — солдата
    КАРЯВКУ Сергія Валентиновича — солдата
    КЛИМЕНКА Олександра Володимировича — солдата
    КРАВЧУКА Андрія Віталійовича — солдата
    КУТЯВІНА Євгена Сергійовича — старшого солдата
    ЛИГОРОВИЧА Юрія Сергійовича — старшого солдата
    ЛИТВИНЮКА Дениса Володимировича — капітана
    МИЦИКА Віктора Ярославовича — старшого солдата
    МИШКУ Ростислава Ігоровича — старшого солдата
    МОЛДОВАНА Олександра Васильовича — майора
    НЕВЕСЕЛОГО Олександра Миколайовича — старшого сержанта
    НІКУЛИШЕВА Олександра Володимировича — старшого лейтенанта
    ПАРАНЮКА Богдана Сергійовича — лейтенанта
    ПАСІЧНИКА Богдана Валерійовича — старшого солдата
    П’ЄЦОВОГО Богдана Івановича — солдата
    ПИЛИПЕНКА Віктора Сергійовича — солдата
    ПОВШКА Олега Івановича — солдата
    ПРИЛУЦЬКОГО Богдана Вячеславовича — підполковника
    ПРИЩЕПУ Дмитра Олександровича — підполковника
    ПШЕНИЧНЮ Тараса Ігоровича — старшого солдата
    РУДНИЦЬКОГО Івана Володимировича — підполковника
    СИЛУ Василя Юрійовича — старшого солдата
    СІМАКА Сергія Вячеславовича — майора
    СОЛОПЧУКА Миколу Вікторовича — старшого солдата
    СТАРОЩУКА Руслана Вячеславовича — старшого солдата
    СТЕПАНЧУКА Юрія Юрійовича — сержанта
    ТРИГУКА Віталія Володимировича — сержанта
    УГРИНОВСЬКОГО Василя Степановича — полковника
    ХАВРА Костянтина Володимировича — майора
    ХИЖНЯКА Олександра Сергійовича — лейтенанта
    ЦИГАНЕНКА Миколу Вікторовича — молодшого сержанта
    ШАВАРОВСЬКОГО Володимира Богдановича — старшого солдата
    ШВОРАКА Віктора Васильовича — полковника
    ШИКЕРЕВОГО Олега Левковича — солдата
    ШПІКУЛУ Зіновія Зіновійовича — солдата
    ШТОКАЛА Михайла Миколайовича — старшого солдата

    Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»
    ДОСКОЧА Андрія Васильовича — старшого лейтенанта
    ЛУЧКА Романа Олександровича — майора
    МАРУЩАКА Романа Олександровича — капітана
    СТИКА Тараса Івановича — підполковника
    ХОМЕНКА Валентина Михайловича — полковника.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    26 квітня 2022 року

    #21471

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 282/2022
    Про присвоєння С. Наєву звання Герой України

    За особисту мужність, вагомий внесок у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу постановляю:

    Присвоїти звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» НАЄВУ Сергію Івановичу – генерал-лейтенанту.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    27 квітня 2022 року

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 283/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня
    КРАВЧЕНКА Євгенія Михайловича — підполковника
    МАЛОГО Миколу Анатолійовича — старшого лейтенанта

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    АВТОМЄЄНКА Олега Михайловича — полковника
    АЛМАЗОВА Олександра Олександровича — лейтенанта
    АНТОНОВА Ігоря Анатолійовича — підполковника
    БЕЗПАЛЬКА Вадима Валерійовича — капітана
    БОНДАРЯ Владислава Олександровича — капітана
    ІЛЬЧЕНКА Руслана Олександровича — капітана
    КОВАЛЬЧУКА Юрія Олександровича — капітана
    КРАВЧЕНКО Ларису Сергіївну — старшого лейтенанта медичної служби
    РОЛЮКА Юрія Сергійовича (посмертно) — старшого лейтенанта
    СЕМЕНЧЕНКА Олексія Вікторовича — підполковника
    ТІШУНОВА Дениса Івановича — старшого лейтенанта
    ТОВСТОГО Владислава Юрійовича — старшого лейтенанта
    ФЕНЧЕНКА Андрія Вікторовича — лейтенанта
    ШУПИКА Вадима Віталійовича — полковника

    Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня
    АКЖИГІТОВА Альберта Рафіковича — старшого солдата
    АЛІЄВА Валентина Інтигамовича — молодшого сержанта
    АЛПАРОВА Богдана Дем’яновича — старшого матроса
    АНТОНЕНКА Миколу Сергійовича — старшого солдата
    АСТАПОВА Володимира Валерійовича — старшого матроса
    БАДЮЛА Івана Івановича — старшого сержанта
    БАЛАКЛИЦЬКОГО Олександра Анатолійовича — матроса
    БАРВІНКА Романа Юрійовича — матроса
    БАРЗИЛОВИЧА Олексія Юрійовича — солдата
    БЕССОНОВА Андрія Анатолійовича — сержанта
    БЄЛЬКОВА Дмитра Андрійовича — старшого сержанта
    БИКОВА Владислава Сергійовича — солдата
    БИСТРИКА Віктора Олеговича — лейтенанта
    БІЛЕЯ Сергія Михайловича — молодшого сержанта
    БОГАТИРЧУКА Вячеслава Ігоровича — старшого матроса
    БОЙЧУКА Ігоря Ігоровича — старшого матроса
    БОЛЄСТЄВА Володимира Миколайовича — старшого матроса
    БУГРИМА Олександра Васильовича — старшого матроса
    БУДНІКА Володимира Андрійовича — молодшого сержанта
    БУШНОГО Олександра Сергійовича — молодшого сержанта
    ВАСИЛЕНКА Дмитра Вікторовича — матроса
    ВЕСЕЛОВА Олександра Сергійовича — старшого матроса
    ВІЗАНТІЯ Василя Васильовича — старшого матроса
    ВІННИЦЬКУ Ірину Сергіївну — матроса
    ВІТУШЕНКА Дмитра Андрійовича — молодшого сержанта
    ВЛАСЕНКА Олександра Івановича — солдата
    ВОЙТОВИЧА Олександра Богдановича — солдата
    ВОЛКОВА Євгена Євгеновича — старшого матроса
    ВОЛОШИНА Ярослава Миколайовича — старшого сержанта
    ВОЛЬНОВА Михайла Михайловича — солдата
    ВОРОНОВА Миколу Анатолійовича — старшого солдата
    ГАМАНА Володимира Валерійовича — сержанта
    ГЕРАЙМОВИЧА Микиту Сергійовича — сержанта
    ГОДОВАНІЯ Анатолія Олександровича — головного сержанта
    ГОНЧАРУКА Максима Костянтиновича — молодшого сержанта
    ГРЕБЕНЮКА Дениса Олексійовича — солдата
    ГРИНЬКА Вадима Олександровича — старшого солдата
    ГРИЦАЯ Романа Вікторовича — солдата
    ГУБІНА Артема Олексійовича — старшого солдата
    ГУРИНА Олега Володимировича — солдата
    ДЕМЧЕНКА Дмитра Юрійовича — солдата
    ДЕМ’ЯНЕНКА Романа Романовича — старшого матроса
    ДРОБОТА Віталія Миколайовича — солдата
    ДУДУЛУ Сергія Миколайовича — солдата
    ДЬОРКУ Руслана Івановича — солдата
    ЄРЕШКА Ігоря Вікторовича — молодшого сержанта
    ЖУКОВА Олександра Олександровича — матроса
    ЗАПАРНЮКА Романа Миколайовича — старшого матроса
    ЗАСТЄНКІНА Едуарда Володимировича — молодшого сержанта
    ЗАТЬОСКІНА Сергія Михайловича — солдата
    ЗВЯГІНА Михайла Олексійовича — старшого матроса
    ІВАНІНА Дмитра Миколайовича — сержанта
    ІГНАТЬЄВА Станіслава Андрійовича — матроса
    КАНЦЕРА Дмитра Анатолійовича (посмертно) — старшого сержанта
    КАРПЕНКА Романа Ігоровича (посмертно) — старшого солдата
    КАРПОВА Сергія Сергійовича — матроса
    КИРИЛЕНКА Василя Миколайовича — солдата
    КИРИЛОВА Ігоря Ігоровича — молодшого сержанта
    КІСТЕЯ Андрія Миколайовича — старшого солдата
    КЛИМЕНКА Олександра Михайловича — капітана
    КЛИМЕНКА Олександра Олександровича — молодшого сержанта
    КЛИСАКА Костянтина Романовича — матроса
    КОВАЛЕНКА Віктора Вікторовича — штаб-сержанта
    КОВАЛЬОВА Романа Володимировича — солдата
    КОВАЛЬОВА Станіслава Олександровича (посмертно) — солдата
    КОЖУХАРЯ Андрія Ігоровича — сержанта
    КОЗАЧЕНКА Сергія Вікторовича — солдата
    КОЛОДЯЖНОГО Дмитра Олександровича — солдата
    КОСЕНКА Івана Юрійовича — молодшого сержанта
    КОСТЕНКА Івана Миколайовича — молодшого сержанта
    КОСТИРЮ Євгена Володимировича — солдата
    КОСТОГРИЗА Івана Олеговича — майора
    КРАТЧУКА Олександра Григоровича — сержанта
    КРИВОПУСКА Сергія Сергійовича — матроса
    КРІВОШЕЯ Євгена Дмитровича — матроса
    КУЛЬНЕВА Владислава Володимировича — матроса
    КУРБАТОВА Андрія Андрійовича — старшого солдата
    ЛАБУЗОВА Олександра Сергійовича — молодшого сержанта
    ЛИСАКОВА Тимофія Тимофійовича — сержанта
    ЛИСЕНКА Андрія Олексійовича — старшого солдата
    ЛІПСЬКОГО Владислава Миколайовича — головного сержанта
    ЛУКАШЕВІЧА Володимира Володимировича — молодшого сержанта
    МАКСИМЕНКОВА Максима Михайловича — старшого матроса
    МАКУХУ Романа Олександровича — старшого матроса
    МАЛИШЕВА Валерія Вадимовича — старшого солдата
    МАРІЮСИКА Євгена Олександровича — матроса
    МАРЧУКА Михайла Васильовича — матроса
    МИРОНОВА Богдана Вячеславовича — молодшого сержанта
    МІНУЛІНА В’ячеслава Андрійовича — майора
    МІТЯШКІНА Дмитра Вікторовича — старшого солдата
    МОРОЗОВА Миколу Володимировича — старшого солдата
    МУСЕНКОВИЧА Дмитра Миколайовича — солдата
    НАРИЖНОГО Олексія Павловича — молодшого сержанта
    НАСТАВАЛЬСЬКОГО Сергія Анатолійовича — молодшого сержанта
    НИКОНЧУКА Василя Васильовича — старшину
    ОКСЕНИЧА Едуарда Володимировича — молодшого сержанта
    ОРЄХОВА Валерія Олександровича — сержанта
    ОСТРОВСЬКОГО Руслана Миколайовича — старшого лейтенанта
    ОЧАНА Олександра Олександровича — старшого солдата
    ПАВЛЯКА Максима Васильовича — старшого солдата
    ПАСІШНІЧЕНКА Ігоря Васильовича — сержанта
    ПЕДЕНКА Сергія Анатолійовича — старшого лейтенанта
    ПІВНЯ Віталія Володимировича — старшого матроса
    ПІВНЯ Олексія Олеговича — старшого сержанта
    ПЛОТНІКОВА Анатолія Сергійовича (посмертно) — солдата
    ПОГРЕБНЯКА Андрія Андрійовича — старшого солдата
    ПРИПУТНЯ Віталія Сергійовича — матроса
    ПРИХОДЬКА Дмитра Сергійовича — солдата
    ПРОКОПЧУКА Олексія Валентиновича — старшого сержанта
    ПУЗІКА Андрія Вікторовича — старшого сержанта
    РЕШЕТИЛА Сергія Сергійовича — старшого солдата
    РОМАНЕНКА Артура Еждаровича — капітана
    РОМАШИНУ Настасю Сергіївну — молодшого сержанта
    РУДАСА Андрія Сергійовича — старшого матроса
    САВЧЕНКА Олексія Володимировича — матроса
    САЄНКА Михайла Миколайовича — старшого сержанта
    САЛЬНІКОВА Костянтина Івановича — сержанта
    САУЛЕНКА Олександра Миколайовича — старшого матроса
    СВЯТЕЦЬКОГО Василя Васильовича — сержанта
    СЕМЕНОВА Юрія Володимировича (посмертно) — старшого солдата
    СЕРГУНА Максима Юрійовича — старшого солдата
    СЕРДЮКА Олександра Миколайовича — солдата
    СІДЛЕЦЬКОГО Павла Володимировича — матроса
    СІРОГО Анатолія Сергійовича — старшого матроса
    СМАЛЯ Миколу Анатолійовича — старшого матроса
    СМАЛЯ Петра Юрійовича — старшого лейтенанта
    СТАСЮКА Олександра Степановича — молодшого сержанта
    ТАТЬЯНЧЕНКА Романа Ігоровича — старшого матроса
    ТИМЧЕНКА Віталія Михайловича — старшого сержанта
    ТКАЧУКА Олександра Івановича (посмертно) — солдата
    ТОЛСТОВА Владислава Андрійовича — солдата
    ТОЛСТОВА Олександра Андрійовича — солдата
    ТОНКОШКУРА Павла Петровича — старшого матроса
    ТОНКОШКУРА Романа Павловича — матроса
    ТУБАЛОВА Кирила Володимировича — солдата
    ФАДЄЄВА Євгена Олександровича — солдата
    ХОРУЖУ Вікторію Анатоліївну — молодшого сержанта
    ЦИБУЛЬНИКА Євгенія Геннадійовича — молодшого сержанта
    ЧЕПІЛЯ Віктора Миколайовича — молодшого сержанта
    ЧЕПКОГО Володимира Володимировича — штаб-сержанта
    ЧЕРНЕГУ Артура Георгійовича — матроса
    ЧЕРНЕНКА Юрія Миколайовича — матроса
    ЧЕРНІЄНКА Миколу Олеговича — матроса
    ЧІБІСЕНКОВА Андрія Миколайовича — солдата
    ЧУБИКА Руслана Володимировича — солдата
    ЧУМАК Ольгу Миколаївну — старшого матроса
    ШАНДУРСЬКОГО Дениса Володимировича — старшого сержанта
    ШЕВЦОВА Дмитра Віталійовича — матроса
    ЯГ’ЯЄВА Костянтина Ісайовича — матроса
    ЯРОША Владислава Олександровича — старшого солдата

    Нагородити орденом Данила Галицького
    БУШУЄВА Костянтина Володимировича — полковника

    Нагородити медаллю «За військову службу Україні»
    БОНДАРЯ Руслана Олександровича — молодшого сержанта
    ГОМЕНЮКА Віталія Дмитровича — молодшого сержанта
    КОСТРИЦЮ Антона Юрійовича — старшого матроса
    ЛІНЧЕВСЬКОГО Максима Йосиповича — сержанта
    ХАРЧУКА Максима Олександровича — молодшого сержанта

    Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»
    ДОГАРЄВА Анатолія Володимировича — старшого матроса.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    27 квітня 2022 року

    #21499

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 284/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня
    БАБАНІНА Володимира Олександровича — підполковника
    ВЕСНІНА Володимира Андрійовича — майора
    ГАСПАРЯНА Сергія Сергійовича — підполковника
    ЛАВРИНЕНКА Олександра Петровича — полковника
    МАДЯРА Юрія Федоровича — полковника

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    АВРАМЧУКА Ігоря Миколайовича — старшого лейтенанта
    БЄЛЬСКУ Олену Ігорівну — лейтенанта
    БИВШУКА Артура Васильовича — лейтенанта
    БІЛЬШЕВИЧА Дмитра Вячеславовича — капітана
    БОВКУНА Олега Петровича — майора
    БОЛЕХАНА Володимира Михайловича — майора
    БОЛЄХОВСЬКОГО Андрія Валерійовича — підполковника
    БОРЕЙКА Ігоря Петровича — майора
    ГЕРУСА Ігоря Павловича — полковника
    ГОЛУБКА Максима Геннадійовича — полковника
    ГРИГОРЕНКА Євгенія Анатолійовича — майора
    ГРИЦЕНКА Антона Олександровича — майора
    КВАНЧИАНІ Ельварда Едуардовича — лейтенанта
    КОЧМАРІВСЬКОГО Романа Миколайовича — капітана
    ЛИЩЕНКА Василя Вікторовича — підполковника
    ЛУК’ЯНЧУКА Богдана Васильовича — майора
    ОСТАПЕНКА Михайла Юрійовича — капітана
    ПАНЗИГУ Ігоря Борисовича — старшого лейтенанта
    ПИПКУ Володимира Володимировича — підполковника
    САМОЙЛОВА Максима Андрійовича — старшого лейтенанта
    ТКАЧУКА Романа Валерійовича — підполковника
    ЦВЄТКОВА Сергія Анатолійовича — капітана
    ЦИМБАЛІСТОГО Андрія Дмитровича — підполковника
    ШУЛЬГУ Максима Івановича — майора

    Нагородити орденом «За мужність» ІІ ступеня
    ГАЛАНЗОВСЬКОГО Павла Костянтиновича — старшого сержанта
    ГРУЗДЕНКА Володимира Ярославовича — головного сержанта
    КАРПОВА Дмитра Миколайовича — старшого сержанта

    Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня
    АЛХІМОВА Андрія Олександровича — молодшого сержанта
    БІЛОКУРА Олександра Ігоровича — солдата
    БІЛОШКУРЕНКА Михайла Володимировича — головного сержанта
    БЛІНОВА Костянтина Вікторовича — молодшого сержанта
    БОДУНА Олександра Сергійовича — молодшого сержанта
    БОНДАРЯ Олександра Юрійовича — капітана
    БРЕЙДУ Олега Євгеновича — солдата
    БРИЖАТЕНКА Олексія Вікторовича — солдата
    БУГАЙЧУКА В’ячеслава Віталійовича (посмертно) — підполковника
    БУРЛАКУ Ігоря Ігоровича — солдата
    ВАКУЛУ Олексія Анатолійовича — старшого сержанта
    ВАЩЕНКА Данила Ігоровича — солдата
    ВЕЛИКОГО Олександра Васильовича (посмертно) — солдата
    ВОЙТЕНКА Ярослава Андрійовича — солдата
    ГЕЙКА Владислава Петровича — старшого сержанта
    ГОНЧАРЕНКА Юрія Вікторовича — солдата
    ГОРІНА Олексія Сергійовича — солдата
    ДЕЯКА Андрія Івановича — старшого сержанта
    ЖУГАНОВА Івана Юрійовича — старшого сержанта
    ЗАЙЧЕНКА Юрія Леонідовича — штаб-сержанта
    КЛІМЧЕНКА Романа Геннадійовича — підполковника
    КЛЮЧНИКОВА Костянтина Володимировича — солдата
    КОВАЛЕНКА Віталія Олександровича — солдата
    КОВРИЖНИХ Сергія Анатолійовича — старшого сержанта
    КОКУРІНА Вадима Володимировича (посмертно) — солдата
    КОПАНІШИНА Костянтина Богдановича (посмертно) — молодшого сержанта
    КРАВЧЕНКА Євгенія Євгенійовича (посмертно) — старшого сержанта
    КРУТЯ Едуарда Ігоровича — солдата
    КУЗЬМИЧА Ігоря Романовича — старшого лейтенанта
    КУЛІКОВА Олександра Ігоровича — сержанта
    ЛАШТАБУ Олександра Валерійовича — майора
    ЛУПАНОВА Сергія Валерійовича — солдата
    ЛЮБЧИКА Анатолія Миколайовича (посмертно) — молодшого сержанта
    ЛЯСКУ Анатолія Миколайовича — майора
    МАКАРЕНКА Сергія Івановича — майора
    МАЛОГО Антона Ігоровича — головного сержанта
    МАНУІЛЬЧИКА Юрія Федоровича — старшого сержанта
    МАРЦЕНЮКА Івана Петровича — головного сержанта
    МАУЛЯ Ігоря Юрійовича — старшого сержанта
    МЕЛЬНИКА Олександра Васильовича — старшого сержанта
    МОРУЖЕНКА Вадима Леонідовича (посмертно) — молодшого сержанта
    МУДРАКА Євгенія Сергійовича — старшого сержанта
    НАГОРНОГО Олексія Ігоровича — солдата
    ПАНЧУКА Володимира Володимировича — молодшого сержанта
    ПИСАРЕНКА Володимира Сергійовича — старшого сержанта
    ПІКУЛУ Кирила Володимировича (посмертно) — старшого сержанта
    ПОЛІЩУКА Дмитра Віталійовича — старшого сержанта
    ПРОХОЖАЯ Юрія Олександровича — солдата
    ПРОХОРЕНКА Івана Васильовича — солдата
    РАЙКОВА Анатолія Олександровича — старшого сержанта
    РАПІНУ Олександра Григоровича (посмертно) — солдата
    РОГОВЕНКА Павла Леонідовича — молодшого сержанта
    РОНЖИНА Євгенія Сергійовича — капітана
    РУБАНА Сергія Васильовича — старшого сержанта
    САЛІНКА Гліба Олександровича — солдата
    САМАРА Петра Олеговича — старшого сержанта
    СВЄШНІКОВА Ярослава Володимировича — солдата
    СЕІТОВА Валерія Олеговича — старшого сержанта
    СЕРДЮКА Арсена Ашотовича — солдата
    СИТНИКА Григорія Олексійовича — полковника
    СИТНИКА Дмитра Олексійовича — майора
    СКІБЕНКА Богдана Денисовича — молодшого сержанта
    СМУЖАНИЦЮ Юрія Олександровича — старшого сержанта
    СОЛЕЦЬКОГО Віталія Олександровича — старшого сержанта
    СОРОКУ Василя Романовича — штаб-сержанта
    СТЕПАНЕНКА Владислава Валерійовича (посмертно) — солдата
    СТРЕЛЬЦОВА Максима Геннадійовича — головного сержанта
    ТАРАНА Віталія Васильовича — капітана
    ТОДАВЧИЧА Богдана Васильовича — солдата
    ТУНА Дмитра Степановича — молодшого сержанта
    ТУРКЕВИЧА Валентина Валерійовича — солдата
    ТУРОВА Сергія Васильовича — сержанта
    УСА Вадима Віталійовича — солдата
    УСЕНКА Миколу Олександровича — солдата
    ЦИНАЙКА Миколу Івановича — старшого сержанта
    ЧЕМЕРИСА Романа Олексійовича — сержанта
    ЧУМАКА Вадима Аркадійовича — старшого сержанта
    ШАПАРЯ Ернеста Олеговича — молодшого сержанта
    ШЕВЧЕНКА Едуарда Васильовича — солдата
    ШИЛОВА Григорія Івановича — старшого сержанта
    ШИНКАРЕНКА Петра Васильовича — головного сержанта
    ШКАРАНА Віктора Борисовича — старшого сержанта
    ШПАКА Сергія Вікторовича — молодшого сержанта
    ШТУРГУНА В’ячеслава Геннадійовича (посмертно) — старшого сержанта
    ЯКОВЛЕВА Артема Сергійовича — старшого сержанта

    Нагородити орденом Данила Галицького
    ВАТАМАНЮКА Валерія Валентиновича — підполковника
    ГОРДІЄНКА Сергія Григоровича — майора
    ЄВСТРАТА Сергія Сергійовича — лейтенанта
    ЗАПОРОЖЦЯ Романа Вікторовича — капітана
    ЗРОБКА Богдана Степановича — лейтенанта
    КАВУ Ярослава Олександровича — капітана
    МАНИКА Вадима Павловича — старшого лейтенанта
    МАРУЩАКА Ігоря Богдановича — капітана
    МИХАЙЛЕНКА Володимира Михайловича — підполковника
    ПОЛИВЯНОГО Віктора Віталійовича — полковника
    ПОЛІЩУКА Владислава Сергійовича — лейтенанта
    ПТАЩЕНКА Віталія Васильовича — полковника
    ФЕДОРИШИНА Петра Петровича — лейтенанта
    ШЕНДРИКОВА Максима Сергійовича — капітана

    Нагородити медаллю «За військову службу Україні»
    АРТЮХА Владислава Олександровича — старшого сержанта
    БАБЕНКА Сергія Ігоровича — лейтенанта
    БОНДАРЕНКА Анатолія Віталійовича — старшого сержанта
    БОНДАРЦЯ Владислава Володимировича — старшого сержанта
    БУТЕНКА Сергія Олександровича — капітана
    ВОЖЕЛОВСЬКОГО Олега Сергійовича — штаб-сержанта
    ВОЙТКА Миколу Федоровича — старшого сержанта
    ВОЛВЕНКА Дениса Юрійовича — старшого сержанта
    ВОЛИНЦЯ Тараса Васильовича — майора
    ВОСТРІКОВА Анатолія Віталійовича — солдата
    ГАЛИЦЬКОГО Миколу Миколайовича — сержанта
    ГЕНДЕРА Миколу Ярославовича — старшого лейтенанта
    ГОБЕЛЯКА Анатолія Ігоровича — капітана
    ГОРБАТЮКА Ярослава Сергійовича — сержанта
    ГРОСЯ Олексія Олеговича — старшого лейтенанта
    ДАЦЮКА Миколу Сергійовича — старшого лейтенанта
    ДВОРНІКА Олександра Івановича — майора
    ДУДНИКА Павла Миколайовича — старшого сержанта
    ДЯДИКА Дмитра Миколайовича — старшого сержанта
    ЗАРЕМБУ Олександра Миколайовича — старшого сержанта
    ЗІНІНА Олександра Андрійовича — солдата
    ІСАЄВА Ростислава Олександровича — старшого лейтенанта
    КАРАБАНОВА Руслана Миколайовича — старшого лейтенанта
    КАРАСЬОВА Максима Олександровича — старшого лейтенанта
    КОБРИНА Петра Михайловича — солдата
    КОМАРА Дмитра Сергійовича — сержанта
    КОСІКА Дмитра Вікторовича — солдата
    КРИЖАНОВСЬКОГО Віктора Григоровича — старшого сержанта
    КУТЯ Віталія Володимировича — старшого лейтенанта
    ЛИКОВА Богдана Сергійовича — старшого лейтенанта
    ЛІННИКА Володимира Віталійовича — старшого сержанта
    ЛУБЯНЕЦЬКОГО Володимира Валерійовича — штаб-сержанта
    ЛЮЛЬКУ Сергія Вікторовича — старшого сержанта
    МАЙОРАЧУКА Івана Володимировича — сержанта
    МАКОВСЬКОГО Віталія Ігоровича — старшого лейтенанта
    МАЦІПУРУ Миколу Петровича — старшого сержанта
    МИТНИКА Андрія Юрійовича — солдата
    МИТЧИКА Сергія Олександровича — старшого лейтенанта
    НАЗАРЕНКА Юрія Михайловича — старшого матроса
    ОСАДЧУКА Владислава Миколайовича — старшого лейтенанта
    ПАНКУЛА Олександра Миколайовича — підполковника
    ПАНТЕЛЕЙЧУКА Максима Сергійовича — солдата
    ПЛАСТОВЦЯ Віктора Сергійовича — старшого сержанта
    ПОПЕНКА Максима Валерійовича — полковника
    ПОПЛАВСЬКОГО Костянтина Олександровича — старшого матроса
    ПОСТОЯ Євгенія Дмитровича — головного сержанта
    РАДІЄВСЬКОГО Гната Вікторовича — старшого сержанта
    РИБАЧУКА Віктора Михайловича — майстер-сержанта
    РОГОВОГО Романа Сергійовича — старшого сержанта
    РУДОМАНА Олександра Сергійовича — старшого сержанта
    САВАНЧУКА Олександра Олександровича — солдата
    СЕЛЕЗЕНЕВА Ігоря Миколайовича — старшого сержанта
    СЯКІНА Дениса Владиславовича — молодшого сержанта
    ТЕРЕЩЕНКА Сергія Івановича — солдата
    ТЕСЛЮ Дмитра Олександровича — старшого матроса
    ТІГІШВІЛІ Сергія Джамбуловича — матроса
    ТОРЧИНОВИЧА Назара Михайловича — старшого лейтенанта
    УГРИНОВСЬКОГО Романа Ігоровича — солдата
    ХАЦЬОЛУ Анатолія Вікторовича — солдата
    ЦИМБАЛЯКА Віталія Володимировича — старшого лейтенанта
    ШАТРОВСЬКОГО Владислава Олександровича — майора
    ШИШКІНА Олександра Івановича — капітана
    ЮЗВУ Валерія Сергійовича — сержанта
    ЮНГУ Андрія Володимировича — капітана
    ЯНКА Дмитра Євгенійовича — капітана

    Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»
    АЛІЛУЄНКА Віталія Івановича — головного сержанта
    АРТЕМЕНКА Артема Олександровича — старшого сержанта
    БАТИЧКА Андрія Олександровича — штаб-сержанта
    КАЗАРІНА Максима Сергійовича — молодшого сержанта
    КОВАЛЬЧИКА Андрія Тарасовича — старшого сержанта
    ЛЯЛЮКА Вадима Миколайовича (посмертно) — сержанта
    МИСЬКА Віталія Леонідовича — старшину
    ПАРХОМЧИКА Сергія Миколайовича — солдата
    ПЕЧЕНОГО Миколу Миколайовича — солдата
    САФРОНОВА Максима Сергійовича — солдата
    СЕРБІНА Василя Ігоровича — старшого сержанта
    ТАГАНА Володимира Сергійовича — солдата
    ХАХВУ Давида Аслановича — сержанта
    ЧЕРНЮКА Віктора Миколайовича (посмертно) — солдата
    ШАПОВАЛОВА Владислава Ігоровича (посмертно) — солдата
    ШЕВЧЕНКА Єгора Миколайовича — старшого сержанта
    ЯНДОЛУ Віктора Петровича — капітана

    Нагородити медаллю «За врятоване життя»
    КОСТЮК Жанну Олександрівну — старшого сержанта.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    28 квітня 2022 року

    #21558

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 290/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    БЕРЕСТА Дмитра Геннадійовича — молодшого лейтенанта
    БОНДАРЕНКА Богдана Володимировича — капітана
    ГЛАДКОВА Вадима Сергійовича — підполковника
    ДАЦА Дмитра Геннадійовича — старшого лейтенанта
    ДРИНЯЄВА Антона Єгоровича — майора
    НОСКОВА Владислава Владиславовича — майора
    САВКУНОВА Дмитра Володимировича — капітана
    САМОЙЛОВА Валерія Валерійовича — капітана
    СЧАСТНОГО Вадима Руслановича — старшого лейтенанта
    ФРОЛОВА Олександра Артуровича — майора

    Нагородити орденом «За мужність» ІІ ступеня
    ПІВНЕНКА Олександра Сергійовича — полковника
    РИБАЛЬЧЕНКА Данііла Аркадійовича (посмертно) — головного сержанта

    Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня
    БАБИЧЕВА Дениса Валерійовича (посмертно) — молодшого лейтенанта
    БУКАРЬОВА Дмитра Євгеновича — підполковника
    ВАСИЛЕНКА Євгенія Юрійовича — полковника
    ВЕДМЕДЕНКА Артема Сергійовича — штаб-сержанта
    ВИШНЯКА Артема Ставровича — молодшого сержанта
    ВЛАСЕНКА Олега Анатолійовича — молодшого сержанта
    ВОДНЯ Романа Михайловича (посмертно) — головного сержанта
    ГАЛИЦЬКОГО Дениса Анатолійовича — солдата
    ГОЛУБЕНКА Артема Володимировича — старшого солдата
    ГОРОШОЧКА Едуарда Юрійовича (посмертно) — старшого солдата
    ГУНЬКА Ігоря Андрійовича — сержанта
    ДАНИЛЕНКА Ярослава Вікторовича — штаб-сержанта
    ДЖУРУ-СОКОЛОВСКОГО Станіслава Анатолійовича (посмертно) — старшого солдата
    ДОНЦЯ Віталія Миколайовича — старшого солдата
    ЄМЦЯ Богдана Романовича — солдата
    ЄРЕМЄЄВА Сергія Євгенійовича — солдата
    ЄРМОШИНА Сергія Анатолійовича — майстер-сержанта
    ЖАРКОВА Михайла Валерійовича — капітана
    КАЛЕНЧУКА Михайла Станіславовича — молодшого сержанта
    КАРКАЧА Олексія Сергійовича — молодшого сержанта
    КОЗЮБЕНКА Олега Анатолійовича (посмертно) — старшого солдата
    КОРОВКІНА Дмитра Вікторовича (посмертно) — солдата
    КРИВОШЕЄВА Валерія Олексійовича — сержанта
    КУЗЬМИЧА Анатолія Михайловича — головного сержанта
    КУЦОВА Романа Івановича — старшого солдата
    КУЧЕРЯВОГО Дмитра Володимировича — солдата
    ЛЄСНІЦУ Сергія Валерійовича (посмертно) — солдата
    ЛУЧЕЧКА Юрія Васильовича (посмертно) — солдата
    ЛЯШЕНКА Ігоря Олександровича — молодшого лейтенанта
    МАЛЬЧИКА Володимира Валерійовича — старшого сержанта
    МЕЗЕНЦЕВА Антона Олександровича — солдата
    МИХІЙКА Володимира Юрійовича — лейтенанта
    МУХУ Сергія Олександровича — старшого солдата
    НОЖЕЧКІНА Івана Сергійовича — молодшого сержанта
    ОКАТОВА Юрія Павловича — сержанта
    ПАВЛЕНКА Вадима Євгеновича — солдата
    ПОГОРІЛОГО Сергія Олександровича — сержанта
    ПОЛТАВСЬКОГО Іллю Євгенійовича — старшого солдата
    ПОТАПЧУКА Артема Сергійовича — солдата
    ПРЕДБОРСЬКОГО Дмитра Олександровича — солдата
    РОЗНЮКА Віталія Івановича (посмертно) — молодшого сержанта
    РОТЧУКА Сергія Васильовича — старшого сержанта
    СТРЕЛЬЦОВА Марка Володимировича — солдата
    СУХАРНІКОВА Геннадія Євгенійовича — молодшого сержанта
    СЯБРА Олександра Володимировича — солдата
    УШАКОВА Олександра Олександровича (посмертно) — старшого солдата
    ФІЛІНА Ігоря Костянтиновича — солдата
    ХАРЧЕНКА Івана Олександровича — сержанта
    ШУНЬКОВА Андрія Олександровича — солдата

    Нагородити медаллю «За військову службу Україні»
    БАРИЧЕВА Миколу Олеговича — старшого солдата
    БОРОЗЕНЦЯ Дмитрія Юрійовича — солдата
    БУДНІКА Євгена Миколайовича — штаб-сержанта
    ВАНДУ Івана Сергійовича — солдата
    ВЕРХОВЕНКА Антона Анатолійовича — підполковника
    ВʼЯЗОВЧЕНКА Андрія Миколайовича — солдата
    ГААСА Олександра Володимировича — солдата
    ГЛУХОВА Сергія Сергійовича — молодшого сержанта
    ГОЛОВІНУ Маргариту Володимирівну — майора
    ГОРДІЄНКА Ігоря Юрійовича — старшого солдата
    ДАВИДЕНКА Олександра Володимировича — солдата
    ДАНЬШИНА Петра Володимировича — солдата
    ДЗЮБЕНКА Богдана Олександровича — солдата
    ДУТОВА Станіслава Петровича — лейтенанта
    ЖУРАВЛЯ Данила Сергійовича — солдата
    ЗАЖИРЕНКА Олександра Олександровича — старшого солдата
    ЗАЇЧЕНКА Віталія Васильовича — головного сержанта
    ЗАЙЦЯ Андрія Вікторовича — старшого лейтенанта
    ЗІКУНОВА Дениса Григоровича — старшого сержанта
    ІВАНЮКА Ігоря Руслановича — старшого солдата
    КАВАЦЕНКА Івана Олеговича — капітана
    КЛОДЧИКА Дмитра Валерійовича — майора
    КОНОНЕНКА Василя Васильовича — старшого солдата
    КОСТИРКІНА Олексія Миколайовича — сержанта
    КРАМАРЕНКА Ігоря Миколайовича — старшого сержанта
    КУЙКА Олександра Юрійовича — старшого сержанта
    КУСТОЛА Дениса Євгеновича — старшого сержанта
    КУЧЕРЕНКА Олександра Олександровича — солдата
    ЛАНТУХА Миколу Вікторовича — солдата
    ЛЕВАНДУ Дениса Миколайовича — підполковника
    ЛИСЕНКА Ярослава Геннадійовича — солдата
    ЛИТВИНА Ігоря Анатолійовича — головного сержанта
    ЛУКАШОВА Максима Юрійовича — старшого лейтенанта
    МЕНЩИКА Андрія Сергійовича — солдата
    МИКОЛЕНКА Святослава Ігоровича — старшого сержанта
    МІЩЕНКА Сергія Валерійовича — солдата
    МОРОЗОВА Дмитра Анатолійовича — молодшого сержанта
    НИЗОВОГО Івана Григоровича — штаб-сержанта
    НІЖЕНЦЯ Сергія В’ячеславовича — солдата
    НІКІТЕНКА Петра Володимировича — майора
    ОМЕЛЯНЕНКА Віталія Івановича — солдата
    ПАВЛЕНКА Антона Сергійовича — солдата
    ПАЩЕНКА Дмитра Григоровича — старшого солдата
    ПЕЛІШЕНКА Сергія Сергійовича — молодшого сержанта
    ПЕЧЕРИЦЮ Максима Олександровича — старшого солдата
    ПОПОВА Євгена Володимировича — солдата
    РАДКЕВИЧА Дмитра Михайловича — підполковника
    РИЖУКА Олександра Леонідовича — майора
    РОЖКОВА Віталія Павловича — сержанта
    РОЗУМІЄНКА Андрія Валерійовича — солдата
    САВЕНКА Віталія Олександровича — молодшого сержанта
    САМОФАЛОВА Владислава Вікторовича — старшого солдата
    СЕРЕДНЬОГО Олександра Олександровича — солдата
    СЕРЕДУ Руслана Михайловича — молодшого сержанта
    СОБОЛЯ Сергія Олександровича — солдата
    СОЛОВЙОВА Вячеслава Валерійовича — старшого солдата
    СТАРОДУБОВА Андрія Миколайовича — солдата
    ТОПЧІЯ Андрія Вікторовича — сержанта
    ТРОФИМЕНКА Володимира Романовича — сержанта
    ХРАПАЧА Костянтина Андрійовича — солдата
    ЦИГАНКА Сергія Геннадійовича — старшого солдата
    ЧУМАЧЕНКА Геннадія Михайловича — старшого сержанта
    ШАПОВАЛА Олександра Леонідовича — старшого солдата
    ЯВОРСЬКОГО Віталія Сергійовича — старшого солдата
    ЯКИМЧУКА Володимира Миколайовича — старшого солдата

    Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»
    ГАВРИЛЕНКА Нікіту Васильовича — солдата
    ЗАЙЦЕВУ Галину Валеріївну — старшого сержанта
    ІЛЬЧЕНКА Валерія Сергійовича — підполковника
    ПЛАХОТУ Руслана Васильовича — капітана
    ЯЩЕНКА Вадима Юрійовича — капітана

    Нагородити медаллю «За врятоване життя»
    ЙОЛКІНА Євгена Олександровича — старшого лейтенанта медичної служби
    СУСА Артема Тарасовича — старшого лейтенанта медичної служби.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    30 квітня 2022 року

    #21612

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 291/2022
    Про присвоєння Д. Тодорову звання Герой України

    За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, постановляю:

    Присвоїти звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» ТОДОРОВУ Дмитру Руслановичу – старшому лейтенанту.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    2 травня 2022 року

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 292/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    у Збройних Силах України:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    БАСАНЬКА Сергія Вікторовича — штаб-сержанта
    ГОЛУБЦОВА Сергія Миколайовича — бригадного генерала
    ГРИЩУКА Сергія Миколайовича — полковника
    ЗУЄВА Василя Владиславовича — лейтенанта
    КАРПЕНКА Сергія Михайловича — полковника
    КОЛЄСНІКОВА Валерія В’ячеславовича — підполковника
    КУЗЬМЕНКА Сергія Васильовича — підполковника
    ЛИТВИНЕНКА Івана Васильовича — підполковника
    НАГУЛЯКА Богдана Михайловича — старшого лейтенанта
    ПАРХОМЕНКА Сергія Ігоровича — капітана
    ПОДКОПАЄВА Михайла Вячеславовича — полковника
    СУХАРЄВА Ігоря Валерійовича — полковника
    ФЕСЕНКА Арсена Васильовича — майора

    Нагородити орденом «За мужність» ІІ ступеня
    ГОЛІКОВА Олександра Вікторовича — старшого лейтенанта
    ЛУЦЕНКА Андрія Сергійовича — старшого солдата
    СЕРГІЙЧУКА Юрія Петровича — старшого солдата

    Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня
    АНДРІЇВА Володимира Васильовича — капітана
    БАБЕНКА Миколу Вадимовича — майора
    БАЙДІНОВА Дмитра Вікторовича — старшого солдата
    БАНДОЛЮ Андрія Григоровича — сержанта
    БАРАБАНОВА Василя Васильовича — старшого солдата
    БАРАНА Віталія Ярославовича — солдата
    БЕКЕШУ Валентина Йосиповича — старшого солдата
    БЕЛЬЗЕЦЬКОГО Андрія Ігоровича — лейтенанта
    БЄЛОУСОВА Артема Андрійовича — старшого солдата
    БОГАТОВА Володимира Володимировича — солдата
    БУДАСОВА Олега Володимировича — сержанта
    БУНЯ Юрія Андрійовича — старшого лейтенанта
    ВИНАРЯ Романа Дмитровича — солдата
    ВОДЯНОВА Сергія Сергійовича — солдата
    ГАЛУШКУ Владислава Вікторовича (посмертно) — солдата
    ГАРЬКАВЦЯ Олександра Олександровича — старшого солдата
    ГЛЕБОВА Олександра Володимировича — старшого солдата
    ГОЦУЛЯКА Сергія Олександровича — солдата
    ГРЕХА Артура Михайловича — старшого солдата
    ГРИБА Олега Володимировича — старшого матроса
    ГРОНСЬКОГО Станіслава Станіславовича — підполковника
    ГУЛЯЄВА Ігоря Руслановича — сержанта
    ГУМЕНЮКА Володимира Володимировича — солдата
    ДИКУНА Миколу Миколайовича — старшого солдата
    ДОЛГІХ Дмитра Олександровича — матроса
    ЄМЧИКА Олександра Михайловича (посмертно) — сержанта
    ЖИРОВА Дениса Сергійовича — молодшого сержанта
    ЗАХАРЧУКА Андрія Васильовича — молодшого сержанта
    ЗВЄРЄВА Андрія Валерійовича — головного сержанта
    ІМРЕ Володимира Григоровича — лейтенанта
    ЙОРКІНА Віталія Борисовича (посмертно) — солдата
    КАРАМАЧА Василя Анатолійовича — головного сержанта
    КАРАПІНКУ Романа Орестовича — сержанта
    КАЧУРА Сергія Володимировича — капітана
    КВИЛІЙЧУКА Віталія Миколайовича — солдата
    КІБАЛЯ Володимира Юрійовича (посмертно) — солдата
    КІРІЄНКА Геннадія Валерійовича — старшого солдата
    КЛІЩА Сергія Анатолійовича (посмертно) — старшого солдата
    КНЯЗЮКА Сергія Сергійовича — сержанта
    КОВАЛЬЧУКА Олександра Вікторовича (посмертно) — солдата
    КОМАНА Михайла Юрійовича — старшого солдата
    КОРЕНЧУКА Валентина Івановича — підполковника
    КОСИНСЬКОГО Івана Степановича — старшого сержанта
    КОСТЮКА Віталія Олександровича (посмертно) — солдата
    КОТА Миколу Станіславовича — солдата
    КОТОВА Владислава Олеговича — капітана
    КОХАНСЬКОГО Володимира Михайловича (посмертно) — підполковника
    КРАСУНА Олексія Миколайовича — солдата
    КУЗЬМІНА Олександра Віталійовича — солдата
    КУТИЦЬКОГО Єгора Євгеновича — сержанта
    ЛАЗАРЕНКА Іоана Артуровича — матроса
    ЛУБА Мар’яна Володимировича — старшого солдата
    ЛЯШЕНКА Юрія Миколайовича — старшого сержанта
    МАГНИЧА Дмитра Михайловича — старшого лейтенанта
    МАЗУРЕНКА Дмитра Олександровича — лейтенанта
    МАНДОВСЬКОГО Володимира Анатолійовича — лейтенанта
    МАТЯШУКА Матвія Ігоревича — солдата
    МУЛЯРА Сергія Олександровича — старшого сержанта
    НАДТОЧОГО Руслана Леонідовича — солдата
    НЕПОМЯЩОГО Анатолія Анатолійовича — старшого матроса
    ОЛІЙНИКА Олександра Юрійовича — підполковника
    ПАКА Анатолія Валерійовича — старшого солдата
    ПАЦКАНА Юрія Вікторовича — підполковника
    ПЕТРІВА Романа Ігоровича — старшого солдата
    ПЛАСКОНОСА Володимира Богдановича — старшого сержанта
    РЕВУ Юрія Ярославовича — старшого солдата
    РИКОВА Владислава Миколайовича — майора
    РОГУЛЬЧИКА Віктора Анатолійовича — солдата
    СЕМЕНЮКА Віталія Миколайовича — старшого сержанта
    СЕМЕНЮКА Олександра Анатолійовича — солдата
    СЕНАТОРА Юрія Леонідовича — майстер-сержанта
    СІМОНОВА Олександра Вікторовича — старшого солдата
    СКОЧКА Тараса Юрійовича — молодшого сержанта
    СЛАБІЯ Євгенія Юрійовича — старшого солдата
    СОЛЕВИЧА Василя Йосиповича — капітана
    ТАРАНЕНКА Олександра Володимировича — штаб-сержанта
    ТРИНОСА Григорія Вячеславовича — старшого солдата
    ТРИНОСА Дениса Вячеславовича — старшого солдата
    ТРОФІМЮКА Ігоря Сергійовича — старшого солдата
    ФЕЩУКА Петра Васильовича — молодшого сержанта
    ФОМІНА Романа Петровича — солдата
    ФРОЛОВА Ігоря Володимировича — солдата
    ХОМЕНКА Олега Васильовича — старшого солдата
    ХРИСТЕНКА Олександра Олександровича — сержанта
    ЦЕЛЮХА Назара Петровича — старшого солдата
    ШАНДИБУ Романа Олександровича — старшого солдата
    ШАХОВА Сергія Миколайовича — молодшого сержанта
    ШИЯНА Максима Васильовича — старшого лейтенанта
    ШПОТЮКА Сергія Володимировича — капітана
    ЯКІЛЮНАСА Віталія Євгеновича — старшого солдата
    ЯКІМУКА Богдана Анатолійовича — старшого солдата
    ЯРЕМКА Юрія Ігоровича — старшого лейтенанта
    ЯЦЕНКА Дмитра Олексійовича — старшого лейтенанта
    ЯЦИШИНА Руслана Анатолійовича — солдата

    Нагородити орденом Данила Галицького
    БАРЧИШИНА Андрія Мирославовича — підполковника
    БЕРДИЧІВСЬКОГО Павла Павловича — полковника
    ВАЛЯНІНА Сергія Васильовича — підполковника
    ГЕНОВА Бориса Анатолійовича — бригадного генерала
    ДЗЯНОГО Андрія Анатолійовича — полковника
    ДОНЧЕНКА Михайла Миколайовича — бригадного генерала
    КРИВОНОСА Володимира Олександровича — підполковника
    КУШНІРА Ігоря Юрійовича — майора
    ЛИСТОПАДА Валентина Антоновича — бригадного генерала
    ХОМЕНКА Євгена Валентиновича — майора

    Нагородити медаллю «За військову службу Україні»
    АНДРУСИШЕНА Олександра Івановича — майстер-сержанта
    БАДЗЮНЯ Валерія Васильовича (посмертно) — старшого сержанта
    БАСЮКА Віктора Васильовича — майора
    ГАЛЕТУ Юрія Івановича — старшого лейтенанта
    ГЕНОВА Єгора Борисовича — старшого лейтенанта
    ГЛАЗОВА Максима Ігоровича (посмертно) — лейтенанта
    ГЛУХА Юрія Юрійовича (посмертно) — солдата
    ГРУЗДЄВА Романа Олександровича — молодшого сержанта
    ДУГАРЯ Віталія Леонідовича — підполковника
    ЗАЇКІНА Юрія Олександровича — підполковника
    КЛИМЕНКА Дмитра Юрійовича — лейтенанта
    КОВАЛЕВСЬКОГО Романа Вячеславовича — майора
    КОВАЛЬЧУКА Володимира Вікторовича — молодшого сержанта
    КОЖУХАРЯ Ігоря Васильовича — старшого солдата
    КОЗУБА Юрія Володимировича — майора
    КОЛТОВСЬКОГО Василя Володимировича — молодшого сержанта
    ЛЯШЕНКА Олександра Олександровича — молодшого сержанта
    ЛЯШКА Дмитра Романовича — солдата
    МАЙСТРУКА Олександра Олександровича — капітана
    МАКСИМЛЮКА Сергія Анатолійовича — солдата
    МАР’ЮСІКА Дмитра Валерійовича — молодшого сержанта
    НЕСТЕРЕНКА Івана Васильовича — старшого солдата
    НІКІТІНА Андрія Андрійовича — старшого солдата
    НІКІТІНА Василя Сергійовича — солдата
    НОВОСАДА Бориса Ігоровича — старшого солдата
    ОГІЯ Сергія Вікторовича — молодшого сержанта
    ОЛЕКСІЄНКА Івана Андрійовича — головного сержанта
    ОЛЄЙНИКА Дмитра Олександровича — лейтенанта
    ПАВЛЮЧИКА Сергія Володимировича — підполковника
    ПАСЛАВСЬКОГО Михайла Степановича — сержанта
    ПЛУЖНИКА Руслана Анатолійовича — підполковника
    ПОЛЯКА Дмитра Анатолійовича — старшого солдата
    ПОНОМАРЕНКА Сергія Миколайовича — молодшого сержанта
    ПОНОМАРЬОВА Андрія Олександровича — старшого лейтенанта
    ПРИЙМАКА Богдана Васильовича — солдата
    РАТУШНЯКА Петра Адамовича — старшого сержанта
    СОЛОДІЛОВА Віктора Сергійовича — капітана
    СТОЛЯРУКА Олександра Віталійовича — молодшого сержанта
    ХИЖНЯКА Миколу Миколайовича — солдата
    ХОМИЧА Петра Петровича — молодшого сержанта
    ЧЕРКЕВИЧА Сергія Петровича — сержанта

    Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»
    БОЙКА Сергія Олександровича — молодшого сержанта
    ГОЛЕНКА Дениса Юрійовича — підполковника
    КОЖУШКА Олександра Валерійовича — старшого солдата
    КОЛОДІЯ Романа Івановича — солдата
    ЛАГЕРНОГО Олександра Ігоровича (посмертно) — старшого лейтенанта
    МАРТИНЮКА Андрія Володимировича — капітана
    НИГАЮКА Олександра Михайловича (посмертно) — старшого сержанта
    ОКСОВА Дмитра Анатолійовича — капітана
    ПУШКАРЯ Віктора Анатолійовича — лейтенанта
    РЕВАЦЬКОГО Сергія Олександровича — сержанта
    СВІНЦОВА Олега Миколайовича — майстер-сержанта
    ТИЩЕНКА Костянтина Валерійовича — лейтенанта
    ТРЕТЯКА Іллю Андрійовича — солдата
    ТРИСТАНА Віталія Анатолійовича — старшого сержанта
    ЧЕРНИШОВА Володимира Володимировича (посмертно) — капітана
    ШАБАНА Ігоря Івановича — капітана
    ЮРЧЕНКА Дмитра Миколайовича — солдата

    Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»
    КАПАРОВА Миколу Миколайовича — штаб-сержанта
    НІКОЛАЄВА Володимира Михайловича — підполковника медичної служби

    у Національному антикорупційному бюро України:

    Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня
    КОВАЛЕНКО Ларису Анатоліївну — капітана Національного антикорупційного бюро України

    Нагородити орденом Данила Галицького
    ШТИКА Олександра Олександровича — полковника Національного антикорупційного бюро України

    Нагородити медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня
    ТАЛЬКА Сергія Анатолійовича — полковника Національного антикорупційного бюро України
    ЧЕРВОНОГО Бориса Михайловича — полковника Національного антикорупційного бюро України

    Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»
    ЛИТВИНЕНКА Дмитра Івановича — майора Національного антикорупційного бюро України
    ОЛІЙНИКА Федора В’ячеславовича — старшого детектива Національного антикорупційного бюро України
    УСТИМЕНКО Вікторію Федорівну — капітана Національного антикорупційного бюро України.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    2 травня 2022 року

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 293/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня
    БОДНАРЕНКА Миколу Павловича — майора
    ДМУХОВСЬКОГО Юрія Юрійовича — майора
    ДОВГАЛЯ Віктора Сергійовича — майора
    КУЛІША Юрія Олександровича — капітана
    НЕЧИПОРЕНКА Віталія Сергійовича — підполковника
    РОГАНЧУКА Віталія Вікторовича — майора
    САМОЙЛЕНКА Вадима Петровича — полковника
    СЕРДЮКА Віталія Григоровича — підполковника
    ЦАПКА Віталія Анатолійовича — полковника

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    АНДРІЯЩЕНКА Віталія Павловича — капітана
    БРАНИЦЬКОГО Дениса Олеговича — капітана
    БУЛІКА Ярослава Миколайовича — підполковника
    БУРАКА Віктора Михайловича — майора
    ГАВРАСЯ Василя Сергійовича — лейтенанта
    ГАРБОВСЬКОГО Романа Миколайовича — лейтенанта
    ГЕСЯ Олега Анатолійовича — бригадного генерала
    ГНАТИШИНА Олександра Володимировича — майора
    ГРУШКА Віталія Миколайовича — капітана
    ЖЕРДЄВА Владислава Кириловича — лейтенанта
    ЗУБКА Віктора Григоровича (посмертно) — молодшого лейтенанта
    КВАШУ Назарія Олександровича — старшого лейтенанта
    КГАЄВСЬКОГО Олега Валерійовича — капітана
    КОЛЄСНІЧЕНКА Олега Олександровича — майора
    КОСТІНА Сергія Сергійовича — капітана
    КОТІКА Олександра Франковича — капітана
    ЛУЦЕНКА Євгена Володимировича — підполковника
    МАЗУРА Ярослава Вячеславовича — лейтенанта
    МЕЛЬНИЧЕНКА Віктора Леонідовича (посмертно) — старшого лейтенанта
    НАСІННИКА Олександра Сергійовича (посмертно) — молодшого лейтенанта
    НИЧИПОРУКА Валерія Олександровича — підполковника
    РЕЗНІКОВА Сергія Юрійовича — капітана
    РИМАРЕНКА Костянтина Вадимовича — старшого лейтенанта
    СІЧЕВСЬКОГО Сергія Валерійовича — старшого лейтенанта
    СЛОБОДЯНА Василя Петровича — капітана
    ТАРАСЕНКА Юрія Володимировича (посмертно) — майора
    ТЕРЕБУХУ Івана Миколайовича — генерал-майора
    ТИМОФЄЄВА Олега Романовича — старшого лейтенанта
    ТКАЧА Олега Миколайовича — підполковника
    ТКАЧУКА Олександра Анатолійовича — полковника
    ТОФАНА Назарія Ілліча — капітана
    ФРОЛОВА Яна Олександровича — старшого лейтенанта
    ЦИГАНЮКА Василя Івановича — капітана
    ЧЕРВЯКОВА Олександра Миколайовича — полковника
    ЧЕРНІЯ Вадима Олеговича — майора
    ШУБУ Сергія Сергійовича (посмертно) — лейтенанта
    ЩИРСЬКОГО Володимира Олександровича — майора
    ЯРОВОГО Дмитра Миколайовича — майора
    ЯЦКЕВИЧА Юрія Ярославовича — підполковника

    Нагородити орденом «За мужність» ІІ ступеня
    ГРАЖДАНІНОВА Станіслава Вікторовича — старшого сержанта
    ДИБЛЕНКА Артема Костянтиновича — прапорщика
    КОЦЮБУ Олега Миколайовича — старшого солдата
    МАТЕЙЧУКА Максима Григоровича — старшого солдата
    МАШКА Максима Миколайовича — старшого сержанта
    ПЕНЬКОВА Владислава Андрійовича — солдата
    ПОПЦОВА Ростислава Олександровича — молодшого сержанта
    ПОТРОГОША Юрія Олександровича — майора
    СУПОНІНА Олександра Анатолійовича — старшого сержанта
    ШАРАНДАКА Олексія Олеговича — солдата
    ШЕРЕМЕТУ Владислава Сергійовича — старшого сержанта
    ЩЕРБАКА Сергія Сергійовича — капітана

    Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня
    АБДУЛГАФАРОВА Меджита Марленовича — старшого лейтенанта
    АГАФОНОВА Олександра Геннадійовича (посмертно) — солдата
    АЛІЄВА Рагіфа Вагіфа-огли — молодшого сержанта
    АНАНЬЄВУ Євгенію Дмитрівну (посмертно) — солдата
    АНДРІЄНКА Олега Миколайовича — солдата
    АРЗУХАНОВА Євгенія Руслановича — лейтенанта
    БАБЕНКА Віталія Дмитровича — старшого солдата
    БЕРШОВА Олега Олександровича — солдата
    БЛИЗНЮКА Олега Олександровича — старшого сержанта
    БОГДАНЦЯ Олега Олеговича (посмертно) — молодшого сержанта
    БОГОВОДА Анатолія Михайловича (посмертно) — старшого солдата
    БОЙКА Степана Івановича — майора
    БОНДАРЕНКА Антона Володимировича — старшого солдата
    БОНДАРЕНКА Ігоря Вікторовича — старшого матроса
    БОНДАРЕНКА Романа Володимировича — молодшого сержанта
    БОРИСЛАВСЬКОГО Семена Олександровича — матроса
    БОРИСЮКА Олега Володимировича — старшого лейтенанта
    БРАКОВЦЯ Олександра Васильовича — солдата
    БУЛАВКУ Миколу Володимировича (посмертно) — прапорщика
    БУНЧУКА Миколу Олеговича (посмертно) — солдата
    ВАЙДИЧА Мирослава Петровича — старшого сержанта
    ВАСІЛЬЄВА Кирила Олександровича — старшого матроса
    ВАЩУКА Павла Васильовича (посмертно) — солдата
    ВЕЛИЧКА Василя Олександровича (посмертно) — солдата
    ВОЗНЯКА Сергія Ігоревича — солдата
    ВОЙТОВИЧА Василя Васильовича (посмертно) — штаб-сержанта
    ВОЛОШКА Ігоря Олександровича — капітана
    ВОРОНУ Юрія Сергійовича (посмертно) — солдата
    ВРУБЛЕВСЬКОГО Олександра Михайловича (посмертно) — старшого сержанта
    ГАВРИЛЮКА Віталія Сергійовича (посмертно) — солдата
    ГЕРАСИМЕНКА Юрія Михайловича (посмертно) — молодшого сержанта
    ГЛУХОДІДА Павла Миколайовича — старшого лейтенанта
    ГОЛОДЮКА Валерія Віталійовича — майора запасу
    ГОРБУНОВА Олександра Леонідовича (посмертно) — молодшого сержанта
    ГОРЛАЧУКА Віктора Анатолійовича (посмертно) — сержанта
    ГОРОХОВА Сергія Миколайовича — старшого сержанта
    ГРИБОВА Ігоря Романовича — матроса
    ГРИГОРЕНКА Володимира Юрійовича (посмертно) — старшого солдата
    ГРИНЕВИЧА Олексія Миколайовича — солдата
    ГРИЦИШИНА Михайла Степановича — капітана
    ГУРИНА Романа Вікторовича (посмертно) — молодшого сержанта
    ДАЦЕНКА Олександра Миколайовича — солдата
    ДЕРЕЙЧУКА Володимира Ігоровича — солдата
    ДЕРЕЧУ Дмитра Сергійовича — матроса
    ДМИТРУКА Олександра Степановича (посмертно) — солдата
    ДОВГАЛЯ Едуарда Григоровича — молодшого сержанта
    ДРАГУНОВСЬКОГО Валерія Миколайовича — солдата
    ДУДАРЕНКА Віктора Івановича (посмертно) — старшого сержанта
    ДЯКУНОВИЧА Сергія Сергійовича (посмертно) — солдата
    ЄРМОЛАЄВА Іллю Івановича (посмертно) — солдата
    ЄСЬКОВА Анатолія Володимировича — солдата
    ЖУКОВА Олексія Віталійовича — старшого сержанта
    ЗАВИДІВСЬКОГО Романа Степановича — капітана
    ЗАЙЦЕВА Аркадія Олександровича (посмертно) — старшого лейтенанта
    ЗАМОЦЬКОГО Ігоря Вадимовича — старшого солдата
    ЗАРІЧАНСЬКОГО Олега Борисовича (посмертно) — старшого солдата
    ЗАХАРОВА Олександра Сергійовича — старшого лейтенанта
    ЗАХАРЧЕНКА Максима Григоровича — капітана
    ЗВОЛЬСЬКОГО Руслана Володимировича — майора
    ЗІМИЧА Володимира Степановича (посмертно) — солдата
    ЗІНІЧА Дмитра Вікторовича — лейтенанта
    ЗУБАРЯ Анатолія Олександровича (посмертно) — капітана
    ЗУБКОВА Дмитра Павловича — солдата
    ІВАНЕНКА Сергія Михайловича (посмертно) — солдата
    ІВАНОЧКА Андрія Тарасовича (посмертно) — молодшого сержанта
    КАЙГОРОДОВА Віталія Сергійовича (посмертно) — солдата
    КАЛЬЧУКА Василя Володимировича (посмертно) — солдата
    КАПЛАНА Павла Олексійовича — солдата
    КАРИЧАКА Віктора Ярославовича (посмертно) — солдата
    КАРПЦЯ Віталія Борисовича (посмертно) — молодшого сержанта
    КЄТКОВА Андрія Вікторовича — штаб-сержанта
    КИНАЛЯ Віталія Валерійовича (посмертно) — молодшого сержанта
    КІНДРАТИШИНА Юрія Мироновича (посмертно) — солдата
    КЛИМЕНКА Максима Сергійовича — старшого сержанта
    КОБЕЛЬКОВА Валерія Миколайовича — матроса
    КОБІКА Леоніда Олександровича — старшого сержанта
    КОВАЛЯ Андрія Петровича — прапорщика
    КОДРИКА Володимира Анатолійовича (посмертно) — старшого солдата
    КОЗЛОВА Юрія Андрійовича — старшого лейтенанта
    КОЛЕСНІКОВА Богдана Юрійовича — солдата
    КОЛЬЧЕНКА Євгенія Олеговича — молодшого сержанта
    КОНДРАТОВИЧА Максима Михайловича — солдата
    КОНОПЛІЦЬКОГО Андрія Максимовича — солдата
    КОРЖИНСЬКОГО Олексія Євгенійовича — старшого лейтенанта
    КОРНІЙЧУКА Миколу Володимировича (посмертно) — старшого солдата
    КОРПАНА Івана Тарасовича — старшого солдата
    КОСТРОВА Давида Олеговича (посмертно) — солдата
    КОСЬМІНА Юрія Вадимовича (посмертно) — старшого матроса
    КРАСЕВИЧА Ярослава Павловича — старшого лейтенанта
    КРИВОВ’ЯЗОВА Миколу Володимировича (посмертно) — солдата
    КРИКЛЮ Валентина Ігоровича — старшого солдата
    КРОПИВНОГО Євгена Васильовича — старшого солдата
    КУПРІЄНКА Михайла Олександровича (посмертно) — сержанта
    КУРАСОВА Олександра Івановича — старшого солдата
    КУРИЛА Сергія Васильовича (посмертно) — сержанта
    КУХАРЧУКА Михайла Зіновійовича (посмертно) — солдата
    ЛАНЧУКОВСЬКОГО Андрія Володимировича — солдата
    ЛЕБЕДЄВА Олега Олеговича (посмертно) — старшого солдата
    ЛЕМЕШЕВА Сергія Миколайовича (посмертно) — старшого солдата
    ЛЕЦЯ Михайла Івановича — старшого матроса
    ЛИХОГУБА Володимира Валентиновича — старшого лейтенанта
    ЛИШТВАНА Сергія Миколайовича — молодшого лейтенанта
    ЛІЩИНУ Михайла Сергійовича (посмертно) — солдата
    ЛОЗОВОГО Богдана Віталійовича — старшого лейтенанта
    ЛУБЕНЦЯ Вадима Олександровича (посмертно) — солдата
    ЛЮДНОГО Володимира Павловича — солдата
    МАКАРЕНКА Костянтина Костянтиновича — старшого солдата
    МАКСИМЕНКА Віктора Михайловича (посмертно) — старшого сержанта
    МАЛОГО Дмитра Леонідовича (посмертно) — старшого сержанта
    МАЛЯВУ Костянтина Володимировича — сержанта
    МАРТИНЮКА Олександра Андрійовича (посмертно) — старшого солдата
    МАТВІЙЧУКА Сергія Васильовича — солдата
    МАХАНЬКОВА Григорія Івановича — старшого лейтенанта
    МЕЩЕРЯКОВА Вадима Миколайовича (посмертно) — старшого сержанта
    МИХАЙЛОВА Василя Савича (посмертно) — старшого сержанта
    МОВЧАНА Євгенія Михайловича (посмертно) — молодшого сержанта
    МОВЧАНА Миколу Володимировича — старшого солдата
    МОВЧАНА Юрія Сергійовича — старшого солдата
    МОДІНА Ігоря Васильовича (посмертно) — старшого солдата
    МОРОЗА Миколу Володимировича (посмертно) — старшого солдата
    МУРАХОВСЬКОГО Артема Олександровича (посмертно) — старшого солдата
    НЄДЄЛКОВА Костянтина Миколайовича (посмертно) — головного сержанта
    НОСКОВА Кліма Володимировича — солдата
    ОВАДЮКА Ігоря Олександровича (посмертно) — молодшого сержанта
    ОКСЕНЧУКА Миколу Петровича (посмертно) — солдата
    ОЛЬХОВСЬКОГО Сергія Васильовича — старшого солдата
    ОНІЩУКА Владислава Івановича (посмертно) — солдата
    ОНУФРІЯ Віктора Вадимовича — капітана
    ОРЛОВА Олега Валерійовича (посмертно) — солдата
    ОСАДЧОГО Андрія Федоровича (посмертно) — солдата
    ПАВЛЕНКА Сергія Володимировича — солдата
    ПЕЛЕШАНКА Руслана Валентиновича — солдата
    ПЕТРУКА Дениса Дмитровича (посмертно) — солдата
    ПЕШКОВА Данила Олеговича — солдата
    ПИРОГОВА Іллю Аркадійовича — старшого солдата
    ПІЛЬЩИКОВА Андрія Борисовича — капітана
    ПІТЕЛЯКА Сергія Олеговича — старшого солдата
    ПЛУЖНИКА Святослава Павловича — солдата
    ПОГОДІНА Артема Євгенійовича — молодшого сержанта
    ПОПОВА Станіслава Анатолійовича — старшого лейтенанта
    ПОТАПЕНКА Сергія Вікторовича — молодшого сержанта
    ПОТЄХІНА Андрія Геннадійовича — старшого сержанта
    ПРИДЮКА Івана Івановича (посмертно) — матроса
    ПРИСОХУ Василя Федоровича (посмертно) — солдата
    ПРОХОРЕНКА Сергія Володимировича (посмертно) — старшого сержанта
    ПРЯДКА Владислава Володимировича — солдата
    ПУГАЧА Віталія Миколайовича — солдата
    ПУГАЧА Сергія Олександровича — старшого сержанта
    ПУЗИРНОГО Руслана Васильовича (посмертно) — матроса
    ПУХАЛЬСЬКОГО Володимира Юрійовича (посмертно) — солдата
    ПЯНТКОВСЬКОГО Сергія Григоровича (посмертно) — солдата
    РАДОВЕНЧИКА Антона Миколайовича (посмертно) — солдата
    РОЖЕНКА Артура Андрійовича (посмертно) — солдата
    РУДЕНКА Олександра Валерійовича (посмертно) — солдата
    РУДІНА Андрія Валентиновича (посмертно) — сержанта
    РУСНАКА Івана Миколайовича (посмертно) — солдата
    САВЧЕНКА Артура Юрійовича (посмертно) — солдата
    САВЧЕНКА Романа Павловича — лейтенанта
    САВЧУКА Олександра Тихоновича — молодшого сержанта
    САГАНОВСЬКОГО Олександра Володимировича — солдата
    САМОЙЛЕНКА Олександра Володимировича — солдата
    САРАПАНЮКА Миколу Володимировича — старшого сержанта
    САХНЮКА Романа Сергійовича — старшого солдата
    САЦКІВА Ігоря Ігоровича — майора
    СВОЯКА Максима Рідвановича — старшого солдата
    СЕРІЯ Олександра Миколайовича (посмертно) — солдата
    СІКАНА Віталія Миколайовича (посмертно) — солдата
    СКОРОГО Віктора Ігоровича — сержанта
    СЛАДІКА Дмитра Анатолійовича — старшого солдата
    СНІГУРА Володимира Івановича — старшого сержанта
    СТЕПАНЮКА Олександра Сергійовича — старшого сержанта
    СТРУНЦЯ Сергія Марковича (посмертно) — старшого солдата
    СУШКОВА Михайла Сергійовича — молодшого сержанта
    ТАРАСЕНКА Олександра Вікторовича (посмертно) — солдата
    ТАТАРЕНКА Максима Олександровича — матроса
    ТЕЛЕУЦУ Олексія Олександровича — старшого лейтенанта
    ТИКВЕНКА Сергія Олександровича — молодшого сержанта
    ТИХОЛОЗА Юрія Павловича (посмертно) — старшого солдата
    ТІМЦА Леоніда Миколайовича (посмертно) — солдата
    ТКАЧА Дмитра Олеговича — лейтенанта
    ТУПІЦИНА Сергія Борисовича — солдата
    УКРАЇНЦЯ Миколу Миколайовича (посмертно) — солдата
    УСЕНКА Андрія Володимировича — капітана
    УСОВА Миколу Вікторовича — солдата
    УХАТОГО Ігоря Сергійовича — капітана
    ФЕДОРЯКА Євгена Андрійовича — майора
    ФОНТОША Максима Мироновича (посмертно) — солдата
    ХІЛАЯ Владислава Олександровича (посмертно) — старшого солдата
    ХМЕЛЯРА Максима Петровича (посмертно) — молодшого сержанта
    ХОЛОДА Олега Руслановича — старшого лейтенанта
    ХОМІКА Сергія Ярославовича — підполковника
    ЦИБА Олександра Володимировича — головного сержанта
    ЦУКАНОВА Олексія Миколайовича (посмертно) — старшого сержанта
    ЧАЙКУ Сергія Вікторовича (посмертно) — сержанта
    ЧЕРВІНСЬКОГО Іллю Ярославовича — старшого матроса
    ЧЕРНОБАЯ Юрія Олександровича — старшого лейтенанта
    ШАЛАЯ Андрія Олександровича — молодшого сержанта
    ШЕВЧУКА Андрія Григоровича — солдата
    ШЕРЕМЕТА Артема Валерійовича (посмертно) — старшого солдата
    ШИЛА Олександра Олександровича — старшого лейтенанта
    ШКОЛУ Сергія Владиславовича — старшого солдата
    ШЛІХТУ Юрія Миколайовича (посмертно) — головного сержанта
    ШУЛЬГУ Ярослава Михайловича (посмертно) — молодшого сержанта
    ШУМАКОВА Дениса Юрійовича — солдата
    ЩЕРБАКА Олександра Анатолійовича (посмертно) — солдата
    ЩЕРБАНЯ Сергія Миколайовича — солдата
    ЯРЕМУ Андрія Мирославовича (посмертно) — солдата
    ЯРМОЛЮКА Андрія Панасовича — сержанта
    ЯЦИШИНА Олександра Івановича — солдата
    ЯЦУХА Сергія Васильовича (посмертно) — солдата

    Нагородити орденом Данила Галицького
    АВРАМЧУКА Михайла Івановича — майора
    БОКЛАГА Олександра Вікторовича — підполковника
    ВОРОНА Юрія Станіславовича — капітана
    ГРИБА Олега Миколайовича — капітана
    ГУБЕНЯ Миколу Володимировича — полковника
    КОВАЛЬЧУКА Андрія Трохимовича — генерал-майора
    КРАВЧЕНКА Артема Дмитровича — старшого лейтенанта
    МАЛОНОСА Олексія Анатолійовича — полковника
    МАРАХОВСЬКОГО Олександра Олександровича — старшого лейтенанта
    ШУМАКОВА Дмитра Олександровича — підполковника

    Нагородити медаллю «За військову службу Україні»
    АБЛЯЗОВА Олександра Вікторовича — солдата
    АКРАМОВУ Маргариту Володимирівну — сержанта
    АРТЕМОВА Артема Сергійовича — солдата
    АФОНІНА Віктора Вікторовича — солдата
    БАРСУКОВА Артема Івановича — старшого сержанта
    БАТРАК Алевтину Юріївну — сержанта
    БАТЬКОВСЬКОГО Сергія Григоровича — підполковника
    БІЛЕЦЬКОГО Артема Юрійовича — старшого сержанта
    БІЛИКА Артема Михайловича — підполковника
    БІРЮКОВА Андрія Олександровича — солдата
    БОБОШКА Артема Михайловича — підполковника
    БОВТУТУ Ігоря Костянтиновича — старшого лейтенанта медичної служби
    БОЖКА Василя Миколайовича — майора
    БОЙДУ Богдана Віталійовича — капітана медичної служби
    БОРУЛЬНИКА Ярослава Володимировича — старшого сержанта
    БОЧКОВА Олексія Івановича — солдата
    БУРЯКА Анатолія Павловича — старшого солдата
    ВОБЖУ Андрія Андрійовича — старшого сержанта
    ВОІНУ Дмитра Миколайовича — підполковника
    ВОРОНІНА Дмитра Юрійовича — полковника
    ГЕНОВА Антона Борисовича — підполковника
    ГЕРЕМЕША Володимира Івановича — старшого солдата
    ГОРБА Івана Івановича — старшого сержанта
    ГОРДИЧА Олега Леонідовича — сержанта
    ГОРЖЕВСЬКОГО Віталія Ігоровича — штаб-сержанта
    ГРИБКОВА Олександра Михайловича — старшого сержанта
    ГУРЕНКА Сергія Івановича — підполковника
    ДАВИДЕНКА Євгенія Олеговича — старшого солдата
    ДАВИДЧУКА Романа Віталійовича — старшого солдата
    ДОБРИНСЬКОГО Романа Миколайовича — старшого лейтенанта
    ДОВБІЯ Віталія Вікторовича — майора
    ЖИВИЦЮ Володимира Олександровича — капітана медичної служби
    ЗАВГОРОДНЬОГО Костянтина Леонідовича — старшого солдата
    ЗАІКІНА Андрія Вікторовича — солдата
    ЗАЛІЗКА Олександра Олександровича — підполковника
    ЗАМИГУ Євгенія Олексійовича — старшого лейтенанта
    ЗУБКО Альбіну Сергіївну — старшого лейтенанта медичної служби
    ІЛЬЧЕНКА Сергія Леонідовича — майора
    ІШУТОВА Олексія В’ячеславовича — підполковника
    КАБАНОВА Віктора Сергійовича — старшого лейтенанта
    КАРАЖЮ Емануіла Емануіловича — підполковника
    КИЛИМНИКА Олега Михайловича — майора
    КИРИКА Василя Ярославовича — штаб-сержанта
    КИСІЛЯ Романа Сергійовича — старшого солдата
    КІНДІЯ Олега Юрійовича — лейтенанта
    КОВАЛЬЧУКА Юрія Олександровича — солдата
    КОЛЕСНИКОВА Олексія Валерійовича — солдата
    КОНОНЕНКА Євгена Анатолійовича — сержанта
    КОРНІЙЧУКА Вадима Івановича — старшого сержанта
    КОСТЮКА Костянтина Володимировича — підполковника
    КРИВКУ Володимира Миколайовича — старшого матроса
    КУДЕЛЮ Олександра Івановича — старшого солдата
    КУЗЬМЕНКА Олександра Васильовича — капітана
    КУЗЬМІНА Ігоря Леонідовича — майора
    КУНЬКУ Кирила Олександровича — молодшого сержанта
    КУРКА Романа Олеговича — старшого солдата
    КУРОЧКУ Олексія Анатолійовича — сержанта
    КУРСИКА Олександра Васильовича — молодшого лейтенанта
    ЛИТВИНОВА Микиту Владиславовича — сержанта
    ЛІБ Анну Юріївну — лейтенанта медичної служби
    ЛІННИКА Всеволода Миколайовича — солдата
    ЛІСНЯКА Андрія Вікторовича — старшого солдата
    ЛІСОВОГО Олександра Петровича — солдата
    ЛІХАЧОВА Вадима Юрійовича — капітана медичної служби
    МАЗИКІНА Артема Миколайовича — солдата
    МАРЬОНКІНА Андрія Валерійовича — капітана
    МИСАКА Костянтина Володимировича — старшого лейтенанта медичної служби
    МОРОЗА Юрія Вадимовича — солдата
    НАЗАРОВА Андрія Анатолійовича — полковника
    НЕТКАЛА Андрія Петровича — сержанта
    НЄМЦОВА Сергія Олександровича — солдата
    НИКИФОРАКА Володимира Васильовича — старшого солдата
    ОВЧАРОВА Юрія Миколайовича — старшого сержанта
    ОГОРОДНІЧУКА Юрія Васильовича — старшого солдата
    ОНІЩУКА Віктора Валерійовича — сержанта
    ОХРІМЕНКА Ярослава Вікторовича — солдата
    ПАНАСЮКА Артема Вадимовича — лейтенанта медичної служби
    ПИСАРЕНКА Романа Олександровича — сержанта
    ПІНЧУКА Ігоря Петровича — майора медичної служби
    ПОЛУЯНА Сергія Юрійовича — старшого солдата
    ПОПОВА Петра Миколайовича — старшого лейтенанта медичної служби
    ПРИБЛУДУ Миколу Миколайовича — старшого солдата
    РЕДЬКІНА Тараса Вікторовича — капітана
    РИБАЛЬЧЕНКА Андрія Вікторовича — старшого лейтенанта медичної служби
    РИМАРЧУКА Дмитра Сергійовича — солдата
    РУБАНА Миколу Петровича — капітана медичної служби
    САВЕНКА Дмитра Віталійовича — старшого лейтенанта
    САГАНА Василя Івановича — старшого сержанта
    САЄНКА Ігоря Васильовича — старшого солдата
    САЇДОВА Дмитра Юрійовича — підполковника
    СЕМЕНЮКА Віктора Васильовича — старшого солдата
    СИЧЬОВА Андрія Вікторовича — старшого солдата
    СОЛДАТЕНКА Данила Віталійовича — солдата
    СТИСКУНА Тараса Миколайовича — молодшого сержанта
    СУЛІМА Валентина Сергійовича — солдата
    СУХАНОВА Володимира Івановича — молодшого сержанта
    ТАРАСЕНКА Віктора Валентиновича — солдата
    ТАРАСЕНКА Владислава Володимировича — старшого солдата
    ТАРНАРУЦЬКОГО Володимира Васильовича — підполковника
    ТИМОЩУКА Володимира Івановича — майора
    ТИМЧЕНКА Олександра Олександровича — майора
    ТИЩЕНКА Дмитра Миколайовича — сержанта
    ТОПОРНИЦЬКОГО Івана Ілліча — штаб-сержанта
    ТУРІВНОГО Валентина Олександровича — старшого солдата
    ФУРМАНА Олександра Васильовича — підполковника
    ЦЕБЕРГАНОВА Андрія Андрійовича — сержанта
    ЦІКА Віктора Васильовича — підполковника
    ШИНКАРУКА Назарія Володимировича — солдата
    ШКОРІНУ Юрія Миколайовича — старшого лейтенанта
    ЮЗВИКА Дмитра Михайловича — солдата
    ЮРКА Станіслава Сергійовича — солдата
    ЮРЧУКА Василя Васильовича — сержанта
    ЯКИМОВА Сергія Леонідовича — старшого сержанта
    ЯСТРЕМСЬКОГО Василя Валентиновича — молодшого сержанта

    Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»
    АВДІЄНКА Ігоря Сергійовича — полковника
    АНДРІЄВСЬКОГО Андрія Дмитровича — солдата
    БІЛЕНЬКОГО Олександра Едуардовича — старшого солдата
    БОБРИЖНОГО Михайла Андрійовича — солдата
    ГАНЖУ Дмитра Григоровича — солдата
    ГВОЗДЯ Олександра Васильовича — майора
    ГРЕБЕННІКА Олександра Владиленовича — штаб-сержанта
    ГРИМАЙЛА Сергія Миколайовича — старшого сержанта
    ГУЛАКА Олександра Олексійовича — солдата
    ГУМЕННОГО Дмитра Євгеновича — молодшого сержанта
    ГУЦАЛЮКА Дениса Володимировича — солдата
    ДОВГАНЧУКА Максима Анатолійовича — солдата
    ЗАПОРОЖЦЯ Юрія Володимировича — молодшого лейтенанта
    КАЛУГЕРА Андрія Валерійовича — старшого солдата
    КАМИНІНА Петра Володимировича — старшого солдата
    КМЕЧА Михайла Івановича — старшого солдата
    КОБЗАРУКА Сергія Володимировича — старшого солдата
    КОЗАЧЕНКА Павла Анатолійовича — солдата
    ЛЕУСА Дмитра Миколайовича — сержанта
    МАТИКІНА Дмитра Костянтиновича — солдата
    МЕЛЬНИЧУКА Віталія Валерійовича — старшого сержанта
    МІСКІ Артема Григоровича — солдата
    МІТЛИЦЬКОГО Сергія Сергійовича — старшого солдата
    МОСКАЛЕНКА Миколу Михайловича — старшого солдата
    ОЧЕРЕТЯНОГО Микиту В’ячеславовича — старшого солдата
    ПОГРІБНОГО Ігоря Ігоровича — солдата
    ПОТАЙЧУКА Сергія Олександровича — солдата
    РЄЗНІКА Дмитра Васильовича — старшого солдата
    РОЗДОБУДЬКА Миколу Олександровича — молодшого сержанта
    САВІЦКАСА Миколу Юрійовича — молодшого сержанта
    СІДОРСЬКОГО Віктора Леонідовича — старшого сержанта
    СМІЛЯНСЬКОГО Артема Ігоровича — солдата
    СОРОКУ Олександра Петровича — старшого сержанта
    СТЕЦЕНКА Дмитра Михайловича — солдата
    ТАНАНАЙСЬКОГО Миколу Віталійовича — солдата
    ЧЕЛПАНОВА Кирила Олексійовича — сержанта
    ЧЕРНОБАЯ Максима Сергійовича — солдата
    ШЕВЦОВА Івана Андрійовича — солдата
    ШМАГУНА Ігоря Анатолійовича — солдата
    ШМІДТА Миколу Ігоровича — старшого лейтенанта
    ШТЕФЮКА Миколу Олексійовича — лейтенанта
    ЮХИМЕНКА Дмитра Андрійовича — солдата
    ЯНУШЕВСЬКОГО Олександра Геннадійовича — старшого сержанта.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    2 травня 2022 року

    #21628

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 294/2022
    Про присвоєння звання Герой України

    За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служінням Українському народу постановляю:

    Присвоїти звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка»
    ДРОНОВУ Богдану Миколайовичу – майору
    МАМАВКУ Роману Михайловичу – полковнику.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    3 травня 2022 року

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 295/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня
    АНДРЕЯ Андрія Миколайовича — полковника
    ЛЯДЕНКА Олега Васильовича — капітана

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    БРАТАЩУКА Андрія Михайловича — полковника
    ВОЛИНСЬКОГО Сергія Ярославовича — майора
    ГУЗАНА Івана Миколайовича — майора
    ДУХНЯКА Ігоря Михайловича — лейтенанта
    КАРАНДАШОВА Анатолія Максимовича — майора
    МОЛЧАНА Сергія Вікторовича — старшого лейтенанта
    МОЛЧАНЦЯ Івана Руслановича — старшого лейтенанта
    НАЗАРЧУКА Вадима Васильовича — лейтенанта
    НОГАЛЯ Мирослава Олександровича — лейтенанта
    РАЙСЬКОГО Вадима Анатолійовича — полковника
    ХАБЛА Ігоря Петровича — полковника
    ШТЕФАНА Анатолія Валерійовича — полковника

    Нагородити орденом «За мужність» ІІ ступеня
    ВІВЧАРИКА Петра Петровича — сержанта
    ЄРЕМЕНКА Максима Олексійовича — капітана
    ЖДАНОВА Сергія Володимировича — підполковника
    КРИГІНА Романа Валерійовича — старшого матроса
    ПЕРЕНЕСЕНИКА Миколу Миколайовича — сержанта
    ПОЛІЩУКА Олександра Андрійовича — солдата
    СОБЧЕНКА Олега Андрійовича — старшого солдата

    Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня
    АГАЄВА Ельдара Міріслановича — старшого солдата
    АДАМЕНКА Руслана Івановича — старшого сержанта
    АНЧАКОВА Івана Сергійовича — старшого солдата
    БАРЧУКА Олександра Леонідовича — солдата
    БАСКА Леоніда Леонідовича — молодшого сержанта
    БІЛОГУРУ Олега Олексійовича — старшого солдата
    БОЛОБАНА Олександра Миколайовича — солдата
    БОНДАРЕНКА Олександра Григоровича — сержанта
    БОРЩА Віталія Володимировича — солдата
    БУДЯКОВСЬКОГО Олександра Вікторовича — старшого солдата
    БУЛОВАЦЬКОГО Олега Олександровича — штаб-сержанта
    ВАСИЛЕНКА Віталія Леонідовича — солдата
    ВДОВИЧЕНКА Ігоря В’ячеславовича — солдата
    ВІРСЬКОГО Анатолія Івановича — старшого солдата
    ВІТРА Сергія Володимировича — старшого солдата
    ВЛАСЮКА Олександра Олеговича — солдата
    ГАЛАГАНА Олега Миколайовича — солдата
    ГАЛКІНА Сергія Вікторовича — солдата
    ГАПОНА Анатолія Васильовича — сержанта
    ГАПОНА Володимира Анатолійовича — старшого солдата
    ГАРКУШУ Ірину Василівну — старшого сержанта
    ГОРБУНОВА Віктора Андрійовича — солдата
    ГРАБАРЯ Богдана Вікторовича — лейтенанта
    ДАНИЛЮКА Юрія Андрійовича — солдата
    ДЕНДЕРЮ Андрія Васильовича — солдата
    ДЕХНІЧА Владислава Анатолійовича — старшого солдата
    ДИШКАНТА Юрія Михайловича — сержанта
    ДІДЕНКА Юрія Анатолійовича — солдата
    ДОЛОБАНА Сергія Сергійовича — старшого солдата
    ДОМАРЕВА Дмитра Сергійовича — майстер-сержанта
    ДОРОШЕНКО Тетяну Володимирівну — сержанта
    ДЮДЕНКА Дмитра Сергійовича — старшого солдата
    ЖИЖИНА Анатолія Анатолійовича — старшого солдата
    ЖИЖИНА Василя Анатолійовича — сержанта
    ЖИТОМИРСЬКОГО Ігоря Дмитровича — старшого солдата
    ЖИЦЬКОГО Сергія Васильовича — старшого солдата
    ЗАВАДОВСЬКОГО Євгенія Сергійовича — старшого солдата
    ЗАЛІЗНЯКА Вячеслава Володимировича — сержанта
    ЗБОРІВСЬКОГО Олександра Миколайовича — старшого солдата
    ЗУЄВА Дмитра Валерійовича — старшого солдата
    ІВАНОВА Михайла Левійовича — солдата
    ІРХУ Ігоря Ігоровича — старшого солдата
    ІЩЕНКА Павла Сергійовича — сержанта
    КАЛІНІЧЕНКА Юрія Сергійовича — старшого солдата
    КАНІЦУЛУ Сергія Володимировича — головного сержанта
    КОБРЕНЮКА Петра Григоровича — сержанта
    КОВАЛЬЧУКА Олександра Анатолійовича — молодшого сержанта
    КОВПАКА Андрія Вячеславовича — старшого солдата
    КОДЬМАНА Олексія Сергійовича — молодшого сержанта
    КОЛОМІЙЦЯ Максима Борисовича — солдата
    КОНОНЮКА Тараса Івановича — старшого сержанта
    КОПИЛА Дмитра Михайловича — старшого сержанта
    КОРЕЦЬКОГО Юрія Миколайовича — солдата
    КОСТЕНКА Артура Геннадійовича — сержанта
    КОШЕЛЕВА Василя Володимировича (посмертно) — старшого солдата
    КРИВЕНДУ Сергія Олеговича — старшого солдата
    КРИКУНА Сергія Миколайовича — солдата
    КРИШТАФОВИЧА Романа Валерійовича — солдата
    КУЛІБАБУ Олександра Петровича — старшого солдата
    КУПРІЄНКА Анатолія Миколайовича — солдата
    КУРТУ Володимира Анатолійовича — старшого солдата
    КУЧЕРЕНКА Володимира Володимировича — сержанта
    ЛАЗАРЕНКА Юрія Володимировича — солдата
    ЛАКОМСЬКОГО Дмитра Федоровича — сержанта
    ЛАСТОВІНА Олександра Володимировича — молодшого сержанта
    ЛЕСІНАВІЧУСА Гінтараса Кястутісовича — солдата
    ЛИДЗАРА Юрія Миколайовича — старшого сержанта
    ЛИСОГОРА Андрія Сергійовича — старшого солдата
    ЛІСОВЕНКА Володимира Петровича — старшого солдата
    ЛОПАНЯ Юрія Михайловича — капітана
    ЛУКАНЯ Романа Васильовича — солдата
    ЛУЦЕНКА Ігоря Вікторовича — старшого солдата
    МАЗУРЕНКА Юрія Миколайовича — молодшого сержанта
    МАКОВІЯ Дмитра Андрійовича — старшого солдата
    МАКОДЗЕБУ Олександра Івановича — старшого сержанта
    МАМЕДОВА Володимира Андрійовича — солдата
    МАРЕНИЧА Віталія Валерійовича — старшого солдата
    МАРУСИЧА Євгена Олександровича — старшого солдата
    МАРУСЯКА Олександра Ігоровича — старшого солдата
    МАРЧЕНКА Олександра Васильовича — молодшого сержанта
    МЕЛЕНЧУКА Руслана Володимировича — солдата
    МЕЛЬНИКА Дмитра Григоровича — сержанта
    МИКОЛАЄНКА Ігоря Васильовича — сержанта
    МИРОНЮКА Андрія Петровича — старшого солдата
    МИХАЛЬЦЯ Дмитра Сергійовича — старшого солдата
    МОРВАНЮКА Сергія Олеговича — старшого солдата
    МОРЕНКА Володимира Миколайовича — солдата
    НАСКАЛОВА Сергія Вікторовича — старшого солдата
    НЕЧИПОРЕНКА Дмитра Валерійовича — старшого сержанта
    НОВОСАДА Юрія Анатолійовича — старшого солдата
    ОНИКІЄНКА Олександра Анатолійовича — старшого солдата
    ОНОПРІЄНКА Даниїла Ярославовича — солдата
    ПАВЛЕНКА Андрія Володимировича — солдата
    ПЕТРАШЕНКА Сергія Сергійовича — старшого сержанта
    ПИСАНКА Сергія Валентиновича — старшого солдата
    ПОНЕДІЛКА Юрія Васильовича — солдата
    ПРОКОПЧУКА Костянтина Івановича — старшого сержанта
    ПЯТКОВА Романа Вікторовича — старшого солдата
    РАМАЗАНОВА Святослава Олексійовича — молодшого сержанта
    РИБАЛЬЧЕНКА Романа Володимировича — старшого матроса
    РИБАЧЕНКА Євгенія Валерійовича — старшого солдата
    РИМАРЯ Івана Анатолійовича — старшого солдата
    РИХТОРА Дмитра Васильовича — сержанта
    РОПАЛА Павла Миколайовича — солдата
    РОСКОЛУПУ Дениса Миколайовича — молодшого сержанта
    САВУКОВА Юрія Олексійовича — солдата
    САЛА Ігоря Олександровича — солдата
    САЛАТУ Руслана Олександровича — старшого солдата
    САЛІЯ Вадима Анатолійовича — молодшого сержанта
    САМОЙЛЕНКА Олександра Сергійовича — молодшого сержанта
    СЕМАНІВА Назара Віталійовича — солдата
    СЕМЕНЮКА Богдана Сергійовича — солдата
    СИЗЬОНЕНКА Романа Валерійовича — старшого солдата
    СИЧА Олександра Юрійовича — старшого солдата
    СІРЕНКА Миколу Сергійовича — старшого солдата
    СКОТАРЯ Володимира Антоновича — старшого солдата
    СМУЛЬСЬКОГО Дениса Юрійовича — старшого солдата
    СОРОКУ Івана Олексійовича — старшого солдата
    СТАРЧЕНКА Андрія Сергійовича — солдата
    СТЕЦЕНКА Дмитра Віталійовича — сержанта
    СТОРЧОВОГО Юрія Анатолійовича — старшого солдата
    СТУПАКА Андрія Володимировича — старшого солдата
    СУПРУНА Олексія Вікторовича — старшого солдата
    ТАЛІМОНЧУКА Андрія Івановича — старшого солдата
    ТВЕРДОСТУПА Анатолія Вікторовича — сержанта
    ТИЩЕНКА В’ячеслава Ігоровича — лейтенанта
    ТІТОВА Леоніда Михайловича — старшого солдата
    ТІЩЕНКА Івана Олександровича — штаб-сержанта
    ТКАЧЕНКА Віталія Миколайовича — старшого солдата
    ТКАЧЕНКА Олександра Петровича — старшого солдата
    ТРЕТЯКОВА Олександра Володимировича — сержанта
    ТУКАЛА Сергія Анатолійовича — головного сержанта
    ФАРТУШНОГО Миколу Анатолійовича — солдата
    ФЕДЮКА Андрія Івановича — головного сержанта
    ФЕСЕНКА Володимира Олександровича — старшого лейтенанта
    ФОРНОЛЯКА Дмитра Володимировича — старшого солдата
    ХАРИТОНОВА Богдана Володимировича — старшого солдата
    ХОБОТА Олександра Васильовича — солдата
    ЦВІГУНА Віктора Миколайовича — головного сержанта
    ЦУДА Вадима Олександровича — солдата
    ЧЕПУРКА Тараса Петровича (посмертно) — старшого сержанта
    ЧЕРЕДНІЧЕНКА Віктора Андрійовича — майстер-сержанта
    ЧЕРКАСА Дмитра Борисовича — солдата
    ЧИГИРЯ Олексія Васильовича — старшого солдата
    ШЕЛУДЧЕНКА Олега Володимировича — штаб-сержанта
    ШЕСТАКОВА Петра Володимировича — сержанта
    ШПОРТУНА Володимира Миколайовича — старшого солдата
    ШТУРМУ Вячеслава Олександровича — сержанта
    ШУГАЙЛА Богдана Володимировича — старшого солдата
    ШУЛЕЖКА Артема Анатолійовича — солдата
    ЩАВІНСЬКОГО Олександра Болеславовича — молодшого сержанта
    ЯКОВЧУКА Андрія Григоровича — молодшого сержанта
    ЯСЕНЕНКО Людмилу Анатоліївну — сержанта

    Нагородити орденом Данила Галицького
    КІЙЧЕНКА Сергія Миколайовича — полковника
    МЕЛЬНИКОВА Олексія Юрійовича — полковника

    Нагородити медаллю «За військову службу Україні»
    БОЛДИРЄВА Артура Сергійовича — капітана
    БРАЖІЯ Михайла Петровича — старшого лейтенанта
    ІГНАТЬЄВА Дмитра Олеговича — старшого лейтенанта
    КОНОВАЛОВА Святослава Сергійовича — старшого лейтенанта
    МАКОВЕЄНКА Сергія Сергійовича — старшого матроса
    ПАРФЬОНОВА Олександра Володимировича — старшого сержанта
    ПЛАХОТНОГО Олександра Івановича — майора
    УСЕНКА Олександра Олександровича — старшого лейтенанта
    ЦЕГЕЛЬНОГО Юрія Сергійовича — підполковника.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    3 травня 2022 року

    #21629

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 308/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня
    КОВАЛИКА Андрія Сергійовича — майора
    КРИВОРУЧКА Миколу Миколайовича — майора
    МАРТИНОВЦЯ Олександра Івановича — полковника

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    ВАЛЬКОВСЬКОГО Романа Володимировича — підполковника
    ВАРДУ Олега Олександровича — старшого лейтенанта
    ВАСИЛЬОНКА Олександра Сергійовича — старшого лейтенанта
    КАРГУ Олександра Володимировича — старшого лейтенанта
    КАТРУКА Вадима Олександровича — капітана
    ЛІЩИНСЬКОГО Віталія Вікторовича — старшого лейтенанта
    ЛІЩИНСЬКОГО В’ячеслава Вікторовича — старшого лейтенанта
    ЧАПАЛДУ Михайла Юрійовича — старшого лейтенанта

    Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня
    ВАТУЛЮ Мар’яна Анатолійовича — солдата
    ДРЕГАЛА Максима Анатолійовича — сержанта
    ЖУРБЕЯ Дмитра Анатолійовича — старшого солдата
    КОТЛІНСЬКОГО Дмитра Олександровича — старшого солдата
    ЛИТВИНА Назара Ігоровича — капітана
    МАЗУРЕКА Андрія Федоровича — солдата
    МЕЛЬНИЧУКА Євгена Михайловича — штаб-сержанта
    ОЛІЙНИКА Іллю Андрійовича — солдата
    САМОЙЛИКА Олександра Олександровича — старшого солдата
    САМСОНЮКА Юрія Леонідовича — сержанта
    ЯНЧУКА Віталія Вікторовича — старшого солдата

    Нагородити орденом Данила Галицького
    ЛАВРИНЕНКА Олексія Олексійовича — капітана
    ФУТОРНОГО Миколу Миколайовича — капітана

    Нагородити медаллю «За військову службу Україні»
    АНДРУХОВИЧА Михайла Антоновича — молодшого сержанта
    БЕЛОЦЕРКІВСЬКОГО Віктора Костянтиновича — солдата
    БОГДАНА Олександра Володимировича — штаб-сержанта
    БОЙЧУКА Андрія Володимировича — старшого сержанта
    ВОЛЯНИКА Олексія Леонідовича — молодшого сержанта
    ВОРОБЧУКА Ігоря Миколайовича — штаб-сержанта
    ЛАПЧИНСЬКОГО Олега Федоровича — старшого сержанта
    ПАНЧІЛОВА Михайла Семеновича — штаб-сержанта
    САЛОВСЬКОГО Максима Івановича — солдата
    ШИРЯЄВА Сергія Сергійовича — солдата
    ШКОЛЬНЯКА Руслана Володимировича — головного сержанта.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    4 травня 2022 року

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 311/2022
    Про нагородження орденом «За мужність»

    За особисту мужність, виявлену під час виконання службових обов’язків, самовіддане служіння Українському народові постановляю:

    Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня
    АНТОНЕНКА Олега Анатолійовича — слюсаря-ремонтника Державного підприємства «Київський бронетанковий завод»
    БІЛОКУРА Юрія Миколайовича — слюсаря-ремонтника Державного підприємства «Київський бронетанковий завод»
    БІЛОУСОВА Олександра Михайловича — токаря акціонерного товариства «Вишнівський ливарно-ковальський завод»
    БОХОНСЬКОГО Сергія Анатолійовича (посмертно) — старшого майстра виробничої дільниці Державного підприємства «Київський бронетанковий завод»
    БУТОЛІНА Володимира Васильовича — електрозварника Державного підприємства «Київський бронетанковий завод»
    КРАВЧЕНКА Андрія Анатолійовича (посмертно) — слюсаря-ремонтника Державного підприємства «Київський бронетанковий завод»
    КРИВОКОНЯ Олександра Григоровича — генерального директора Харківського державного авіаційного виробничого підприємства
    КУНЦЕВИЧА Олега Івановича — охоронця Державного підприємства «Миколаївський суднобудівний завод»
    ЛЕБЕДЯ Василя Івановича — газорізальника цеху Державного підприємства «Київський бронетанковий завод»
    МАЛИША Дмитра Сергійовича (посмертно) — слюсаря-ремонтника Державного підприємства «Київський бронетанковий завод»
    МЕРЧАНСЬКОГО Юрія Васильовича — фахівця у сфері цивільного захисту Державного підприємства «Харківський бронетанковий завод»
    НАУМЕНКА Олександра Вікторовича — інженера-технолога Державного підприємства «Харківський бронетанковий завод»
    РОМАЩЕНКА Івана Івановича — начальника відділу Державного підприємства «Київський бронетанковий завод»
    САМУСЯ Валерія Миколайовича (посмертно) — слюсаря-ремонтника Державного підприємства «Київський бронетанковий завод»
    СТРЮКОВА Геннадія Миколайовича — енергетика цеху Харківського державного авіаційного виробничого підприємства
    ТРОФИМЕНКА Сергія Вікторовича — старшого контрольного майстра Державного підприємства «Харківський бронетанковий завод»
    ЧИСТЯКОВА Олексія Андрійовича — плавильника акціонерного товариства «Вишнівський ливарно-ковальський завод»
    ЧОРНОГО В’ячеслава Миколайовича (посмертно) — старшого майстра виробничої дільниці Державного підприємства «Київський бронетанковий завод».

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    5 травня 2022 року

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 312/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    у Національній гвардії України:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    ДЕМЧУКА Олега Михайловича — старшого сержанта
    КАНІЩЕВА Олега Вадимовича — майора
    ЛИКА Богдана Богдановича — майора
    ЛОЗОВСЬКОГО Дениса Юрійовича — капітана
    НАГОРНОГО Дениса Сергійовича — майора
    РАВЛІКОВСЬКОГО Богдана Богдановича — головного сержанта
    ШВАЧИЧА Ростислава Вікторовича — солдата

    Нагородити орденом «За мужність» ІІ ступеня
    ВЕРНИГОРУ Михайла Олександровича — майора
    ДІБРОВА Сергія Сергійовича — штаб-сержанта
    КУШНІР Альону Миколаївну (посмертно) — старшого сержанта
    СИДОРЕНКА Андрія Володимировича (посмертно) — старшого лейтенанта

    Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня
    АНІКІЄНКА Андрія Сергійовича — старшого солдата
    АНІСІМОВА Ігоря Миколайовича (посмертно) — сержанта
    АНТОНЕНКА Дмитра Петровича (посмертно) — солдата
    АРТЮХА Олександра Миколайовича (посмертно) — підполковника
    БАБІЧА Дмитра Олександровича (посмертно) — штаб-сержанта
    БАРАНОВСЬКОГО Олександра Васильовича — солдата
    БЕЗУГЛОГО Вадима Сергійовича — старшого солдата
    БЕЛИМЕНКА Микиту Андрійовича (посмертно) — солдата
    БУРЛАЧЕНКА Артема Олександровича — молодшого сержанта
    БУРЧАКА Артема Івановича — старшого лейтенанта
    ВАВДІЮКА Богдана Миколайовича — старшого солдата
    ВЕРЕМІЄНКА Валерія Володимировича — старшого сержанта
    ВІГОВСЬКОГО Артема Олександровича — старшого сержанта
    ГУМЕНЮКА Вадима Івановича — солдата
    ДАНИЛЬЧУКА Дмитра Миколайовича — старшого солдата
    ДАХНЕНКА Олександра Ігоровича — солдата
    ДАШКОВСЬКОГО Владислава Вікторовича — лейтенанта
    ДІДИКА Олега Олександровича — старшого лейтенанта
    ДМИТРУКА Олексія Вячеславовича — сержанта
    ДОМБРОВСЬКОГО Юрія Олеговича — старшого солдата
    ДУБРОВКІНА Олександра Миколайовича — солдата
    ДУБСЬКОГО Леоніда Івановича — штаб-сержанта
    ЄЛІСЄЄВА Костянтина Васильовича (посмертно) — молодшого сержанта
    ЖУЙКОВА Олександра Сергійовича — старшого солдата
    ІВАННІКОВА Володимира Анатолійовича (посмертно) — лейтенанта
    ІСТРАТОВА Костянтина Анатолійовича — старшого солдата
    КАРПЕНКА Дмитра Олександровича — лейтенанта
    КАРПЕНКА Олега Олеговича — лейтенанта
    КИЛЮШИКА Анатолія Васильовича — молодшого сержанта
    КИРИКА Юрія Володимировича — капітана
    КИРИЧЕНКА Данила Костянтиновича (посмертно) — старшого сержанта
    КИРКАЛОВА Олексія Вадимовича — молодшого сержанта
    КЛАФТОНА Віталія Борисовича — солдата
    КОВАЛЬОВА Сергія Леонідовича — молодшого сержанта
    КОЛОДУБА Олексія Олександровича (посмертно) — сержанта
    КОМ’ЯКОВА Владислава Валерійовича (посмертно) — старшого солдата
    КОРНЕТА Сергія Віталійовича — лейтенанта
    КОШМАНА Тараса Леонідовича — солдата
    КРАВЦОВА Владислава Вадимовича — солдата
    КРАВЦЯ Ігоря Олександровича — старшого солдата
    КРУТЬКА Андрія Володимировича (посмертно) — старшого лейтенанта
    КУЗНЄЦОВА Антона Валерійовича — солдата
    КУЛІКОВА Андрія Вікторовича — старшого солдата
    КУНИЦЬКОГО Тимура Миколайовича (посмертно) — головного сержанта
    КУПРІЯНЧУКА Давида Анатолійовича (посмертно) — солдата
    КУРКУ Владислава Олександровича — молодшого сержанта
    КУЧЕРЯВЕНКА Олександра Олеговича — молодшого сержанта
    КУЧМІЯ Петра Романовича — штаб-сержанта
    КУШНІРА Сергія Миколайовича — старшого солдата
    КУЩА Миколу Миколайовича — старшого солдата
    ЛАНОВЕНКА Миколу Андрійовича (посмертно) — майстер-сержанта
    ЛАРІНА Євгенія Юрійовича — лейтенанта
    ЛЄПІНА Євгена В’ячеславовича (посмертно) — старшого сержанта
    ЛИТОВЦЯ Сергія Олександровича — старшого сержанта
    МАКАРОВЦЯ Ігоря Івановича — головного сержанта
    МАКАРЦЯ Андрія Віталійовича (посмертно) — старшого сержанта
    МАМЧУРА Володимира Олександровича — головного сержанта
    МАРИНИЧА Василя Сергійовича (посмертно) — молодшого сержанта
    МАТВЕЙЧУКА Руслана Леонтійовича — майстер-сержанта
    МЕДВІДЯ Сергія Миколайовича — молодшого сержанта
    МЕЛЬНИКА Владислава Васильовича — солдата
    МІКУЛІНЦЕВА Андрія Юрійовича — солдата
    МОРОЗА Віталія Станіславовича (посмертно) — капітана
    МУРОВАНОГО Івана Сергійовича — старшого лейтенанта
    НАГУЛУ Максима Віталійовича — старшого солдата
    НІКОЛАЄНКА Володимира Володимировича — солдата
    НОВОСЕЛЬЧАНА Олександра Миколайовича (посмертно) — солдата
    ОХРІМОВСЬКОГО Олександра Леонідовича — сержанта
    ПАВЛОВСЬКОГО Руслана Івановича — майора
    ПАВРІАНІДІСА Віталія Леонідовича (посмертно) — солдата
    ПАНЧЕНКА Анатолія Анатолійовича — капітана
    ПАНЧУК Альону Павлівну — молодшого сержанта
    ПАРФЬОНОВА Дениса Анатолійовича — старшого солдата
    ПЕРЕКРЕСТА Антона Леонідовича — старшого солдата
    ПЕТРЕНКА Павла Івановича — солдата
    ПЕТРОВА Олександра Геннадійовича — молодшого сержанта
    ПЕТРОЩУКА Віктора Борисовича — штаб-сержанта
    ПІСКУНА Дениса Ігоровича — старшого солдата
    ПІСНОГО Олексія Олександровича — лейтенанта
    ПОТАПОВА Ігоря Анатолійовича — старшого солдата
    РАТУШИНСЬКОГО Олега Вікторовича (посмертно) — головного сержанта
    РОГОЗНОГО Руслана Валерійовича — старшого сержанта
    РОГОЗНОГО Сергія Петровича — старшого сержанта
    САЙХІЄВА Антона Павловича — старшого солдата
    САМСОНОВА Юліана Олександровича (посмертно) — сержанта
    СЕМЧУКА Віталія Володимировича (посмертно) — старшого солдата
    СИТНИКА Сергія Сергійовича — старшого солдата
    СМАЛЯ Віталія Сергійовича — старшого сержанта
    СНІЖКА Віктора Петровича — майора
    СОСНОВОГО Станіслава Сергійовича — старшого сержанта
    СТРЕБКОВУ Наталію Валентинівну (посмертно) — сержанта
    СЬОМОЧКІНА Ігоря Олександровича — солдата
    ТАРАНІНА Віталія Олександровича (посмертно) — старшого лейтенанта
    ТАРИТІНА Дмитра Андрійовича (посмертно) — молодшого лейтенанта
    ТВЕРДОХЛІБА Олександра Віталійовича — старшого солдата
    ТИМЧУКА Віталія Леонідовича — капітана
    ТИЧЕНКА Валентина Васильовича — сержанта
    ТУРА Андрія Олеговича — старшого сержанта
    ТУРОВСЬКОГО Руслана Івановича (посмертно) — головного сержанта
    ФЕДОРОВА Віктора Андрійовича (посмертно) — солдата
    ФЕНЮКА Юрія Юрійовича — старшого сержанта
    ФІЛІПЧУКА Владислава Валерійовича — солдата
    ФІНАГЄЄВА Гліба Миколайовича — старшого лейтенанта
    ХАРЧЕНКА Артема Олександровича — солдата
    ЧЕБИШЕВА Дмитра Романовича — солдата
    ЧЕСНОКОВА Артема В’ячеславовича — старшого солдата
    ЧМІЛЯ Олександра Ігоровича — сержанта
    ШУНЬКА Свʼятослава Ігоровича — старшого сержанта
    ЮРЧАКА Віктора Миколайовича (посмертно) — старшого солдата
    ЯВОДЧАКА Тихона Юрійовича — старшого лейтенанта

    Нагородити медаллю «За військову службу Україні»
    АЗАРОВА Олександра Михайловича — молодшого сержанта
    АЛЄКСЄЄВИЧА Сергія Івановича — старшого солдата
    АЛІЄВА Руслана Муслумовича — старшого лейтенанта
    БАДЖАНОВА Руслана Гуломамійовича — солдата
    БЕНДУСА Руслана Вікторовича — штаб-сержанта
    БЕРЕЗОВСЬКОГО Романа Валерійовича — старшого сержанта
    БОГОМОЛОВА Андрія Олександровича — старшого солдата
    БОЙКА Вадима Володимировича — солдата
    ВАКУЛЕНЧИКА Олексія Валерійовича — лейтенанта
    ВЛАСЮКА Віктора Миколайовича — солдата
    ВОРОНОВИЧА Іллю Вікторовича — солдата
    ГАМАЮНОВА Ігоря Івановича — старшого сержанта
    ГЕРМАНА Станіслава В’ячеславовича — сержанта
    ГЕТЬМАНА Михайла Сергійовича — старшого солдата
    ГЛУЩЕНКА Ярослава Олександровича — молодшого сержанта
    ГОРНОСТАЛЯ Олександра Олександровича — старшого солдата
    ГУБІНА Сергія Ігоровича — старшого лейтенанта
    ГУСАКА Олега Миколайовича — старшого солдата
    ГУСАЧЕНКА Максима Сергійовича — старшого солдата
    ДЕМАХА Володимира Володимировича — капітана
    ДОВЖЕНКА Владислава Костянтиновича — солдата
    ДУБИНУ Артема Володимировича — старшого лейтенанта
    ДУБРОВА Максима Андрійовича — солдата
    ДЯДЮРУ Сергія Андрійовича — солдата
    Д’ЯЧЕНКО Крістіну Ігорівну — солдата
    ЗАМУРУЄВА Михайла Вікторовича — головного сержанта
    ЗВОНАРЯ Ігоря Васильовича — капітана
    ЗІВАКА Володимира Миколайовича — солдата
    ЗІНЬКА Григорія Флоровича — старшого сержанта
    ІВАНЮШЕНКА Дмитра Володимировича — старшого сержанта
    КАБЕШЕВА Дмитра Миколайовича — головного сержанта
    КАДНІКОВА Сергія Ілліча — солдата
    КОЛБАСОВА Володимира Олеговича — солдата
    КОСТЕНКА Єгора Геннадійовича — молодшого сержанта
    КУЛІКА Дмитра Віталійовича — солдата
    КУЦЕНКА Бориса Валерійовича — солдата
    ЛІСНИЧЕНКА Вадима Івановича — старшого солдата
    МАМОНА Олександра Геннадійовича — старшого сержанта
    МАТЮШКА Євгенія Володимировича — штаб-сержанта
    МИЗОВЦЯ Ігоря Юрійовича — молодшого сержанта
    МІРОШНИЧЕНКА Михайла Андрійовича — старшого солдата
    МІХІЛЬОВА Андрія Дмитровича — майора
    МУЗИКУ Олега Анатолійовича — солдата
    ОВЧАРЕНКА Віталія Володимировича — солдата
    ОКУНЄВА Іллю Валентиновича — солдата
    ОЛЕЙНІЧЕНКА Владислава Віталійовича — солдата
    ПАВЛЕНКА Віктора Володимировича — старшого сержанта
    ПИЛЬНИКА Андрія Максимовича — солдата
    ПІДПОВІТНОГО Андрія Юрійовича — молодшого сержанта
    ПЛЕШИВЦЯ Олексія Юрійовича — солдата
    ПОНОМАРЕНКА Валерія Сергійовича — солдата
    ПОПІЛЯ Олексія Анатолійовича — молодшого сержанта
    ПОПОВА Данила Віталійовича — солдата
    ПРИЛИПКА Олександра Володимировича — старшого лейтенанта
    РЕБРЕЯ Дмитра Юрійовича — молодшого сержанта
    САВКОВА Олександра Олеговича — старшого солдата
    САКУРУ Руслана Миколайовича — солдата
    САЛА Артема Миколайовича — головного сержанта
    САМАРСЬКОГО Яна Сергійовича — молодшого сержанта
    СЕМЕНЦЯ Вадима Олександровича — солдата
    СЕРДЮКА Анатолія Олексійовича — старшого солдата
    СТАРОВА Артема Олександровича — старшого солдата
    СТОРЧЕУСА Віталія Вікторовича — молодшого сержанта
    СЬОМІНА Дмитра Сергійовича — молодшого сержанта
    ТЕРЛЕЦЬКОГО Олександра Сергійовича — майора
    ТИМОШЕНКА Віктора Петровича — солдата
    ТРОЯНА Дмитра Володимировича — капітана
    ХАРЧЕНКА Геннадія Олександровича — старшого сержанта
    ЧЕСТНЄЙШОГО Ростислава Вікторовича — старшого солдата
    ШЕВЕЛУ Сергія Віталійовича — старшого солдата
    ШЕВЧЕНКА Віталія Васильовича — солдата
    ШЕВЧУКА Андрія Андрійовича — старшого сержанта
    ШИРОКИХ Юрія Юрійовича — старшого сержанта
    ШКУРКА Владислава Валерійовича — старшого солдата
    ШТУРМАКА Максима Миколайовича — солдата
    ЯРОШЕНКА Романа Олеговича — старшого солдата

    Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»
    ГАШПАРИЧА Владислава Вікторовича — солдата
    КРАМІНСЬКОГО Антона Олександровича — лейтенанта
    СИДОРЕНКА Віталія Володимировича — старшого солдата
    СМУРОВА Дмитра Романовича — старшого сержанта

    у Національній поліції України:

    Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня
    ЗУБЕНОК Тетяну Михайлівну — підполковника поліції
    КАЗАРІНА Василя Юрійовича — капітана поліції
    КОНДАКОВУ Наталію Володимирівну — майора поліції
    КОРНЮ Євгенія Олександровича — лейтенанта поліції
    НЕЩЕРЕТА Давида Анатолійовича — капітана поліції
    ПОЛІЩУКА Олега Сергійовича — старшого лейтенанта поліції
    СІМОРОЗА Івана Васильовича — старшого лейтенанта поліції
    СОЛЯРА Олександра Володимировича — капітана поліції
    ФОМИЧА Юрія Володимировича — капітана поліції
    ЦИЛЮРИКА Вячеслава Володимировича — капітана поліції

    Нагородити орденом Данила Галицького
    ПОЛЯНСЬКОГО Олега Олександровича — полковника поліції.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    5 травня 2022 року

    #21654

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 313/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    ГОЛОВКА Андрія Андрійовича — майора
    ДУБЕРТА Олега Григоровича (посмертно) — майора
    ЄГОРОВА Федора Миколайовича — майора
    ЗАБЄЛІНА Миколу Миколайовича — майора
    КОРОБКА Віктора Андрійовича — підполковника медичної служби
    КУПІСА Дмитра Станіславовича — старшого лейтенанта
    МАКСІМОВА Тараса Вікторовича — підполковника
    МАРКЕВИЧА Євгена Олеговича — старшого лейтенанта
    МІСЯЦЯ Андрія Васильовича (посмертно) — капітана медичної служби
    НЕЧИПОРЕНКА Валентина Анатолійовича — старшого лейтенанта
    ОРЛЮКА Олександра Миколайовича — старшого лейтенанта
    САБАДАША Андрія Миколайовича — капітана
    СИНЮКА Юрія Григоровича — старшого лейтенанта
    СУКА Ігоря Андрійовича (посмертно) — капітана
    ТИМОШОВА Олександра Валерійовича — майора
    ШАБАТУРУ Володимира Станіславовича — майора
    ШЕРСТЮКА Романа Володимировича — підполковника

    Нагородити орденом «За мужність» ІІ ступеня
    ТКАЛІЧА Тараса Анатолійовича — лейтенанта

    Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня
    БАБІЯ Валерія Олександровича — солдата
    БІЛЬЧЕНКА Вадима Анатолійовича (посмертно) — майстер-сержанта
    БІЛЯЧЕНКА Володимира Володимировича (посмертно) — старшого лейтенанта
    БОГОРОДСЬКОГО Максима Михайловича (посмертно) — старшого сержанта
    БОЄВА Андрія Геннадійовича — солдата
    БОНДАРЯ Сергія Анатолійовича (посмертно) — старшого солдата
    БОРИСЕНКА Максима Вячеславовича (посмертно) — солдата
    БОРТА Марка Германовича — солдата
    БОЧАРОВА Ігоря Віталійовича (посмертно) — старшого солдата
    БРЮХАНОВА Дмитра Семеновича — старшого сержанта
    БУРБАН Ірину Василівну — солдата
    ВОЛКОВА Василя Миколайовича (посмертно) — солдата
    ГАПОНЕНКА Юрія Андрійовича — старшого солдата
    ГОМАЗА Артура Анатолійовича (посмертно) — солдата
    ГОНГАЛА Миколу Станіславовича — солдата
    ГОРОБЦЯ Руслана Миколайовича (посмертно) — солдата
    ГРЕШИЛА Олександра Сергійовича (посмертно) — старшого солдата
    ГУЩИНА Василя Валерійовича — солдата
    ДЕМИДЕНКА Володимира Сергійовича (посмертно) — сержанта
    ДЕНИСОВА Станіслава Ельдаровича — старшого лейтенанта
    ДЕРЕВ’ЯНКА Олександра Олександровича — підполковника
    ДЕРЕЩУКА Сергія Сергійовича — молодшого сержанта
    ДОРОШЕНКА Ігоря Анатолійовича — молодшого сержанта
    ЄГОРОВА Юрія Павловича (посмертно) — старшого сержанта
    ЄРОШИНА Василя Миколайовича — штаб-сержанта
    ЖМУРКА Юрія Володимировича (посмертно) — солдата
    ЗАЯРНОГО Іллю Сергійовича — молодшого сержанта
    ЗВОЛИНСЬКОГО Богдана Олександровича — старшого солдата
    ЗІНАТУЛІНА Рустама Расуловича — старшого солдата
    ІВАНОВА Олексія Володимировича — старшого сержанта
    КАГІРОВА Сергія Олександровича — молодшого сержанта
    КАЛІНЧУКА Ярослава Олександровича — солдата
    КАРАТНИКА Андрія Петровича — солдата
    КІЯНЦЯ Романа Миколайовича — капітана
    КІЯЩЕНКО Вікторію Володимирівну (посмертно) — солдата
    КОВАЛЕНКА Олександра Олександровича — солдата
    КОВАЛЕНКА Сергія Вікторовича (посмертно) — солдата
    КОВАЛЕНКА Сергія Олександровича — лейтенанта
    КОВАЛЬЧУКА Володимира Миколайовича — солдата
    КОЛОМІЄЦЬ Анну Віталіївну (посмертно) — молодшого сержанта
    КОНДРАШЕВСЬКОГО Віталія Олександровича (посмертно) — сержанта
    КОНОВАЛОВА Максима Валерійовича (посмертно) — сержанта
    КОРОГВИКА Миколу Олександровича — молодшого сержанта
    КОРОЛЮКА Іллю Євгеновича — підполковника
    КОТІКА Дмитра Ігоровича — лейтенанта
    КРИВИЦЬКОГО Богдана Миколайовича — старшого солдата
    КРИЩУКА Юрія Євгенійовича — молодшого сержанта
    КУШТУ Олександра Григоровича (посмертно) — старшого солдата
    ЛЕОНТЬЄВА Дмитра Олександровича — старшого солдата
    ЛИСАКА Євгенія Володимировича — солдата
    ЛИСЕНКА Едуарда Олександровича (посмертно) — старшого солдата
    ЛІТВИНЧУКА Сергія Анатолійовича (посмертно) — молодшого сержанта
    ЛОГВИНЕНКА Дмитра Миколайовича — старшого солдата
    ЛОМАКІНА Віталія Анатолійовича (посмертно) — старшого солдата
    МАЛЬЦЕВА Микиту Миколайовича — старшого солдата
    МАНЕВИЧА Вадима Валентиновича — молодшого сержанта
    МАРКЕВИЧ Євгенію Олександрівну — старшого лейтенанта медичної служби
    МАРКОВЕЦЬКОГО Тараса Романовича — солдата
    МАРТЮКА Романа Юрійовича — старшого сержанта
    МИРОНЮКА Віталія Анатолійовича — солдата
    НОСКОВА Василя Володимировича — капітана
    ОГРОДНИК Дзвениславу Тарасівну — солдата
    ОТТА Олександра Юрійовича — капітана медичної служби
    ПАТИНСЬКОГО Артема Вікторовича — солдата
    ПЕЧЕРСЬКОГО Олександра Леонідовича — старшого сержанта
    ПОДОЛЯКУ Ігоря Олексійовича — солдата
    ПОРОШЕНКА Євгена Володимировича — старшого сержанта
    ПОСТОЄНКА Олега Миколайовича — штаб-сержанта
    ПРИШВУ Віктора Григоровича — солдата
    РАЄВСЬКОГО Олександра Володимировича — старшого лейтенанта
    РЕМНЬОВА Ігоря Євгенійовича — старшого солдата
    РУСІНОВСЬКОГО Вадима Миколайовича — солдата
    РЯБЦЕВА Юрія Володимировича — сержанта
    САЛГІРІЄВА Рустама Ваховича — головного сержанта
    ТАРАСЮКА Богдана Євгенійовича — солдата
    ТИЩЕНКА Віктора Івановича (посмертно) — солдата
    ТІМОШЕНКА Андрія Васильовича — головного сержанта
    ТРИНДІНА Олексія Павловича (посмертно) — штаб-сержанта
    ТУЛІСОВА Владислава Євгенійовича — солдата
    УСОВА Анатолія Миколайовича (посмертно) — старшого солдата
    ХОМЕНКА Сергія Сергійовича — сержанта
    ЧИГРИНОВА Івана Федоровича — молодшого сержанта
    ШЕЛЕСТА Вадима Володимировича — солдата
    ШЕРЕМЕТУ Олексія Петровича — полковника внутрішньої служби
    ШКОЛЯРА Дмитра Анатолійовича — солдата
    ШТАГЕРА Сергія Миколайовича — молодшого сержанта
    ШТОЮНДУ Ігоря Сергійовича — молодшого сержанта
    ШУУ Романа Олеговича — молодшого сержанта

    Нагородити орденом Данила Галицького
    ВОЙТОВИЧА Віталія Романовича — майора
    ГОНЧАРОВА Володимира Володимировича — капітана
    ЗАХАРОВА Ігоря Володимировича — майора
    ЛАЗАРЕНКА Юрія Вікторовича — підполковника медичної служби
    ШАВКУНА Володимира Петровича — майора

    Нагородити медаллю «За військову службу Україні»
    АНІСІМОВУ Дар’ю Анатоліївну — старшого сержанта
    БАБІНА Олексія Олександровича — підполковника
    БОГАТИРЬОВА Олександра Михайловича — сержанта
    БОДНАРУКА Вадима Віталійовича — старшого солдата
    БОНДАРЯ Сергія Анатолійовича — підполковника
    ВОЗНОВА Микиту Вадимовича — капітана
    ГАЙДЕЯ Віталія Васильовича — підполковника
    ГАРБУЗОВА Олександра Сергійовича — полковника
    ГОЛОДНЮКА Євгенія Олександровича — майора
    ГОНТАРЯ Вадима Вікторовича — старшого солдата
    ГУЗА Олексія Івановича — сержанта
    ДАДАЯНА Давида Валерійовича — старшого солдата
    ДОРОФЄЄВА Дениса Вікторовича — старшого солдата
    ЄЛЬНІКА Віктора Вікторовича — молодшого сержанта
    ІЩИКА Олександра Вікторовича — молодшого сержанта
    КОЛЕСНИКА Олега Олеговича — солдата
    КОСТЮКА Андрія Олеговича — старшого сержанта
    КРАВЦЯ Віталія Вікторовича — сержанта
    КРІЛЯ Дмитра Івановича — старшого солдата
    ЛОВІКОВА Вадима Юрійовича — старшого сержанта
    ЛОТОРА Олександра Володимировича — солдата
    МАЗУРА Романа Вікторовича — старшого солдата
    МАКСИМЧУКА Богдана Олександровича — підполковника
    МАЛАНЧУКА Віталія Миколайовича — старшого солдата
    МАТРУЩЕНКО Анастасію Василівну — старшого солдата
    МИХАЙЛОВСЬКОГО Сергія Георгійовича — старшого сержанта
    МІКЕЛТАДЗЕ Владислава Джонійовича — солдата
    МОТРИЧ Анну Вікторівну — капітана юстиції
    МУРІНЮКА Вадима Михайловича — головного сержанта
    НАСТЕНКА Романа Сергійовича — полковника
    НЕСТОРА Віктора Ярославовича — полковника
    ОБЕРЕМКА Олега Ігоровича — штаб-сержанта
    ОБЛАДАНЮКА Вадима Валерійовича — старшого солдата
    ПАВЛУШУ Анатолія Анатолійовича — майора
    ПЕТРОВЦЯ Сергія Анатолійовича — старшого солдата
    ПЛАКСИВОГО Владислава Михайловича — старшого солдата
    ПРИХОДЬКА Андрія Миколайовича — старшого солдата
    РАІНЧУКА Івана Віталійовича — лейтенанта
    РЄБІНКУ Олександра Віталійовича — солдата
    СИРКИЗЮКА Сергія Дмитровича — старшого солдата
    СКЛЯРОВА Олега Володимировича — майора
    СЛИВЧУКА Сергія Анатолійовича — старшого солдата
    СОЛОМКА Станіслава Ігоровича — підполковника
    СОЛОХУ Ірину Миколаївну — старшого солдата
    СОРОЧИНСЬКОГО Едуарда Олексійовича — сержанта
    СТЕЦЕНКА Олексія Володимировича — старшого сержанта
    СУБОТІН Яну Олексіївну — майора
    ТАЙБАНА Богдана Анатолійовича — старшого солдата
    ТВАРКОВСЬКОГО Андрія Валерійовича — полковника
    ФЕДОРЕНКА Дмитра Олександровича — старшого солдата
    ФЕДОРОВУ Мар’яну Ростиславівну — старшого солдата
    ЦИПУК Олександру Юріївну — лейтенанта
    ЧАЙКОВСЬКОГО Сергія Борисовича — молодшого сержанта
    ШВЕЦЯ Анатолія Володимировича — майора
    ШЕВЧУКА Анатолія Станіславовича — молодшого сержанта
    ШОХІНА Андрія Володимировича — сержанта
    ЩЕРБІНІНА Артема Євгенійовича — капітана
    ЯБЛОНСЬКОГО Максима Віталійовича — старшого солдата
    ЯЦЕВИЧА Дмитра Віталійовича — солдата

    Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»
    АНДРЕЄВА Євгенія Олеговича — солдата
    БАБІЯ Юрія Якимовича — старшого сержанта
    БАТИРБЕКОВА Леоніда Сергійовича — старшого солдата
    БЕРЕЖКА Петра Миколайовича — солдата
    БЕРЕЗУ Андрія Андрійовича — солдата
    БЄЛОУСА Дмитра Анатолійовича — старшого солдата
    БІЛОКОНЯ Андрія Михайловича — підполковника
    БОДНЮ Олега Віталійовича — старшого сержанта
    БОНДАРЕНКА Владислава Максимовича — сержанта
    БОНДАРЕНКА Кирила Володимировича — молодшого сержанта
    БОРОЗЕНЦЯ Олександра Олександровича — старшого солдата
    БОРТКА Сергія Григоровича — старшого сержанта
    БУРАКА Руслана Васильовича — старшого сержанта
    ВАЛАЙКА Олександра Івановича — молодшого сержанта
    ГАДИ Віктора Олександровича — солдата
    ГАРНАТКА Олександра Олександровича — сержанта
    ГОЖА Максима Юрійовича — старшого сержанта
    ГОНЧАРОВА Олега Андрійовича — солдата
    ГУРЗУ Сергія Олександровича — молодшого сержанта
    ГУСЕЙНОВУ Олену Миколаївну — солдата
    ДАВИДЕНКА Ігоря Олександровича — солдата
    ДЕМЧУКА Максима Анатолійовича — старшого лейтенанта
    ЕФУ Вадима Володимировича — солдата
    ЄФРЕМОВА Ігоря Володимировича — солдата
    ЖИТНІКОВА Івана Борисовича — солдата
    ЖОВТОГО Дмитра Дмитровича — старшого солдата
    ЖУПІЯ Костянтина Сергійовича — солдата
    ЗАВГОРОДНЬОГО Олександра Сергійовича — старшого солдата
    ЗАЙКУ Олексія Олексійовича — солдата
    ЗАРІПОВА Єгора Олексійовича — солдата
    ЗІНЕНКА Євгена Анатолійовича — солдата
    ЗОЛОТАРЬОВА Владислава Олеговича — сержанта
    ІВАНОВУ Надію Анатоліївну — солдата
    КАНАХІНА Олександра Сергійовича — солдата
    КАНІВЦЯ Романа Олександровича — сержанта
    КАПТАНА Євгена Івановича — солдата
    КАРАВАЄВА Євгенія Олександровича — сержанта
    КАРТАШОВА Олексія Володимировича — солдата
    КАХНА Олега Олеговича — старшого лейтенанта
    КАЧУНЯКА Володимира Леонідовича — молодшого сержанта
    КИРИЛОВА Юрія Миколайовича — старшого сержанта
    КІКОТА Станіслава Вікторовича — молодшого сержанта
    КІРСАНОВА Максима Олександровича — сержанта
    КІСТРИЦЮ Ярослава Геннадійовича — солдата
    КЛІМАСА Олександра Володимировича — старшого солдата
    КЛІМУКА Павла Анатолійовича — старшого солдата
    КОЗЛОВА Сергія Анатолійовича — солдата
    КОЛЄСНІКОВА Андрія Юрійовича — солдата
    КОРОЛЯ Василя Володимировича — старшого солдата
    КОРЧАГІНА Ярослава Сергійовича — солдата
    КРАВЧЕНКА Антона Миколайовича — молодшого сержанта
    КРАВЧЕНКА Владислава Андрійовича — старшого солдата
    КРИВОШЕЯ Євгена Леонідовича — старшого солдата
    КРИЖАНОВСЬКОГО Олександра Сергійовича — штаб-сержанта
    ЛЕВКОВА Андрія Ігоровича — головного сержанта
    ЛИСЕНКА Олександра Павловича — старшого солдата
    ЛОМАКУ Олександра Євгенійовича — старшого солдата
    ЛЮБАРЦЕВА Володимира Володимировича — молодшого сержанта
    МАЛИЩИКА Володимира Володимировича — старшого сержанта
    МАРКЕВИЧА Миколу Володимировича — старшого солдата
    МЄШКОВА Віталія Володимировича — старшого солдата
    МИРОНЕНКА Дмитра Васильовича — молодшого сержанта
    МИХАЛЬЧУКА Дмитра Юрійовича — солдата
    МОРДВІНОВА Романа Олександровича — солдата
    МУТІЛІКУ Дениса Васильовича — солдата
    НАРТОВА Віталія Вікторовича — солдата
    НЄАЛОВА Дмитра Анатолійовича — старшого солдата
    НОВГОРОДЦЕВА Олексія Олексійовича — старшого солдата
    НОВИКОВА Володимира Євгенійовича — солдата
    ОНАЦЬКОГО Віталія Івановича — полковника
    ОНЯТИЦЬКОГО Миколу Васильовича — солдата
    ПАВЛЕНКА Михайла Євгенійовича — старшого солдата
    ПАВЛОВА Миколу Ігоровича — сержанта
    ПАТАЛАХУ Євгена Сергійовича — солдата
    ПАТАПКІНА Дмитра Олексійовича — старшого сержанта
    ПЕЛИХА Богдана Олексійовича — солдата
    ПЕТРОВА Миколу Олександровича — солдата
    ПОВАЛЯЄВА Сергія Віталійовича — головного сержанта
    ПОЛТАВЦЯ Валентина Анатолійовича — солдата
    ПОПОВИЧА Павла Юрійовича — старшого солдата
    ПРИХОДЬКА Романа Станіславовича — молодшого сержанта
    ПУПЧЕНКА Сергія Миколайовича — молодшого сержанта
    РАДІКА Юрія Васильовича — старшого солдата
    РАШЕВСЬКОГО Олексія Сергійовича — старшого сержанта
    РЕВЯКІНА Олексія Геннадійовича — молодшого сержанта
    РИБАЛЬЧЕНКА Дениса Вікторовича — солдата
    РИБАЛЬЧЕНКА Миколу Миколайовича — солдата
    РЯБУХУ Андрія Анатолійовича — старшого солдата
    САВЧУКА Артема Олександровича — старшого солдата
    САЄНКА Валерія Миколайовича — старшого сержанта
    СЕМЕНЕНКА Олексія Юрійовича — старшого солдата
    СИВОВАЛОВА Володимира Володимировича — старшого солдата
    СИТНІКОВА Геннадія Геннадійовича — молодшого сержанта
    СІВЧЕНКА Сергія Володимировича — старшого солдата
    СКЛЯРЕНКА Антона Володимировича — солдата
    СОРОКІНУ Діану Віталіївну — молодшого сержанта
    СОРОКУ Михайла Ігоровича — старшого солдата
    СПАСЬКОГО Миколу Васильовича — солдата
    СТЕЦЯ Михайла Михайловича — молодшого сержанта
    СТРАТУЛАТ Юлію Іванівну — молодшого сержанта
    СТРЕЛЕЦЬКОГО Олексія Юрійовича — сержанта
    СТРИЖЕВСЬКОГО Дмитра Сергійовича — старшого солдата
    СУКНЕНКА Володимира Олеговича — старшого лейтенанта
    ТИМЧУКА Дмитра Анатолійовича — солдата
    ТИЩЕНКА Іллю Сергійовича — старшого солдата
    ХЛУДОВА Ярослава Віталійовича — старшого солдата
    ЦАПЕНКА Олексія Ігоревича — солдата
    ЧЕЛИШЕВА Ігоря Вікторовича — сержанта
    ШЕВЧЕНКА Віктора Олександровича — солдата
    ШИРШОВА Олександра Петровича — старшого солдата
    ШМАКОВА Михайла Сергійовича — старшого солдата
    ШМЕЛЬОВА Євгена Михайловича — старшого солдата
    ШУРЛА Павла Олександровича — старшого солдата
    ШУСТОВА Олександра Сергійовича — старшого солдата
    ЩЕРБИНУ Георгія Сергійовича — солдата
    ЮРЧЕНКА Євгена Дмитровича — старшого солдата.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    5 травня 2022 року

    #21682

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 320/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня
    БЕШЕНІ Євгена Сергійовича — лейтенанта
    НЄСТЄРОВА Дмитра Сергійовича — капітана
    ТІЩЕНКА Ігоря Романовича — капітана
    ЧУРБАНОВА Сергія Анатолійовича — підполковника
    ШИЛА Павла Олександровича — полковника

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    АНДРІЙЦІВА Степана Степановича — майора медичної служби
    БОГДАНОВИЧА Максима Михайловича (посмертно) — підполковника
    БОНДАРЕНКА Віталія Сергійовича (посмертно) — старшого лейтенанта
    БУЧАЦЬКОГО Олега Анатолійовича — капітана
    ГАМОЛІНА Артура Станіславовича — лейтенанта
    ГРИГОРЕНКА Олексія Володимировича — полковника
    ГУЦАЛА Дмитра Сергійовича — капітана
    ДУХНОВСЬКОГО Вадима Валерійовича — капітана
    ЗАВАДЕЦЬКОГО Богдана Ігоровича — старшого лейтенанта
    ІЩУКА Павла Леонідовича — полковника
    КИРИЛІНА Віталія Олександровича — підполковника
    КОЛЕСНИКА Олега Олександровича — старшого лейтенанта
    ЛИТВИНА Віктора Олексійовича (посмертно) — майора
    МАРУЩАКА Дмитра Олеговича — лейтенанта
    ОМЕЛЬЧУКА Олега Андрійовича — лейтенанта
    ОНУШКА Володимира Володимировича (посмертно) — старшого лейтенанта
    ПИЛИПЕНКА Андрія Володимировича — полковника
    РЕШЕТІЛОВА Андрія Вадимовича (посмертно) — старшого лейтенанта
    ТРОЯНА Вячеслава Сергійовича — лейтенанта
    ФІГЛЯРА Олександра Олександровича — лейтенанта
    ХАРЧЕНКА Ігоря Миколайовича — підполковника
    ЦИБУ Владислава Владиславовича — капітана
    ШЕРОВА Олександра Борисовича (посмертно) — старшого лейтенанта
    ЯРОВИЧА Романа Ярославовича — старшого лейтенанта

    Нагородити орденом «За мужність» ІІ ступеня
    ВОЛОБУЄВА Вячеслава Олександровича — майора
    ЗАЛІЛОВА Романа Равільовича (посмертно) — старшого сержанта
    НОВІЦЬКОГО Павла Івановича (посмертно) — старшину

    Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня
    АЛЕКСУ Владіслава Маріновича (посмертно) — головного сержанта
    АЛІЄВА Сергія Миколайовича (посмертно) — сержанта
    АНДРІЙЧУКА В’ячеслава Вікторовича (посмертно) — молодшого сержанта
    БАСОВСЬКОГО Володимира Романовича — молодшого сержанта
    БЕРЧАКА Івана Васильовича (посмертно) — солдата
    БІЛОУСА Валерія Миколайовича (посмертно) — старшого сержанта
    БЛІНОВА Сергія Миколайовича — лейтенанта
    БОЙКА Миколу Олеговича — молодшого сержанта
    БОНДАРЯ Сергія Володимировича (посмертно) — молодшого сержанта
    БУГИРУ Максима Сергійовича (посмертно) — солдата
    БУДЖАКА Володимира Володимировича — старшого сержанта
    БУРЛАКОВА Максима Ігоровича (посмертно) — молодшого сержанта
    ВЕСЕЛОВСЬКОГО Олександра Євгеновича — солдата
    ВІТРЯНЮКА Сергія Сергійовича — старшого солдата
    ВЛАСОВА Валентина Васильовича (посмертно) — солдата
    ВОЛОВЧИКА Василя Володимировича — молодшого сержанта
    ГАВАНЮКА Олександра Дмитровича (посмертно) — солдата
    ГАВРИЛЮКА Ярослава Олександровича (посмертно) — солдата
    ГАПОНА Ярослава Михайловича (посмертно) — старшого солдата
    ГАРДУ Євгена Сергійовича (посмертно) — лейтенанта
    ГРИГОРАША Дмитра Олександровича — старшого лейтенанта
    ГРИГОРЕНКА Максима Олександровича — старшого солдата
    ГУГЛЕНКА Віктора Володимировича (посмертно) — старшого сержанта
    ГУРІНЕНКА Олександра Вікторовича — старшого лейтенанта
    ДАНИЛЕВИЧА Олександра Олексійовича — старшого лейтенанта
    ДАНИЛЬЧУКА Ігоря Ігоровича (посмертно) — солдата
    ДЕМЧЕНКА Віктора Олександровича (посмертно) — солдата
    ДИШКАНТА Віталія Івановича (посмертно) — старшого солдата
    ДІДЕНКА Олексія Васильовича — солдата
    ДІДОРУ Віктора Володимировича — молодшого сержанта
    ДОБРЯНСЬКОГО Олександра Васильовича (посмертно) — старшого сержанта
    ЄГУНОВА Євгена Ігоровича (посмертно) — солдата
    ЄРИГІНА Андрія Олександровича (посмертно) — солдата
    ЄРМОЛЕНКА Андрія Віталійовича — майора
    ЖЕЛЕЗНЯКА Сергія Олександровича (посмертно) — солдата
    ЗАГРЕБЕЛЬНОГО Олександра Васильовича (посмертно) — молодшого сержанта
    ЗАКУПЦЯ Анатолія Сергійовича (посмертно) — молодшого сержанта
    ЗУЄВА Олександра Олександровича — майора
    ІВАНЕНКА Валерія Сергійовича — молодшого сержанта
    ІГНАТОВИЧА Віктора Віталійовича — старшого солдата
    ІЛЬКІВА Петра Михайловича — старшого лейтенанта
    КАБЕЦЬКОГО Володимира Володимировича (посмертно) — старшого сержанта
    КАЛИНА Ігоря Васильовича — солдата
    КАЛІНІЧА В’ячеслава Анатолійовича — солдата
    КАПЛУНОВА Олександра Миколайовича (посмертно) — старшого сержанта
    КАЧИНСЬКОГО Владислава Євгеновича (посмертно) — солдата
    КИРИЛЬЧУКА Андрія Володимировича (посмертно) — старшого солдата
    КЛОНОЗА Руслана Івановича (посмертно) — солдата
    КОГУТА Павла Ілліча — старшого солдата
    КОРОЛЬЧУКА Сергія Васильовича (посмертно) — старшого солдата
    КОРОНСЬКОГО Любомира Анатолійовича (посмертно) — молодшого сержанта
    КОРЧИНСЬКОГО Артема Михайловича — солдата
    КОСА Олександра Сергійовича (посмертно) — солдата
    КОЦКА Олега Ігоровича — старшого лейтенанта
    КОЧМАРА Валентина Леонідовича — головного сержанта
    КРАВЧУКА Антона Васильовича — майора
    КРАВЧУКА Дмитра Дмитровича — солдата
    КУЗНІЦОВА Михайла Анатолійовича (посмертно) — солдата
    КУНІЦИНА Костянтина Михайловича — старшого сержанта
    КУТИШЕНКА Олексія Васильовича (посмертно) — старшого солдата
    КУЩЕНКА Іллю Андрійовича (посмертно) — старшого солдата
    ЛАПІНА Андрія Геннадійовича (посмертно) — старшого солдата
    ЛЕСЮКА Василя Михайловича — солдата
    МАЗУРКЕВИЧА Мирослава Станіславовича (посмертно) — старшого сержанта
    МАРЕНИЧА Даніла Олександровича (посмертно) — солдата
    МАРТИНЕНКА Євгенія Васильовича (посмертно) — солдата
    МАРЧЕНКА Євгенія Вікторовича (посмертно) — старшого солдата
    МАСЛЕННИКОВА Олександра Олександровича (посмертно) — солдата
    МЕЛЬНИЧЕНКА Івана Олександровича (посмертно) — солдата
    МЕЛЬНИЧЕНКА Миколу Олександровича (посмертно) — солдата
    МИХАЙЛОВА Рустама Васильовича (посмертно) — молодшого сержанта
    МИХАЛЬЧЕНКА Романа Миколайовича (посмертно) — молодшого сержанта
    МІНЕНКА Олександра Олександровича — майора
    МРУЖЕНКА Михайла Миколайовича (посмертно) — солдата
    ОРЕХІВСЬКОГО Миколу Борисовича (посмертно) — солдата
    ПАНТУСА Дениса Володимировича (посмертно) — солдата
    ПЕТРУКА Валентина Васильовича (посмертно) — старшого солдата
    ПИЛИПЧУКА Дмитра Михайловича (посмертно) — головного сержанта
    ПЛАНОВА Олександра Олександровича — головного сержанта
    ПОГРІБНОГО Сергія Сергійовича (посмертно) — сержанта
    ПОЛИВОДУ Володимира Дмитровича (посмертно) — солдата
    ПОТЄШКІНА Володимира Олександровича — підполковника
    ПРИСЯЖНОГО Вадима Васильовича — капітана
    П’ЯСЕЦЬКОГО Максима Павловича (посмертно) — молодшого сержанта
    РАКОВСЬКОГО Олександра Сергійовича (посмертно) — старшину
    РИЖЕНКА Романа Олександровича (посмертно) — солдата
    РИСІНСЬКОГО Валерія Володимировича (посмертно) — солдата
    РІХТЕР Олену Вікторівну (посмертно) — старшого солдата
    РОМАНЧИЧА Василя Миколайовича — старшого солдата
    РОМАНЮКА Віталія Анатолійовича (посмертно) — молодшого сержанта
    РУДЕНКА Станіслава Валерійовича (посмертно) — солдата
    РУДЯ Михайла Борисовича (посмертно) — сержанта
    САДКОВСЬКОГО Богдана Геннадійовича (посмертно) — солдата
    САЄНКА Максима Володимировича (посмертно) — солдата
    САМАРЦЯ Сергія Володимировича — майора
    САПЕТКА Миколу Олександровича (посмертно) — солдата
    СЕМЕНЕНКА Сергія Анатолійовича (посмертно) — солдата
    СЕМЕНЯКА Павла Анатолійовича — старшого лейтенанта
    СИДОРЕНКА Олексія Ігоровича (посмертно) — старшого лейтенанта
    СИЛКУ Сергія Анатолійовича (посмертно) — сержанта
    СМАШНЮКА Руслана Миколайовича — майора
    СНІТКА Сергія Віталійовича (посмертно) — сержанта
    СОКОЛЮКА Дмитра Володимировича (посмертно) — сержанта
    СУРІНА Олександра Івановича (посмертно) — молодшого сержанта
    СУХАНЮКА Віктора Володимировича — старшого солдата
    ТЕПЕНЧАКА Олександра Васильовича (посмертно) — молодшого сержанта
    ТКАЧЕНКА Ростислава Руслановича (посмертно) — солдата
    ТОМІЛОВИЧА Івана Івановича — лейтенанта
    ТРИХНА Дмитра Юрійовича (посмертно) — сержанта
    ТРУБІНА Сергія Сергійовича — сержанта
    УКІБАЄВА Богдана Жахаєвича (посмертно) — солдата
    УКРАЇНЦЯ Сергія Сергійовича — старшого лейтенанта
    ФЕДОРЧУК Анну В’ячеславівну — старшого сержанта
    ФОРУ Андрія Сергійовича — старшого лейтенанта
    ФУРМАНА Артема Олексійовича (посмертно) — солдата
    ХАРЧЕНКА Вячеслава Анатолійовича (посмертно) — солдата
    ХИЖНЯКА Петра Петровича (посмертно) — сержанта
    ХУДОБУ Андрія Георгійовича (посмертно) — старшого солдата
    ЦІСАРЯ Олександра Івановича (посмертно) — солдата
    ЧАБАНЮКА Юрія Анатолійовича (посмертно) — солдата
    ЧЕПЕЛЯ Максима Юрійовича (посмертно) — солдата
    ШАТИЛА Олександра Анатолійовича (посмертно) — солдата
    ШВЕЦЯ Володимира Станіславовича — старшого солдата
    ЯВОРСЬКОГО Олексія Сергійовича (посмертно) — солдата
    ЯРКА Дениса Миколайовича — старшого лейтенанта

    Нагородити орденом Данила Галицького
    ЗЕЛІНСЬКОГО Дмитра Віталійовича — полковника
    КАРПЕНКА Олександра Сергійовича — майора

    Нагородити медаллю «За військову службу Україні»
    АМБРОЗЯКА Дмитра Васильовича — старшого солдата
    АНТОНІВА Сергія Зіновійовича — капітана
    БАБУРОВУ Ірину Володимирівну — старшого солдата
    ВОДОП’ЯНОВА Артура Олеговича — капітана
    ГУДЗЯ Вадима Олександровича — старшого солдата
    ДЗЯДИКА Юрія Юрійовича — старшого солдата
    ДИМИДЮКА Дмитра Михайловича — майора
    ЗЕЛЕНЯКА Віталія Юрійовича — старшого солдата
    КАЛІНІЧЕНКА Олександра Олександровича — старшого сержанта
    КАРЛОВА Сергія Олександровича — старшого солдата
    КИЦЕНКА Вадима Васильовича — молодшого сержанта
    КОБРИНА Дениса Ігоровича — старшого солдата
    КРЕЧУНА Василя-Валентина Юрійовича — старшого солдата
    КУЛИКА Михайла Юрійовича — солдата
    КУРБАНОВА Миколу Євгенійовича — старшого солдата
    МАЛАШИНСЬКОГО Андрія Юрійовича — солдата
    МАРЕЧКА Назарія Васильовича — старшого сержанта
    ОМЕЛЬЧЕНКА Олексія Олексійовича — старшого солдата
    ОСИПОВА Павла Володимировича — солдата
    ОХІНЬКА Валерія Станіславовича — сержанта
    ПАВЛУСЕВИЧА Назара Михайловича — солдата
    ПАЛАМАРЧУКА Олександра Григоровича — майстер-сержанта
    ПЕРВІЯ Олександра Ігоровича — сержанта
    ПЛАХОТНЮКА Олега Вікторовича — старшого лейтенанта
    ПОЛЯКА Олега Сергійовича — молодшого сержанта
    ПРІХНИЧА Володимира Володимировича — старшого солдата
    ПЮРА Павла Анатолійовича — капітана
    РЕПНЯКА Андрія Сергійовича — старшого сержанта
    РОМАНЮКА Дмитра Дмитровича — солдата
    СІПОВА Олександра Романовича — старшого лейтенанта
    СОБОЛЕВСЬКОГО Віктора Йосиповича — сержанта
    СТАДНІКА Олега Дмитровича — майора
    ТАБАКАЄВА Костянтина Сергійовича — старшого сержанта
    ФЕДОРОВУ Анастасію Андріївну — старшого солдата
    ЧУЛІСОВА Ігоря Юрійовича — солдата

    Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»
    ДЕМʼЯНИКА Юрія Васильовича — старшого солдата
    МАТВІЄНКА Романа Євгеновича (посмертно) — головного сержанта
    НУЖНОГО Олександра Григоровича — капітана
    ПАВЛУЧИНСЬКОГО Віктора Михайловича — майора медичної служби
    САРЕЦЯНА Артура Славіковича (посмертно) — солдата
    СТАСИНЦЯ Василя Зіновійовича — старшого солдата
    ТОКАРЧУКА Олега Володимировича — капітана медичної служби
    ФАЛИНСЬКОГО Кирила Олександровича — лейтенанта
    ШЕЛЮГА Олександра Сергійовича — сержанта.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    7 травня 2022 року

    #21701

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 322/2022
    Про присвоєння О. Гегечкорі звання Герой України

    За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» ГЕГЕЧКОРІ Олегу Іродійовичу – полковнику (посмертно).

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    8 травня 2022 року

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 323/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня
    ЯВАРА Дениса Євгенійовича — підполковника

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    БОЙЧЕНКА Ігоря Івановича — підполковника
    БУЛІЯ Владислава Юрійовича (посмертно) — лейтенанта
    ГЕРАСИМЧУКА Вадима Олеговича (посмертно) — старшого лейтенанта
    ГУРУ Володимира Віталійовича — полковника
    ЖУРАВЛЬОВА Сергія Олександровича — майора
    ІВАНОВА Дмитра Анатолійовича — підполковника
    КАСЯНЕНКА Віталія Васильовича (посмертно) — капітана
    КОВАЛЬЧУКА Андрія Романовича (посмертно) — старшого лейтенанта
    КУРИЛЬСЬКОГО Олега Петровича (посмертно) — лейтенанта
    ЛАХТАДИРА Нікіту Ігоровича — старшого лейтенанта
    МОРОЗЕВИЧА Маркіяна Борисовича (посмертно) — лейтенанта
    СКОРИКА Віталія Григоровича (посмертно) — лейтенанта
    ЧЕРНІКОВА Павла Олександровича (посмертно) — старшого лейтенанта
    ШПИТКА Романа Андрійовича (посмертно) — старшого лейтенанта
    ЯВТУШЕНКА Олега Олександровича (посмертно) — старшого лейтенанта

    Нагородити орденом «За мужність» ІІ ступеня
    ВАКУЛУ Олексія Анатолійовича — старшого сержанта
    ТІТИКА Ростислава Петровича (посмертно) — старшого солдата

    Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня
    АКІНІНА Олександра Олександровича (посмертно) — солдата
    БАРЩИКА Івана Васильовича (посмертно) — молодшого сержанта
    БОРОВСЬКОГО Станіслава Анатолійовича — старшого солдата
    ВАЛЬКОВА Романа Вікторовича (посмертно) — солдата
    ВЕКЛЮКА Василя Йосифовича (посмертно) — солдата
    ГРЕДІЛЯ Володимира Ярославовича (посмертно) — солдата
    ГРИВНЯКА Тараса Миколайовича (посмертно) — солдата
    ДЕРЮГІНА Костянтина Валерійовича (посмертно) — сержанта
    ДОМАРЕЦЬКОГО Юрія Володимировича (посмертно) — солдата
    ДУМАНСЬКОГО Ростислава Тарасовича (посмертно) — сержанта
    ДУХА Володимира Богдановича (посмертно) — солдата
    КАЧМАРИКА Ігоря Ярославовича (посмертно) — сержанта
    КЛІМОВИЧА Антона Андрійовича — сержанта
    КРИЩУКА Романа Дмитровича (посмертно) — старшого солдата
    КРОХМАЛЬНОГО Романа Романовича (посмертно) — старшого солдата
    КУРИЛЯКА Миколу Юрійовича (посмертно) — солдата
    ЛАПІНСЬКОГО Олега Мирославовича (посмертно) — старшого солдата
    ЛЕЖНЮКА Івана Андрійовича — капітана
    ЛИГУНА Андрія Федоровича (посмертно) — старшого солдата
    ЛОПАТЮКА Станіслава Євгеновича — старшого солдата
    МЕЛІБАЄВА Олександра Васильовича (посмертно) — старшого солдата
    МИНІВА Василя Ярославовича (посмертно) — солдата
    МИХАЙЛОВСЬКОГО Олександра Павловича (посмертно) — старшого солдата
    МОТОРКА Ігоря Валерійовича (посмертно) — старшого сержанта
    МУРМИЛА Ярослава Васильовича (посмертно) — солдата
    НОВАКА Олександра Івановича (посмертно) — молодшого сержанта
    ОЛІЙНИКА Юрія Михайловича (посмертно) — старшого солдата
    ОСТРОВСЬКОГО Василя Євгеновича (посмертно) — старшого солдата
    ПАСІЧНИКА Дмитра Борисовича — старшого сержанта
    ПИГЛЮКА Михайла Романовича (посмертно) — сержанта
    ПИЛЮКА Олега Миколайовича (посмертно) — старшого сержанта
    ПИТЕЛЯ Олександра Ігоровича (посмертно) — солдата
    ПОЛОЖЕВИЧА Олександра Олександровича (посмертно) — старшого солдата
    ПОТЕРЕЙКА Анатолія Васильовича (посмертно) — старшого солдата
    ПОХИЛЕНКА Дмитра Олеговича (посмертно) — молодшого сержанта
    ПРИСЯЖНЮКА Вадима Вікторовича (посмертно) — солдата
    РОМАНЮКА Віктора Ярославовича (посмертно) — солдата
    РУРАКА Володимира Зіновійовича (посмертно) — старшого солдата
    САМОЛЕВСЬКОГО Станіслава Анатолійовича (посмертно) — старшого солдата
    СИДОРЧУКА Сергія Несторовича (посмертно) — солдата
    СИРКА Андрія Володимировича (посмертно) — солдата
    СОЛДАТОВА Віталія Івановича (посмертно) — старшого солдата
    СЬОМКІНА Андрія Валерійовича — матроса
    ТАЛИБОВА Віджая Булута огли — старшого солдата
    ТКАЧЕНКА Олександра Сергійовича (посмертно) — сержанта
    УЛІТОВСЬКОГО Романа Петровича (посмертно) — штаб-сержанта
    ХОЛДОБІНА Юрія Анатолійовича (посмертно) — старшого солдата
    ШАРЛАЯ Костянтина Петровича (посмертно) — солдата
    ШМІЛА Андрія Миколайовича (посмертно) — старшого солдата

    Нагородити медаллю «За військову службу Україні»
    БОЙКА Андрія Вікторовича — майора
    ГОРБАТЮКА Олександра Олександровича — сержанта
    ГУЛЯЄВА Руслана Валентиновича — майора
    КРАВЧЕНКА Кирила Олексійовича — старшого лейтенанта
    КУЛИКА Ігоря Михайловича — старшого солдата
    КУЦА Володимира Олександровича — підполковника
    ЛОСЯ Володимира Олександровича — підполковника
    МАСЛОВА Павла Миколайовича — майора
    ЩЕРБИНУ Ігоря Леонідовича — підполковника
    ЯНЕВІЧА Сергія Валерійовича — підполковника

    Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»
    АВТОНОМОВА Сергія Володимировича — старшого солдата
    АРСІРІЯ Сергія Сергійовича — старшого сержанта
    БАБЛЯКА Дмитра Михайловича — солдата
    БАЛАБУШЕНКА Михайла Сергійовича — старшого солдата
    БАЛОГА Юрія Мариновича — солдата
    БАЛУШКУ Богдана Руслановича — лейтенанта
    БАТЕНЧУКА Андрія Петровича — старшого солдата
    БЄЛЄКОВА Бакита Токтарбаєвича — старшого сержанта
    БІРЮКОВА Нікіту Володимировича — старшого солдата
    БОНДАРЕВСЬКОГО Олега Валентиновича — солдата
    БУЛАЧКА Антона Сергійовича — солдата
    БУРАСЯ Василя Любомировича — солдата
    БУРБАНА Романа Дмитровича — солдата
    БУЧКА Олега Ярославовича — сержанта
    БУЧКОВСЬКОГО Олександра Олександровича — солдата
    ВАВРИКА Тараса Богдановича — старшого солдата
    ВАСЮТУ Василя Івановича — штаб-сержанта
    ВЕЧІРКА Віталія Володимировича — лейтенанта
    ВЄТОХІНА Віталія Миколайовича — старшого солдата
    ВИКСЮКА Романа Васильовича — головного сержанта
    ВОЙТУХІВА Володимира Йосифовича — молодшого сержанта
    ВОРОБЕЯ Андрія Васильовича — солдата
    ГАВРИЛЮКА Романа Олеговича — старшого лейтенанта
    ГАЛИЦЬКОГО Дениса Вікторовича — лейтенанта
    ГЛІБЧУКА Михайла Івановича — старшого солдата
    ГОДУНКА Тараса Івановича — сержанта
    ГОМЗЯКА Кирила Андрійовича — солдата
    ГОНЧАРА Станіслава Юрійовича — солдата
    ГОНЧАРУКА Олександра Валерійовича — молодшого сержанта
    ГРИНИШИНА Романа Романовича — старшого солдата
    ГРИНЬОХА Богдана Євгеновича — старшого солдата
    ГРИНЮХА Андрія Павловича — молодшого сержанта
    ДАНЮКА Дмитрія Миколайовича — старшого солдата
    ДЗЮРБІЛЯ Артема Ігоровича — сержанта
    ДИДАКА Володимира Євгеновича — сержанта
    ДІЛЬНОГО Валентина Анатолійовича — солдата
    ДОВЖИКА Юрія Івановича — старшого солдата
    ДОМБРОВСЬКОГО Романа Володимировича — солдата
    ДРАЧА Юрія Сергійовича — сержанта
    ДУБЕЦЬ Марію Антонівну — солдата
    ЖИГАДЛА Івана Святославовича — солдата
    ЗУБА Володимира Миколайовича — старшого солдата
    КАВЧАКА Романа Тарасовича — солдата
    КАЛІМАНА Анатолія Анатолійовича — старшого солдата
    КАПІТАНА Крістіана Васильовича — старшого солдата
    КАРАБІНЬОВСЬКОГО Дмитра Анатолійовича — головного сержанта
    КАРНЮШИНА Ігоря В’ячеславовича — солдата
    КОБЗИСТОГО Дмитра Володимировича — молодшого сержанта
    КОБРІНА Павла Тадеушовича — старшого солдата
    КОВАЛІВА Василя Федоровича — сержанта
    КОВАЛІВА Михайла Івановича — солдата
    КОВАЛЬЧУКА Миколу Федоровича — старшого солдата
    КОЛОБОВА Кирила Михайловича — старшого солдата
    КОПИТКА Ігоря Ярославовича — старшого солдата
    КОСТЮКОВА Максима Олександровича — солдата
    КОЦКУЛИЧА Михайла Олеговича — солдата
    КРИМЧУКА Ігоря Юрійовича — солдата
    КРУЧКА Анатолія Володимировича — старшого солдата
    КУЛИКА Юрія Миколайовича — головного сержанта
    КУЛИНИЧА Олега Романовича — старшого солдата
    КУНАТА Юрія Володимировича — старшого солдата
    КУП’ЯКА Владислава Ігоровича — солдата
    КУРДИБАНСЬКОГО Богдана Богдановича — старшого солдата
    КУРОЧКІНА Олександра Володимировича — солдата
    КУХАРЯ Олексія Андрійовича — старшого солдата
    КУЧЕРА Максима Андрійовича — старшого солдата
    КУЧЕРА Сергія Васильовича — солдата
    ЛЕВИЦЬКОГО Остапа Миколайовича — солдата
    ЛЕГАНА Павла Івановича — старшого солдата
    ЛІТНАРОВИЧА Юрія Володимировича — солдата
    ЛОЗОВОГО Олега Олеговича — лейтенанта
    ЛОСОБИКА Андрія Сергійовича — солдата
    ЛУКАШЕВИЧА Андрія Степановича — старшого солдата
    ЛУНЯ Андрія Романовича — молодшого сержанта
    МАГУРА Віталія Романовича — старшого лейтенанта
    МАЗУРКЕВИЧА Ігоря Ігоровича — солдата
    МАНДЗЮХА Миколу Степановича — сержанта
    МІРОШНИКА Дениса Ігоровича — солдата
    МОСКАЛИКА Сергія Яковича — солдата
    МУЖИЧУКА Андрія Анатолійовича — старшого солдата
    НАЛИВАЙКА Леоніда Миколайовича — сержанта
    ОКСЕНЧУКА Олега Дорофійовича — молодшого сержанта
    ОЛІЙНИКА Мирослава Ігоровича — солдата
    ПАКІЖА Віталія Васильовича — солдата
    ПАНАСЮКА Андрія Романовича — солдата
    ПЕРКІНА Олексія Вадимовича — молодшого сержанта
    ПЕТРУКА Юрія Петровича — солдата
    ПИСАРЕНКА Сергія Анатолійовича — солдата
    ПОВАРА Дмитра Євгеновича — солдата
    ПОДГОЛІНА Романа Олександровича — старшого солдата
    ПОЛІЩУКА Юрія Васильовича — солдата
    ПОСТОЛІВКА Віктора Миколайовича — солдата
    ПОХМУРСЬКОГО Володимира Михайловича — солдата
    ПРИХОДЬКА Віталія Васильовича — штаб-сержанта
    РАКА Віталія Андрійовича — лейтенанта
    РЕКРУТІВА Романа Йосифовича — солдата
    РИБІЦЬКОГО Романа Олеговича — солдата
    РУБАЙЛА Геннадія Ігоровича — старшого солдата
    САБАДАША Ернеста Орестовича — головного сержанта
    САДИКОВА Владислава Сергійовича — молодшого сержанта
    САДОВНИКА Олександра Михайловича — сержанта
    САКОВА Івана Васильовича — солдата
    САМБОРСЬКОГО Зіновія Ярославовича — сержанта
    СЕЛЕЩУКА Олександра Петровича — молодшого сержанта
    СЕНЕНЬКОГО Петра Ярославовича — старшого солдата
    СІДЛЕЦЬКОГО Олександра Степановича — солдата
    СІКАНДУ Тараса Богдановича — солдата
    СІКУЦЬКОГО Юрія Валерійовича — солдата
    СІЛЬНИКА Ярослава Володимировича — старшого солдата
    СІРКА Руслана Мироновича — молодшого сержанта
    СЛАБКА Станіслава Анатолійовича — старшого лейтенанта
    СМІЛЬСЬКОГО Вадима Олександровича — солдата
    СМУКА Василя Васильовича — сержанта
    СОЛОВ’Я Сергія Вікторовича — старшого солдата
    СОЛОДОВНИКА Олега Андрійовича — солдата
    СОЛЯКА Михайла Петровича — солдата
    СТАРОШЕВСЬКОГО Михайла Андрійовича — старшого солдата
    СУХОДОЛЬСЬКОГО Сергія Олександровича — солдата
    ТЕПЛЮХА Ігоря Петровича — старшого солдата
    ТЕСЛЮКА Юрія Васильовича — сержанта
    ТУРЧИКА Івана Осиповича — солдата
    ФЕДОРЧУКА Михайла Миколайовича — молодшого сержанта
    ФОРОСТИНУ Ігоря Миколайовича — солдата
    ФРАНКІВА Ігоря Тарасовича — старшого солдата
    ХАНА Юрія Ярославовича — майора
    ХРУНИКА Івана Степановича — солдата
    ЦАЛАНА Василя Васильовича — солдата
    ЦЕБЕНКА Олександра Романовича — старшого сержанта
    ЦИВАТОГО Тихона Васильовича — молодшого сержанта
    ЧЕРНИХ Володимира Зеноновича — молодшого сержанта
    ШАРАСЬКІНА Артура Володимировича — солдата
    ШАРИГУ Павла Олексійовича — старшого солдата
    ШКУРКА Ігоря Сергійовича — старшого лейтенанта
    ШМЕЛЬОВА Олександра Юрійовича — старшого солдата
    ЯБЛІНСЬКОГО Миколу Богдановича — молодшого сержанта
    ЯКИМЦЯ Івана Богдановича — старшого солдата
    ЯКУБИКА Павла Олеговича — старшого солдата
    ЯРМОЛУ Василя Степановича — старшого солдата
    ЯРМОЛУ Івана Степановича — старшого солдата.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    8 травня 2022 року

    #21733

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 327/2022
    Про присвоєння І. Бедзаю звання Герой України

    За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу постановляю:

    Присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» БЕДЗАЮ Ігорю Володимировичу – полковнику (посмертно).

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    11 травня 2022 року

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 328/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня
    ОДУДА Вадима Миколайовича — старшого лейтенанта
    ШЕРЕМЕТА Романа Олександровича — полковника

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    ГУБУ Романа Володимировича — полковника
    ДЕНИСЮКА Олександра Васильовича — майора
    ЄГОРОВА Іллю Володимировича — полковника
    КАЗНАЧЕЄВА Артема Миколайовича — старшого лейтенанта
    КИРИЧЕНКА Олега Миколайовича — лейтенанта
    КІСІЛЬОВА Сергія Станіславовича — генерал-майора
    КОРЖОВА Ісуса-Назара Андрійовича — лейтенанта
    КУНИЧКУ Олександра Вікторовича — старшого лейтенанта
    КУЧЕРУКА Дмитра Васильовича — майора
    МАЙДЮКА Сергія Валентиновича — майора
    МАРИНИЧА Михайла Петровича — старшого солдата
    МАРЧЕНКА Руслана Сергійовича — молодшого сержанта
    МЕЛЬНИКА Вадима Володимировича — майора
    ОСТРОВСЬКОГО Богдана Богдановича — старшого лейтенанта
    ПОЛЯНЧИЧА Василя Петровича — старшого лейтенанта
    ПУЛІНЦЯ Дмитра Леонідовича — капітана
    РОМАНЕНКА Миколу Сергійовича — старшого лейтенанта
    САЛТИЦЬКОГО Олександра Октавійовича — полковника
    САЯПІНА Олександра Євгеновича — підполковника
    СВИРИДЕНКА Семена Михайловича — капітана
    ХИЖНЯКА Віталія Петровича — полковника
    ШАТАЛОВА Сергія Сергійовича — майора

    Нагородити орденом «За мужність» ІІ ступеня
    ГУТНІКА Олексія Геннадійовича — матроса
    КОРЖАНА Станіслава Юрійовича — молодшого сержанта
    КУСТОВА Артема Михайловича — старшого сержанта
    ОВЧАРА Ярослава Михайловича — молодшого сержанта
    ОПАНАСЮКА Євгена Володимировича — старшого лейтенанта
    ПАРИГІНА Сергія Сергійовича (посмертно) — старшого солдата
    ФЕДІШИНА Дмитра Дмитровича — молодшого сержанта
    ЧОРНІЯ Романа Ярославовича (посмертно) — сержанта

    Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня
    АВДЄЄВА Олександра Івановича (посмертно) — солдата
    АЛЄКСЄЄВА Олександра Сергійовича — молодшого сержанта
    АСАЧЕВА Віталія Ярославовича — старшого сержанта
    АСЛАНЯНА Армена Альбертовича — майора
    АФОНІНА Артема Романовича — старшого солдата
    БЕРЕЖНОГО Віталія Вікторовича (посмертно) — старшого солдата
    БІЛЕЦЬКОГО Ігоря Васильовича — старшину
    БІЛОУСОВА Сергія Сергійовича (посмертно) — солдата
    БОНДАРЕНКА Олександра Олександровича — матроса
    БОНДАРЯ Андрія Михайловича — старшого солдата
    ВАВРИЩУКА Владислава Вадимовича — старшого лейтенанта
    ВАСИЛЕНКА Олександра Сергійовича — солдата
    ВОЛКОВА Сергія Олександровича — солдата
    ГЕРАСИМЕНКА Валерія Миколайовича — старшого солдата
    ГРАБАРЧУКА Олега Сергійовича — солдата
    ДЕМЧЕНКА Валерія Вадимовича — молодшого сержанта
    ДРУЖИЦЬКОГО Ростислава Олександровича — лейтенанта медичної служби
    ДРУСІНОВА Олександра Олександровича — старшину 2 статті
    ЗАБОРІНА Сергія Миколайовича — старшого сержанта
    ЗАКРЕВСЬКОГО Антона Валерійовича (посмертно) — солдата
    ІВАНОВА Сергія Андрійовича — старшого матроса
    ІВАЩУКА Володимира Михайловича — солдата
    КАЛАНДІЯ Валерьяна Леонтійовича — головного сержанта
    КАЩАВЦЕВА Віталія Валерійовича — солдата
    КИРИЛЕНКА Юрія Юрійовича — старшого солдата
    КИРПУ Віталія Миколайовича — старшого матроса
    КЛЄВЦЯ Віталія Анатолійовича — старшого матроса
    КЛУШИНА Дмитра Володимировича — старшого солдата
    КОЖУШКА Олександра Сергійовича (посмертно) — старшого солдата
    КОЗАКУЛА Юрія Борисовича (посмертно) — сержанта
    КОЗЕРЕНКА Тараса Миколайовича — штаб-сержанта
    КОРІНЕЦЬКОГО Андрія Дмитровича — солдата
    КРАВЧЕНКА Віктора Володимировича — матроса
    КУЗЬМЯКА Євгенія Миколайовича — старшого солдата
    ЛАМЗУ Олексія Анатолійовича — солдата
    ЛАХНА Сергія Олексійовича — старшого солдата
    ЛІПАТОВА Олександра Валерійовича — солдата
    МИХАСЕНКА Микиту Сергійовича — матроса
    МІЛЮКОВА Дениса Олександровича — солдата
    МІШНЬОВА Дениса Валерійовича — старшого солдата
    МОГИЛЬНОГО Владислава Володимировича — сержанта
    МОРГУНА Ігоря Валерійовича (посмертно) — сержанта
    МУКОМЕЛУ Романа Ігоровича (посмертно) — сержанта
    НАПАСНОГО Романа Юрійовича — головного сержанта
    НЕВАРА Сергія Федоровича (посмертно) — старшого солдата
    НЕСТЕРЕНКА Віктора Олександровича — солдата
    НІКОЛАЄНКА Андрія Борисовича — молодшого сержанта
    НОЖОВА Максима Геннадійовича — матроса
    ПАВЛОВИЧА Ярослава Михайловича (посмертно) — солдата
    ПАНДАЗІ Юрія Вікторовича — молодшого сержанта
    ПАНЧЕНКА Володимира Сергійовича — старшого лейтенанта
    ПАСТИРЯ Романа Івановича — старшого солдата
    ПАШНЕНКА Володимира Анатолійовича — молодшого сержанта
    ПЕРЕВЕДЕНЦЕВА Василя Миколайовича — солдата
    ПІНЧУКА Руслана Григоровича (посмертно) — солдата
    ПОГРЕБНЯКА Михайла Юрійовича — сержанта
    ПОДОБНОГО Федора Максимовича — матроса
    ПОЛУПАНА Миколу Миколайовича — солдата
    ПРИСТАВСЬКОГО Олексія Ростиславовича — молодшого сержанта
    ПРИХОДУ Андрія Миколайовича — молодшого сержанта
    ПРОКОПЧУКА Сергія Івановича (посмертно) — старшого сержанта
    РУДНЄВА Артема Олександровича — солдата
    САДОВСЬКОГО Дениса Володимировича (посмертно) — старшого солдата
    САМОФАЛА Сергія Андрійовича — капітана
    СЕРБІНА Андрія Миколайовича — капітана
    СЕРГЕЄВА Дмитра Івановича (посмертно) — молодшого лейтенанта
    СЕРДЮКА Ярослава Миколайовича — старшого солдата
    СИВУЛЬКА Романа Володимировича — старшого сержанта
    СИДОРЕНКА Андрія Анатолійовича — сержанта
    СІРОША Дениса Олександровича — старшого солдата
    СОЛОГУБА Віктора Васильовича — старшого солдата
    СОЛОМОНА Вячеслава Сергійовича — старшого солдата
    СОХАНЯ Артема Юрійовича — старшого лейтенанта
    СПАСЬОНОВА Михайла Юрійовича — старшого лейтенанта
    СТЕПАНЧЕНКА Андрія Михайловича — солдата
    СТЕПУКА Андрія Михайловича (посмертно) — молодшого сержанта
    СТОЛЯРА Тараса Олександровича — молодшого лейтенанта
    СУХОВЕЦЬКОГО Олексія Ігоровича — солдата
    ТИМОШЕНКА Юрія Євгеновича — молодшого сержанта
    ТРОФІМЕНКА Олександра Валентиновича — солдата
    ФАЙЗУЛЛІНА Леоніда Габдульноровича — головного корабельного старшину
    ФАЛАЛЄЄВА Дениса Івановича — молодшого сержанта
    ХАНАСА Івана Васильовича — старшого лейтенанта
    ХВАСТЬОНКА Валентина Валентиновича — солдата
    ЦЕХМЕЙСТРУКА Костянтина Дмитровича — капітана 3 рангу
    ЦИКМАНА Андрія Олександровича — сержанта
    ЧОРНОГО Сергія Олександровича — солдата

    Нагородити орденом Данила Галицького
    АРОВИЧА Йосипа Миколайовича — старшого лейтенанта
    КОРНІЄНКА Андрія Ігоровича — головного сержанта
    МАЛИША Івана Олександровича — майора
    МАРИНЯКА Віталія Миколайовича — капітана
    МЕЛЬНИКА Антона Леонідовича — підполковника
    ТІЩЕНКА Володимира Сергійовича — полковника

    Нагородити медаллю «За військову службу Україні»
    АЛЕКСЄЄВА Данила Петровича — солдата
    АНІСОВА Антона Олександровича — старшого матроса
    БАЙЦУРАКА Андрія Ігоровича — старшого сержанта
    БОГАТИРЯ Сергія Миколайовича — майора
    БРЕЗІЦЬКОГО Анатолія Станіславовича — молодшого сержанта
    ВИХОВАНЦЯ Ярослава Івановича — сержанта
    ГАЛЯСА Юрія Петровича — солдата
    ГИНДУ Ігоря Степановича — капітана
    ДЗЮБУ Сергія Петровича — сержанта
    ДУБОВИЧА Віктора Сергійовича — солдата
    ІВАНОВА Богдана Вячеславовича — старшого лейтенанта
    КАРПОВА Олександра Васильовича — солдата
    КОВАЛЕВСЬКОГО Олексія Андрійовича — солдата
    КОВТУНА Артема Миколайовича — старшого лейтенанта
    КОЛИНЮКА Андрія Миколайовича — капітана
    КОРЛЮКА Валерія Олександровича — солдата
    КОТЕЛЕВИЧ Лілію Олександрівну — молодшого лейтенанта
    КРАВЧЕНКА Юрія Михайловича — майора
    КУЛІШЕНКА Романа Юрійовича — сержанта
    КУЛЯВЦЯ Віталія Івановича — солдата
    ЛИТВИНА Андрія Романовича — підполковника
    МЕЛЬНИКА Володимира Дмитровича — солдата
    МЕЛЬНИКА Дениса Сергійовича — старшого солдата
    НАЛИВАЙКА Івана Валерійовича — солдата
    ПЕРШИНА Сергія Володимировича — солдата
    ПОВАЖНЮКА Вячеслава Валерійовича — старшого сержанта
    РОЗУМНОГО Володимира Володимировича — підполковника
    РОМАШОВА Валентина Андрійовича — полковника
    САВЧЕНКА Максима Сергійовича — сержанта
    СЛОБОДЯНА Артема Володимировича — молодшого сержанта
    СНІСАРЯ Олега Вікторовича — солдата
    ТЕРЕХОВА Кирила Володимировича — підполковника
    ХИЖНЯКА Владислава Дмитровича — старшого сержанта
    ХМАРУ Романа Віталійовича — лейтенанта
    ЧЕРНЕЦЬКОГО Сергія Валентиновича — солдата
    ШАРАНЮКА Руслана Ігоровича — старшого солдата
    ШЕСТОПАЛА Євгенія Олеговича — сержанта
    ШИШКІНА Дениса Олександровича — солдата
    ШПАРТЬКА Дениса Євгеновича — старшого сержанта
    ЯЩЕНКА Романа Миколайовича — старшого сержанта

    Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»
    АНКЕШЕВА Бауржана Маратовича — старшого солдата
    БАРАНОВСЬКОГО Богдана Ігоровича — старшого сержанта
    БАРШАЦЬКОГО Вадима Олександровича — старшого солдата
    ГУЦЕЛЮКА Олександра Олександровича — лейтенанта
    ДМИТЕРКА Віталія Володимировича — солдата
    ДРАЙНУ Дмитра Миколайовича — старшого солдата
    ІСАЧЕНКА Сергія Вікторовича — майора
    КАЛЕНДЮКА Вадима Івановича — старшого солдата
    КЕРІМОВА Артура Аразлийовича — солдата
    КІНДИРИСЯ Володимира Йосифовича — головного сержанта
    КОБРІКА Миколу Миколайовича — старшого солдата
    ПЕТРЕНКА Олександра Сергійовича — солдата
    ПУХАЛЬСЬКОГО Яна Яновича — лейтенанта
    РАДЕЦЬКОГО Андрія Дем’яновича — солдата
    РОГАЧЕВСЬКОГО Олександра Ігоровича — старшого солдата
    РОМАНЕНКА Микиту Руслановича — солдата
    САНЖАРУ Богдана Дмитровича — солдата
    САНЖАРУ Романа Валерійовича — солдата
    СТОРОЩУКА Ярослава Михайловича — штаб-сержанта
    СУКА Олександра Петровича — полковника
    УСАЧА Василя Михайловича — старшого солдата
    ФЕЛЬДМАНА Якова Дмитровича — молодшого сержанта
    ЧОПЕЯ Петра Ігоровича — старшого солдата
    ЧУКУРА Василя Петровича — солдата.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    11 травня 2022 року

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 329/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького І ступеня
    ЯРОШЕВИЧА Федора Сергійовича — полковника

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня
    БОДНАРА Вадима Олександровича — підполковника
    ДЕХТЯРА Григорія Вячеславовича — підполковника

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    ВЕНЖЕГУ Ігоря Вікторовича — підполковника
    ГАЛЕНКА Анатолія Івановича — капітана
    ГДУЛЬСЬКОГО Євгенія Володимировича — капітана
    ГЕТЬМАНА Сергія Миколайовича — капітана
    ГОРКОВЧУКА Максима Вікторовича (посмертно) — старшого лейтенанта
    ЄРМОЛЕНКА Олександра Володимировича — полковника
    ЖДАНОВА Володимира Сергійовича — старшого лейтенанта
    КОЛЯНОВСЬКОГО Володимира Володимировича — лейтенанта
    ЛИХАЧОВА Дмитра Олександровича — майора
    ЛОЛАШВІЛІ Бадри Годердзійовича (посмертно) — лейтенанта
    МЄРКОВА Романа Сергійовича (посмертно) — молодшого лейтенанта
    НЕСТЕРУКА Юрія Васильовича — полковника
    ОЛИВУ Олега Руслановича — старшого лейтенанта
    РУБАНА Олександра Миколайовича — капітана
    ЧУДЖАНОВСЬКОГО Сергія Яковича — полковника
    ШЕВЧЕНКА Владислава Ігоровича (посмертно) — капітана
    ШЕВЧУКА Руслана Миколайовича — полковника

    Нагородити орденом «За мужність» ІІ ступеня
    СУХОГО Данила Костянтиновича — солдата
    ТОКАРЄВА Дмитра Андрійовича — старшого солдата

    Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня
    АВРАМЕНКА Олександра Олександровича — старшого солдата
    АЛЕКСАНДРОВА Олександра Олександровича — старшого солдата
    АРУТЮНОВА Артура Альбертовича — солдата
    БАРДАКОВА Олександра Миколайовича — молодшого сержанта
    БЕРЛАДИНА Олександра Сергійовича (посмертно) — сержанта
    БЄЛКОВА Дмитра Миколайовича — старшого солдата
    БИЧКОВА Андрія Валерійовича — солдата
    БЛАШКУНА Єгора Юрійовича — матроса
    ВАЛЮХА Олега Миколайовича — сержанта
    ВЕЛИЧКА Бориса Ігоровича — старшого солдата
    ВОЙТКА Миколу Федоровича (посмертно) — старшого солдата
    ВОЛОХА Дениса Олександровича — старшого солдата
    ГИРЮ Анатолія Вікторовича — сержанта
    ГОЛУБЕНКА Романа Ігоровича (посмертно) — солдата
    ГРИБАНОВА Олександра Сергійовича (посмертно) — старшого сержанта
    ГРИГОР’ЄВА Андрія Васильовича (посмертно) — сержанта
    ГРИНЯКА Олега Володимировича (посмертно) — солдата
    ГУНЧАКА Сергія Володимировича — молодшого сержанта
    ДАНЬКА Романа Володимировича — сержанта
    ДАРМОРОЗА Петра Івановича — сержанта
    ДОВГАНЯ Владислава Володимировича — старшого лейтенанта
    ДОКАНА Артема Сергійовича — капітана
    ДУДКУ Олега Володимировича — старшого сержанта
    ДЯЧЕНКА Владислава Анатолійовича — старшого солдата
    ЄГОРОВА Володимира Миколайовича (посмертно) — старшого солдата
    ЖОЛОНДІЄВСЬКОГО Дмитра Юрійовича — старшого солдата
    ЗАЛЕВСЬКОГО Сергія Миколайовича (посмертно) — солдата
    ЗЕЛЕНЯКА Віталія Дмитровича — солдата
    ІВАЩЕНКА Романа Павловича — молодшого сержанта
    КАМЄНЄВА Сергія Сергійовича — солдата
    КИРИЧЕНКА Дмитра Миколайовича — старшого солдата
    КЛИМЕНКА Євгена Віталійовича (посмертно) — старшого матроса
    КОВАЛЕНКА Павла Володимировича — солдата
    КОЗАКЕВИЧА Олексія Сергійовича — молодшого сержанта
    КОПИТОВА Владислава В’ячеславовича (посмертно) — старшого солдата
    КОРОГОДА Дмитра Григоровича — головного сержанта
    КОРХА Олександра Геннадійовича — солдата
    КУЛІША Віктора Івановича (посмертно) — солдата
    КУШНІРА Романа Петровича — солдата
    ЛАЗЕБНОГО Віталія Володимировича — головного сержанта
    ЛАРІОНОВА Олександра Борисовича (посмертно) — солдата
    ЛИТВИНЕНКА Сергія Володимировича (посмертно) — старшого солдата
    ЛОІКА Андрія Веніаміновича (посмертно) — солдата
    МАКАРОВА Дмитра Олеговича (посмертно) — старшого солдата
    МАКАРОВА Руслана Анатолійовича (посмертно) — солдата
    МАКСИМОВА Сергія Сергійовича — солдата
    МАРАХОВСЬКОГО Володимира Сергійовича (посмертно) — старшого сержанта
    МАРЗІНА Юрія Вікторовича (посмертно) — солдата
    НІЖИНЦЯ Анатолія Вікторовича — старшого сержанта
    ПАПІНА Євгена Павловича — солдата
    ПАШИНСЬКОГО Євгенія Степановича — штаб-сержанта
    ПОПЛАВСЬКОГО Антона Вікторовича — солдата
    ПРИЧИНУ Єгора Анатолійовича — солдата
    РИЛІНА Олександра Васильовича (посмертно) — солдата
    РУДІЧА Микиту Костянтиновича — солдата
    САБІЛІНА Сергія Олександровича — старшого сержанта
    САВЧЕНКА Сергія Миколайовича (посмертно) — солдата
    СЕМЕНЦЯ Олексія Миколайовича (посмертно) — старшого солдата
    СИЧА Владислава Вікторовича — солдата
    СІКАНА Юрія Володимировича — капітана
    СІКОРУ Євгена Володимировича — головного сержанта
    СРІБНОГО Костянтина Сергійовича (посмертно) — старшого солдата
    СТРОМКА Максима Сергійовича — солдата
    ТАРАСКІНА Вячеслава Олександровича (посмертно) — солдата
    ТЕСЛЮКА Олександра Анатолійовича — старшого солдата
    ТЕТЕРВАКА Дениса Анатолійовича — старшого солдата
    ТРЕБУХІНА Володимира Андрійовича (посмертно) — молодшого сержанта
    УЛЬЯНОВА Дмитра В’ячеславовича — молодшого сержанта
    ФУРМАНА Сергія Степановича — молодшого сержанта
    ХАЯ Володимира Миколайовича — старшого солдата
    ХЛІВНОГО Олександра Івановича — старшого солдата
    ЧАВАРГУ Миколу Миколайовича (посмертно) — молодшого сержанта
    ЧЕРКАЯ Юрія Васильовича — сержанта
    ЧЕРНЕНКА Юрія Васильовича (посмертно) — молодшого сержанта
    ЩОБАКА Юрія Васильовича (посмертно) — молодшого сержанта

    Нагородити орденом Данила Галицького
    ЗВАРИЧА Володимира Дмитровича — полковника
    ПАНЬКІНА Євгена Сергійовича — підполковника
    ТОКАРЕНКА Гліба Романовича — капітана

    Нагородити медаллю «За військову службу Україні»
    БАРСЕГЯНА Віталія Михайловича — старшого солдата
    БИСТРИЦЬКОГО Валерія Франковича — солдата
    БОБРОВСЬКОГО Анатолія Івановича — майора юстиції
    БОГОВІНА Олега Анатолійовича — капітана
    БУСЕЦЬКОГО Віталія Вікторовича — штаб-сержанта
    ГОГОЛЯ Валентина Володимировича — солдата
    ГУБАНОВА Олександра Юрійовича — старшого солдата
    ГУСАКА Олександра Сергійовича — солдата
    ДУДНИКА Миколу Миколайовича — майора
    ЄРМАКА Анатолія Миколайовича — солдата
    ЗАЙЧЕНКА Андрія Анатолійовича — солдата
    ЗАМОГІЛЬНОГО Максима Володимировича — штаб-сержанта
    ЗБОРОВСЬКОГО Богдана В’ячеславовича — солдата
    КАНІБОЛОЦЬКОГО Станіслава Вільгельмовича — старшого солдата
    КАРПЕНКА Андрія Анатолійовича — солдата
    КАРПЕНКА Богдана Олександровича — солдата
    КАЧАНА Євгенія Миколайовича — солдата
    КОЗАКА Станіслава Анатолійовича — майора
    КОЗЛОВА Дениса Олександровича — старшого сержанта
    КОРЛЮКА Дмитра Анатолійовича — солдата
    КРИЖАНІВСЬКОГО Івана Григоровича — старшого солдата
    КУЛЯСКІНА Андрія Миколайовича — головного сержанта
    КУЯНА Максима Петровича — головного сержанта
    ЛАЗАРЕНКА Олега Анатолійовича — підполковника
    ЛУЦАКА Сергія Анатолійовича — штаб-сержанта
    МАЛОГО Дмитра Вікторовича — старшого солдата
    МАТВІЙЧУКА Віталія Михайловича — головного сержанта
    МАТІЙЦЯ Ігоря Анатолійовича — солдата
    МЕЛЬНИЦЬКОГО Богдана Вікторовича — солдата
    МІСЬОВСЬКОГО Олександра Васильовича — старшого сержанта
    МОРОЗА Геннадія Володимировича — старшого сержанта
    МОСТІПАКУ Віталія Олександровича — солдата
    МУДРЕЯ Ярослава Сергійовича — старшого солдата
    ОТЧИЧА Сергія Валерійовича — капітана
    ПАНАЩУКА Леоніда Вікторовича (посмертно) — старшого солдата
    ПАНЧУКА Володимира Віталійовича — солдата
    ПЕЛИПАСЯ Олександра Івановича — молодшого сержанта
    ПІДПЛЕТЬКА Віталія Геннадійовича — солдата
    ПОЛІЩУКА Володимира Євгенійовича — солдата
    ПОПРАВКУ Максима Віталійовича — старшого солдата
    ПРОКОПЧУКА Віталія Миколайовича (посмертно) — старшого солдата
    ПРОЦЕНКА Дмитра Ігоровича — солдата
    ПУСТОВОЙТА Дмитра Миколайовича — солдата
    РАДЧЕНКА Андрія Леонідовича — сержанта
    РИБАКА Тараса Валерійовича — молодшого сержанта
    САВІЦЬКОГО Олега Анатолійовича (посмертно) — штаб-сержанта
    САМЧЕНКА Сергія Миколайовича — головного сержанта
    СІНЕЛЬНІКОВА Романа Михайловича — майора
    СКЛЯРОВА Дмитра Руслановича — солдата
    СКРИПЧЕНКА Артема Ігоровича — солдата
    СЛОБОДЕНЮКА Володимира Васильовича — старшого солдата
    СТРОКОВА Сергія Юрійовича — старшого солдата
    СУЛИМУ Владислава Ігоровича — лейтенанта
    ТКАЧУКА Василя Петровича — штаб-сержанта
    ФАРМАГЕЯ Олега Григоровича — сержанта
    ХАЛАБУДУ Андрія Валентиновича — солдата
    ЧЕРНИША Юрія Володимировича — старшого лейтенанта
    ЧИНАРОВА Сергія Вікторовича — старшого солдата
    ЧІГАРЕВА Олександра Геннадійовича — майора
    ШІПЕЛЬОВА Олега Володимировича — штаб-сержанта
    ШЛЕДЯ Руслана Анатолійовича — сержанта

    Нагородити медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня
    ПІНДРУСА Олександра Анатолійовича — підполковника

    Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»
    БАХОВЦЯ Віктора Васильовича — старшого солдата
    БОГУТУ Віталія Петровича — сержанта
    БОНДАРЯ Олексія Миколайовича — солдата
    БОРИСЕНКА Василя Миколайовича — старшого солдата
    БУРАКОВА Олександра Васильовича — молодшого сержанта
    ВАСИЛИШЕНА Дмитра Івановича — головного сержанта
    ВАСЮНІНА Сергія Геннадійовича — старшого сержанта
    ВОРОБЕЛЯ Василя Васильовича — сержанта
    ВОЩЕПИНЦЯ Олександра Сергійовича — солдата
    ГАЛАТОВИЧА Ярослава Олеговича — солдата
    ГОНДУ Олександра Васильовича — старшого сержанта
    ГОНЧАРА Віталія Віталійовича — солдата
    ДОВГАНИЧА Олександра Антоновича — старшого солдата
    ДУБЕНСЬКОГО Андрія Миколайовича — старшого солдата
    ДУБОВИЧА Василя Юрійовича — старшого солдата
    ДЬОРДЯ Миколу Васильовича — солдата
    ДЯЧКА Ярослава Володимировича — солдата
    ЗАЙЦЯ Сергія Миколайовича — старшого сержанта
    ІВАНОВА Валерія Юрійовича — старшину
    КОВАЛЬЧУКА Андрія Миколайовича — солдата
    КОВАЛЯ Валерія Станіславовича — молодшого сержанта
    КОЗЛОВСЬКОГО Олександра Миколайовича — сержанта
    КОРЕНЯ Віктора Івановича — солдата
    КОРОЛЮКА Володимира Андрійовича — молодшого сержанта
    КОСТИКА Михайла Михайловича — старшину
    КОЦАНА Дмитра Вікторовича — старшого солдата
    КУРТИКА Ярослава Володимировича — старшого солдата
    КУЦЕВАЛОВА Олексія Олексійовича — солдата
    ЛЕЙКА Святослава Івановича — старшого солдата
    ЛЕОНОВА Володимира Анатолійовича — молодшого сержанта
    МЕЛЕЩУКА Олександра Сергійовича — старшого солдата
    МІСЬКОВА Максима Олеговича — старшого лейтенанта
    МІСЮКЕВИЧА Сергія Васильовича — солдата
    МОШКА Олександра Михайловича — солдата
    ОСТРОВСЬКОГО Олександра Сергійовича — солдата
    ПІТРУ Богуслава Богуславовича — солдата
    ПОБЕРЕЖНОГО Валерія Васильовича — сержанта
    ПОДВИСОЦЬКОГО Сергія Віталійовича — сержанта
    ПРЯДКА Олега Сергійовича — солдата
    ПУЗЯ Володимира Миколайовича — старшого лейтенанта
    САМОФАЛА Дениса Вікторовича — лейтенанта
    СИЧА Сергія Ярославовича — старшого солдата
    ТОКАРЄВА Олександра Євгеновича — старшого солдата
    ФАЛЕНДИША Тараса Богдановича — молодшого сержанта
    ФАТУЛУ Івана Івановича — старшого солдата
    ФЕДОРКУ Юрія Івановича — старшого солдата
    ФЕДОРЧУКА Андрія Сергійовича — молодшого сержанта
    ЧЕГІЛЯ Андрія Андрійовича — солдата
    ШЕРЕМЕТУ Михайла Сергійовича — сержанта
    ЩОБАКА Василя Васильовича — сержанта
    ЩУБЕЛКУ Василя Васильовича — солдата

    Нагородити медаллю «За врятоване життя»
    ГЛЕБУ Еріка Юрійовича — старшого солдата
    ЦЕГЕЛЬНИКА Олега Володимировича — старшого солдата.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    11 травня 2022 року

    #21738

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 332/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня
    КОВАЛЬЧУКА Вадима Миколайовича — капітана
    ШВЕЦЯ Дмитра Сергійовича — підполковника

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    БЕРКА Артема Юрійовича — капітана
    ВОЛОШИНА Ярослава Олександровича — майора
    ГОЛОВАТЮКА Івана Вікторовича — майора
    ГРИГОРУКА Дмитра Валентиновича — капітана
    ДАВИДЕНКА Олександра Анатолійовича — старшого лейтенанта
    ЗАРЕМБУ Михайла Ігоровича (посмертно) — майора
    КОВАЛЬЧУКА Андрія Володимировича — лейтенанта
    КОЛЕСНИКА Тараса Володимировича (посмертно) — майора
    КОРЕЦЬКОГО Віктора Яковича — підполковника
    КУПРІЯНОВА Олександра Валерійовича — підполковника
    МЕГЕЛЬБЕЯ Вячеслава Вікторовича — підполковника
    МІРОШНІЧЕНКА Олексія Сергійовича (посмертно) — старшого сержанта
    МОРОЗА Ігоря Вадимовича (посмертно) — старшого лейтенанта
    МУЩИЦЬКОГО Сергія Миколайовича (посмертно) — капітана
    НЕТАЯ Юрія Анатолійовича (посмертно) — старшого лейтенанта
    ОБЕРЕМКА Олега Юрійовича — капітана
    ОМЕЛЬЧУКА Василя Борисовича — полковника
    ОТЧИЧЕНКА Андрія Борисовича — капітана
    ПАЛАМАРЯ Євгенія Володимировича — майора
    ПАНЦИРНОГО Олександра Володимировича — капітана
    ПЕТРЕНКА Анатолія Степановича — полковника
    ПОЧИНКА Сергія Михайловича — полковника
    РОМАНЮКА Романа Васильовича — полковника
    САЛОВА Олексія Олександровича — сержанта
    СКАЛЬКА Віктора Валерійовича — майора
    СКЛЯРА Володимира Миколайовича (посмертно) — капітана
    СМІРНОВА Максима Вячеславовича — старшого лейтенанта
    СТАСЮКА Дмитра Сергійовича (посмертно) — старшого лейтенанта
    СТАСЮКА Сергія Ігоровича — майора
    ФАЙДЮКА Олега Олександровича — полковника
    ЧЕБАНА Вадима Георгійовича — капітана
    ЧЕРТОПОЛОХА Серафима Анатолійовича — лейтенанта
    ЩУРА Анатолія Анатолійовича — прапорщика
    ЯМБОРКА Артема Васильовича — капітана

    Нагородити орденом «За мужність» І ступеня
    ШИМАНСЬКОГО Олександра Валентиновича — підполковника

    Нагородити орденом «За мужність» ІІ ступеня
    ЛЕВЧЕНКА Василя Сергійовича — старшого сержанта
    ПЕТРАЧУКА Валерія Борисовича (посмертно) — головного сержанта

    Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня
    АВДЄЄВА Андрія Миколайовича — молодшого сержанта
    АКСЬОНОВА Олександра Леонідовича — старшого сержанта
    АЛТУНІНА Дениса Сергійовича (посмертно) — старшину
    АНДРОЩУКА Дмитра Івановича — прапорщика
    АТАМАНЧУКА Сергія Миколайовича — старшого солдата
    БАБІЧА Олександра Васильовича — старшого сержанта
    БАРАНОВСЬКОГО Дениса Сергійовича — старшого лейтенанта
    БОЖЕНКА Владислава Віталійовича — солдата
    БОРОДКІНА Віктора Юрійовича — старшого лейтенанта
    БУРАВЛЬОВА Дмитра Івановича — сержанта
    ВАРФОЛОМЕЯ Сергія Романовича — старшого сержанта
    ВАСИЛЕВСЬКОГО Сергія Сергійовича — солдата
    ВАСИЛЬЄВА Володимира Васильовича — солдата
    ВАСЮХІНА Святослава Сергійовича — старшого солдата
    ВЕРГУНА Олександра Ігоровича (посмертно) — сержанта
    ВЕРЕТЕЛЬНИКОВА Романа Сергійовича — капітана
    ВИНОГРАДОВА В’ячеслава Олександровича — молодшого сержанта
    ВИШНЯКА Валерія Олексійовича — старшого солдата
    ВІТРУКА Володимира Миколайовича — солдата
    ВЛАСОВА Євгена Геннадійовича — старшого сержанта
    ВОЛКОВА Андрія Миколайовича — молодшого сержанта
    ВОРОНОВА Данила Івановича — молодшого сержанта
    ГАВРИЛЕНКА Володимира Анатолійовича — солдата
    ГАВРИЛОВА Євгена Олексійовича — старшого солдата
    ГАРБАРЯ-ЯБЛОНСЬКОГО Руслана Степановича — солдата
    ГНАТІВСЬКОГО Володимира Володимировича — підполковника
    ГОЛУБКУ Віталія Івановича — старшого лейтенанта
    ГОНЧАРЕНКА Михайла Олександровича — молодшого сержанта
    ГРИНЧЕНКА Костянтина Анатолійовича — старшого солдата
    ДАНИЛЬЧУКА Ігоря Миколайовича — прапорщика
    ДЕМ’ЯНЧУКА Дмитра Васильовича — підполковника
    ДЕНИСЕНКА Дениса Юрійовича — капітана
    ДОГЛЯДА Сергія Володимировича — сержанта
    ДОЛІНА Володимира В’ячеславовича — солдата
    ДЯЧЕНКА Миколу Сергійовича — лейтенанта
    ЖИЛІНА Олексія Ігоровича — солдата
    ЖУКОВА Олега Сергійовича — старшого солдата
    ЗАГОРОДНЬОГО Антона Олеговича — молодшого лейтенанта
    ЗАЛУСЬКОГО Володимира Олександровича — старшого лейтенанта
    ЗУБКОВА Владислава Костянтиновича — старшого солдата
    ІБРАГІМОВУ Олену Миколаївну — сержанта
    ІГНАТІЄВА Євгена Івановича — капітана
    ІЛЬЧУКА Василя Васильовича (посмертно) — старшого сержанта
    КАБУ Івана Вікторовича — старшого солдата
    КАЛІНІЧЕНКА Анатолія Вікторовича — сержанта
    КАЛІНІЧЕНКА Костянтина Володимировича — старшого солдата
    КАРНАТОВИЧА Романа Володимировича — старшого сержанта
    КАЮМОВА Олега Ахмедовича — старшого сержанта
    КВАШУКА Дениса Васильовича — капітана
    КИРИЛЮКА В’ячеслава Васильовича — молодшого сержанта
    КИРИЧКА Владислава Вікторовича — старшого солдата
    КІР’ЯНОВА Івана Івановича — солдата
    КЛЬОКТУ Богдана Івановича — старшого солдата
    КОВАЛЕНКА Олександра Сергійовича — солдата
    КОВАЛЯ Євгена Івановича — старшого солдата
    КОВАЛЯ Ярослава Івановича — солдата
    КОЛМАКОВА Кирила Олеговича — солдата
    КОЛЯКА Олега Володимировича — молодшого сержанта
    КОРОБКУ Віталія Ігоровича — старшого солдата
    КРИВОКОЛІСКА Андрія Володимировича — лейтенанта
    КРУКОВСЬКОГО Юрія Олександровича — старшого сержанта
    КРУТІЛІНА Євгена Вікторовича — сержанта
    КРЯТОВА Олександра Олександровича — солдата
    КУЗЬМЕНКА Михайла Сергійовича — солдата
    КУЛІКОВА Сергія Сергійовича — старшого лейтенанта
    КУТЄПОВА Івана Сергійовича — старшого лейтенанта
    КУЧЕРЯВОГО Анатолія Анатолійовича — старшого солдата
    ЛАГОДУ Станіслава Володимировича — старшого солдата
    ЛАЗЕБНИКА Андрія Вікторовича — старшого солдата
    ЛИПОВОГО Микиту Валерійовича — старшого лейтенанта
    ЛИСИХ Євгена Сергійовича — молодшого сержанта
    ЛУЖАНСЬКОГО Володимира Олексійовича — солдата
    МАЗУРКА Назара Леонідовича — лейтенанта
    МАКАРЕНКА Владислава Віталійовича — солдата
    МАРЧУКА Дмитра Олеговича — старшого сержанта
    МЕЛЕЩАКА Олександра Олександровича — солдата
    МЕЛЬНИЧУКА Андрія Васильовича — старшого сержанта
    МОРВАНЮКА Олександра Володимировича — старшого солдата
    МОРПАКА Володимира Михайловича — капітана
    МОСІЙЧУКА Олега Романовича — молодшого сержанта
    НЕВМИВАКУ Ярослава Вікторовича — сержанта
    НЕКРАСОВА Максима Юрійовича — солдата
    НОСАЧУКА Максима Олександровича — лейтенанта
    НОСОВА Олега Володимировича — старшого сержанта
    НУЖНОГО Миколу Юрійовича — старшого солдата
    ОЛІЙНИКА Вадима Ігоровича — старшого лейтенанта
    ПАНІНА Богдана Валерійовича — старшого солдата
    ПАРХОМЕНКА Віталія Олександровича — старшого солдата
    ПАРХОМЕНКА Миколу Сергійовича — солдата
    ПАСІЧНИКА Івана Романовича — старшого солдата
    ПАСЬКА Євгена Сергійовича — старшого солдата
    ПЕРЕСИПКІНА Олександра Олександровича — молодшого сержанта
    ПЕТЛІНСЬКОГО Анатолія Франковича — молодшого сержанта
    ПЕТРЕНКА Ярослава Юрійовича — солдата
    ПЕТРУСЕНКА Артура Олеговича — молодшого сержанта
    ПЕТРУШЕВСЬКОГО Максима Миколайовича — старшого сержанта
    ПИЛЕНКА Олексія Вікторовича — сержанта
    ПИРОГА Юрія Миколайовича (посмертно) — штаб-сержанта
    ПІВОВАРОВА Григорія Леонідовича — молодшого сержанта
    ПІДОШВУ Віталія Олександровича — солдата
    ПІХОТІНА Костянтина Сергійовича — старшого солдата
    ПЛЮЩА Олександра Олександровича — старшого солдата
    ПОВЧУНА Сергія Сергійовича — сержанта
    ПОДЕЙКА Євгена Олександровича — солдата
    ПОНОМАРЬОВА Олега Петровича — старшого солдата
    ПРИХОДЬКА Павла Івановича — головного сержанта
    ПРУГЛА Юрія Вікторовича — солдата
    РУДИКА Станіслава Миколайовича — головного сержанта
    РУДОГО Сергія Володимировича — старшого солдата
    САВЧУКА Анатолія Миколайовича — штаб-сержанта
    САЄНКА Олексія Миколайовича — старшого сержанта
    СВИРИДЕНКА Володимира Вікторовича — старшого солдата
    СИЗОНЕНКА Геннадія Володимировича — молодшого сержанта
    СІМЕЙКА Дмитра Олександровича — солдата
    СЛАТІНА Ігоря Андрійовича — солдата
    СМІШЛИВОГО Євгенія Олексійовича — старшого солдата
    СОЛОПІЄНКА Олександра Володимировича — молодшого сержанта
    СТЕПАНЕНКА Сергія Володимировича — сержанта
    СТЕПАНЮКА Євгена Миколайовича — старшого солдата
    СТЕЦУРЕНКА Віталія Володимировича — головного сержанта
    СТРУЧАЄВА Владислава Олександровича — старшого солдата
    СУКАЧА Віталія Олексійовича — старшого солдата
    СУХОГО Костянтина Андрійовича — солдата
    ТАТАРІНОВА Олександра Вікторовича — солдата
    ТЕРЕЩЕНКА Сергія Семеновича — прапорщика
    ТИМОШЕНКА Олексія Степановича — солдата
    ТКАЧОВА Дмитра Андрійовича — старшого лейтенанта
    ТОЛКАЧОВА Олександра Сергійовича — солдата
    ТРУБЧАНІНОВА Микиту Олександровича — старшого солдата
    УЛІЗКО Тетяну Вадимівну — молодшого сержанта
    ФЕНЬОВА Олексія Олександровича — старшого солдата
    ФОМЕНКА Дмитра Володимировича — солдата
    ХАМІДУЛІНА Владислава Олександровича — солдата
    ХІМІЧА Сергія Анатолійовича — молодшого сержанта
    ХОЛОДНЯКОВА Андрія Федоровича (посмертно) — старшого лейтенанта
    ХРИСТОЛЮБОВА Олександра Сергійовича — старшого солдата
    ЦАРУКА Ярослава Володимировича — майора
    ЧАЙКУ Владислава Олександровича — старшого солдата
    ЧЕКАНОВА Сергія Володимировича — старшого солдата
    ЧЕРЕДЕНКА Олександра Михайловича — солдата
    ЧУДНЕНКОВА Олексія Віталійовича — старшого солдата
    ЧУРАКОВА Олександра Івановича — майстер-сержанта
    ШАМРЕЛЮКА Василя Анатолійовича — старшого солдата
    ШИРОКОСТУПА Дмитра Валерійовича — сержанта
    ШИШКО Вероніку Олександрівну — старшого солдата
    ШУВАЄВА Сергія Олександровича — солдата
    ЮРКА Олександра Миколайовича — молодшого сержанта
    ЯКОВЦЯ Анджея Олександровича — молодшого сержанта
    ЯРЕМЧУКА Олега Петровича — сержанта
    ЯРОВОГО Яна Володимировича — старшого лейтенанта

    Нагородити орденом Данила Галицького
    ВОЛКОВА Андрія Федоровича — полковника
    КІЗЯКА Ярослава Олексійовича — полковника
    ШИНКАРЬОВА Євгена Михайловича — генерал-майора
    ЯСЕЧКА Максима Миколайовича — полковника

    Нагородити медаллю «За військову службу Україні»
    АРТЮХОВА Дениса Володимировича — старшого солдата
    БУЗЬКА Олександра Леонідовича — солдата
    ГАРАНІНА Сергія Вадимовича — старшого солдата
    ГЛАДИША Анатолія Олександровича — солдата
    ГОРАЧА Максима Ігоровича — майора
    ДУБІЛЕВСЬКОГО Олега Володимировича — солдата
    ЄЛІСЄЄВА Михайла Юрійовича — старшого солдата
    ЄРСЕЇТОВА Артура Ігоровича — солдата
    ЗАДОРОЖНЬОГО Сергія Вікторовича — старшого сержанта
    КАЛИТЕНКА Валерія Васильовича — старшого сержанта
    КАПЛЮ Олександра Васильовича — старшого солдата
    КГОЛЯ Олександра Валерійовича — підполковника
    КИРИЛЕНКА Дениса Валентиновича — солдата
    КОШЕЧКІНА Олега Володимировича — головного сержанта
    ЛУПУ Сергія Сергійовича — солдата
    МАЗУРИКА Артура Романовича — лейтенанта
    МАРКОВА Миколу Олександровича — старшого солдата
    МАРУЩАКА Данила Миколайовича — солдата
    МІРОШНИЧЕНКА Сергія Олександровича — солдата
    НІКІТІНА Сергія Вікторовича — солдата
    ОНИЩЕНКА Євгена Володимировича — старшого солдата
    ПІТЬКА Олександра Миколайовича — старшого солдата
    ПРУГЛА Івана Сергійовича — підполковника
    РИСУХІНА Євгена Володимировича — старшого сержанта
    САРІКА Євгенія Валерійовича — підполковника
    СИРОВОГО Станіслава Вікторовича — старшого солдата
    СКОСАРЯ Євгена Олександровича — старшого солдата
    СТАРОДУБЦЕВА Олександра Володимировича — солдата
    СТРЕЛЬНІКОВА Михайла Володимировича — солдата
    ТИМЧУРА Дмитра Івановича — старшого солдата
    УДОВЕНКА Андрія Ігоровича — солдата
    ХАПІНА Валерія Миколайовича — солдата
    ХОМЕНКА Анатолія Івановича — полковника
    ЦУДНОГО Романа Миколайовича — сержанта
    ЧЕРНЕЯ Василя Андрійовича — солдата
    ЧЕРНУХУ Євгенія Анатолійовича — старшого солдата
    ШЕБЕЦЬКОГО Романа Сергійовича — солдата
    ШЕВЧЕНКО Віолу Федорівну — старшого сержанта
    ШИНДЕРА Віктора Миколайовича — майстер-сержанта
    ШОСТАКА Сергія Івановича — старшого солдата

    Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»
    БАЖАНОВА Андрія Володимировича — молодшого сержанта
    БЕЛІНСЬКОГО Романа Богдановича — солдата
    БЄЛІКА Сергія Борисовича — капітана
    В’ЮНИКА Владислава Володимировича — штаб-сержанта
    ГУЦУЛЯКА Сергія Михайловича — старшого солдата
    ДЕРКАЧА Олега Володимировича — старшого солдата
    ДОВБЕНЮКА Андрія Івановича — старшого сержанта
    ДУНОВСЬКОГО Артема Сергійовича — солдата
    КАРПОВИЧА Олександра Олександровича — старшину
    КИРЕЙКА Євгена Вікторовича — молодшого сержанта
    КОРНІЛОВА Миколу Сергійовича — солдата
    КОРОБКУ Василя Вікторовича — молодшого сержанта
    КРАТА Ярослава Івановича — прапорщика
    ЛІНКОВА Олега Ігоровича — старшого солдата
    МЕДИНСЬКОГО Тараса Валерійовича — солдата
    МЕШКА Геннадія Владиславовича — старшого солдата
    МОРОЗА Геннадія Петровича — молодшого сержанта
    ПАНАСЕНКА Віталія Олександровича — старшого солдата
    ПЕТРОШКЕВИЧА Юхима Михайловича — солдата
    ПОЛОВОГО Сергія Петровича — старшого сержанта
    ПОЛЯКОВА Бориса Борисовича — солдата
    РОПАКА Віктора Анатолійовича — солдата
    РОСТОВЦЕВА Дмитра Вячеславовича — солдата
    САХНА Павла Олеговича — солдата
    ТИХОМИРОВА Олександра Юрійовича — солдата
    ЧИСТЯКОВА Ігоря Івановича — солдата
    ЯКОБЧУКА Руслана Вячеславовича — старшого солдата

    Нагородити медаллю «За врятоване життя»
    БЕСПАЛОВА Максима Олександровича — солдата
    БОЙКА Євгена Володимировича — солдата
    ГЛУШКА Олега Євгеновича — солдата
    ІВАНЦОВА Данила Андрійовича — солдата
    РАЗГОВОРОВА Миколу Миколайовича — солдата
    РАКА Дмитра Валерійовича — сержанта
    СОЛОПОВА Анатолія Миколайовича — сержанта
    ХОХЛЮКА Сергія Сергійовича — старшого солдата
    ШОЛІКА Андрія Михайловича — солдата.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    12 травня 2022 року

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 333/2022
    Про присвоєння Р. Качуру звання Герой України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, постановляю:

    Присвоїти звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» КАЧУРУ Роману Володимировичу – полковнику.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    12 травня 2022 року

    #21775

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 334/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького І ступеня
    БЕЛЯКОВА Юрія Володимировича — полковника

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня
    ЖУКОВА Максима Миколайовича — підполковника
    ЛАСІЙЧУКА Євгена Вікторовича — підполковника
    САМОФАЛОВА Дмитра Олександровича — майора
    ТКАЧЕНКА Олексія Юрійовича — капітана

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    БОЙЧЕНКА Валерія Володимировича — старшого лейтенанта
    ВАСИЛЮКА Романа Вікторовича — підполковника
    ВІТЮКА Артема Вадимовича — старшого лейтенанта
    ГОЛОВАТОГО Володимира Васильовича (посмертно) — старшого лейтенанта
    ДЕСЯТНЮКА Олександра Олександровича (посмертно) — старшого лейтенанта
    ДУДКУ Олександра Петровича — старшого лейтенанта
    МАРТИНЮКА Максима Сергійовича — старшого лейтенанта
    МАЦЕНКА Миколу Валерійовича — старшого лейтенанта
    МОРДАЧА Сергія Михайловича — старшого лейтенанта
    МУНТЯНА Руслана Миколайовича — старшого лейтенанта
    МУРАШКА Данила Геннадійовича — старшого лейтенанта
    ПЕДАНА Олександра Павловича (посмертно) — майора
    СОКОЛЮКА Максима Вікторовича — капітана
    СОКУРА Володимира Вікторовича — капітана
    СТЕПУРУ Тараса Івановича — підполковника
    ЧАПАЛИКУ Дмитра Володимировича — старшого лейтенанта

    Нагородити орденом «За мужність» ІІ ступеня
    ЖОСА Віктора Івановича — капітана
    ЛЕВИКА Віталія Володимировича — майора

    Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня
    АЛІСОВА Андрія Олександровича — солдата
    АРТЮШЕНКА Андрія Вікторовича — старшого солдата
    БАБАКА Владислава Миколайовича — сержанта
    БАБЧИНСЬКОГО Миколу Семеновича (посмертно) — штаб-сержанта
    БАРАНОВСЬКОГО Віталія Анатолійовича — солдата
    БЕСЕДУ Дениса Васильовича — солдата
    БЕСПЕЧНОГО Євгенія Олеговича — молодшого сержанта
    БІКМУРЗІНА Олександра Олександровича (посмертно) — солдата
    БІЛОГО Вадима Миколайовича — старшого солдата
    БІЛОНОГА Віталія Юрійовича — солдата
    БОМБУ Василя Миколайовича — старшого сержанта
    БОЧКАРЬОВА Олексія Германовича — майора
    БУТА Сергія Олександровича — старшого солдата
    БУХТЕЯРОВА В’ячеслава Вікторовича — старшого солдата
    ВЕРБУ Романа Валерійовича — старшого солдата
    ВІЧКАЄВА Антона Олександровича — молодшого сержанта
    ВОЛОШАНОВСЬКОГО Віктора Миколайовича — старшого солдата
    ГАБОКАНА Олександра Олександровича — молодшого сержанта
    ГАВРИЛЕНКА Андрія Сергійовича — старшого лейтенанта
    ГАРНИША Віталія Вікторовича — головного сержанта
    ГІЩИНСЬКОГО Володимира Володимировича — старшого сержанта
    ГОРБУНА Сергія Вікторовича (посмертно) — сержанта
    ГОРОДЕНСЬКОГО Романа Станіславовича — матроса
    ГРИГОРОВА Річарда Здіславовича — старшого солдата
    ГУЦУЛЯКА Василя Івановича (посмертно) — старшого солдата
    ДАДАКА Юрія Романовича (посмертно) — солдата
    ДАЦКІВА Михайла Ярославовича (посмертно) — молодшого сержанта
    ДЕЙНЕКУ Миколу Миколайовича — старшого лейтенанта
    ДЕЛЬЦОВА Леоніда Олександровича (посмертно) — солдата
    ДЕНЮШИНА Олега Олександровича (посмертно) — молодшого сержанта
    ДЗИЗЮКА Олексія Івановича (посмертно) — старшого солдата
    ДОВГУНА Володимира Михайловича — старшого солдата
    ДОКУЧАЄВА Андрія Олександровича — старшого лейтенанта
    ДОРОЖКА Віктора Валерійовича (посмертно) — солдата
    ДРОБОТА Станіслава Михайловича — штаб-сержанта
    ДУНЯ Віктора Вікторовича — солдата
    ДЮЛЬГЕРА Дмитра Івановича (посмертно) — солдата
    ЄЗЕРСЬКОГО Мирона Богдановича (посмертно) — солдата
    ЄПІФАНОВА Дмитра Ігоровича (посмертно) — солдата
    ЖЕРНОВОГО Олексія Анатолійовича — старшого солдата
    ЖУКОВСЬКОГО Сергія Петровича (посмертно) — сержанта
    ЗАГОРНЯКА Андрія Сергійовича (посмертно) — молодшого сержанта
    ЗАДИРАКУ Владислава Анатолійовича (посмертно) — солдата
    ЗАЯРНОГО Антона Миколайовича — старшого солдата
    ЗЕЛЕНЦОВА Станіслава Володимировича — солдата
    ЗУБКОВИЧА Олега Станіславовича (посмертно) — молодшого сержанта
    ЗУБЧЕНКА Андрія Івановича — старшого солдата
    ІВАНЧАКА Андрія Васильовича (посмертно) — солдата
    ІВЧЕНКА Євгенія Олексійовича (посмертно) — молодшого сержанта
    ІЛЬКОВА Олександра Володимировича (посмертно) — сержанта
    КАЛИНУ Сергія Володимировича — капітана
    КАЛМАЦУЯ Дмитра Федоровича — солдата
    КАТЕРИНЮКА Олександра Вікторовича (посмертно) — старшого солдата
    КИРИЛЮКА Олексія Олексійовича — сержанта
    КІХТЯКА Ігоря Ярославовича (посмертно) — солдата
    КЛИМЕНКА Олександра Анатолійовича (посмертно) — старшого солдата
    КОВАЛЕНКА Олександра Миколайовича — майора
    КОВІТУ Сергія Валентиновича (посмертно) — сержанта
    КОЖУХОВА Дмитра Олександровича — молодшого сержанта
    КОЗАЧЕНКА Андрія Євгеновича (посмертно) — старшого солдата
    КОЗИРЯ Андрія Борисовича (посмертно) — солдата
    КОЛАЧНИКА Дмитра Сильвесторовича (посмертно) — штаб-сержанта
    КОЛТАКА Сергія Сергійовича — старшого солдата
    КОНОВАЛА Сергія Володимировича (посмертно) — солдата
    КОНОНЕНКА Олександра Володимировича (посмертно) — майора
    КОПІЙКУ Сергія Володимировича — старшого солдата
    КОРБУ Андрія Миколайовича (посмертно) — головного сержанта
    КОРНІЄНКА Руслана Вікторовича — старшого сержанта
    КОСТІВА Андрія Михайловича (посмертно) — сержанта
    КРАВСА Михайла Андрійовича (посмертно) — солдата
    КРАВЦОВУ Євгенію Євгеніївну — солдата
    КРАВЧЕНКА Віталія Вікторовича (посмертно) — солдата
    КРАСНОВА Володимира Володимировича (посмертно) — старшого сержанта
    КУПРІЄНКА Сергія Сергійовича — солдата
    ЛАВРУКА Вадима Володимировича (посмертно) — молодшого сержанта
    ЛАУШКІНА Олега Олександровича — старшого солдата
    ЛИСОГО Артура Юрійовича — солдата
    ЛІТВІНОВА Олексія Олексійовича — солдата
    ЛОМАКА Миколу Миколайовича — старшого солдата
    ЛУПЕШКА Миколу Олександровича — молодшого сержанта
    МАЛИКА Костянтина Олександровича — солдата
    МАМАЄВА Володимира Володимировича (посмертно) — молодшого сержанта
    МАРКОВА Сергія Олексійовича — старшого солдата
    МІХОНОВА Валентина Петровича — солдата
    МІЩЕНКА Олександра Миколайовича — старшого солдата
    НАЗАРЕНКА Дмитра Анатолійовича — солдата
    НЕЗАПИСЕНКА Віталія Юрійовича (посмертно) — молодшого сержанта
    НІКОЛАЙЧУКА Богдана Валерійовича — солдата
    ОБЕРТІЯ Миколу Григоровича (посмертно) — штаб-сержанта
    ОЛІЙНИКА Андрія Ігоровича — сержанта
    ПАШЕНКА Богдана Олександровича — старшого лейтенанта
    ПРИХОДЬКА Антона Володимировича — солдата
    ПРОСКУРОВИЧА Євгена Дмитровича — підполковника
    РІЗЧЕНКА Івана Олександровича — солдата
    РУДЕНКА Владислава Володимировича — молодшого сержанта
    РУДСЬКОГО Олександра Олександровича — сержанта
    СИВОРОТКУ Олексія Олександровича (посмертно) — солдата
    СИКАЛОВА Сергія Євгенійовича — сержанта
    СІДЄЛЬНИКОВА Олексія Олександровича — старшого солдата
    СКОРИЧА Анатолія Станіславовича (посмертно) — молодшого сержанта
    СОБОЛЯ Сергія Сергійовича — молодшого сержанта
    СОКУРА Юрія Анатолійовича — старшого солдата
    СОЛДАТОВА Сергія Євгенійовича — старшого солдата
    СОЧАНА Владислава Андрійовича — солдата
    СТЕПАСЮКА Андрія Васильовича (посмертно) — старшого солдата
    СТРОГЕЦЬКОГО Святослава Дмитровича — старшого солдата
    СУКАЧА Миколу Михайловича — головного сержанта
    ТЕСЛЮКА Анатолія Олександровича — старшого сержанта
    ТИМЧАКА Владислава Андрійовича — старшого солдата
    ТИМЧАКА Сергія Анатолійовича — солдата
    УДОВІЧЕНКА Валерія Валерійовича — молодшого лейтенанта
    УДОДА Андрія Івановича — солдата
    ФАЛКУ Миколу Миколайовича — солдата
    ЧАЛЕНКА Євгена Вікторовича — солдата
    ШАПОШНИКА Анатолія Валерійовича (посмертно) — старшого сержанта
    ШВЕЦЯ Валерія Миколайовича — капітана
    ШИПУЛІНА Вадима Віталійовича — молодшого сержанта
    ШПАКА Єгора Євгенійовича — лейтенанта
    ЯГНИЧА Володимира Миколайовича — штаб-сержанта

    Нагородити орденом Данила Галицького
    БОНДАРЕНКА Антона Анатолійовича — старшого лейтенанта
    КОЗАКА Олександра Миколайовича — полковника
    ОНИЩУКА Олександра Сергійовича — полковника
    ПЕТРОВСЬКОГО Олега Євгенійовича — полковника
    ПЛЕСНОГО Віктора Миколайовича — генерал-майора
    СТАРИНКА Ігоря Олександровича — капітана

    Нагородити медаллю «За військову службу Україні»
    БАБАКА Сергія Васильовича — майора
    БЕРШАДСЬКОГО Дмитра Юрійовича — старшого солдата
    ВОЙТЕНКА Сергія Михайловича — солдата
    ГОРОБЦЯ Романа Сергійовича — головного сержанта
    ГРИБАЧА Андрія Васильовича — старшого солдата
    ГРИЦАЯ Василя Валерійовича — майора
    ДАНИЛАЩУКА Віктора Васильовича — головного сержанта
    ЖАРИКА Олександра Миколайовича — полковника
    ЗАДОРОЖНЬОГО Олександра Сергійовича — старшого солдата
    ІБАТУЛІНА Віталія Петровича — сержанта
    КАРАКУЛУ Геннадія Петровича — сержанта
    КІФОРАКА Євгена Анатолійовича — старшого солдата
    КОМІСАРА Андрія Петровича — старшого сержанта
    ЛОМКОВА Артема Миколайовича — штаб-сержанта
    МЕЛЬНИЧУКА Євгена Ігоровича — старшого солдата
    МІЛЕРСОНА Богдана Миколайовича — молодшого сержанта
    МІРОНЕНКА Віталія Віталійовича — старшого лейтенанта
    МОРОЗА Олександра Юрійовича — сержанта
    МОСКАЛЮКА Вадима Васильовича — сержанта
    НЕНЧУКА Романа Мирославовича — солдата
    ОЛІЙНИКА Віталія Дмитровича — солдата
    ОСПІЩЕВА Олексія Олеговича — старшого лейтенанта
    ПЛАТАНОГО Андрія Володимировича — солдата
    РЕМЦА Валерія Володимировича — старшого солдата
    САЗОНОВА Володимира Володимировича — полковника
    СПАСЮКА Василя Володимировича — сержанта
    СУХОНЯКА Івана Васильовича — старшого солдата
    ТАРАТУНА Віталія Валентиновича — солдата
    ТИМКІВА Миколу Володимировича — старшого солдата
    ТІТАРЕНКА Володимира Валерійовича — солдата
    ТРОЯНА Ігоря Євгенійовича — старшого солдата
    ТРУБІНА Сергія Георгійовича — солдата
    ТРУХАНА Максима Володимировича — полковника
    ФОМКІНА Артема Андрійовича — капітана
    ХАРЧЕНКА Віталія Миколайовича — старшого солдата
    ЦАПЕНКА Андрія Івановича — полковника
    ШЕВЧЕНКА Руслана Вікторовича — підполковника
    ЮРІЯ Леоніда Михайловича — старшого солдата

    Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»
    АГАЄВА Раміза Ірізі огли — солдата
    БОГАЧИКА Юрія Станіславовича — старшого солдата
    ВИСОЦЬКОГО Дмитра Михайловича — старшого солдата
    ВОЛОШИНА Миколу Івановича — підполковника
    ГАВРИЛЮКА Валерія Васильовича — майора
    ГОРОДИСЬКОГО Володимира Івановича — солдата
    ГОРОДОВОГО Руслана Володимировича — старшого солдата
    КАРПЦЯ Євгена Миколайовича — старшого солдата
    КИСІЛЯ Сергія Івановича — старшого солдата
    КІР’ЯНОВА Артура Руслановича — старшого солдата
    КОВАЛЯ Олександра Володимировича — старшого солдата
    КОРНІЯШИКА Василя Андрійовича — солдата
    КОТЛЯРЧУКА Тараса Ігоровича — старшого солдата
    ЛЕЛЬОТКА Артема Михайловича — майора
    МАРТИНЮКА Андрія Володимировича — старшого солдата
    МИГУЛА Ігоря Володимировича — солдата
    МИХАЛЬЧУКА Віктора Анатолійовича — старшого солдата
    МІЩЕНКА Олександра Володимировича — солдата
    ПЕДАНА Ігоря Івановича — полковника
    РУДОМСЬКОГО Юрія Васильовича — солдата
    СЕЛІЩЕВА Євгена Олександровича — солдата
    СИМОЧКА Михайла Михайловича — підполковника
    УЗЛОВА Олега Володимировича — капітана
    ФІЛІНА Віталія Андрійовича — підполковника
    ЧЕРНЮШКА Ігоря Анатолійовича — молодшого сержанта

    Нагородити медаллю «За врятоване життя»
    ЛОСЄВА Владислава Олександровича — старшого лейтенанта медичної служби.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    14 травня 2022 року

    https://www.facebook.com/profcomelectrotransport/photos/a.2372239712995598/3339257599627133/.
    Дякуємо Іванові Федоренку! Світла пам’ять! Слава захисникам України!

    #21801

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 338/2022
    Про присвоєння В. Єрку звання Герой України

    За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу постановляю:

    Присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» ЄРКУ В’ячеславу Володимировичу – підполковнику (посмертно).

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    16 травня 2022 року

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 339/2022
    Про присвоєння К. Агасиєву звання Герой України

    За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, постановляю:

    Присвоїти звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» АГАСИЄВУ Кирилу Яшару огли – старшому лейтенанту.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    16 травня 2022 року

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 340/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня
    ЧОБАНУ Миколу Івановича — молодшого лейтенанта

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    БОНДАРЯ Олександра Вікторовича — полковника
    БУХАНЧЄНКА Єгора Миколайовича — капітана
    ГАРБУЗА Антона Сергійовича — полковника
    ГІЖИЦЬКОГО Віталія Вікторовича — старшого лейтенанта
    ІВАНОВА Олександра Вікторовича — полковника
    ІЛЬЄНКА Максима Анатолійовича — полковника
    КЛИМЕНКА Руслана Геннадійовича — старшого лейтенанта
    КОСОВАНА Сергія Сергійовича — полковника
    КУЗНЕЦОВА Дмитра Юрійовича — старшого лейтенанта
    ЛІСНЯКА Дмитра Володимировича — підполковника
    МАРЧАКА Віктора Борисовича — старшого лейтенанта
    МЕЛАЩЕНКА Андрія Григоровича — полковника
    МОНЮ Віктора Григоровича — майора
    НЕВШУПУ Ростислава Олександровича — капітана
    РИБАЛКУ Олександра Григоровича — полковника
    РОМАНЕНКА Владислава Антоновича — полковника
    ТРЕТЯКА Андрія Олександровича — капітана
    УКРАЇНСЬКОГО Андрія Борисовича — полковника

    Нагородити орденом «За мужність» ІІ ступеня
    АГАФОНОВА Родіона Сергійовича — старшого лейтенанта
    БОНДАРЕНКА Олександра Юрійовича — старшого солдата
    ГУБУ Ігоря Андрійовича — сержанта
    ЛІПСЬКОГО Дмитра Олександровича — сержанта
    НОРЦОВА Євгенія Юрійовича — молодшого сержанта
    ЧАПКІНА Олександра Геннадійовича — головного сержанта

    Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня
    АРТЮХОВА Кирила Юрійовича — солдата
    АФАНАСЬЄВА Гліба Всеволодовича — солдата
    БАБЕНКО Ольгу Анатоліївну — сержанта
    БАРАНОВА Олега Олександровича — солдата
    БУРАКА Руслана Васильовича — старшого сержанта
    ВИГУЛЯРНОГО Андрія Михайловича — солдата
    ВІТЮКА Василя Васильовича — сержанта
    ВОВКА Андрія Андрійовича — молодшого сержанта
    ГЕРАСЬКА Сергія Сергійовича — лейтенанта
    ГЕТЬМАНА Олександра Юрійовича — солдата
    ГОЦИКА Максима Васильовича — полковника
    ГРИГОР’ЄВА Віталія В’ячеславовича — молодшого сержанта
    ЗАМОРСЬКОГО Михайла Вікторовича — старшого солдата
    ЗАУСАЛІНА Івана Вікторовича — солдата
    ІВАНЬКОВА Сергія Михайловича — молодшого сержанта
    КАЛЕНИКОВА Дениса Олександровича — старшого солдата
    КЕКЕНАДЗЕ Олександра Сергійовича — солдата
    КІСТОЧКУ Володимира Віталійовича — сержанта
    КЛОЧКА Валерія Юрійовича — молодшого сержанта
    КОЗОРІЗА Сергія Володимировича — старшого солдата
    КОМАРА Олексія Олексійовича — старшого солдата
    КОМАРНИЦЬКОГО Тараса Івановича — полковника
    КОРАБЛЯ Олега Григоровича — молодшого сержанта
    КУЗЬМЕНКА Володимира Васильовича — старшого сержанта
    ЛЕВІЦЬКОГО Івана Леонідовича — старшого лейтенанта
    ЛОСКУТОВА Сергія Олексійовича — сержанта
    МАКСИМЕНКА Олега Євгеновича — старшого солдата
    МИРНЕНКА Василя Васильовича — сержанта
    МІРОШНИЧЕНКА Василя Васильовича — старшого лейтенанта
    МОКОСЄЄВА Владислава Миколайовича — старшого солдата
    МУКОМОЛА Івана Анатолійовича — сержанта
    МУСІЄНКА Сергія Миколайовича — полковника
    НЕКРУШЦЯ Богдана Миколайовича — солдата
    ПАВЛЕНКА Сергія Сергійовича — сержанта
    ПИСЬМЕННОГО Дениса Григоровича — старшого солдата
    ПОШЕЛЮЖНОГО Вячеслава Вікторовича — сержанта
    СВОРЖИНСЬКОГО Івана Ярославовича — солдата
    СТЕПНИХ Олега Сергійовича — солдата
    ТАНЦЮРУ Віктора Володимировича — штаб-сержанта
    УСЕНКА Володимира В’ячеславовича — солдата
    УСТИМЕНКА Вадима Генорийовича — підполковника
    ЦАРІЯ Сергія Вікторовича — полковника
    ЧЕРВ’ЯЧЕНКА Владислава Івановича — сержанта
    ШЕЙКА Миколу Вікторовича — солдата

    Нагородити орденом Данила Галицького
    БОНДАРЯ Олега Миколайовича — полковника
    КОКОЛА Миколу Миколайовича — полковника
    КОТЛЯРА Сергія В’ячеславовича — підполковника
    ПИЛИПЕНКА Дмитра Олександровича — полковника
    ШТУПУНА Олександра Петровича — полковника

    Нагородити медаллю «За військову службу Україні»
    АБРАМОЧКІНА Юрія Олександровича — підполковника
    АНАНІЙЧУКА Руслана Вікторовича — капітана 2 рангу
    АШИРОВА Раміля Анваровича — старшого солдата
    БАНЕЦЬКОГО Анатолія Олексійовича — старшого лейтенанта
    БАРАБАША Костянтина Петровича — старшого солдата
    БАХВАЛОВА Олександра Володимировича — старшого солдата
    БЕРЕЗУ Олександра Олександровича — молодшого сержанта
    БІЛОУСОВА Ярослава Геннадійовича — старшого солдата
    БОНДАРЯ Олексія Юрійовича — солдата
    БОНДАТІЯ Сергія Володимировича — підполковника
    ВАСИЛЕНКА Олександра Івановича — солдата
    ВАСИЛЬЧЕНКА Дениса Руслановича — солдата
    ВАЩЕНКА Артура Анатолійовича — старшого солдата
    ВІЦЕНЧИКА Дмитра Степановича — старшого солдата
    ВНУКОВА Олега Володимировича — старшого солдата
    ВОВКА Віктора Вікторовича — полковника
    ВОРОБЙОВА Максима Володимировича — старшого солдата
    ВУСА Володимира Андрійовича — майора
    ГАРКАВУ Яну Олександрівну — молодшого сержанта
    ГРИЦЕНКА Юрія Миколайовича — головного сержанта
    ДАНИЛЬЧЕНКА Олега Олексійовича — штаб-сержанта
    ДЗЮБУ Дмитра Борисовича — молодшого сержанта
    ДОМАШЕНКА В’ячеслава Вікторовича — солдата
    ДУДНІЧЕНКА Юрія Григоровича — молодшого сержанта
    ДЬОРОВА Володимира Валерійовича — молодшого сержанта
    ЖИДІЛОВА Вадима Андрійовича — старшого солдата
    ЗАВАДСЬКОГО Анатолія Вікторовича — підполковника
    ЗАГОРОДНЬОГО Андрія Валерійовича — сержанта
    ЗАКРЕВСЬКОГО Максима Олександровича — молодшого сержанта
    ЗАЛУНІНА Євгена Олександровича — молодшого сержанта
    ЗАМКОВОГО Яна Віталійовича — старшого солдата
    ЗАРУБІНА Івана Юрійовича — сержанта
    ЗАЯРНОГО Євгенія Валерійовича — старшого сержанта
    ЗДОРОВЦЯ Олексія Андрійовича — старшого солдата
    ІГНАТЕНКА Дмитра Валерійовича — старшого солдата
    ІЗМАЙЛОВА Олександра Віталійовича — солдата
    КАРПЕНКА Ахмеда Садурдиновича — солдата
    КАСТРАВЦЯ Дениса Миколайовича — старшого солдата
    КЕЛЮ Володимира Валентиновича — старшину 2 статті
    КИРИЧЕНКА Євгена Миколайовича — головного сержанта
    КОБЕРНИКА Кирила Володимировича — солдата
    КОВАЛЬЧУКА Павла Андрійовича — підполковника
    КОВАЛЯ Володимира Петровича — капітана 2 рангу
    КОЛОГРИВОГО Станіслава Юрійовича — солдата
    КОСТЕНКА Сергія Миколайовича — капітана 3 рангу
    КРИВОНОСА Михайла Анатолійовича — підполковника
    КУБИШКІНА Олександра Івановича — капітана 2 рангу
    ЛАЛАЯНА Роберта Робертовича — старшину 2 статті
    ЛИСЕНКА Івана Миколайовича — молодшого сержанта
    ЛОГОЙКА Миколу Геннадійовича — старшого солдата
    ЛУПАШКУ Дмитра Станіславовича — сержанта
    ЛЯШЕНКА Ігоря Вікторовича — старшого солдата
    МАКАРЕНКА Андрія Володимировича — майора
    МАРТИНЮКА Дмитра Ігоровича — солдата
    НЕХАЄНКА Богдана Олександровича — старшого солдата
    НІКІТЕНКА Олексія Вікторовича — капітана
    НОВІКОВА Олексія Володимировича — старшого сержанта
    НОВОХАЦЬКОГО Юрія Васильовича — підполковника
    ОМЕЛЬЧУКА Віталія Володимировича — солдата
    ПОГАСА Дмитра Васильовича — головного сержанта
    ПОЗНЯКОВА Юрія Яковича — головного сержанта
    ПОЛТАВСЬКОГО Сергія Анатолійовича — майора
    ПОПОВА Дмитра Юрійовича — старшого солдата
    ПОТАПОВА Михайла Васильовича — старшого солдата
    ПРИБИТЬКА Володимира Володимировича — солдата
    ПРОДАНА Валерія Олександровича — солдата
    ПУПЯЛІСА Єгора Вікторовича — полковника
    ПУТНІЯ Віктора Миколайовича — молодшого сержанта
    РАДЮКА Романа Володимировича — старшого солдата
    РЕМЕШЕВСЬКОГО Володимира Васильовича — старшого лейтенанта
    РУДНІЦЬКОГО Віктора Олександровича — старшого солдата
    РУСТАМОВА Олександра Тофіковича — старшого солдата
    РЯБКОВА Олександра Сергійовича — старшину 1 статті
    САВЧУКА Михайла Миколайовича — підполковника
    САФАРОВА Сергія Гарібовича — молодшого сержанта
    СКОРОХОДА Юрія Олександровича — молодшого сержанта
    СЛОБОДЯНЮКА Сергія Олександровича — молодшого сержанта
    СОЛОВ’Я Володимира Вікторовича — молодшого сержанта
    СОЛОВ’Я Дениса Володимировича — солдата
    СОЛОВ’Я Олега Володимировича — солдата
    СТАСІЛЕВИЧА Дмитра Петровича — підполковника
    СТАСЮКА Юрія Юрійовича — молодшого сержанта
    СУПРУНЕНКА Сергія Олександровича — молодшого сержанта
    СУХОРУКОВА Миколу Володимировича — старшого лейтенанта
    ТЕНДІТНИКА Сергія Леонідовича — сержанта
    ТЕРТИЧНОГО Романа Васильовича — старшого солдата
    ТКАЧЕНКА Сергія Івановича — капітана
    ТОКОВЕНКА Євгена Ігоровича — старшину 2 статті
    ТОМКА Дмитра Олександровича — матроса
    ТРЕМБИЦЬКОГО Артема Валерійовича — молодшого лейтенанта
    ФЕДОРОВА Олександра Миколайовича — підполковника
    ФІЛЬЧАГОВА Максима Володимировича — капітана 3 рангу
    ФУФАЙЧЕВА Антона Олеговича — старшого солдата
    ХАВРОНЮКА Олега Володимировича — підполковника
    ХОМИНА Степана Романовича — молодшого сержанта
    ЧЕРНИША Олександра Анатолійовича — молодшого сержанта
    ЧЕРНИШОВА Сергія Івановича — підполковника
    ЧИЧКАНЯ Юрія Сергійовича — старшого лейтенанта
    ШАФРАНСЬКОГО Олександра Володимировича — старшого лейтенанта
    ЯРОШЕВСЬКОГО Єгора Миколайовича — солдата

    Нагородити медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня
    БАЙЦИМА Костянтина Богдановича — полковника
    ГОНЧАРЕНКА Сергія Миколайовича — полковника
    КАЗАКОВА Олександра Олександровича — підполковника
    КИРИКА Володимира Васильовича — майора
    МАКСЮТІНА Дмитра Сергійовича — підполковника
    НЕСТЕРУКА Олега Петровича — полковника
    ПАНОВА Сергія Васильовича — полковника

    Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»
    ДАНІЛЬЧЕНКА Вадима Андрійовича — капітана
    ЄВШЕЛЯ Миколу Валерійовича — майора
    КЛАПЧУКА Максима Григоровича — лейтенанта
    МОРОЗА Дениса Сергійовича — лейтенанта
    МОЦАРЯ Валерія Валерійовича — лейтенанта
    МУДРИКА Максима Олександровича — лейтенанта
    МУРИЧА Руслана Геннадійовича — старшого солдата
    ОРЯПА Павла Вікторовича — старшого лейтенанта
    ТЕРНИКА Дмитра Віталійовича — солдата
    ХОЙНУ Василя Сергійовича — лейтенанта
    ШЕВГОТУ Ігоря Львовича — солдата
    ШЕВЧЕНКА Павла Васильовича — старшого солдата
    ШПАКОВСЬКОГО Дмитра Сергійовича — головного сержанта

    Нагородити медаллю «За врятоване життя»
    ГАЙДАМАШКО Тетяну Олександрівну — лейтенанта медичної служби
    ЖУКОВА Віктора Вячеславовича — капітана
    ІВАНЕНКА Олександра Володимировича — солдата
    МАРЧЕНКА Євгенія Володимировича — молодшого лейтенанта медичної служби
    ПАНАСЕНКА Сергія Івановича — старшого лейтенанта медичної служби
    ФІНАГЕЄВА Андрія Яковича — молодшого лейтенанта медичної служби
    ЦИМБАЛІСТОГО Олександра Анатолійовича — майора медичної служби.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    16 травня 2022 року

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 343/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    у Національній гвардії України:

    Нагородити орденом «За мужність» І ступеня
    КАЛІБЕРДУ Сергія Володимировича — капітана
    КОВКРАКА Андрія Володимировича — старшого лейтенанта

    Нагородити орденом «За мужність» ІІ ступеня
    ВЕРБОВСЬКОГО Артема Сергійовича (посмертно) — старшого лейтенанта
    ДМИТРИКА Арсена Володимировича — майора
    КАРАСЯ Віктора Сергійовича — головного сержанта
    КОВАЛЯ Сергія Володимировича (посмертно) — старшого солдата
    КОЧЕТКОВА Дмитра Олександровича (посмертно) — старшого солдата
    КУЗЬМЕНКА Олександра Юрійовича — молодшого сержанта
    МЕЛЬНИЧЕНКА Сергія Михайловича — старшого солдата
    МОСКАЄВА Давида Октайовича (посмертно) — сержанта
    НИЗИЦЬКОГО Ростислава Олеговича — старшого лейтенанта
    ОВЧАРЕНКА Євгена Олександровича — старшого солдата
    ПОПОВИЧЕВА Дмитра Руслановича (посмертно) — старшого лейтенанта
    СКОРИКА Олександра Дмитровича — старшого лейтенанта
    ТАНЦЮРУ Олександра Володимировича (посмертно) — головного сержанта
    ШТОКАЛА Івана Ігоровича (посмертно) — старшого солдата
    ЮХИМЧУКА Максима Олександровича — майора

    Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня
    БАРАБАНОВА Олександра Сергійовича (посмертно) — солдата
    БЕНЗЕРУКА Ігоря Валерійовича — капітана
    БОЧКАРЬОВА Івана Руслановича — солдата
    БУРЯЧКА Дмитра Костянтиновича (посмертно) — старшого солдата
    ВАСЮХІНА Віталія Олександровича (посмертно) — підполковника
    ВЕРТЕЛЕЦЬКОГО Дмитра Олексійовича — солдата
    ВОРОНУ Артура Олександровича (посмертно) — старшого солдата
    ВОСТРІКОВА Сергія Олеговича (посмертно) — сержанта
    ГУБАРЄВА Дмитра Валерійовича (посмертно) — солдата
    ГУБІНА Сергія Ігоровича — старшого лейтенанта
    ДЯЧЕНКА Андрія Ігоровича — старшого солдата
    ДЯЧЕНКА Івана Олександровича — сержанта
    ЗАДОРОЖНОГО Андрія Михайловича — старшого солдата
    ІГНАТЮКА Андрія Андрійовича — старшого лейтенанта
    КІБАЛКА Дмитра Сергійовича (посмертно) — солдата
    КОВШАРА Станіслава Вікторовича (посмертно) — солдата
    КОЖЕКІНА Костянтина Олександровича — старшого лейтенанта
    КОЗУБА Олексія Миколайовича (посмертно) — старшого сержанта
    КОЛЕСНІКОВА Іллю Ігоровича — старшого солдата
    КОЛЕСНІКОВА Олександра Олександровича (посмертно) — молодшого лейтенанта
    КОТЕЛЬНІКОВА Владислава Віталійовича — старшого солдата
    КРИЛЯ Антона Юрійовича — сержанта
    КУЗНЕЦОВА Володимира Олександровича (посмертно) — солдата
    КУШНІРА Вячеслава Олексійовича (посмертно) — молодшого сержанта
    ЛАСТОВИЧА Олексія Юрійовича (посмертно) — головного сержанта
    МАКАРЦЯ Вячеслава Васильовича (посмертно) — солдата
    МАЛАЙЧУКА Владислава Сергійовича (посмертно) — старшого солдата
    МАЛЬЧУКА Максима Олександровича (посмертно) — майора
    МАРТИНЕНКА Дмитра Володимировича (посмертно) — старшого солдата
    МАСЛОВА Миколу Вікторовича — молодшого сержанта
    МИШАЛОВА Дениса Андрійовича (посмертно) — солдата
    МІХЛІНА Максима Михайловича (посмертно) — лейтенанта
    МУЗИКУ Данила Володимировича — солдата
    МУРДЗУ Віталія Володимировича — старшого лейтенанта
    НІКОЛАЄНКА Леоніда Борисовича (посмертно) — старшого солдата
    НОСКОВУ Галину Геннадіївну (посмертно) — солдата
    ПАСТЕРНАКА Олега Петровича — капітана
    ПЕНЬКОВА Єгора Юрійовича (посмертно) — старшого солдата
    ПОЛОВНОГО Микиту Дмитровича — сержанта
    РАСПУТНОГО Сергія Петровича (посмертно) — молодшого лейтенанта
    РЕЙНИША Дмитра Руслановича (посмертно) — солдата
    РОМАНОВА Андрія Анатолійовича (посмертно) — капітана
    РЯСНОГО Євгена Вікторовича (посмертно) — лейтенанта
    САВЧУКА Сергія Вікторовича (посмертно) — сержанта
    САХНА Романа Володимировича — сержанта
    СОКАЛЯ Івана Петровича — старшого солдата
    СОЛОВЙОВА Андрія Олеговича (посмертно) — підполковника
    ТЕРЕЩЕНКА Дмитра Анатолійовича — сержанта
    ТЮШКЕВИЧА Вячеслава Валерійовича — старшого солдата
    ФЕДОРОВА Антона Валерійовича — солдата
    ХМЕЛЕВСЬКОГО Федора Валентиновича (посмертно) — старшого лейтенанта
    ЧОРНОГО Євгена Дмитровича (посмертно) — солдата
    ЧУПІКОВА Євгена Євгеновича (посмертно) — солдата
    ШЕВЧЕНКА Віталія Васильовича (посмертно) — солдата
    ШКВОРЦЯ Андрія Петровича (посмертно) — старшого солдата
    ЯЦЬКОВА Ярослава Миколайовича (посмертно) — сержанта

    Нагородити медаллю «За військову службу Україні»
    АБОЛМАСОВА Ігоря Вікторовича — молодшого сержанта
    АЛЕКСУНА Сергія Ігоровича — сержанта
    АФОНІНА Олександра Вікторовича — молодшого сержанта
    БАКУМА Владислава Олександровича — старшого сержанта
    ВІЛІЩУКА Олександра Миколайовича — старшого лейтенанта
    ВОЙЧУНАСА Євгена Сергійовича — молодшого сержанта
    ГАБУРИЧА Вадима Леоновича — лейтенанта
    ГОНЧАРОВА Іллю Сергійовича — сержанта
    ГОЧАЛІЄВА Рустама Гасановича — старшого солдата
    ГРАБОВСЬКОГО Сергія Степановича — сержанта
    ГРЕЧАНОГО Мартіна Сергійовича — солдата
    ГРИГОРЕНКА Артема Олександровича — головного сержанта
    ГРИНЦЕВИЧА Назарія Андрійовича — солдата
    ДЕЙНЕКА Володимира Миколайовича — сержанта
    ДЕНИСОВА Анатолія Вікторовича — старшого солдата
    ДРЕВЕЦЬКОГО Андрія Абдурамановича — солдата
    ЄГОРОВА Анатолія Ігоровича — солдата
    ЄГОРОВА Олександра Ігоровича — солдата
    ЄМЕЛЬЯНЕНКА Владислава Владиславовича — солдата
    ЖЕБКУ Артема Валерійовича — солдата
    ЖЕНИЛА Олександра Михайловича — старшого солдата
    ЖУРБЕНКА Івана Романовича — солдата
    ЖУЧЕНКА Данила Руслановича — солдата
    ЖУЧКОВА Дениса Едуардовича — молодшого сержанта
    ЗАРЖИЦЬКОГО Владислава Олеговича — старшого солдата
    ЗГОННИКА Валерія Петровича — молодшого сержанта
    ЗЕЛЕНСЬКОГО Владислава Сергійовича — старшого солдата
    ІСЕНАДЖИЄВА Асана Ділаверовича — старшого сержанта
    КАРІБІДІСА Власа Георгійовича — солдата
    КАРПИЛЕНКО Валерію Андріївну — капітана
    КИВУ Сергія Анатолійовича — солдата
    КИЩЕНКА Дмитра Леонідовича — старшого солдата
    КЛИМЕНКА Яна Олександровича — молодшого сержанта
    КМЕТЯ Андрія Олеговича — капітана
    КОРОТУНА Андрія Вячеславовича — солдата
    КОТЕЛЬНІКОВА Івана Петровича — молодшого сержанта
    КРОЛЯ Олександра Васильовича — молодшого сержанта
    КРОТЕВИЧА Богдана Олександровича — майора
    КРОХМАЛЮКА Олександра Аркадійовича — старшого сержанта
    КУЗЬМЕНКА Миколу Олексійовича — сержанта
    ЛУЖНОГО Івана Романовича — капітана
    МАЛОВА Олега Геннадійовича — солдата
    МАРТИНЮКА Андрія Олександровича — капітана
    МАРТІЯНА Романа Вікторовича — молодшого сержанта
    МАРЧЕНКА Костянтина В’ячеславовича — старшого солдата
    МАСЛОВСЬКУ Юлію Володимирівну — солдата
    МИРОШНИЧЕНКА Олексія Вікторовича — головного сержанта
    МИХАЙЛОВА Марка Артуровича — солдата
    МОЗГОВОГО Іллю Сергійовича — солдата
    МОЗГОВОГО Юрія Сергійовича — старшого солдата
    МУЗИКУ Олександра Геннадійовича — сержанта
    МУШАКА Кшиштофа Андрійовича — старшого солдата
    НЕРОВНОГО Дениса Олександровича — солдата
    ОСМІНОВА Євгена Миколайовича — старшого солдата
    ПАНАЙОТОВА Сергія Ілліча — старшого сержанта
    ПЕРЕВАЛОВА Андрія Валерійовича — старшого солдата
    ПОМАЗАНА Владислава Сергійовича — солдата
    ПОПЛАВСЬКОГО Івана Володимировича — старшого солдата
    ПОПОВА Іллю Ілліча — солдата
    РИЖЕНКОВА Станіслава Олеговича — капітана
    РОМАНЕНКА Дмитра Олександровича — сержанта
    РОМАЩЕНКА Андрія Миколайовича — солдата
    РУДЕНКА Івана Васильовича — капітана
    САБОДИША Дениса Олеговича — солдата
    СИДОРЕНКА Ярослава Володимировича — старшого солдата
    СИРОТЮКА Владислава Віталійовича — солдата
    СІРОГО Святослава Олесьовича — молодшого сержанта
    СКЛЯРОВА Данила Сергійовича — солдата
    СЛЄПУХІНА Артема Олександровича — старшого солдата
    СМИРНОВА Євгена Олександровича — солдата
    СМОКОВА Миколу Степановича — солдата
    СТРЕБКОВА Олексія Вікторовича — майора
    СУПРУНА Петра Олександровича — солдата
    ТЕМНОГО Олександра Олександровича — солдата
    ТОПУЗОВА Олександра Сергійовича — сержанта
    УМРИХІНА Юрія Олександровича — майстер-сержанта
    ФЄДОСЄЄВА Владислава Костянтиновича — старшого солдата
    ФІЛІПЕНКА Олега Артуровича — солдата
    ФОРТІ Давида Михайловича — старшого солдата
    ХОЛОДНОГО Івана Максимовича — солдата
    ЧЕРЕДНИКА Давида Володимировича — старшого солдата
    ЧИЖМУ Олександра Олександровича — сержанта
    ЧУДНЕЦОВА Євгена Артуровича — сержанта
    ШАСТУНА Микиту Миколайовича — старшого солдата
    ШВЕДА Остапа Остаповича — старшого солдата
    ШОВКОВОГО Олексія Сергійовича — сержанта
    ЯКОВЕНКА Володимира Васильовича — старшого сержанта
    ЯСКЕВИЧА Олександра Борисовича — старшого солдата

    Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»
    МИХАЙЛЕНКА Данила Володимировича — головного сержанта
    ФЕДОРЕНКА Дениса Сергійовича — старшого солдата

    у Національній поліції України:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    ВЕРШИНІНА Михайла Олександровича — капітана поліції
    ДАНІЛУ Віталія Миколайовича — майора поліції
    КИСЬКА Артема Івановича — полковника поліції
    ЛЕВЧЕНКА Віктора Васильовича — майора поліції

    Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня
    ГАРІППА Олександра Олександровича — підполковника поліції
    ГОВОРА Олександра Сергійовича — капітана поліції
    ЄВТЄЄВА Валентина Олеговича — старшого лейтенанта поліції
    КОТИЛЕВСЬКОГО Олександра Андрійовича — капітана поліції
    ЛЕБЕДУ Олександра Олександровича — капітана поліції
    ЛЕВЕЧКА Василя Васильовича — лейтенанта поліції
    МАЦЮКА Андрія Васильовича — капітана поліції
    ОВОДА Миколу Вікторовича — старшого лейтенанта поліції
    ТКАЧЕНКА Романа Олександровича — полковника поліції

    Нагородити орденом Данила Галицького
    БИЧІНА Сергія Олександровича — полковника поліції

    Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»
    ГАВРИЛКО Олександру Сергіївну — капітана поліції

    у Державній службі України з надзвичайних ситуацій:

    Нагородити орденом «За мужність» ІІ ступеня
    ГЕРАСИМОВА Олега Васильовича (посмертно) — прапорщика служби цивільного захисту

    Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня
    АБДУЛЛАЄВА Аріфа Алпашу-огли — майора служби цивільного захисту
    БЕЗРУКАВОГО Дениса Костянтиновича (посмертно) — старшого сержанта служби цивільного захисту
    БЕРЕСТОВОГО Сергія Миколайовича — прапорщика служби цивільного захисту
    ГАЛКУ Дмитра Олександровича — молодшого сержанта служби цивільного захисту
    ДАНИЛЮКА Богдана Леонідовича — полковника служби цивільного захисту
    КОМЕНДАНТОВА Віталія Стефановича — прапорщика служби цивільного захисту
    КОШУРКА Андрія Васильовича (посмертно) — майора служби цивільного захисту
    ПРИМАКА Анатолія Сергійовича — прапорщика служби цивільного захисту
    СТАДНІКА Юрія Володимировича (посмертно) — старшого прапорщика служби цивільного захисту
    СТАСЮКА Святослава Володимировича — майора служби цивільного захисту
    ШЕВЧУКА Олега Григоровича — майора служби цивільного захисту
    ШЕВЧУКА Олексія Валентиновича — молодшого сержанта служби цивільного захисту
    ШЕСТОПАЛОВА Артема Ігоровича — лейтенанта служби цивільного захисту
    ЯРОШЕНКА Андрія Ігоровича — сержанта служби цивільного захисту

    Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня
    ЩУКІНУ Ірину Володимирівну — підполковника служби цивільного захисту

    Нагородити медаллю «За врятоване життя»
    ПАНІНА Олександра Георгійовича — полковника служби цивільного захисту.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    17 травня 2022 року

    #21814

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 347/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького І ступеня
    ВОЛОЩУКА Вадима Івановича — полковника

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    АЛЕКСЄЄНКА Руслана Олександровича — старшого лейтенанта
    АНДРІЯША Олексія Володимировича — підполковника
    ДЕМЧЕНКА Ігоря Валерійовича (посмертно) — майора
    КОЛЯДУ Миколу Івановича — майора
    КОРЖОВА Валерія Геннадійовича (посмертно) — старшого лейтенанта
    МАЛАМУЖА Віталія Володимировича — старшого лейтенанта
    МЕЛЬНИКА Сергія Миколайовича — бригадного генерала юстиції
    РУДЯГУ Владислава Сергійовича — старшого лейтенанта
    СІЛЬЧЕНКА Сергія Володимировича — майора
    СУРБАШЕВА Максима Михайловича — старшого лейтенанта
    ТКАЧОВА Олександра Тимофійовича (посмертно) — майора
    ТКАЧУКА Сергія Івановича — старшого лейтенанта

    Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня
    АКБЕРОВА Фірада Абулфата — солдата
    АЛЬБОВА Андрія Олексійовича — капітана медичної служби
    АМБРОСЕНКОВА Андрія Володимировича — старшого сержанта
    АНДРУСЕНКА Леоніда Васильовича — солдата
    АНТОЩУКА Руслана Васильовича — молодшого сержанта
    БАБЕНКА Бориса Вікторовича (посмертно) — старшого солдата
    БАЛДАЦЬКОГО Дениса Анатолійовича — сержанта
    БЕЗПАЛЬЧЕНКА Віктора Олександровича — старшого лейтенанта
    БІРЦЯ Миколу Миколайовича — підполковника медичної служби
    БУЛІНГА Олега Володимировича — молодшого сержанта
    ВОЙТЕНКА Ігоря Віталійовича — солдата
    ГАЙДУКА Дениса Олеговича — лейтенанта медичної служби
    ГЕРАСИМЕНКА Євгена Петровича — підполковника медичної служби
    ГОЇНЦЯ Романа Олексійовича — сержанта
    ГОЙДУ Дениса Валерійовича — солдата
    ГОЛУБОВИЧА Ігоря Мирославовича — старшого матроса
    ДЕМЧЕНКА Олександра Олександровича — капітана медичної служби
    ДМИТРИШИНА Володимира Олександровича — лейтенанта
    ДРОЗДА Олега Олексійовича — молодшого сержанта
    ДЯЧЕНКА Володимира Андрійовича — молодшого сержанта
    ЄСЬКОВА Михайла Вікторовича — головного сержанта
    ЗАВЕРЮХУ Єлизавету Юріївну — лейтенанта медичної служби
    ЗДЕБСЬКОГО Дмитра Володимировича — старшого солдата
    ЗІНЧЕНКА Володимира Григоровича (посмертно) — старшого лейтенанта
    ІВАНЧЕНКА Дмитра Валерійовича — сержанта
    КИСЕЛЬОВА Миколу Сергійовича — старшого солдата
    КЛЕВІЦЬКОГО Богдана Олеговича — капітана медичної служби
    КОЛОСІНСЬКУ Ніну Миколаївну — лейтенанта медичної служби
    КОСТІНУ Олександру В’ячеславівну — молодшого сержанта
    КРАВЦЯ Олега Володимировича — старшого солдата
    КРИВОРУЧКА Миколу Юрійовича — сержанта
    КРИМСЬКОГО Сергія Юрійовича — старшого солдата
    КУПЧЕНКА Вадима Сергійовича — сержанта
    ЛІФОРЕНКА Віктора Борисовича — молодшого сержанта
    ЛОЗОВОГО Артема Вікторовича — старшого солдата
    МАЙСТРЕНКА Богдана Олеговича — молодшого сержанта
    МАРКІНА Микиту Станіславовича — солдата
    МЕЗЄЯ Володимира Івановича — майора медичної служби
    МИРОНЮКА Василя Івановича — капітана медичної служби
    МОКРОПУЛА Максима Валерійовича — сержанта
    НАЙМАНА Андрія Вікторовича — капітана медичної служби
    НАУМЕНКА Івана Олександровича — старшого солдата
    НОЖКУ Віталія Миколайовича (посмертно) — сержанта
    ОБІДІНУ Вікторію Вікторівну — солдата
    ОБЛАКА Олександра Дмитровича — солдата
    ОГАНОВА Данила Едуардовича — солдата
    ОНИСЬКА Геннадія Степановича — сержанта
    ОСАДЧОГО Ігоря Дмитровича — солдата
    ПАНТЮХОВА Євгена Ігоровича (посмертно) — старшого лейтенанта
    ПАЩЕНКО Валентину Сергіївну — молодшого сержанта
    ПИСЬМЕННОГО Ярослава Васильовича (посмертно) — старшого солдата
    ПЛИСА Сергія Геннадійовича — солдата
    СЕМЕРЕНКА Дмитра Сергійовича — солдата
    СЕРГІЙЧУКА Олега Леонідовича — майора медичної служби
    СЕРЕБРЯНІКОВА Веніаміна Владиславовича — солдата
    СІВАКОВА Михайла Анатолійовича (посмертно) — старшого солдата
    СЛОМІНСЬКОГО Владислава Романовича — лейтенанта
    СОБОЛЯ Дениса Васильовича — солдата
    СОКОЛОВСЬКОГО Владислава Владиславовича — старшого солдата
    СОЛОНИНКУ Романа Васильовича (посмертно) — старшого солдата
    ТАНЦЮРУ Руслана Ілліча — головного сержанта
    ТАРАСОВА Сергія Анатолійовича — старшого матроса
    ТОЛМАЧОВА Віталія Михайловича — капітана медичної служби
    ТОНКОШКУРА Андрія Сергійовича — солдата
    ФОРМАЛЬОВУ Валерію Євгеніївну (посмертно) — молодшого сержанта
    ЦОЯ Віталія Ігоровича (посмертно) — сержанта
    ЧУДІНОВА Микиту Сергійовича — солдата
    ШАНЬКА Олександра Володимировича (посмертно) — солдата
    ШИШОВА Романа Валентиновича — сержанта

    Нагородити орденом Данила Галицького
    БОНДАРЯ Вадима Вікторовича — підполковника
    ГАРЬКАВОГО Віталія Вікторовича — підполковника
    МОТОЛИГУ Юрія Володимировича — полковника

    Нагородити медаллю «За військову службу Україні»
    АСМОЛОВА Андрія Вікторовича — солдата
    БАРНЬОВУ Костянтину Олександрівну — молодшого сержанта
    БОГДАНЧИКА Михайла Андрійовича — старшого солдата
    БОЖИКА Юрія Ярославовича — старшого лейтенанта
    БОЙКА Максима Вікторовича — солдата
    БУРДЄЙНОГО Артема Миколайовича — солдата
    БУР’ЯНОВА Євгена Миколайовича — старшого матроса
    ВЕЛЬМИКА Дмитра Одисейовича — солдата
    ВОЛОШИНА Миколу Юрійовича — сержанта
    ГЕЛЕВЕРЮ Василя Володимировича — солдата
    ГНАТІВА Андрія Володимировича — старшого солдата
    ДРИГУ Сергія Володимировича — сержанта
    ДУМІНІКУ Олексія Валерійовича — старшого солдата
    ЄРМАЧКОВА Андрія Валерійовича — майора
    ЗАЙЦЯ Івана Сергійовича — старшого солдата
    ЗАЯЦЬ Катерину Миколаївну — сержанта
    ЗЛИДНЯ Івана Валерійовича — сержанта
    ІВАЩЕНКА Микиту Сергійовича — солдата
    КАРЛАША Віталія Володимировича — солдата
    КЛАК Ольгу Сергіївну — молодшого сержанта
    КОНЄВА Дениса Анатолійовича — старшого сержанта
    КОРОЛЯ Сергія Мефодійовича — майора
    КРАВЧЕНКА Віктора Сергійовича — солдата
    КРАМАРЕНКА Євгена Васильовича — молодшого сержанта
    КРИВЕНКА Максима Андрійовича — старшого солдата
    КРИЖАНОВСЬКОГО Олександра Сергійовича — молодшого сержанта
    КУХТЕНКА Руслана Миколайовича — старшого солдата
    КУЦЮРУБУ Леоніда Леонідовича — старшого матроса
    ЛЕЩЕНКА Сергія Миколайовича — старшого сержанта
    МАГУРЧАКА Мар’яна Івановича — старшого солдата
    МАРЦЕВА Євгена Вячеславовича — солдата
    МАРЧАКА Ігоря Семеновича — старшого солдата
    МАРЧАКА Олександра Петровича — старшого солдата
    МАТЕЙКА Олега Степановича — старшого лейтенанта
    МИТРОФАНОВА Єгора Сергійовича — старшого солдата
    МІЛЬЧЕВСЬКОГО Івана Федоровича — старшого солдата
    МІРОШНИКА Олександра Миколайовича — солдата
    МІЩЕНКА Максима Юрійовича — молодшого сержанта
    МОРОЗА Віктора Володимировича — солдата
    М’ЯКОТІНА Михайла Анатолійовича — майора
    НАЛБАНТОВА Максима Сергійовича — сержанта
    НІТЧЕНКА Дениса Вікторовича — солдата
    ОМЕЛЬЧЕНКА Валентина Вікторовича — майора
    ПОГРЕБНЯКА Олександра Володимировича — старшого солдата
    ПОНОМАРЕНКА Геннадія Олександровича — майстер-сержанта
    САДОВСЬКУ Ангеліну Сергіївну — лейтенанта
    СКРИПНИКА Ігоря Миколайовича — сержанта
    СНІСАРЕНКА Станіслава Олеговича — молодшого сержанта
    СОРОКУ Максима Валерійовича — молодшого сержанта
    СТЕЛЬМАЩУКА Андрія Анатолійовича — солдата
    СТЕПАНЕНКА Віталія Анатолійовича — старшого сержанта
    ТЕРЕЩЕНКА Владислава Сергійовича — солдата
    ТХОРИКА Богдана Дмитровича — старшого солдата
    ФЕДЮШИНУ Валентину Анатоліївну — старшого солдата
    ХРЕНЮХІНА Андрія Володимировича — старшину
    ЧИЧКАНА Артура Сергійовича — солдата
    ЯРМОШЕВИЧА Олександра Миколайовича — штаб-сержанта
    ЯЦЕНКА Володимира Григоровича — молодшого сержанта

    Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»
    БОДНАРА Сабіра Валерійовича — солдата
    ВОЛИНЦЯ Богдана Михайловича — солдата
    ДОВГЕНКА Дмитра Богдановича — солдата
    ДУМИЧА Назара Руслановича — старшого солдата
    ІВАХІВА Йосипа Ярославовича — солдата
    КИСІЛЯ Олександра Миколайовича — солдата
    КРУПАЧА Юрія Романовича — старшого солдата
    КУЦЕВА Дениса Юрійовича — старшого солдата
    КУЦОПЕЯ Петра Миколайовича — солдата
    ЛЕША Івана Миколайовича — молодшого сержанта
    НИЩОГО Ореста Андрійовича — солдата
    ОСТАПЧУКА Сергія Олександровича — капітана
    СЛОБОДУ Віталія Бахтіковича — солдата
    ЦІПЛЯРА Володимира Ярославовича — старшого солдата

    Нагородити медаллю «За врятоване життя»
    БОБРО Анну Андріївну — старшого лейтенанта медичної служби
    ГРИНЕВИЧА Руслана Михайловича — капітана медичної служби
    КОТУРБАША Романа Юрійовича — лейтенанта медичної служби
    КРАСОВСЬКОГО Андрія Васильовича — капітана медичної служби
    ПИДОЧЕНКО Діну Ігорівну — лейтенанта медичної служби
    СОБКА Романа Юрійовича — капітана медичної служби
    ШАЛАВИЛА Максима Степановича — лейтенанта медичної служби
    ШМІДТА Михайла Романовича — капітана медичної служби.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    18 травня 2022 року

Просмотр 15 сообщений - с 61 по 75 (из 76 всего)

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.