Home Форум Днепропетровск – Днепр Слава Україні! Смерть московським окупантам!

This topic contains Відповідь , has 1 voice, and was last updated by  Олексій Адамчик .

Viewing 9 posts - 106 through 114 (of 114 total)
  • Автор
    Повідомлення
  • #22266

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 526/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня
    ЛИСИЦЮ Дмитра Геннадійовича (посмертно) — старшого лейтенанта
    РАДЧУКА Володимира Миколайовича — капітана

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    БУЙНІЦЬКОГО Олександра Вікторовича — майора
    ВАСИЛЬЄВА Олександра Васильовича (посмертно) — старшого лейтенанта
    КЛИМОВА Володимира Едуардовича — штаб-сержанта
    ЛІМІЩУКА Євгена Васильовича — полковника
    МИХАЛЕВИЧА Романа Олександровича (посмертно) — лейтенанта
    ПИЛИПЧУКА Мирослава Миколайовича — старшого лейтенанта
    РУСІНОВА Максима Миколайовича (посмертно) — лейтенанта
    РЯБКА Євгена Леонідовича (посмертно) — старшого лейтенанта медичної служби
    СКУЧИНСЬКОГО Ігоря Петровича — старшого лейтенанта
    СТОЯНОВА Євгена Олександровича (посмертно) — капітана
    СУХОДОЛЬСЬКОГО Дмитра Олеговича — молодшого сержанта
    СУШКОВА Віктора Олександровича (посмертно) — старшого лейтенанта
    УСЕНКА Андрія Володимировича — капітана
    ХИЖНЯКА Андрія Васильовича (посмертно) — капітана
    ШИМКА Петра Ілліча (посмертно) — капітана

    Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня
    КАРПЕНКА Олега Васильовича (посмертно) — старшого солдата
    КОРОБКУ Костянтина Олексійовича (посмертно) — солдата
    ОСМАНОВА Сейдамета Османовича — капітана
    ЦИГАНКОВА Миколу Валерійовича (посмертно) — головного сержанта

    Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня
    АНТИПЕНКА Леоніда Івановича (посмертно) — солдата
    БАБАСЮКА Сергія Івановича (посмертно) — старшого солдата
    БАЗИЛЮКА Богдана Ігоровича (посмертно) — солдата
    БАЗНУ Віталія Вікторовича (посмертно) — старшого солдата
    БИКОВСЬКОГО Максима Миколайовича (посмертно) — солдата
    БІЛОУСА Сергія Миколайовича (посмертно) — старшого сержанта
    БОРЩЕВСЬКОГО Іллю Олексійовича — старшого лейтенанта
    БОТЯ Миколу Васильовича (посмертно) — старшого солдата
    БОЯРЧЕНКА Артема Андрійовича (посмертно) — старшого солдата
    ВЛАСЕНКА Вячеслава Андрійовича (посмертно) — молодшого сержанта
    ВОЛИКА Віталія Федоровича (посмертно) — молодшого сержанта
    ВОЛОШИНСЬКОГО Андрія Павловича (посмертно) — старшого солдата
    ГАВРИЛЮКА Сергія Григоровича (посмертно) — солдата
    ГАВРИЩУКА Миколу Олеговича — капітана
    ГАВРЮЩЕНКА Геннадія Володимировича (посмертно) — сержанта
    ГАЄВСЬКОГО Володимира Ігоровича (посмертно) — солдата
    ГАЛЬЧЕНКА Ігоря Ігоровича (посмертно) — солдата
    ГОПШТУ Олександра Євгеновича (посмертно) — солдата
    ГУНДУ Дмитра Ігоровича — солдата
    ДІБРОВУ Назарія Павловича (посмертно) — старшого солдата
    ДОЦЕНКА В’ячеслава Олександровича (посмертно) — старшого солдата
    ДЮБАЙЛА Костянтина Михайловича (посмертно) — молодшого сержанта
    ДЮКАРЕВА Ігоря Ігоровича (посмертно) — старшого солдата
    ЖУРБУ Богдана Олександровича (посмертно) — старшого солдата
    ЗАБАРУ Вадима Юрійовича (посмертно) — старшого солдата
    ЗАГИНАЙЛА Романа Васильовича (посмертно) — молодшого сержанта
    ЗАЙЦЕВА Володимира Петровича (посмертно) — сержанта
    ЗУБ’ЯКА Андрія Ярославовича (посмертно) — молодшого сержанта
    ІВАШИНУ Юрія Сергійовича (посмертно) — солдата
    ІГНАТОВА Даніїла Юрійовича (посмертно) — молодшого сержанта
    ІЛЬЇНА Костянтина Віталійовича (посмертно) — старшого солдата
    КАЗИМИРОВИЧА Степана Йосиповича (посмертно) — молодшого сержанта
    КАРАБЧУКА Юрія Івановича (посмертно) — солдата
    КІРДАНА Ігоря Івановича (посмертно) — сержанта
    КОБЗЕЯ Андрія Володимировича (посмертно) — солдата
    КОВАЛЯ Івана Івановича (посмертно) — молодшого сержанта
    КОЗЕЛЬЦЯ Віталія Павловича (посмертно) — солдата
    КОЛЄСНІКА Андрія Михайловича (посмертно) — старшого солдата
    КОРМИША Віталія Дмитровича (посмертно) — молодшого сержанта
    КОХАНЮКА Віктора Остаповича (посмертно) — прапорщика
    КРАВЦОВА Олега Івановича (посмертно) — старшого солдата
    КРІВОГОРНІЦИНА Ігоря Ашотовича (посмертно) — молодшого сержанта
    КУХАРЯ Віталія Вікторовича (посмертно) — старшого солдата
    ЛАГУТКІНА Олександра Валентиновича (посмертно) — старшого солдата
    ЛАЗАРЦЕВА Володимира Анатолійовича (посмертно) — солдата
    ЛАПТЬОНКА Михайла Геннадійовича (посмертно) — сержанта
    ЛІЧКА Андрія Анатолійовича (посмертно) — солдата
    ЛОТАРЄВА Родіона Сергійовича (посмертно) — сержанта
    ЛУЧИНА Юрія Васильовича (посмертно) — молодшого сержанта
    МАЗУРА Олександра Олександровича (посмертно) — старшого сержанта
    МАКСИМЕНКА Миколу Миколайовича (посмертно) — солдата
    МОРОЗА Олександра Олександровича (посмертно) — старшого солдата
    МУЛЯРА Анатолія Васильовича (посмертно) — солдата
    НАДУТОГО Івана Володимировича (посмертно) — солдата
    НАЗАРЕНКА Сергія Петровича (посмертно) — солдата
    НОВАКА Олександра Миколайовича (посмертно) — солдата
    НОВІКОВА Сергія Івановича (посмертно) — молодшого сержанта
    ОНИШКА Віталія Володимировича (посмертно) — старшого солдата
    ПЕРЕХОДУ Олега Юрійовича (посмертно) — сержанта
    ПЕТЄШОВА Володимира Івановича (посмертно) — старшого сержанта
    ПІКУЛЯ Віталія Володимировича (посмертно) — солдата
    ПЛАХОТНОГО Ігоря Леонтійовича — молодшого сержанта
    ПЛІСАКА Георгія Леонідовича (посмертно) — старшого солдата
    ПОГРІБНІЧЕНКА Валерія Павловича (посмертно) — сержанта
    ПРИГОДІЧА Олега Володимировича — лейтенанта
    ПРЯДКА Олега Володимировича (посмертно) — старшого солдата
    РАЗУМОВА Андрія Михайловича (посмертно) — головного сержанта
    РОМАНЧУКА Руслана Васильовича (посмертно) — старшину
    РОМАНЮКА Олександра Олександровича (посмертно) — старшого солдата
    РУБАНА Максима Юрійовича (посмертно) — солдата
    РЯЗАНЦЕВА Михайла Віталійовича (посмертно) — сержанта
    САВЧЕНКА Дениса Владиславовича (посмертно) — старшого солдата
    САФОНОВА Миколу Миколайовича (посмертно) — солдата
    СЕНЧИКА Олександра Володимировича (посмертно) — старшого солдата
    СЕРДЮКА Євгенія Валерійовича (посмертно) — солдата
    СЕРДЮКА Івана Володимировича (посмертно) — старшого солдата
    СІКОРСЬКОГО Михайла Дмитровича — старшого сержанта
    СКРИННІКА Сергія Дмитровича — солдата
    СОЛДАТОВА Віталія Миколайовича (посмертно) — старшого солдата
    ТВЬОРДИШЕВА Олега Максимовича (посмертно) — солдата
    ТЕРЕНТЬЄВА Максима Станіславовича (посмертно) — сержанта
    ТИЩЕНКА Дмитра Миколайовича (посмертно) — сержанта
    ТКАЧЕНКА Геннадія Анатолійовича (посмертно) — старшого солдата
    ТОЦЬКОГО Павла Івановича (посмертно) — старшого лейтенанта
    ЦІОНЕЛЯ Михайла Володимировича (посмертно) — головного сержанта
    ЧАЙКУ Василя Миколайовича (посмертно) — старшого солдата
    ЧЕРНОЛУЦЬКОГО Андрія Сергійовича (посмертно) — солдата
    ЩЕМЕЛІНІНА Євгенія Вікторовича (посмертно) — солдата
    ЯКИМЕНКА Андрія Васильовича — старшого сержанта
    ЯНЧЕВА Олега Хамдамовича — штаб-сержанта
    ЯРЕМЧУКА Артема Володимировича — сержанта

    Нагородити орденом Данила Галицького
    БАСАНЦЯ Віктора Анатолійовича — підполковника

    Нагородити медаллю “За військову службу Україні”
    БАКА Микиту Олеговича — солдата
    БАКУНОВА Руслана Анатолійовича — солдата
    БІЛИКА Андрія Руслановича — старшого солдата
    ГАВРИЛІВА Михайла Ігоровича — солдата
    ГНАТЕНКА Євгена Борисовича — сержанта
    ДАШКА Михайла Богдановича — майстер-сержанта
    ЖИЛУ Василя Олександровича — старшого солдата
    ЗАХАРОВА Владислава Євгеновича — молодшого сержанта
    КАРАКУЦЮ Віталія Сергійовича — головного сержанта
    КАСПЕРСЬКОГО Миколу Миколайовича — капітана
    КОЧНЄВА Микиту Анатолійовича — молодшого сержанта
    КРИШТОФА Івана Ігоровича — старшого солдата
    КУХАРЯ Олександра Анатолійовича — молодшого сержанта
    ЛЕВАНДОВСЬКОГО Андрія Миколайовича — головного сержанта
    МИХАЙЛОВА Петра Сергійовича — старшого лейтенанта
    НІСТІРЮКА Сергія Івановича (посмертно) — солдата
    НОВАЦЬКОГО Мар’яна Олеговича — старшого солдата
    ОЖЕВАНА Іллю Федоровича — старшого лейтенанта
    ПАСІЧНИКА Олега Борисовича — старшого сержанта
    ПИЛИПЧУКА Андрія Івановича — старшого солдата
    ПІКУЛИКА Івана Васильовича — солдата
    ПРИМАЧЕНКА Дмитра Валерійовича — старшину
    РЕЗНІКОВА Олександра Анатолійовича — молодшого сержанта
    РИТЧЕНКА Владислава Анатолійовича — солдата
    СЕНЬКА Ореста Зіновійовича — полковника
    СИДОРЕНКА Олексія Миколайовича — солдата
    СТЕЦЮКА Романа Миколайовича — підполковника
    ТОКАРЕВА Артема Васильовича — майора
    ТУРКОЛА Сергія Олександровича — солдата

    Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”
    БАЗАЛІЦЬКОГО Дмитра Анатолійовича — солдата
    БРОСТОВСЬКОГО Антона Вадимовича — старшого солдата
    БУТИЛІНСЬКОГО Дениса Дмитровича — солдата
    ВАСИЛИШЕНА Василя Васильовича — старшого сержанта
    ВОЙТОВИЧА Назара Васильовича — старшого солдата
    ВОЛЖАНІНА Олександра Анатолійовича — солдата
    ГРАДІНАРА Сергія Олександровича — капітана
    ДИНЬКА Юрія Олексійовича (посмертно) — солдата
    ДРОКА Дмитра Івановича — старшого солдата
    ЄГОРОВА Олександра Михайловича — старшого солдата
    ЖУКА Миколу Сергійовича — солдата
    ЗАЙЦЕВА Максима Володимировича — молодшого сержанта
    ЗІНЕВИЧА Данііла Євгеновича — солдата
    ЗОРЮ Миколу Миколайовича — солдата
    ЗОРЮ Юрія Миколайовича — старшого лейтенанта
    КАЛАШНІКОВА Максима Дмитровича — молодшого сержанта
    КОЖУХОВСЬКУ Марію Володимирівну — солдата
    КОНОНОВА Миколу Валентиновича (посмертно) — солдата
    КРАВЧУКА Тараса Валентиновича — старшого солдата
    ЛАВРУКА Сергія Івановича — солдата
    ЛИТВИНЮКА Сергія Івановича (посмертно) — старшого лейтенанта
    МЕЛЬНИКА Богдана Анатолійовича — старшого сержанта
    МЕЛЬНИКА Владислава Володимировича — старшого лейтенанта
    МЕЛЬНИКА Володимира Івановича — солдата
    МИЦИКА Андрія Ярославовича — солдата
    ОГУРКА Олега Сергійовича — солдата
    ОДОСОВСЬКОГО Антона Романовича (посмертно) — солдата
    ПЕРЕДІЛЬЧУКА Дмитра Олеговича — молодшого сержанта
    ПИЛИПЧУКА Андрія Олеговича — старшого лейтенанта
    РАДЧЕНКА Юрія Васильовича (посмертно) — солдата
    САДОВНІКОВА Юрія Тарасовича — старшого солдата
    СИМОВОНЮКА Петра Івановича — солдата
    СЛОБОДЯНА Дмитра Романовича — солдата
    СОЛОДКОГО Максима Миколайовича — молодшого сержанта
    СТРОГЕЦЬКОГО Юрія Пантелеймоновича (посмертно) — старшого сержанта
    ХОЛОСТЕНКА Віталія Олексійовича — сержанта
    ШЕВЧУКА Костянтина Миколайовича — солдата
    ЮР’ЄВУ Надію Сергіївну — старшого сержанта.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    22 липня 2022 року

    #22267

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 532/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня
    ЗАХАРЕВИЧА Сергія Анатолійовича — підполковника
    ЛУК’ЯНЧУКА Богдана Васильовича — майора
    МАРТИНЮКА Максима Сергійовича — старшого лейтенанта

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    БЕРДНИКА Івана Ігоровича (посмертно) — старшого лейтенанта
    ІВАНОВА Павла Івановича — лейтенанта
    КОВАЛЕНКА Ігоря Борисовича — старшого лейтенанта
    ЛИСУНОВА Євгенія Євгенійовича — лейтенанта
    ПОВЗУНА Сергія Романовича — полковника
    ПРЕДКА Дмитра Андрійовича — лейтенанта
    ШОРОВА Сергія Олександровича — капітан-лейтенанта
    ЩУРА Максима Федоровича — капітан-лейтенанта

    Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня
    ДМИТРЕНКА Артура Тарасовича — старшого солдата
    КАНАРСЬКОГО Максима Анатолійовича — солдата
    ЛОЗОВЕНКА Андрія Федоровича — майстер-сержанта
    МЕЛЬНИКА Володимира Васильовича — солдата
    МІЗІНІНА Євгена Вікторовича — молодшого сержанта
    ПОЛЯРУША Андрія Івановича — головного сержанта
    СМИКА Віталія Ярославовича — солдата

    Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня
    ВОРОБЙОВА Руслана Володимировича — старшого матроса
    ГАВРИЛЮКА Анатолія Володимировича — старшого солдата
    ГАЛИЧА Дмитра Юрійовича — солдата
    ГЕРМАНОВСЬКОГО Івана Олексійовича — лейтенанта
    ГЛУХОВА Михайла Михайловича — сержанта
    ГОРБА Дениса Валерійовича — молодшого сержанта
    ГОРДІЄНКА Миколу Миколайовича — лейтенанта
    ГРАБОВСЬКОГО Назара Анатолійовича — солдата
    ГРОМАКОВА Олександра Анатолійовича — підполковника
    ДАЛЕКОГО Мирослава Руслановича — лейтенанта
    ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО Євгена Івановича — солдата
    ЗЛЕНКА Ігоря Миколайовича — старшого солдата
    ІВАНЧИКА Романа В’ячеславовича — лейтенанта
    КАПЛУНА Віктора Романовича — старшого сержанта
    КІЙКА Владислава Олександровича — старшого солдата
    КОЛІСНИКА Андрія Віталійовича — головного сержанта
    КОЛОМІЙЦЯ Олега Миколайовича — молодшого сержанта
    КУЗЬМІНА Ігоря Леонідовича — майора
    КУРИЛА Семена Сергійовича — молодшого сержанта
    КУЩА Ігоря Васильовича — майора
    ЛАНОВОГО Бориса Петровича (посмертно) — молодшого сержанта
    ЛІЩУКА Вадима Володимировича — сержанта
    ЛІЩУКА Сергія Васильовича — старшого сержанта
    ЛУК’ЯНЮКА Миколу Вячеславовича — сержанта
    МАНЖЕЛЕЯ Василя Олександровича — старшого солдата
    МИКУЛІНСЬКОГО Артема Юрійовича — солдата
    МИХАЛЕНКА Захара Вікторовича — солдата
    МІКАЦА Дмитра Вікторовича — молодшого сержанта
    НЕДБАЙЛА Євгенія Миколайовича — молодшого сержанта
    ОВЧИННІКОВА Олександра Євгеновича — молодшого сержанта
    ОЛЬХОВЕНКА Дениса Юрійовича — молодшого сержанта
    ОНИЩУКА Івана Миколайовича — солдата
    ПЕРЕВЯЗКА Владислава Вікторовича — солдата
    ПИСЬМЕННОГО Вадима Олександровича — молодшого сержанта
    ПОЛІЩУКА Владислава Сергійовича — старшого сержанта
    ПОПРАВКА Дмитра Максимовича — сержанта
    РАДІЄВСЬКОГО Гната Вікторовича — старшого солдата
    РАДЧЕНКА Михайла Володимировича — старшого сержанта
    РИБІЯ Андрія Володимировича — майора
    САВАНЧУКА Олександра Олександровича — солдата
    СКАЛЬСЬКОГО Павла Андрійовича — солдата
    СЛОБОДЯНИКА Олексія Івановича — лейтенанта
    СОБЧЕНКА Олександра Валентиновича — старшого сержанта
    СТРЕЛЬЧУКА Івана Івановича — солдата
    СТРИБАЙЛА Віктора Михайловича — сержанта
    СУДИКУ Валерія Вікторовича — солдата
    ФІТІСОВА Ігоря Юрійовича — солдата
    ФРОЛЕНКОВА Данила Володимировича — старшого сержанта
    ШИШАЦЬКОГО Дмитра Олександровича — старшого сержанта

    Нагородити орденом Данила Галицького
    БОНДАРЕНКА Віталія Ігоровича — майора
    БРИТОВА Михайла Петровича — полковника
    УКРАЇНЦЯ Андрія Петровича — полковника
    ШИНКАРЕНКА Віталія Вікторовича — полковника

    Нагородити медаллю “За військову службу Україні”
    АКСЬОНОВА Сергія Володимировича — солдата
    АЛЕКСАНДРОВА Антона Анатолійовича — солдата
    АЛМАЗА Олега Едуардовича — молодшого сержанта
    АНДРІЄВСЬКОГО Андрія Дмитровича — солдата
    АНУФРІЄВА Євгенія Володимировича — старшого солдата
    БАЛЯ Андрія Вікторовича — старшого солдата
    БЕРЕЗОВСЬКОГО Олексія Ігоровича — старшого солдата
    БІЛОУСА Ігоря Юрійовича — старшого сержанта
    БІРЮКОВА Артема Володимировича — солдата
    БОНДАРЕНКА Дмитра Петровича — молодшого сержанта
    БОРОВЕНСЬКОГО Артема Миколайовича — старшого сержанта
    БУРЯКА Тараса Романовича — старшого солдата
    ВАСИЛЕНКА Віталія Сергійовича — молодшого сержанта
    ВАСИЛЕНКА Сергія Ігоровича — підполковника
    ВАСИЛЬЄВА Романа Юрійовича — сержанта
    ВЕЛЬКА Анатолія Сергійовича — солдата
    ВЛАДИМИРСЬКОГО Віталія Володимировича — старшого солдата
    ВОЙТКА Олексія Анатолійовича — капітана
    ВОЛИНЦЯ Михайла Петровича — молодшого сержанта
    ВОЛОШИНА Руслана Павловича — старшого лейтенанта
    ГАЙЧЕНЮ Станіслава Васильовича — старшого сержанта
    ГАНЕЦЬКОГО Вадима Феліксовича — головного сержанта
    ГАРЬКОВЕНКА Михайла Андрійовича — солдата
    ГОЙСА Івана Івановича — солдата
    ГОЛІКА Юрія Володимировича — старшого солдата
    ГОЛЬДРІНА Олексія Вікторовича — старшого солдата
    ГОРДІЄНКА Віталія Васильовича — солдата
    ГРИЦЮКА Олександра Володимировича — капітана
    ДАР’ЇНА Дмитра Володимировича — майора
    ДЗЮБАНОВСЬКОГО Олега Васильовича — старшого солдата
    ДІДУХА Андрія Миколайовича — молодшого сержанта
    ДМИТЕРКА Анатолія Олександровича — лейтенанта
    ЄВЧУКА Вадима Івановича — солдата
    ЖОСА Миколу Андрійовича — молодшого сержанта
    ЗАЙЦЕВА Валерія Вікторовича — солдата
    ЗАХАРОВА Едуарда Євгеновича — головного сержанта
    ЗНАЧКОВСЬКОГО Володимира Олександровича — майора
    ЗУБКА Михайла Петровича — солдата
    ІВАНЧЕНКА Артема Анатолійовича — солдата
    ІВІЧУКА Андрія Миколайовича — старшого солдата
    КИВЕНКА Богдана Олександровича — старшого солдата
    КИРИЧЕНКА Олексія Петровича — солдата
    КОРНІЛОВА Євгена Юрійовича — молодшого сержанта
    КОТЛЯРОВА Дмитра Олександровича — молодшого сержанта
    КУПРІЄНКА Віталія Анатолійовича — молодшого сержанта
    КУЩА Валерія Анатолійовича — старшого солдата
    ЛАБУНЦЯ Костянтина Павловича — майстер-сержанта
    ЛЕБЕДЯ Олексія Валерійовича — солдата
    ЛОПАТЮКА Анатолія Анатолійовича — солдата
    ЛУЦЕНКА Олександра Федоровича — молодшого сержанта
    МАРЧУКА Віталія Вікторовича — солдата
    МІЩЕРСЬКОГО Анатолія Анатолійовича — старшого солдата
    МОГИЛУ Сергія Борисовича — солдата
    МОЛИТВУ Олександра Анатолійовича — сержанта
    МОСКАЛЮКА Василя Георгійовича — солдата
    МОШАКА Максима Олександровича — майора
    НІКІТІНА Артема Вікторовича — головного сержанта
    ОЛІНЧУКА Назара Олександровича — солдата
    ПАВЛЮКА Олега Івановича — старшого солдата
    ПЕЧОНКУ Олександра Володимировича — старшого сержанта
    ПОХИЛА Сергія Сергійовича — молодшого сержанта
    ПРОНЯ Андрія Васильовича — солдата
    РЕДЬКУ Дмитра Станіславовича — старшого солдата
    РЕПІЧА Петра Валерійовича — старшого солдата
    РОМАНОВА Сергія Станіславовича — солдата
    РУБЛЮ Станіслава Віталійовича — молодшого сержанта
    САМОЙЛОВА Віктора Олександровича — старшого солдата
    СЕМЕНОВА Віталія Васильовича — солдата
    СИГЛЯКА Юрія Миколайовича — сержанта
    СИЗОНЕНКА Володимира Олексійовича — старшого солдата
    СИНИЦЬКОГО Даніеля Олександровича — молодшого сержанта
    СІДОРСЬКОГО Віктора Леонідовича — старшого сержанта
    СЛЮСАРЯ Євгенія Геннадійовича — солдата
    СОВУ Олександра Вікторовича — капітана
    СОЛОМАХУ Олександра Вікторовича — солдата
    ТИМОШЕВСЬКОГО Олексія Леонідовича — солдата
    ТКАЧЕНКА Андрія Олексійовича — солдата
    ФАТАХОВА Аскара Алікберовича — старшого лейтенанта
    ХІМІЧА Вадима Олександровича — солдата
    ШАВЛА Віталія Олександровича — старшого солдата
    ШЕНДРИКА Романа Юрійовича — молодшого сержанта
    ШИЛІГАЦЬКОГО Сергія Володимировича — старшого солдата
    ШКУРАТА Володимира Олександровича — полковника
    ШМАГУНА Ігоря Анатолійовича — солдата
    ШМАТЧЕНКА Владислава Андрійовича — сержанта
    ЮРДАМЯНА Давида Торосовича — солдата
    ЮРЧУКА Олександра Миколайовича — старшого солдата
    ЮХИМЧУКА Дмитра Анатолійовича — молодшого сержанта
    ЯКОВЛЄВА Михайла Петровича — молодшого сержанта

    Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня
    КУТЮ Віталія Володимировича — старшого лейтенанта

    Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”
    БАБІЯ Євгенія Олександровича — молодшого сержанта
    БІЛЯЄВА Олега Васильовича — старшого сержанта
    БОЧКОВА Олександра Володимировича — старшого сержанта
    БУГАЙЧУКА Сергія Сергійовича — молодшого сержанта
    ГЛУШКА Миколу Ярославовича — солдата
    ГНИЛОЗУБА Ростислава Васильовича — солдата
    ГРЕЧКУ Сергія Миколайовича — старшого солдата
    ДЕГТЕРЕНКО Ірину Олександрівну — молодшого сержанта
    ДІДЕНКА Віктора Сергійовича — солдата
    ДРУГОВА Максима Анатолійовича — солдата
    ЖИТНИК Ольгу Андріївну — солдата
    ЗАХАРЧЕНКА Сергія Анатолійовича — майстер-сержанта
    КЛИМОВА Олега Олександровича — старшого солдата
    КОВАЛЬЧИНА Тараса Ігоровича — солдата
    КОВАЛЬЧУКА Віктора Сергійовича — старшого солдата
    КОВАЛЯ Володимира Богдановича — молодшого сержанта
    КОНОПАДУ Ростислава Богдановича — солдата
    КОСТЕЦЬКОГО Віктора Станіславовича — старшого сержанта
    ЛАВРИНІВА Володимира Михайловича — старшого солдата
    ЛОМАКІНА Євгенія Миколайовича — старшого солдата
    ЛЯХА Віктора Сергійовича — старшого солдата
    ЛЯХА Дмитра Сергійовича — солдата
    МАНЬКА Олександра Ігоровича — молодшого сержанта
    НОВІКОВА Олега Володимировича — майора
    ОЧЕРЕТНОГО Володимира Васильовича — старшого солдата
    ПАНАСЮКА Олександра Миколайовича — старшого солдата
    ПУХАЛЬСЬКОГО Павла Богдановича — солдата
    СЕРЕДЮКА Дмитра Петровича — солдата
    ТКАЧЕНКА Ігоря Борисовича — старшого сержанта
    ТОЩУКА Василя Олександровича — старшого солдата
    ЦИБУЛЬНИКА Валентина Вікторовича — солдата
    ЧОРНЕНЬКОГО Василя Ярославовича — солдата
    ШЕПЕЛЬСЬКОГО Сергія Миколайовича — лейтенанта
    ШОВГЕЛЮ Данила Дмитровича — солдата
    ШУМСЬКУ Наталію Григорівну — старшого солдата
    ЩУКІНУ Марину Анатоліївну — старшого солдата
    ЯЦКОВСЬКОГО Андрія Васильовича — старшого солдата.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    27 липня 2022 року

    #22275

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 540/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    у Національній гвардії України:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    БЛАЖКА Віталія Олеговича (посмертно) — майора
    ЧУДНЕЦОВА Євгена Артуровича — сержанта

    Нагородити орденом “За мужність” І ступеня
    МЕЛЬНИЧЕНКА Сергія Михайловича (посмертно) — старшого солдата

    Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня
    БІГВАВУ Тельмана Бадрієвича (посмертно) — капітана
    ІСТРАТОВА Костянтина Анатолійовича (посмертно) — старшого солдата
    КРИЛЯ Антона Юрійовича (посмертно) — сержанта
    КРІСТЄВА Олега Сергійовича (посмертно) — молодшого лейтенанта
    МАСЛОВА Миколу Вікторовича (посмертно) — сержанта
    ПОПОВА Михайла Сергійовича (посмертно) — старшого солдата
    САДОВСЬКОГО Станіслава Валерійовича (посмертно) — старшого сержанта
    САХНА Романа Володимировича (посмертно) — старшого сержанта
    ТУЗЕНКА Дмитра Володимировича (посмертно) — сержанта
    ТЕРЕЩЕНКА Дмитра Анатолійовича (посмертно) — старшого сержанта
    ТЮШКЕВИЧА Вячеслава Валерійовича (посмертно) — старшого солдата
    ХОДАКІВСЬКОГО Володимира Володимировича (посмертно) — старшого солдата
    ЧЕРНЕНКА Дмитра Сергійовича (посмертно) — головного сержанта
    ЧЕРНОВА Олександра Олександровича (посмертно) — молодшого сержанта

    Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня
    АГЕЄВА Ігоря Михайловича (посмертно) — старшого солдата
    АЛЕКСЮК Марину Анатоліївну (посмертно) — старшого солдата
    АНДРОЩУКА Андрія Миколайовича — головного сержанта
    АНІКАНОВА Артура Вікторовича — старшого солдата
    АНТОНЮКА Романа Сергійовича (посмертно) — старшого солдата
    АРДЕЛЯНОВУ Нінель Маратівну (посмертно) — сержанта
    АРТЕМЕНКА Павла Васильовича — старшого сержанта
    АФЕНДИКОВА Олександра Олександровича — солдата
    АФОНІНА Олександра Вікторовича — сержанта
    АХМАНА Валерія Володимировича — солдата
    БАБЕНКА Олександра Володимировича — солдата
    БАБЕНКА Ростислава Олексійовича — головного сержанта
    БАГРЯКА Павла Миколайовича (посмертно) — солдата
    БАКУМА Владислава Олександровича — головного сержанта
    БІЛЯЄВА Олександра Ігоровича — сержанта
    БОБРИЦЬКОГО Сергія Володимировича (посмертно) — старшого солдата
    БОГДАНА Андрія Ярославовича — старшого солдата
    БОЖКА Сергія Сергійовича — полковника
    БРАГІНЦЯ Андрія Олександровича — старшого солдата
    БУРЛАЧЕНКА Андрія Юрійовича (посмертно) — старшого солдата
    БУРЯКІВСЬКОГО Дмитра Євгеновича — солдата
    ВЕРЕМЧУКА Євгенія Михайловича — лейтенанта
    ВЕРТЕЛЕЦЬКОГО Андрія Олексійовича (посмертно) — старшого солдата
    ВИННИКА Артура Івановича — сержанта
    ВІГРАНА Олександра Івановича (посмертно) — головного сержанта
    ВОВКА Ігоря Вікторовича — старшого солдата
    ВОРОНУ Василя Михайловича — лейтенанта
    ВОРОНЧИХІНУ Марину Дмитрівну (посмертно) — лейтенанта
    ГАРМАША Сергія Вікторовича — старшого сержанта
    ГІЯ Григорія Петровича — старшого лейтенанта
    ГОЛЬДМАНА Олександра Борисовича (посмертно) — старшого солдата
    ГОНЧАРОВА Іллю Сергійовича (посмертно) — сержанта
    ГОНЧАРОВА Олексія Сергійовича (посмертно) — сержанта
    ГРЕЦЬКОГО Артура Олеговича (посмертно) — старшого солдата
    ГРИНЧУКА Андрія Вікторовича — старшого солдата
    ГУЗАРОВА Віталія Анатолійовича (посмертно) — старшого солдата
    ДМИТРІЄВА Юрія Сергійовича — старшого сержанта
    ДУТОВА Станіслава Петровича — старшого лейтенанта
    ЕЙСМОНТА Дениса Романовича — лейтенанта
    ЄГОРОВА Анатолія Ігоровича — солдата
    ЄГОРОВА Олександра Ігоровича — солдата
    ЄРЬОМЕНКА Степана Леонідовича (посмертно) — сержанта
    ЖИЛІНСЬКОГО Олександра Миколайовича (посмертно) — солдата
    ЖУКА Василя Васильовича — полковника
    ЗАБУДСЬКОГО Богдана Володимировича — старшого сержанта
    ЗАЖИРЕНКА Олександра Олександровича — старшого солдата
    ЗАЙЦЯ Владислава Яковича (посмертно) — старшого солдата
    ЗУБАТЮКА Сергія Миколайовича (посмертно) — старшого солдата
    ЗУБКА Владислава Олександровича (посмертно) — старшого солдата
    ЗУБЧЕНКО Юлію Володимирівну (посмертно) — солдата
    ІВАНОВА Дениса Сергійовича (посмертно) — старшого солдата
    ІВАНЮКА Ігоря Руслановича — старшого солдата
    ІГНАТЕНКА Рустама Яковича — старшого солдата
    ІЗЮМОВУ Марину Олександрівну (посмертно) — сержанта
    КАНУПЄРА Дмитра Євгеновича — солдата
    КАСЬЯНОВА Дмитра Олексійовича — солдата
    КАТРУКА Сергія Віталійовича — старшого сержанта
    КИРИЧЕНКА В’ячеслава Вікторовича (посмертно) — солдата
    КІСЕЛЬОВА Ігоря Валентиновича (посмертно) — лейтенанта
    КОВАЛЕНКА Артура Аркадійовича (посмертно) — старшого солдата
    КОВПАКА Сергія Олександровича (посмертно) — старшого солдата
    КОРИСТУ Ростислава Станіславовича — лейтенанта
    КОРОЛЬОВА Бориса Олександровича (посмертно) — старшого сержанта
    КОСТРОМИЦЬКОГО Романа Ігоровича (посмертно) — молодшого лейтенанта
    КОТОВА Юрія Миколайовича (посмертно) — капітана
    КРАЧАНА Павла Івановича — старшого сержанта
    КРІЛЯ Богдана Сергійовича (посмертно) — солдата
    КУРЧЕНКА Павла Павловича — сержанта
    КУТИРЖЕНКА Віктора Миколайовича — лейтенанта
    ЛАРКІНА Руслана Сергійовича (посмертно) — старшого солдата
    ЛИСОКОНЯ Юрія Олександровича (посмертно) — старшого сержанта
    ЛИТВИНЕНКА Юрія Сергійовича (посмертно) — старшого солдата
    МАЗНОГО Дмитра Васильовича (посмертно) — старшого сержанта
    МАКАРЕНКА Микиту Володимировича (посмертно) — солдата
    МАСАЛІТІНА Кирила Геннадійовича — головного сержанта
    МЕДВЕДЄВА Сергія Михайловича — старшого сержанта
    МИХАЙЛЕНКО Олесю Володимирівну (посмертно) — старшого солдата
    МИХАЙЛОВА Ігоря Андрійовича — сержанта
    МІНАКОВА Геннадія Петровича — солдата
    МІШКЕВИЧА Василя Євгенійовича (посмертно) — солдата
    МОШУ Артема Сергійовича (посмертно) — солдата
    МУДРИКА Андрія Олександровича — сержанта
    НЕРОВНОГО Дениса Олександровича — солдата
    ПАРАСЮКА Віталія Сергійовича (посмертно) — старшого сержанта
    ПЕТРЕНКА Валерія Юрійовича — головного сержанта
    ПЕТРУШКІНА Павла Вікторовича (посмертно) — солдата
    ПИШНИКА Віталія Володимировича (посмертно) — солдата
    ПОРПЛИЦЮ Аллу Сергіївну (посмертно) — солдата
    ПРАВЕДНІКОВА Євгена Анатолійовича (посмертно) — солдата
    ПРОЦИШЕНА Василя Васильовича — молодшого сержанта
    ПТАХІНА Олександра Олександровича (посмертно) — молодшого сержанта
    РАКОВСЬКОГО Сергія Валерійовича — сержанта
    РОГОВИК Катерину Олексіївну (посмертно) — солдата
    РУДАША Дмитра Дмитровича (посмертно) — молодшого сержанта
    РУСЕНКА Андрія Віталійовича — старшого солдата
    РУЧКУ Владислава Едуардовича — старшого солдата
    РЯНСЬКУ Оксану Олександрівну (посмертно) — старшого сержанта
    САВОНА Андрія Вікторовича (посмертно) — старшого сержанта
    САГАЙДАКА Максима Олександровича (посмертно) — солдата
    СИДОРЕНКА Михайла Сергійовича — старшого солдата
    СІРИКА Артема Петровича (посмертно) — старшого сержанта
    СКАЛКА Ігоря Ярославовича (посмертно) — старшого солдата
    СЛИВАКА Сергія Євгеновича — сержанта
    СЛОБОДЯНЮКА Олександра Юрійовича — старшого сержанта
    СЛЯДНЄВА Артура Ігоровича — сержанта
    СМОЛЯКОВА Євгена Петровича (посмертно) — солдата
    СОПУЛЯКА Андрія Ярославовича — старшого солдата
    СТАДНІКА Євгена Володимировича (посмертно) — капітана
    СТАРОВА Артема Олександровича — старшого солдата
    СУПРУНОВА Олександра Олександровича (посмертно) — майора
    СУХОДОЛЬСЬКОГО Рустама Володимировича (посмертно) — старшого солдата
    ТАРАНІНУ Аллу Вікторівну (посмертно) — солдата
    ТУРОВСЬКУ-ЛИННІК Ганну В’ячеславівну (посмертно) — старшого сержанта
    УЗІКОВА Станіслава Вадимовича (посмертно) — старшого солдата
    УМРИХІНА Юрія Олександровича — майстер-сержанта
    ФОКШУ Вадима Андрійовича (посмертно) — лейтенанта
    ХАВАНСЬКИХ Сергія Ігоровича — старшого солдата
    ХАРЕЧКА Артема Олеговича (посмертно) — солдата
    ХАРІВА Назара Стефановича — сержанта
    ХОРОШУНА Антона Олександровича (посмертно) — головного сержанта
    ШЕВЦОВА Максима Юрійовича — старшого солдата
    ШЕВЧЕНКА Олексія Володимировича (посмертно) — старшого солдата
    ШЕВЧУКА Романа Валерійовича — солдата
    ЩЕРБАКА Олександра Валерійовича — старшого солдата
    ЮДІНА Дмитра Олександровича — молодшого сержанта
    ЮРЧЕНКА Павла Антоновича (посмертно) — старшого солдата
    ЯХІНА Сергія Юрійовича — старшого солдата

    Нагородити орденом Данила Галицького
    МАЛЯРЧУКА Богдана В’ячеславовича — солдата
    МИКОЛЕНКА Богдана Олександровича — солдата
    ТИСМЕНКА Владислава Ігоровича — старшого сержанта
    ХОМЕНКА Олега Сергійовича — майора
    ЧИНІКІНА Ростислава Миколайовича — старшого лейтенанта

    Нагородити медаллю “За військову службу Україні”
    АДАМОВИЧА Максима Вадимовича — старшого сержанта
    АРТЬОМЕНКА Станіслава Олександровича — солдата
    АСМАЧКІНА Андрія Ігоровича — лейтенанта
    АТРОЩЕНКА Тимура Сергійовича — лейтенанта
    БЕЛІНСЬКОГО Романа Ігоровича — солдата
    БЕЛОУСЬКА Віталія Олеговича — старшого сержанта
    ВАСИЛЕЙКА Валентина Володимировича — старшого сержанта
    ВАСІЛЬЄВА Дмитра Володимировича — солдата
    ВИГІННОГО Вадима Миколайовича — майора
    ВОЙЦЕХІВСЬКОГО Олега Івановича — лейтенанта
    ВОРОВУ Світлану Василівну — солдата
    ВОРОТИНЦЕВА Василя Васильовича — солдата
    ГЕРАСИМЕНКА Миколу Олеговича — старшого солдата
    ГОЄНКА Валерія Олеговича — старшого сержанта
    ДАВИДЕНКА Сергія Миколайовича — молодшого сержанта
    ДАНИША Івана Васильовича — лейтенанта
    ДАЦКА Максима Сергійовича — старшого солдата
    ЖОРОВА Євгенія Олександровича — старшого солдата
    ЗАГРИВОГО Валентина Вячеславовича — лейтенанта
    ЗЕМЛЯКА Євгена Ігоровича — лейтенанта
    ІВАНОВА Анатолія Григоровича — капітана
    КОЗЛОВА Сергія Сергійовича — капітана
    КУЗЬМЕНКА Дениса Сергійовича — солдата
    КУЛІУСА Олександра Олександровича — лейтенанта
    ЛЕНЬКА Дмитра Володимировича — старшого солдата
    ЛОБОВА Олега Валерійовича — старшого сержанта
    ЛЯМІЧЕВА Євгенія Олександровича — старшого солдата
    МАЙДАНЮКА Володимира Валентиновича — головного сержанта
    МАКСИМЕНКА Андрія Григоровича — старшого сержанта
    МАРКА Максима Івановича — солдата
    МАРТИНІВА Тараса Володимировича — солдата
    МИХАЙЛЕНКА Сергія Олександровича — підполковника
    МІШКІНА Олександра Олександровича — старшого лейтенанта
    МОРДІК Альону Вікторівну — сержанта
    МОРОЗА Сергія Володимировича — старшого сержанта
    ОРЛА Андрія Миколайовича — старшого солдата
    ОСТРЕНКА Павла Юрійовича — сержанта
    ПАВЛІЧЕНКА Сергія Миколайовича — майора
    ПАЛАГУТУ Катерину Олексіївну — солдата
    ПЕРЕКОПНУ Світлану Борисівну — солдата
    ПИЛЯВСЬКОГО Андрія Євгеновича — сержанта
    ПІДЛУЖНОГО Богдана Миколайовича — головного сержанта
    РУДЯ Максима Сергійовича — старшого солдата
    САВИЦЬКОГО Василя Васильовича — старшого лейтенанта
    САМСОНЮКА Володимира Петровича — старшого солдата
    СИДОРЕНКО Тетяну Олександрівну — солдата
    СЛОБОДЯНЮКА Юрія Карибуловича — старшого сержанта
    ТКАЛИЧА Дениса Олександровича — солдата
    ТОДОРОВА Сергія Анатолійовича — підполковника
    ТОДЧУКА Богдана Олександровича — солдата
    ТРОХИМЧУКА Олександра Петровича — старшого сержанта
    ТУРОВСЬКОГО Дениса Олександровича — лейтенанта
    ФАСТОВСЬКОГО Євгенія Володимировича — сержанта
    ФОМЕНКА Андрія Олексійовича — старшого солдата
    ЧЕРНИЧЕНКА Дмитра Олександровича — старшого солдата
    ШЕБАНОВА Романа Сергійовича — головного сержанта
    ШЕВЧУКА Віталія Івановича — підполковника
    ЮРІВА Андрія Івановича — солдата

    Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”
    БІЛАНА Костянтина Олеговича — солдата
    БІРЮКОВА Віталія Анатолійовича — старшого лейтенанта
    БОГДАНОВА Максима Сергійовича — головного сержанта
    БОГДАНОВА Олександра Павловича — солдата
    БОРЩА Владислава Валерійовича — солдата
    БОРЩЕВСЬКОГО Костянтина Леонідовича — сержанта
    ГАПОНЕНКА Романа Івановича — солдата
    ГОШКА Ігоря Олександровича — головного сержанта
    ЗАРИЦЬКОГО Віталія Григоровича — солдата
    ЗАТВОРНЮКА Романа Михайловича — солдата
    ІЗМАЛКОВА Володимира Єгоровича — молодшого сержанта
    КОВАЛЯ Станіслава Миколайовича — солдата
    КОЗАКА Євгена Олександровича — сержанта
    КОРНІЄНКА Олександра Олександровича — старшого солдата
    КОТЛЯРА Ярослава Сергійовича — старшого солдата
    КОХАНІСТОГО Дмитра Юрійовича — молодшого сержанта
    КРАСОВСЬКОГО Владислава Вадимовича — солдата
    КУЗНЕЦОВА Дмитра Геннадійовича — молодшого сержанта
    КУЗЬМЕНКОВА Валерія Юрійовича — старшого сержанта
    МАНЬКА Владислава Сергійовича — старшого лейтенанта
    МАРДАРОВСЬКОГО Тараса Олександровича — солдата
    МАРТИНОВА Максима Валерійовича — солдата
    МИРОНЦЯ Данила Петровича — молодшого сержанта
    ОМЕЛЬЧЕНКА Олексія Ігоровича — старшого солдата
    ПАШКОВА Дмитра Валентиновича — солдата
    ПЕНЮ Сергія Олеговича — солдата
    СОСНОВСЬКОГО Олексія Олеговича — солдата
    СТОКОЛЯСА Олександра Петровича — солдата
    ТАРАНЕНКА Олександра Олександровича — солдата
    ТОРУБУ Ореста Степановича — солдата
    УСЯКОГО Дмитра Олександровича — старшого солдата
    ФЕДУНЕНКА Олександра Сергійовича — солдата
    ЦИМБАЛА Дмитра Юрійовича — солдата
    ЧАПЛЮ Михайла Володимировича — молодшого лейтенанта
    ШЕВЧЕНКА Максима Дмитровича — солдата
    ЩЕРБИНУ Сергія Миколайовича — солдата
    ЩОРБУ Богдана Юрійовича — старшого солдата

    у Національній поліції України:

    Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня
    БІЛЕЦЬКОГО Сергія Олександровича — майора поліції
    МАТВІЄНКА Олександра Сергійовича — лейтенанта поліції

    Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня
    ГАЛИШИНЦЯ Юрія Ігоровича — майора поліції
    СІРОГО Руслана Васильовича — майора поліції
    СУХАНОВА Дмитра Олексійовича — підполковника поліції
    ТІТОВА Олександра Миколайовича — майора поліції

    Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”
    ГУЛІЄВА Рагіма Ібрагімовича — старшого лейтенанта поліції
    ЛОПАТНЬОВА Іллю Анатолійовича — лейтенанта поліції
    ПОЛЯКОВА Олега Вячеславовича — старшого лейтенанта поліції
    ТАРАСОВА Артема Сергійовича — лейтенанта поліції

    у Державній службі України з надзвичайних ситуацій:

    Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня
    КОНДРАТЮКА Антона Вячеславовича — підполковника служби цивільного захисту
    ПИШНОГРАЄВА Сергія Анатолійовича — капітана служби цивільного захисту
    ТКАЧУКА Сергія Олександровича — полковника служби цивільного захисту

    у Державній прикордонній службі України:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    ЮРЧАКА Сергія Івановича — підполковника

    Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня
    БЄЛЯКА Олега Олеговича (посмертно) — старшого солдата
    БЛИНЧУКА Ярослава Дмитровича — солдата
    ГОРЯЧЕВА Андрія Віталійовича (посмертно) — сержанта
    ГРЕБЕНІКА Дмитра В’ячеславовича — штаб-сержанта
    ДМЕТРЕЦЬКОГО Дениса Станіславовича (посмертно) — сержанта
    ЗАКЛІЦЬКОГО Олексія Станіславовича (посмертно) — сержанта
    КОВАЛЕНКА Андрія Васильовича (посмертно) — сержанта
    КОРЖА Леоніда Івановича (посмертно) — сержанта
    ЛЕВЧУКА Матвія Леонідовича (посмертно) — штаб-сержанта
    ЛИВИЦЬКОГО Руслана Вікторовича — майстер-сержанта
    МАЗУРА Ростислава Михайловича (посмертно) — сержанта
    ОСАДЧОГО Костянтина Володимировича (посмертно) — старшого сержанта
    РУСИНСЬКОГО Вадима Вадимовича (посмертно) — майстер-сержанта
    СЕМЕНІЯ Олександра Віталійовича — штаб-сержанта
    СЕРБІЄНКА Олександра Олександровича (посмертно) — старшого майстер-сержанта
    ТАЦЬКОГО Сергія Володимировича (посмертно) — старшого солдата
    ТИМОФЄЄВА Андрія Сергійовича — сержанта
    ШЕЛУДЬКА Віталія Миколайовича (посмертно) — старшого солдата

    Нагородити медаллю “За військову службу Україні”
    СОВЕНКА Василя Івановича — майстер-сержанта

    Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”
    БУРЛАКУ Ігоря Семеновича — головного сержанта
    КУШНІРЕНКА Ігоря Степановича — штаб-сержанта.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    28 липня 2022 року

    #22279

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 541/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького І ступеня
    ЛЯШЕНКА Богдана Романовича (посмертно) — капітана

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    АНТІПОВА Дениса Геннадійовича (посмертно) — лейтенанта
    ВОЛИНЦЯ Ігоря Вячеславовича (посмертно) — лейтенанта
    ЖУРАВСЬКОГО Вадима Віталійовича (посмертно) — старшого лейтенанта
    ІГНАТЕНКА Ігоря Володимировича (посмертно) — майора
    ЛУНКОВСЬКОГО Валентина Ярославовича (посмертно) — майора
    НОВОЖЕНА Костянтина Дмитровича (посмертно) — лейтенанта

    Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня
    КРИВИЦЬКОГО Богдана Миколайовича (посмертно) — старшого солдата
    ПОНОМАРЕНКА Івана Вікторовича (посмертно) — старшого солдата
    СІЗОВА Віталія Олександровича (посмертно) — капітана
    СОРОКІНА Романа Олеговича (посмертно) — солдата
    ТКАЧОВА Дениса Максимовича (посмертно) — старшого солдата
    УТВУ Назара Геннадійовича (посмертно) — старшого солдата

    Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня
    АРТАМОНОВА В’ячеслава Олександровича (посмертно) — солдата
    БАБІНА Максима Олександровича (посмертно) — старшого солдата
    БОЙКА Олександра Сергійовича (посмертно) — солдата
    БОНДАРЯ Миколу Васильовича — сержанта
    БРАСЛАВСЬКОГО Якова Михайловича (посмертно) — матроса
    БРУХАЛЯ Юрія Степановича (посмертно) — солдата
    БУЧИНСЬКОГО Андрія Анатолійовича — старшого сержанта
    ВДОВЕНКА Андрія Олександровича (посмертно) — старшого солдата
    ВЕПРИНСЬКОГО Олександра Володимировича (посмертно) — старшого сержанта
    ВІКА Богдана Боліславовича (посмертно) — солдата
    ВОЙТОВИЧА Олега Петровича (посмертно) — солдата
    ГАПІЧА Тараса Васильовича (посмертно) — старшого солдата
    ГАРКАВЕНКА Павла Володимировича (посмертно) — солдата
    ГИБАЛА Олександра Костянтиновича (посмертно) — штаб-сержанта
    ГОНЧАРУКА Василя Григоровича (посмертно) — солдата
    ГУКА Юрія Богдановича (посмертно) — солдата
    ДЕРМЕЛЬОВА Сергія Миколайовича (посмертно) — старшого солдата
    ДМИТРЕНКА Андрія Анатолійовича (посмертно) — сержанта
    ДОБРИКОВА Олексія Вікторовича (посмертно) — солдата
    ЗАЙКОВА Айдера Валерійовича — матроса
    ЗАХАРОВА Захара Сергійовича (посмертно) — солдата
    ІЛЛЯШЕНКА Ігоря Миколайовича — солдата
    КАНІВЦЯ Сергія Івановича — молодшого сержанта
    КЛІППА Дмитра Андрійовича (посмертно) — молодшого сержанта
    КОБЕРНІКА Святослава Васильовича (посмертно) — солдата
    КОБИЛЯНСЬКОГО Олексія Дмитровича (посмертно) — солдата
    КОВБАСЮКА Дениса Васильовича (посмертно) — солдата
    КОКУДОВИЧА Романа Сергійовича (посмертно) — сержанта
    КОЛЕСНІКА Романа Миколайовича — молодшого лейтенанта
    КОРОТУНА Владислава Юрійовича (посмертно) — старшого солдата
    КРАВЦЯ Романа Миколайовича (посмертно) — старшого сержанта
    КУЗЬМЕНКА Романа Олексійовича (посмертно) — солдата
    КУЩА Вячеслава Вікторовича (посмертно) — солдата
    ЛИТВИНА Михайла Володимировича (посмертно) — солдата
    ЛОБОДУ Віталія Юрійовича (посмертно) — солдата
    ЛЮТИКА Андрія Вікторовича (посмертно) — солдата
    МАТКА Романа Сергійовича (посмертно) — молодшого сержанта
    МАЦАНА Віктора Григоровича — сержанта
    МИХАЙЛОВА Віктора Юрійовича (посмертно) — сержанта
    НАСТАЩУКА Михайла Ярославовича (посмертно) — сержанта
    ОЛІЙНИКА Віталія Петровича (посмертно) — солдата
    ПАВЛЕНКА Романа Олександровича — молодшого сержанта
    ПАВЛЮКА Василя Сергійовича (посмертно) — старшого солдата
    ПАЛІЯ Василя Миколайовича (посмертно) — сержанта
    ПАНКРАТОВА Олександра Євгенійовича (посмертно) — старшого сержанта
    ПЕРЧА Олега Вікторовича (посмертно) — старшого сержанта
    ПИРОГОВА Василя Петровича (посмертно) — старшого сержанта
    ПІДДУБНОГО Романа Олександровича (посмертно) — старшого солдата
    ПЛЯСЕЦЬКОГО Олександра Петровича — штаб-сержанта
    ПОЛКОЗАКА Андрія Андрійовича (посмертно) — молодшого сержанта
    ПОЛЮЛЯКА Миколу Миколайовича (посмертно) — солдата
    ПОПОВА Владислава Олеговича — старшого сержанта
    ПОЧЧОХОДЖАЄВА Сергія Ботурходжаєвича — старшого солдата
    ПРУСА Олега Васильовича — штаб-сержанта
    ПУТРЮ Юрія Петровича (посмертно) — солдата
    ПУШКАРЯ Олександра Івановича (посмертно) — солдата
    РАХІМОВА Олексія Леонідовича (посмертно) — солдата
    РЕВЕНКА Максима Миколайовича (посмертно) — солдата
    РИГУНА Сергія Ілліча (посмертно) — солдата
    РИМАРЯ Руслана Васильовича (посмертно) — солдата
    РУДЕНКА Віктора Леонідовича (посмертно) — молодшого сержанта
    РУМЯНЦЕВА Віталія Сергійовича (посмертно) — солдата
    САВИЧА Сергія Миколайовича (посмертно) — старшого солдата
    САСА Дмитра Валентиновича (посмертно) — солдата
    СЕЛЕЗНЬОВА Руслана Євгенійовича (посмертно) — старшого солдата
    СЕСМІЯ Олега Миколайовича — капітана
    СИВЦЯ Богдана Олександровича (посмертно) — молодшого сержанта
    СКРИПНИКА Сергія Степановича (посмертно) — солдата
    СОРОКІНА Віталія Олександровича (посмертно) — солдата
    СТЕПАНЮКА Сергія Федоровича (посмертно) — солдата
    СУХАНЮКА Максима Олександровича (посмертно) — солдата
    ТИМОШЕНКА Петра Михайловича (посмертно) — головного сержанта
    ХАРЧУКА Василя Валентиновича (посмертно) — солдата
    ХОВРАТЕНКА Дмитра Анатолійовича — штаб-сержанта
    ХОЛМОВА Тараса Валерійовича (посмертно) — старшого солдата
    ХОМЮКА Володимира Йосиповича (посмертно) — старшого солдата
    ХРИСТИЧЕНКА Дмитра Олександровича (посмертно) — старшого солдата
    ЦУЦЕЯ Федора Васильовича (посмертно) — штаб-сержанта
    ЧОРНОГО Руслана Геннадійовича (посмертно) — старшого сержанта
    ШАРАЯ Олега Григоровича (посмертно) — солдата
    ШИКИРЯВОГО Володимира Олександровича (посмертно) — молодшого сержанта
    ШИНКАРСЬКОГО Віктора Григоровича (посмертно) — молодшого сержанта
    ШПАКА Олександра Івановича (посмертно) — старшого сержанта
    ШТИФЛЮКА Олега Степановича (посмертно) — старшого лейтенанта
    ШУТЕНКА В’ячеслава Володимировича (посмертно) — солдата
    ЩУКІНА Олександра Сергійовича — головного сержанта
    ЯКИМЕНКА Віктора Валентиновича (посмертно) — солдата
    ЯРМОЛУ Віктора Олександровича (посмертно) — солдата
    ЯСІНСЬКОГО Олега Казимировича (посмертно) — солдата

    Нагородити орденом Данила Галицького
    БУРДИКА Дмитра Григоровича (посмертно) — полковника
    КАМОЧКІНА Юрія Вікторовича — полковника
    ЛОБАНА Сергія Анатолійовича — полковника
    ЛУКІЯНЧУКА Олександра Володимировича — полковника
    РУДОГО Ігоря Васильовича — підполковника

    Нагородити медаллю “За військову службу Україні”
    БОГДАНОВА Сергія Михайловича — солдата
    ВІСКОВА В’ячеслава Андрійовича — солдата
    ГОЛУМБОВСЬКОГО Сергія Анатолійовича — сержанта
    ГРИНЧУКА Віктора Васильовича — молодшого сержанта
    ДЯЧУКА Руслана Володимировича — солдата
    ЗАГРЕВСЬКОГО Сергія Олексійовича (посмертно) — полковника
    КОРНІЙЧУКА Олександра Васильовича — солдата
    КУДІНА Костянтина Пилиповича — капітана
    КУПРИЯНОВА Олега Володимировича — старшого матроса
    КУЧКОВСЬКОГО Богдана Миколайовича — солдата
    ЛАВРИШИНА Тараса Васильовича — солдата
    МАКАРЧУКА Олега Пилиповича (посмертно) — полковника
    МЕДИНСЬКОГО Володимира Володимировича — старшину
    МІЩЕНКА Володимира Васильовича — сержанта
    НІКОЛЕНКА Сергія Миколайовича — солдата
    ОСАВОЛЮКА Віктора Івановича — штаб-сержанта
    ПЕТЛІНСЬКОГО Франца Франковича — старшого солдата
    ПУЗИРЕНКА Костянтина Григоровича (посмертно) — полковника
    СІНІЧЕНКА Юрія Валерійовича — солдата
    СКІРЯКА Олега Олексійовича (посмертно) — молодшого сержанта
    СЛОБОЖАНА Геннадія Анатолійовича — солдата
    СМІШКА Олександра Анатолійовича — лейтенанта
    СОБЧУКА Максима Миколайовича — солдата
    ТИМОЩУКА Анатолія Броніславовича — старшого солдата

    Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”
    ВЕСЕЛОВСЬКОГО Володимира Олександровича — сержанта
    ВОЛІКОВА Максима Олександровича — солдата
    ДЕМОЧКА Віталія Васильовича — солдата
    КОБЕРНИКА Богдана Володимировича — солдата
    КОБИЛИНСЬКОГО Богдана Олександровича — матроса
    КУБРАКА Ігоря Васильовича — старшого солдата
    ПРИКАЗЮКА Андрія Володимировича — солдата
    ШЕЛУДЬКА Максима Володимировича — молодшого лейтенанта.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    29 липня 2022 року

    #22281

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 548/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання службового обов’язку постановляю:

    у Національній гвардії України:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    КЕЛЯ Сергія Михайловича — майора

    Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня
    ГУТА Романа Ігоровича — молодшого лейтенанта

    Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня
    БАКЛАЖКА Михайла Михайловича — старшого солдата
    БАРИШНИКА Максима Валерійовича — солдата
    БЄЛОВА Віталія Вікторовича — старшого лейтенанта
    БОРОВСЬКИХ Дмитра Васильовича — старшого солдата
    ВИШНЮ Ігоря Володимировича — майора
    ВІННИКА Владислава Владиславовича — солдата
    ГАВРИЛЮКА Олексія Олександровича — молодшого сержанта
    ГЛУШКА Олександра Миколайовича (посмертно) — лейтенанта
    ГОЛОВКА Данила Андрійовича (посмертно) — солдата
    ГОРБАТКА Артема Федоровича — старшого солдата
    ГУСЕЙНОВА Ельмана Алі огли — старшого солдата
    ДАЦА Дмитра Геннадійовича — старшого лейтенанта
    ЖАДЬКА Романа Ігоровича (посмертно) — солдата
    ЖУГАНА Костянтина Олександровича — старшого солдата
    ЗАПОРОЖЦЯ Олександра Івановича (посмертно) — старшого лейтенанта
    КЛИМЕНКА Миколу Валерійовича — старшого солдата
    КОВТУНА Богдана Валерійовича — солдата
    КОЛІСНИКА Дениса Вікторовича — молодшого сержанта
    КУХАРЕНКА Віталія Григоровича — солдата
    КУХАРЯ Василя Васильовича (посмертно) — солдата
    ЛЕВЧЕНКА Родіона Валерійовича — солдата
    ЛІЗАВЕНКА Дмитра Васильовича (посмертно) — лейтенанта
    МАКОВОЗА Вадима Сергійовича — солдата
    МАКОГОНА Івана Петровича — старшого майстер-сержанта
    МАКСИМОВА Артема Анатолійовича — молодшого сержанта
    МИРОШНИКА Данііла Ігоровича — старшого солдата
    МИХАЛЬЧУКА Тараса Леонідовича — солдата
    МОТОРУ Назара Руслановича — старшого лейтенанта
    МЯКУШКА Андрія Володимировича (посмертно) — штаб-сержанта
    НАГОРНОГО Дениса Сергійовича — старшого лейтенанта
    НАПАДАЙЛА Євгенія Олександровича — старшого лейтенанта
    НАСІБОВА Руслана Аята огли — старшого солдата
    НЕКЛЕСУ Руслана Володимировича — старшого солдата
    НОВОСЕЛЬСЬКОГО Олександра Вадимовича — солдата
    ОНИЩЕНКА Сергія Олександровича — майстер-сержанта
    ПАВЛОВСЬКОГО Дениса Юрійовича — солдата
    ПАСТУХА Андрія Дмитровича (посмертно) — старшого солдата
    ПОДПОРІНА Романа Анатолійовича — сержанта
    РЕДЬКУ Ігоря Миколайовича (посмертно) — солдата
    РУДАКОВА Віталія Сергійовича — сержанта
    СЕМЕНЕНКА Ярослава Миколайовича (посмертно) — солдата
    СЕМЕНОВА Ростислава Володимировича (посмертно) — майстер-сержанта
    СИДАЧЕНКА Олега Петровича — старшого майстер-сержанта
    СОТНІКОВА Вадима Васильовича (посмертно) — молодшого сержанта
    СТРУСА Святослава Любомировича (посмертно) — солдата
    ТІТОВА Сергія Володимировича (посмертно) — старшого солдата
    УНТІЛУ Ігоря Ісааковича — старшого майстер-сержанта
    ХАРТАНЮКА Максима Богдановича (посмертно) — старшого солдата
    ХОЛОДА Вячеслава Андрійовича (посмертно) — солдата
    ХОМЕНКА Святослава Ігоровича (посмертно) — старшого солдата
    ШОСТАКА Андрія Анатолійовича (посмертно) — штаб-сержанта
    ЮНАША Дмитра Анатолійовича (посмертно) — головного сержанта
    ЯКОВЕНКА Івана Михайловича — молодшого сержанта

    Нагородити орденом Данила Галицького
    МЕЛЬНИКА Андрія Миколайовича — полковника
    ЦИСА Олексія Івановича — полковника

    Нагородити медаллю “За військову службу Україні”
    БАБЕНКА Даниїла Андрійовича — солдата
    БІЛАСА Олександра Олександровича — старшого лейтенанта
    БУЛИГУ Олександра Сергійовича — молодшого лейтенанта
    ВАСИЛИКА Андрія Степановича — солдата
    ВАСЯНОВИЧА Михайла Миколайовича — солдата
    ВЕЛИЧКА Антона Олександровича — старшого солдата
    ВЕЧІРКУ Сергія Сергійовича — головного сержанта
    ВИШНЕВЕЦЬКОГО Михайла Олександровича — головного сержанта
    ВОРОТНІКОВА Євгена Андрійовича — молодшого сержанта
    ГЛАДУНА Володимира Євгеновича — старшого солдата
    ГОЛОВІНА Максима Сергійовича — старшого солдата
    ДЗУЄНКА Віталія Миколайовича — старшого лейтенанта
    ІВАНОВА Костянтина Андрійовича — старшого солдата
    КАБАНА Івана Григоровича — сержанта
    КИРИЧЕНКА Олега Петровича — головного сержанта
    КОЛОТУШУ Олексія Івановича — капітана
    КОТЕЛЯНЦЯ Станіслава Сергійовича — солдата
    ЛЮТИ Ярослава Володимировича — старшого солдата
    МАЛАНІЯ Петра Руслановича — солдата
    МЕРКУЛОВА Геннадія Геннадійовича — солдата
    МОКРОГО Євгена Івановича — старшого сержанта
    МОХНЕНКА Тараса Олексійовича — солдата
    ОРИЩУКА Геннадія Олексійовича — сержанта
    ПАСМУРЦЕВА Юрія Юрійовича — старшого солдата
    ПЕТРИШИНА Андрія Володимировича — сержанта
    ПІХОВИЧА Олексія Івановича — солдата
    ПОГАСІЯ Сергія Григоровича — старшого солдата
    ПРОСЯНИКА Ігоря Сергійовича — молодшого сержанта
    РУШЕЛЮКА Євгена Вікторовича — солдата
    САЄНКА Миколу Васильовича — старшого лейтенанта
    САНДУЛА Миколу Миколайовича — солдата
    СЕРБІНА Анатолія Олександровича — старшого солдата
    СОЛТИСЮКА Юрія Васильовича — майора
    СТРУСЕВИЧА Мар’яна Сергійовича — солдата
    ФЕДОРЕНКА Владислава Костянтиновича — старшого солдата
    ХАРЛАМОВА Геннадія Володимировича — старшого солдата
    ШИТОГО Романа Михайловича — сержанта
    ЮРКОВЦЯ Віталія Юрійовича — майора
    ЯРОША Данііла Максимовича — старшого солдата

    Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”
    БАЙДЕЛЮКА Олександра Петровича — старшого солдата
    БУРЦЕВА Артура Ігоровича — старшого солдата
    ВОЛКОВА Геннадія Валерійовича — старшого солдата
    ЗУБОВА Дмитра Олеговича — головного сержанта
    КОЛОМІЙЦЯ Івана Петровича — старшого сержанта
    КОЦЮБИНСЬКОГО Вадима Вікторовича — головного сержанта
    КРУШЕЛЬНИЦЬКОГО Вадима Віталійовича — старшого солдата
    МАКОРТЕЦЬКОГО Івана Валентиновича — старшого лейтенанта
    МАСЛОВА Іллю Ігоровича — старшого солдата
    ОБЕРТИНСЬКОГО Владислава Володимировича — молодшого сержанта
    ПАНАСЕЙКА Олексія Євгеновича — старшого солдата
    ПИЛЬНИКА Романа Володимировича — солдата
    ПРОКОПЕНКА Олександра Сергійовича — майора
    ПУХНАРЕВИЧА Дениса Олександровича — старшого солдата
    РАТУШНОГО Вадима Євгенійовича — солдата
    ШЕВЧУКА Вадима Володимировича — лейтенанта
    ЩЕРБІНУ Анатолія Михайловича — капітана

    Нагородити медаллю “За врятоване життя”
    КИРИЛЬЧЕНКА Романа Вікторовича — головного сержанта

    у Державній службі України з надзвичайних ситуацій:

    Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня
    ГЕРАСИМОВА Миколу Миколайовича — майора служби цивільного захисту
    МАЛИНОЧКУ Ярослава Андрійовича — молодшого сержанта служби цивільного захисту
    МІРОШНИКА Ярослава Миколайовича (посмертно) — молодшого сержанта служби цивільного захисту
    ОВЧАРОВА Віталія Миколайовича — сержанта служби цивільного захисту
    ОЛІЙНИКА Андрія Петровича — підполковника служби цивільного захисту
    СУПРУНА Станіслава Григоровича — прапорщика служби цивільного захисту

    у Державному бюро розслідувань:

    Нагородити орденом “За заслуги” ІІІ ступеня
    БОРОВЕНКА Олександра Івановича — майора Державного бюро розслідувань
    ВОРОНІНА Володимира Івановича — підполковника Державного бюро розслідувань
    ЗУБЕНКА Сергія Євгеновича — капітана Державного бюро розслідувань
    КАПУСТІНУ Дарину Сергіївну — лейтенанта Державного бюро розслідувань
    ЛЕЛЮКА Дениса Сергійовича — майора Державного бюро розслідувань
    ТАРАСЕНКА Руслана Владиславовича — підполковника Державного бюро розслідувань
    ТЕРЬОХІНА Дмитра Германовича — підполковника Державного бюро розслідувань
    ЧЕБОТАЄВА Андрія Юрійовича — майора Державного бюро розслідувань

    у Державній прикордонній службі України:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    ГРЕЧКУ Андрія Олександровича — лейтенанта

    Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня
    ДЕМИДЕНКА Юрія Сергійовича — штаб-сержанта
    ЖАРКОВА Петра Олексійовича — молодшого сержанта
    ЗАБОЛОТНОГО Олександра Миколайовича (посмертно) — старшого майстер-сержанта
    ІВАНОВА Євгена Сергійовича — сержанта
    ІВАНЬКОВА Володимира Олександровича — підполковника
    ЛАПЧЕНКА Ростислава Олександровича (посмертно) — головного сержанта
    МАЗУРА Руслана Григоровича — капітана
    МАМОЧКУ Віталія Олексійовича (посмертно) — головного сержанта
    САВЧУКА Дмитра Сергійовича — сержанта
    СТУСА Ярослава Івановича — капітана
    ЧАЙКОВСЬКОГО Ярослава Сергійовича (посмертно) — сержанта

    Нагородити медаллю “За військову службу Україні”
    ГУЛЬЧАКА Сергія Олексійовича — підполковника
    ДІТКУНА Назарія Володимировича — капітана
    ЖАДАНА Олега Геннадійовича — сержанта
    КІБЕЛЯ Олега Ігоровича — майора
    КОРНІЄНКА Євгена Сергійовича — молодшого сержанта
    СЕМЕНЧЕНКА Миколу Миколайовича — капітана
    СМАЛЬКА Сергія Романовича — підполковника
    ФІЛАХТОВА Владислава Олександровича — старшого сержанта
    ЧЕЛАМБІТКА Володимира Юрійовича — старшого сержанта
    ШЕВЧЕНКА Володимира Миколайовича — старшого сержанта
    ЯСІНСЬКОГО Ярослава Вікторовича — капітана

    Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня
    БОНДАРЯ Михайла Степановича — підполковника
    БУНАКОВА Вадима Петровича — підполковника
    ГНАТЮКА Олександра Миколайовича — підполковника
    ІВАНОВА Олексія Володимировича — підполковника
    КОВБАСНЮКА Василя Васильовича — майора

    Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”
    БАГАЦЬКОГО Руслана Олександровича — сержанта
    ГЛУЩИКА Андрія Олександровича — лейтенанта
    ГОЛОВКА Максима Васильовича — сержанта
    ГРОМОВОГО Віталія Миколайовича — сержанта
    ДУДКУ Віталія Федоровича — молодшого сержанта
    КІРЧЕВА Дениса Михайловича — молодшого сержанта
    МИХАЙЛЮЧЕНКА Івана Олексійовича — сержанта
    СОЛОДУХУ Вадима Едуардовича — молодшого сержанта
    СУРЖИНСЬКОГО Романа Станіславовича — штаб-сержанта

    Нагородити медаллю “За врятоване життя”
    РАШЕВСЬКОГО Максима Сергійовича — сержанта.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    1 серпня 2022 року

    #22282

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 551/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького І ступеня
    ВУКОЛОВА Олексія Валентиновича — полковника
    МАЛИНКА Ігоря Олександровича — підполковника

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня
    ГАСПАРЯНА Андраника Георгійовича — полковника
    ГРУЗЕВИЧА Олександра Степановича — бригадного генерала
    ДРАЧУКА Богдана Вікторовича — старшого лейтенанта
    КИРИЧЕНКА Володимира Миколайовича — полковника
    ПАЗЕВИЧА Віталія Сергійовича — полковника
    ТЮХА Руслана Петровича (посмертно) — полковника
    ШВЕЦЯ Максима Віталійовича (посмертно) — старшого лейтенанта

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    ВОВКА Дмитра Андрійовича (посмертно) — лейтенанта
    ГОЛИКА Віталія Анатолійовича — майора
    ГУБАРЧУКА Андрія Івановича — підполковника
    ДИТЮКА Миколу Вікторовича — полковника
    ЗЕЛІНСЬКОГО Євгенія Валерійовича — майора
    ІВАЩЕНКА Сергія Володимировича — підполковника
    МАКАРЮКА Олександра Олександровича — старшого лейтенанта
    СОКОРИНСЬКОГО Дмитра Борисовича (посмертно) — майора

    Нагородити орденом “За мужність” І ступеня
    ДМИТРУКА Даниїла Васильовича — старшого солдата

    Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня
    ГОНТУ Валерія Олександровича (посмертно) — молодшого сержанта
    КОВАЛЯ Валентина Валентиновича — старшого лейтенанта
    ЛОЩЕНОВА Петра Сергійовича — старшого сержанта
    МОРОЗА Олексія Михайловича — старшого солдата

    Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня
    АНДРІЙЧУКА Євгенія Олександровича — капітана
    АНТОНЮКА Сергія Сергійовича (посмертно) — солдата
    БАЗАЛЕВСЬКОГО Володимира Михайловича (посмертно) — солдата
    БІКУСА Андрія Миколайовича (посмертно) — старшого солдата
    БУЛАТОВСЬКОГО Владислава В’ячеславовича — лейтенанта
    БУЛКУ Сергія Вікторовича (посмертно) — солдата
    ВОРОБЕЯ Василя Івановича (посмертно) — молодшого сержанта
    ГАВРИЛЬЧИКА Володимира Михайловича (посмертно) — солдата
    ГРУЩИНСЬКОГО Ярослава Миколайовича (посмертно) — старшого солдата
    ДУБСЬКОГО Сергія Олеговича — старшого солдата
    ЖУКА Андрія Сергійовича — старшого солдата
    ЗІНЧЕНКА Максима Юрійовича (посмертно) — солдата
    ІЩЕНКА Костянтина Сергійовича — капітана
    КИРИЛЮКА Дениса Миколайовича — майора
    КІНДЗЕРСЬКОГО Михайла Леонідовича (посмертно) — сержанта
    КЛЯПКА Івана Івановича (посмертно) — старшого солдата
    КРУКА Віктора Олександровича (посмертно) — солдата
    КУЗНЕЦОВА Артема Сергійовича — сержанта
    ЛИСЕНКА Андрія Борисовича — капітана
    ЛІСКЕВИЧА Олександра Васильовича (посмертно) — солдата
    ЛЯШУКА Сергія Володимировича (посмертно) — солдата
    МАРЦЬОХУ Леоніда Сергійовича (посмертно) — солдата
    НЕЧИПОРУКА Олега Івановича — полковника
    НІКОЛАЄНКА Олександра Ігоровича — капітана
    ОПАЛЬКА Миколу Миколайовича (посмертно) — солдата
    ОСТАПКА Олексія Миколайовича — підполковника
    ПОТАПЕНКА Віталія Анатолійовича (посмертно) — старшого солдата
    ПРИМОЧЕНКА Бориса Костянтиновича — лейтенанта
    ПРОЗОРОВСЬКОГО Сергія Івановича (посмертно) — солдата
    ПРОКОПЕНКА Ярослава Вікторовича (посмертно) — старшого солдата
    ПРОНЦЕВИЧА Олександра Івановича (посмертно) — старшого сержанта
    САВЧЕНКА Дмитра Олеговича (посмертно) — старшого солдата
    СОЛОВЙОВА Євгена Володимировича — підполковника
    СТЕПАНЮКА Сергія Миколайовича (посмертно) — старшого сержанта
    ФІШЕРА Сергія Сергійовича — майора
    ХАНКА Артема Олександровича — капітана
    ЧИРКА Євгенія Володимировича (посмертно) — старшого сержанта
    ШАБЕЛЬНОГО Владислава Олександровича — старшого солдата
    ШАГІЄВА Сергія Радомесовича (посмертно) — солдата
    ШЕВЧЕНКА Романа Васильовича (посмертно) — молодшого сержанта
    ШЕВЧУКА Богдана Олександровича — капітана
    ЩЕПІНА Юрія Анатолійовича (посмертно) — солдата
    ЩОГОЛЕВА Дмитра Ігоровича — капітана
    ЯРОВОГО Сергія Сергійовича — старшого лейтенанта
    ЯЦЮКА Анатолія Івановича (посмертно) — солдата

    Нагородити орденом Данила Галицького
    БАЛЯЄВА Павла Володимировича — підполковника
    БОЛОБАНА Віталія Аркадійовича — полковника
    ГУДЗІЯ Олега Михайловича — капітана
    ЗАРЕМБУ Геннадія Валерійовича — полковника
    КЛИМЕНКА Миколу Юрійовича — підполковника
    КЛУБНІКІНА Миколу Миколайовича — старшого лейтенанта
    КОСТИРКА Дмитра Сергійовича — майора
    КУЧЕРЯВОГО Олександра Миколайовича — підполковника
    МИРОНЕНКА Артема Володимировича — майора
    ПЕТРЕНКА Артура Олеговича — старшого лейтенанта
    ПЄШКОВА Олександра Васильовича — підполковника
    ЩЕРБІНІНА Василя Вікторовича — полковника

    Нагородити медаллю “За військову службу Україні”
    АВЕРІНОВА Сергія Васильовича — солдата
    АЖИБУЛАТОВА Василя Валерійовича — сержанта
    АНДРОЩУКА Юрія Анатолійовича — головного сержанта
    АНДРЮЩЕНКА Арсенія Олексійовича — старшого лейтенанта
    БАГМУТА Володимира Володимировича — старшого лейтенанта
    БАРСУКА Олексія Олеговича — молодшого сержанта
    БИРЧЕНКА Дениса Євгенійовича — лейтенанта
    БОЄЧКА Назарія Ярославовича — старшого лейтенанта
    БОЛБАТА Олексія Геннадійовича — капітана
    БРОВКА Дениса Валерійовича — старшого лейтенанта
    ВЄТРОВА Олександра Миколайовича — старшого лейтенанта
    ВОДЯНИЦЬКОГО Олексія Вікторовича — штаб-сержанта
    ВОЛИНЦЯ Миколу Миколайовича — штаб-сержанта
    ГАРАБАЖІЯ Анатолія Григоровича — старшого лейтенанта
    ГЕРАСИМЕНКА Сергія Васильовича — старшого лейтенанта
    ГОЛОВАЧА Владислава Вікторовича — старшого лейтенанта
    ГОРБУЛЯ Володимира Петровича — полковника
    ДЕНИСЕВИЧА Михайла Олександровича — старшого солдата
    ДІГТЯРА Юрія Валерійовича — капітана
    ДОРОШЕНКА Дмитра Владиславовича — сержанта
    ЖОРНОКЛЕЯ Івана Сергійовича — старшого солдата
    ЖУКОВУ Тетяну Геннадіївну — молодшого сержанта
    ІГНАТІЄНКА Олександра Михайловича — полковника
    ІЩЕНКА Леоніда Олександровича — капітана
    КИКИНУ Андрія Васильовича — майора
    КОВАЛЕНКА Дмитра Сергійовича — солдата
    КОЗУБЕНКА Івана Олександровича — капітана
    КОЛЕСНИКА Андрія Вікторовича — підполковника
    КОРНІЄНКА Владислава Ігоровича — солдата
    КУРСАЯ Юрія Ярославовича — солдата
    ЛАДАНАЯ Михайла Івановича — полковника медичної служби
    ЛЕВАНДОВСЬКОГО Ігоря Юрійовича — старшого солдата
    ЛЕВЧЕНКА Миколу Вячеславовича — солдата
    ЛИТОВЧЕНКА Валерія В’ячеславовича — старшого лейтенанта
    ЛІПУНОВА Василя Володимировича — сержанта
    ЛОМАКУ Василя Васильовича — старшого лейтенанта
    ЛОСЯ Олексія Олексійовича — старшого сержанта
    МАЛЮГУ Володимира Ярославовича (посмертно) — головного сержанта
    ОМЕЛЬЯНЕНКА Сергія Миколайовича — капітана
    ОНИЩУК Марію Василівну — старшого сержанта
    ПАНЧЕНКА Дмитра Івановича — головного сержанта
    ПАРАХІНА Вячеслава Валерійовича — штаб-сержанта
    ПЕТРЕНКА Романа Олександровича — солдата
    ПЛАСТУНОВА Віталія Олександровича — капітана
    РАДЧЕНКА Анатолія Івановича — штаб-сержанта
    РУБЕЛЯ Дмитра Миколайовича — капітана
    РУДЕНКА Олега Ігоровича — старшого сержанта
    РЯБІНІНА Вадима Олександровича — старшого лейтенанта
    СВЕРЛОВИЧА Олексія Юрійовича — старшого лейтенанта
    СЕЧКО Катерину Сергіївну — старшого лейтенанта
    СНІГУРСЬКОГО Миколу Володимировича — старшого лейтенанта
    СУБОТУ Віталія Геннадійовича — головного сержанта
    СУКА Євгена Миколайовича — капітана
    ТУМІЛЕВИЧА Євгена Костянтиновича — старшого лейтенанта
    ФРОЛОВА Владислава Романовича — капітана
    ХАРКЕВИЧА Артура Романовича — солдата
    ШАПОВАЛА Романа Юрійовича — капітана
    ШКАРБУНА Василя Миколайовича — старшого сержанта
    ШМАТА Дмитра Анатолійовича — старшого лейтенанта
    ШУМСЬКОГО Олександра Антоновича — капітана

    Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня
    БЕЗУГЛОВА Андрія Геннадійовича — підполковника
    ПАЛАГУТУ Віталія Вікторовича — полковника
    САВЧЕНКА Дениса Сергійовича — майора

    Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”
    БОРОВКОВА Владислава Сергійовича — лейтенанта
    БРУСЄНЦЕВА Владислава Олексійовича — солдата
    ВИСОЦЬКОГО Олександра Володимировича — капітана
    ГАНЖУ Романа Миколайовича — майора
    ГРЕЧКУ Євгена Олександровича — старшого солдата
    ІВАНОВА Віктора Євгенійовича — сержанта
    КАЛАШНИКА Олександра Сергійовича — старшого сержанта
    КАЛОВА Сергія Івановича — капітана
    КАНЦИДАЙЛА Олександра Олександровича — майора
    КІРІЮ Зурабі Хутайовича — старшого лейтенанта
    КУЛЬБАЧНОГО Максима Миколайовича — сержанта
    МОХОВА Олексія Володимировича — старшого солдата
    МУРИЗІНА Бориса Олексійовича — старшого лейтенанта
    НЕЛІНЯ Дмитра Павловича — підполковника
    ПАВЛЕНКА Олександра Сергійовича — майора
    РЄПНІКОВА Віталія Юрійовича — старшого сержанта
    СВЯЩЕНКА Олексія Сергійовича — солдата
    СТАРУСЄВА Максима Михайловича — штаб-сержанта
    СТЕФАНІКУ Віталія Ігоровича — солдата
    ТРІНКМАН Анну Миколаївну — солдата
    УЖАКІНА Костянтина Олександровича — капітана
    ФЕЩЕНКА Андрія Леонідовича — капітана
    ШЕВЧУКА Олега Вікторовича — солдата
    ЮРЧЕНКА Ігоря Григоровича — молодшого сержанта

    Нагородити медаллю “За врятоване життя”
    БОНДАРУКА Богдана Андрійовича — підполковника медичної служби.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    2 серпня 2022 року

    #22288

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 556/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького І ступеня
    РАТУШНЯКА Володимира Володимировича — капітана

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня
    ГАВРИСЮКА Вадима Васильовича — старшого лейтенанта
    ГУКА Вадима Вячеславовича — капітана
    КУШПЕТУ Тараса Ігоровича — старшого лейтенанта
    РУДЕНКА Юрія Анатолійовича — майора
    СУЛІМА Миколу Михайловича — капітана
    ТУРЧИНА Андрія Леонідовича — підполковника

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    ГУЛЯЄВА Віталія Анатолійовича (посмертно) — полковника
    КАЛІНІНА Віталія Прокоповича — майора
    КЛІЩЕВСЬКОГО Дениса Миколайовича — молодшого лейтенанта
    КРАМАРЕВСЬКОГО Андрія Олександровича — майора
    ЛАЗНЮ Олексія Олексійовича — підполковника
    ЛОЗІНСЬКОГО Ігоря Володимировича — полковника
    МАНДОВСЬКОГО Володимира Анатолійовича — лейтенанта
    МЕДВЕДЄВА Владислава Олександровича — майора
    ПЕРЕГУДУ Олега Степановича — лейтенанта
    СПАСЬОНОВА Михайла Юрійовича — старшого лейтенанта
    СТАРОВА Ростислава Володимировича — лейтенанта
    ФЕДОТОВА Євгенія Віталійовича — підполковника
    ШЕЙКА Андрія Володимировича — підполковника
    ЯКОВЦЯ Дмитра Васильовича — капітана
    ЯРЕМКА Миколу Йосиповича — лейтенанта

    Нагородити орденом “За мужність” І ступеня
    БУГЕЛЯ Максима Анатолійовича — старшого лейтенанта

    Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня
    ГЛОВЯКА Богдана Ярославовича — старшого солдата
    ДУТКУ Дмитра Михайловича — солдата
    ЗАГОРОДНЬОГО Романа Дмитровича — старшого солдата
    КОЛІСНИКА Владислава Володимировича — молодшого сержанта
    ПАЛИГУ Петра Анатолійовича — сержанта
    ПЛАХОВА Руслана Миколайовича — штаб-сержанта
    РОМАНОВИЧА Антона Олександровича — старшого солдата
    САВЧИНА Юрія Васильовича — солдата
    СІМУТІНА Ігоря Ігоровича — майора
    ТОДОРА Володимира Сергійовича — молодшого сержанта

    Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня
    АНДРІУЧЕНКА Олега Леонідовича — молодшого сержанта
    БАБИЧА Юрія Петровича — старшого лейтенанта
    БІЛИКА Володимира Романовича — старшого солдата
    БРУСЛЕВСЬКОГО Володимира Романовича — лейтенанта
    БУРЛАКУ Дениса Вадимовича — молодшого сержанта
    ВЕДЕНКА Михайла Миколайовича — старшого солдата
    ВЕРБОВСЬКОГО Віктора Петровича — сержанта
    ВЕРНЕРА Миколу Володимировича — сержанта
    ВЛАДИКУ Назарія Івановича — сержанта
    ГАЛУЩАКА Володимира Степановича — старшого солдата
    ГЛАДКОВСЬКОГО Віталія Віталійовича — старшого солдата
    ГОРБОВА Миколу Олеговича — старшого солдата
    ГУКА Андрія Степановича — солдата
    ДЕМЧЕНКА Сергія Вікторовича — старшого лейтенанта
    ДРОБОТА Олександра Станіславовича — старшого солдата
    ДУДНИКА Миколу Григоровича — молодшого сержанта
    ЄФРЕМОВА Сергія Анатолійовича — старшого сержанта
    ЖУКОВА Олександра Олександровича (посмертно) — молодшого лейтенанта
    ЗЕМЛЯЧЕНКА Володимира Ігоровича — молодшого сержанта
    КАСЬЯНОВА Романа Сергійовича — молодшого сержанта
    КАЧУРА Германа Миколайовича (посмертно) — молодшого сержанта
    КИРИЛЮКА Святослава Руслановича — лейтенанта
    КОВАЛЕНКА Сергія Сергійовича — старшого сержанта
    КОВАЛЬЧУКА Юрія Володимировича — солдата
    КОЗАКА Миколу Миколайовича — солдата
    КОКОРУЗЯ Михайла Івановича — солдата
    КОЛЕСНИКА Юрія Миколайовича — молодшого сержанта
    КОЛОСІВСЬКОГО Назарія Андрійовича — старшого лейтенанта
    КОРЧИНСЬКОГО Олександра Сергійовича — старшого лейтенанта
    КОСТЕЦЬКОГО Ореста Олеговича — старшого солдата
    КРИСЬКА Степана Васильовича — старшого солдата
    ЛЕВЧУКА Тараса Володимировича — старшого солдата
    ЛЕСЬКОВА Віталія Олеговича (посмертно) — старшого солдата
    ЛЮБАВІНА Володимира Вікторовича — підполковника
    МАЗУРА Дмитра Михайловича — лейтенанта
    МЕЛЬНИКА Олексія Олеговича — сержанта
    МЕЛЬНІЧЕНКА Віталія Романовича — солдата
    МЕРВУ Валерія Васильовича (посмертно) — старшого солдата
    МЄШАЛКІНА Максима Олеговича — солдата
    МИРОНЯКА Михайла Михайловича — сержанта
    МІТАКІ Сергія Івановича — солдата
    МОКРИЦЬКОГО Анатолія Степановича — старшого сержанта
    МОТОНАХУ Олександра Володимировича — солдата
    НИЖНИКА Миколу Яковича — сержанта
    ОЛІЙНИКА Павла Володимировича — солдата
    ПАНЧЕНКА Сергія Олександровича — солдата
    ПЕДЬКА Антона Васильовича — сержанта
    ПЕРЕПЕЧАЯ Олександра Володимировича — старшого солдата
    ПЕТРОВА Олександра Рудольфовича — старшого сержанта
    ПЛЕХАНОВА В’ячеслава Володимировича — сержанта
    ПОБІГУНА Сергія Борисовича — старшого солдата
    ПОЛІЩУКА Віталія Михайловича — сержанта
    ПОТАНІНА Сергія Анатолійовича — сержанта
    ПСАРЮКА Олексія Вікторовича — солдата
    РІЗНИКА Олексія Миколайовича — старшого солдата
    РЯБЦЯ Олексія Васильовича — молодшого сержанта
    САВЧУКА Владислава Андрійовича — старшого солдата
    СИДОРЕНКА Олексу Сергійовича — старшого сержанта
    СОБОЛЯ Андрія Васильовича — солдата
    СОЛОНІНА Андрія Юрійовича — старшого лейтенанта
    СУХИНУ Івана Олександровича — молодшого сержанта
    ТИХОНЮКА Богдана В’ячеславовича — старшого лейтенанта
    ТУЄВА Сергія Петровича — старшого солдата
    УРСУЛОВИЧА Петра Володимировича — старшого солдата
    ЧЕПЕРИСА Олександра Романовича — солдата
    ШАПОШНИКА Владислава Сергійовича (посмертно) — старшого матроса
    ШИРШИНА Олександра Юрійовича — молодшого лейтенанта
    ШКОДОВСЬКОГО Владислава Ігоровича — старшого солдата
    ШПАКА Володимира Юрійовича — підполковника
    ШУРМАНА Геннадія Михайловича — молодшого сержанта
    ЯЦИШИНА Вадима Станіславовича — молодшого сержанта

    Нагородити орденом Данила Галицького
    ГОРЄВА Ігоря Віталійовича — підполковника
    ЗЕЛЕНСЬКОГО Сергія Миколайовича — підполковника
    ОРИНЧИНА Андрія Романовича — полковника
    ПОЛЄЖАЄВА Сергія Володимировича — полковника
    ПРИЛУЦЬКОГО Богдана Вячеславовича — підполковника
    СОБОЛЕНКА Ігоря Васильовича — підполковника
    ЮРАСТОВА Анатолія Валерійовича — полковника

    Нагородити медаллю “За військову службу Україні”
    АНДРУШКА Юрія Васильовича — старшого солдата
    БОРЦЯ Дмитра Івановича — молодшого сержанта
    БОРИСЕНКА Ігоря Сергійовича — старшого сержанта
    БУЗУНА Миколу Петровича — майора
    ВЕСЕЛОВСЬКОГО Миколу Петровича — майора
    ВЕТЕНЕВИЧА Максима Геннадійовича — старшого матроса
    ВОЛОШИНУ Тетяну Володимирівну — лейтенанта
    ГАЯ Мирослава Олександровича — капітана
    ГОНТАРЯ Олександра Ігоровича — солдата
    ГОНТАРЯ Сергія Олександровича — солдата
    ГОРБАТЮКА Дениса Анатолійовича — майора
    ДАНИЛЮКА Мар’яна Вікторовича — солдата
    ДЯЧЕНКА Юрія Арсентійовича — підполковника
    ЄВСЕГУ Віталія Ігоревича — старшого лейтенанта
    ЗАЇКУ Сергія Вікторовича — підполковника
    ЗІМЕНКА Олександра Івановича — солдата
    КАЛИТУ Євгенія Миколайовича — старшого лейтенанта
    КЛИМІШУ Миколу Миколайовича — лейтенанта
    КРИВОГО Назара-Івана Васильовича — старшого солдата
    КРУГЛОВА Альберта Олександровича — старшого сержанта
    КРУПАЧА Тараса Романовича — капітана
    КСЕНИКА Івана Миколайовича — старшого сержанта
    ЛУНЬОВА Павла Станіславовича — майора
    МАЙКА Остапа Ігоровича — солдата
    МАЛІЯ Дмитра Віталійовича — старшого лейтенанта
    МАНУЕЛЯ Давида Ігоровича — майора
    МАРКОВИЧА Олега Ігоровича — старшого солдата
    МЕЛЕЩЕНКА Віктора Михайловича — капітана
    МИРОНЦОВА Віталія Олеговича — лейтенанта
    ОГУРЖИНА Віктора Вікторовича — підполковника
    ПЛАХОТНЮКА Віталія Дмитровича — майора
    ПЛОТНІКОВА Михайла Олексійовича — старшого солдата
    СЕРОВА Олексія Леонідовича — молодшого сержанта
    СКОРОБОГАТОГО Вадима Васильовича — молодшого сержанта
    СТАДНІЧУКА Дениса Івановича — молодшого сержанта
    СТАДНІЧУКА Сергія Івановича — головного сержанта
    УГНІЧА Ігоря Вікторовича — майора юстиції
    ХАРИТОНЧИКА Даніїла Юрійовича — молодшого лейтенанта
    ЧАБАНА Олександра Миколайовича — підполковника
    ЧАВАГУ Миколу Миколайовича — підполковника
    ШУЛЬГУ Віктора Валентиновича — лейтенанта
    ШУМАРА Олександра Петровича — лейтенанта
    ЮНЕСА Нура Шагідовича — старшого лейтенанта

    Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”
    БАЙДІНОВА Дмитра Вікторовича — старшого солдата
    БРАНДИБУРУ Степана Мироновича — сержанта
    БУЧАЦЬКОГО Олега Зіновійовича — майстер-сержанта
    ВАСИЛЬЦЯ Ярослава Андрійовича — головного сержанта
    ГАДЕВИЧА Юрія Ярославовича — капітана
    ГАЛУШКУ Олександра Вікторовича — солдата
    ГВАЛІА Дмитра Володимировича — підполковника
    ГОЛІКОВА Олександра Вікторовича — старшого лейтенанта
    ГОНЧАРУКА Антона Івановича — солдата
    ГОЦУЛЯКА Сергія Олександровича — солдата
    ДЕМЧИНУ Андрія Володимировича — старшого солдата
    ЗАПАСКУ Івана Григоровича — підполковника
    КИРИЧУКА Олександра Михайловича — майора
    КІЛЬЯНА Ореста Васильовича — підполковника
    КІСІЛЯ Івана Михайловича — старшого солдата
    КОРОЛЯ Євгенія Володимировича — капітана
    КРОТОВА Вадима Олександровича — старшого солдата
    КУЗЬМЕНКА Олега Анатолійовича — солдата
    ЛІСНЯКА Дмитра Олександровича — старшого солдата
    ЛІТВІНОВА Артема Петровича — майора
    МАКЯНА Віталія Суреновича — солдата
    МАРТИНЮКА Володимира Миколайовича — молодшого сержанта
    МАСЛА Івана Михайловича — старшого солдата
    МАТІЩУКА Віталія Володимировича — майора
    МУЛЯРА Сергія Олександровича — старшого сержанта
    ПАВЛИКА Ярослава Борисовича — капітана
    ПИЛИПЧАКА Миколу Вікторовича — підполковника
    ПОЛІЩУКА Максима Вікторовича — старшого солдата
    СИДОРУКА Володимира Васильовича — майора
    СКРИПКА Валерія Вікторовича — полковника
    СТЕФАНЦОВА Руслана Володимировича — старшого солдата
    СТУДЗИНСЬКОГО Олександра Владиславовича — лейтенанта
    СУТЄЄВА Павла Олександровича — лейтенанта медичної служби
    ШАБЕЛЬНИКОВА Олександра Вікторовича — підполковника
    ЯРОХІНА Сергія Андрійовича — старшого лейтенанта
    ЯРОША Миколу Сергійовича — старшого сержанта

    Нагородити медаллю “За врятоване життя”
    ІВАНЧУРУ Валентину Володимирівну — сержанта
    МАРТИЛОГУ Олександра Миколайовича — майстер-сержанта.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    4 серпня 2022 року

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 557/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    ВАВРИКА Мар’яна Васильовича — старшого лейтенанта
    ДЕНИСЕНКА Сергія Миколайовича — старшого лейтенанта
    ДЯЧЕНКА Артема Олександровича — лейтенанта
    ЕЙШИШОКА Дмитра Геннадійовича (посмертно) — молодшого лейтенанта
    ЄМЦЯ Віталія Юрійовича — лейтенанта
    ІВАНКОВА Владислава Володимировича — лейтенанта
    ЛАНГА Євгена Андрійовича — лейтенанта
    МОТРЕСКУ Юрія Михайловича — майора
    ПІСОВА Максима Петровича — лейтенанта
    САВИЧА Миколу Михайловича — підполковника

    Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня
    БАРАНИЧА Івана Васильовича (посмертно) — солдата
    БОРИСОВСЬКОГО Богдана Вадимовича — старшого солдата
    ДЕЛЬНЕЦЬКОГО Андрія Олександровича — штаб-сержанта
    ДІДОРУ Віктора Володимировича — молодшого сержанта
    ІГНАТОВИЧА Віктора Віталійовича — старшого солдата
    КАЛИНА Ігоря Васильовича — старшого солдата
    ЛАШКА Володимира Володимировича — головного сержанта
    ЛУБІВА Ігоря Івановича — старшого лейтенанта
    МОТИЛЬОВА Данила Вікторовича — солдата
    МУСЕНЗОВОГО Миколу Леонідовича — сержанта
    ПАЛІЯ Владислава Олександровича — солдата
    ПАНАСА Петра Степановича (посмертно) — старшого солдата
    ТАЦЮНА Миколу Васильовича (посмертно) — старшого солдата
    ТКАЧУКА Миколу Петровича — молодшого сержанта
    ЦУРКАЛЕНКА Дениса Олеговича — старшого солдата
    ШУБЕЛЯКА Віталія Олександровича (посмертно) — старшого солдата

    Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня
    АЛЬОШИНА Владислава Сергійовича — солдата
    АНТОНИКА Петра Миколайовича (посмертно) — молодшого сержанта
    БАЛУХА Андрія Ігоровича — молодшого сержанта
    БАРАШЕВА Святослава Дмитровича — солдата
    БАСАРАБА Олексія Вікторовича (посмертно) — солдата
    БАСОВСЬКОГО Богдана Романовича — солдата
    БАСЮКА Володимира Петровича — старшого лейтенанта
    БЕЗКОРОВАЙНОГО Віталія Сергійовича — молодшого сержанта
    БЕЛЯКА Сергія Володимировича — солдата
    БОЙКА Володимира Васильовича (посмертно) — солдата
    БУЛЯКА Юрія Миколайовича (посмертно) — солдата
    ВАРНАВСЬКОГО Віталія Сергійовича (посмертно) — солдата
    ВАСЯНОВИЧА Володимира Миколайовича — старшого солдата
    ВІСЛОВА Олександра Ігоровича — старшого сержанта
    ВОЗНОГО Олега Володимировича — молодшого сержанта
    ГАВРИША Михайла Михайловича — солдата
    ГЕНИКА Романа Миколайовича — старшого сержанта
    ГРАБЧУКА Микиту Олександровича — молодшого сержанта
    ГУЛАЯ Дмитра Павловича — старшого солдата
    ДРАЖНЕВСЬКОГО Романа Васильовича — сержанта
    ДРОБЕЯ Володимира Тарасовича — старшого сержанта
    ДУДКІНА Дмитра Володимировича — головного сержанта
    ДУШКА Володимира Володимировича (посмертно) — солдата
    ЖУКА Федора Сергійовича — солдата
    ЗДЕНДЯКА Михайла Павловича (посмертно) — солдата
    ІВАСИКА Ігоря Степановича (посмертно) — солдата
    ІВАЩУКА Віталія Сергійовича — молодшого сержанта
    ІЩЕНКА Євгена Леонідовича — старшого сержанта
    КАЛИНА Андрія Степановича (посмертно) — солдата
    КИРИЧЕНКА Ростислава Ігоровича — молодшого сержанта
    КИРИШУНА Дмитра Володимировича — солдата
    КЛАНОВЦЯ Анатолія Михайловича — старшого солдата
    КЛЕІНА Олександра Сергійовича — солдата
    КОЛІСНИКА Сергія Володимировича — сержанта
    КОПИТИНСЬКОГО Юрія Львовича — старшого лейтенанта
    КОТЛЯРА Дмитра Віталійовича — старшого солдата
    КУЗЬМИНА Романа Ярославовича (посмертно) — старшого солдата
    КУЛИГІНА Миколу Геннадійовича (посмертно) — молодшого сержанта
    КУЦЕНКА Богдана Анатолійовича — майора
    КУЧЕРУКА Сергія Петровича — старшого солдата
    ЛАЗУТІНА Романа Сергійовича — старшого солдата
    ЛЕВАДНІЯ Олександра Володимировича — солдата
    ЛЕПІКАША Олександра Анатолійовича — солдата
    ЛІПІСІВСЬКОГО Олександра Володимировича — солдата
    ЛУЗІКА Максима Ігоровича (посмертно) — солдата
    ЛУСЕНУ-КАРМОНУ Хуана-Мануеля — солдата
    МАКУХУ Леоніда Вікторовича — старшого солдата
    МЕЛЬНИКА Олексія Володимировича — старшого солдата
    МІНІННІКА Валерія Анатолійовича (посмертно) — старшого солдата
    МІХЕЄВА Михайла Дмитровича (посмертно) — солдата
    МОЗГОВОГО Владислава Олександровича — лейтенанта
    МОЛДОВАНА Юрія Володимировича (посмертно) — молодшого сержанта
    НЕСТЕРЕНКА Вадима Анатолійовича — майстер-сержанта
    НЕЧИПОРУКА Івана Петровича — молодшого сержанта
    НИКИТЮКА Тараса Олександровича — солдата
    ОВЧАРА Олега Анатолійовича — молодшого сержанта
    ОЛІЙНИКА Романа Вікторовича — молодшого сержанта
    ПАВЛЕНКА Андрія Вікторовича — головного сержанта
    ПАВЛЮКА Сергія Володимировича (посмертно) — солдата
    ПАЗЮКА Івана Семеновича — молодшого сержанта
    ПАЛАМАРЧУКА Олександра Сергійовича — старшого солдата
    ПАЛІЯ Захара Васильовича — солдата
    ПАНАСКА Віктора Миколайовича — молодшого сержанта
    ПОЗДЄЄВА Дмитра Олександровича — солдата
    ПОСТРАНСЬКОГО Ігоря Володимировича — солдата
    РАХМАТОВА Олександра Зіядуллаєвича — молодшого сержанта
    РАЩУКА Володимира Володимировича — молодшого сержанта
    РАЩУКА Едуарда Генріховича — молодшого сержанта
    РЕВЕНКА Олександра Олександровича (посмертно) — солдата
    РУБЦОВА Олексія Сергійовича — старшого лейтенанта
    СКРИПНИКА Олексія Анатолійовича (посмертно) — солдата
    СМИЖУКА Руслана Володимировича — старшого солдата
    СОТНІКОВА Анатолія Леонідовича — молодшого сержанта
    СПРИНЧАНЕ Олександра Георгійовича (посмертно) — старшого солдата
    СТЕПОВИКА Олександра Васильовича (посмертно) — сержанта
    СТРАХОВА Дмитра Петровича — старшого сержанта
    СФІНКСА Олександра Юрійовича — головного сержанта
    ТАРАН Ольгу Олександрівну (посмертно) — старшого сержанта
    ТКАЧУКА Максима Сергійовича — солдата
    ТОДОРОВА Максима Васильовича — солдата
    ТОМИЧА Андрія Мирославовича — старшого солдата
    ТЮШКУ Ігоря Ярославовича (посмертно) — солдата
    ХЕЙДЕРА Євгена Андрійовича — солдата
    ЧЕРКАВСЬКОГО Ярослава Валентиновича — старшого солдата
    ШЕЛЕПЙОНКА Ігоря Васильовича — старшого сержанта
    ШМІЛИКА Геннадія Олександровича (посмертно) — солдата
    ШУРЕНКА Максима Анатолійовича — старшого сержанта
    ЮЗЕФОВИЧА Віктора Васильовича — молодшого сержанта
    ЮРЧУКА Миколу Леонідовича — старшого солдата

    Нагородити орденом Данила Галицького
    ВІТЕКА Микиту Юрійовича — підполковника
    СКОРОХОДА Андрія Олексійовича — підполковника

    Нагородити медаллю “За військову службу Україні”
    ВИГАНЯЙЛО Діану Олександрівну — солдата
    КИРИЧИКА Леоніда Сергійовича — солдата
    КОБЗАРЯ Андрія Миколайовича — молодшого сержанта
    КОВАЛЬЧУКА Андрія Валерійовича — старшого солдата
    КОВТУНА Олександра Миколайовича — старшого солдата
    КОЗАКА Олега Васильовича — старшого солдата
    КРАВЧЕНКА Валерія Миколайовича — солдата
    КРИВЧИКОВА Романа Олександровича — солдата
    ЛИЧАКА Валерія Георгійовича — старшого сержанта
    МАЗУРА Петра Миколайовича — старшого сержанта
    МАТЛАКА Олексія Івановича — старшого лейтенанта
    ОЛЕШКА Сергія Івановича — молодшого сержанта
    ПРОКОПИШИНА Миколу Дмитровича — старшого солдата
    РІЗНИКА Олексія Миколайовича — старшого солдата
    СЕЛЛЕІ-ДОВЖЕНКА Аттілу-Дюло Яношевича — старшого солдата
    ТІМЧІШИНА Андрія Вікторовича — старшого солдата
    ФЕДОРИШИНА Назарія Богдановича — солдата
    ФЕДОРЧУКА Олександра Володимировича — солдата
    ФИЛИП’ЮКА Миколу Степановича — солдата
    ФУРМАНЧУКА Михайла Володимировича — солдата
    ШАЛАХІНА Сергія Васильовича — старшого сержанта
    ШТИРБУ Андрія Андрійовича — сержанта
    ЮРИНЦЯ Михайла Богдановича — старшого солдата

    Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”
    БАЛАГУРАКА Миколу Івановича — солдата
    БАРТІША Володимира Ярославовича — солдата
    БАСАРАБА Анатолія Юрійовича — сержанта
    БИШОВЕЦЬ Ларису Дмитрівну — старшого сержанта
    БОГОМОЛОВА Сергія Станіславовича — солдата
    ВАСЮТІНА Юрія Пилиповича — солдата
    ВЕЖНЕВЦЯ Івана Анатолійовича — старшого солдата
    ВОЗНЮКА Михайла Йосиповича — солдата
    ВОРОНА Андрія Васильовича — старшого солдата
    ГАБЗІВСЬКОГО Володимира Олександровича — старшого солдата
    ГЛАДКЕВИЧА Сергія Миколайовича — молодшого сержанта
    ГУМИНЮКА Дмитра Леонідовича — солдата
    ДЕМЕНЧУКА Валерія Петровича — молодшого сержанта
    ДОБРЯНСЬКОГО Олександра Сергійовича — молодшого сержанта
    ДОВГЕНЬКА Ігоря Ігоровича — штаб-сержанта
    ЗАБРОДСЬКОГО Едуарда Руслановича — старшого солдата
    ЗАДОРОЖНОГО Тараса Володимировича — солдата
    ЗАЛУЦЬКОГО Романа Дмитровича — солдата
    ЗІНЕВИЧА Сергія Васильовича — солдата
    КЛІТЮКА Сергія Едуардовича — молодшого сержанта
    КМИТЮКА Олександра Валерійовича — солдата
    КОНОВАЛОВА Анатолія Вікторовича — старшого лейтенанта
    КОПІЙКУ Віталія Васильовича — старшого солдата
    КУЛИБАБУ Олександра Григоровича — молодшого сержанта
    ЛЕОНТЬЄВА Андрія Юрійовича — старшого солдата
    ЛОГІНОВА Романа Валерійовича — старшого сержанта
    ЛОСЯ Максима Сергійовича — лейтенанта медичної служби
    МАКАРЧУКА Василя Андрійовича — солдата
    МАКУЛОВИЧА Романа Карловича — старшого солдата
    МЕЛЬНИЧЕНКА Олександра Володимировича — солдата
    МОЛОДИКА Миколу Олександровича — солдата
    НАСАДИКА Мар’яна Сергійовича — молодшого сержанта
    НЕЧИПОРЕНКА Олександра Івановича — головного сержанта
    ОЛЕСЕНКА Василя Володимировича — солдата
    ПАЛАДІЙЧУКА Сергія Івановича — молодшого сержанта
    ПАЛЕЦЬКИХ Анастасію Олександрівну — солдата
    ПРИЙМУ Богдана Андрійовича — солдата
    РОЖНЯТІВСЬКОГО Івана Семеновича — молодшого сержанта
    САВЧУКА Олега Володимировича — солдата
    СЕНЧИШИНА Романа Івановича — солдата
    СОБОТЮКА Івана Івановича — старшого солдата
    ТАРАБАНА Юрія Васильовича — старшого солдата
    ТКАЧЕНКА Олексія Миколайовича — старшого солдата
    ТОПОЛЬНИЦЬКОГО Олега Григоровича — солдата
    ТОРЧУКА Олександра Володимировича — головного сержанта
    ФІЛІПОВА Андрія Валерійовича — старшого солдата
    ХАМУЛЯКА Ярослава Євгеновича — солдата
    ЦИМБАЛУ Юрія-Петра Петровича — солдата
    ЧЛЕКА Кирила Олександровича — солдата
    ЧУМУ Ігоря Михайловича — сержанта
    ШАЛЕНОГО Олександра Степановича — сержанта
    ЮРЧЕНКА Юрія Володимировича — солдата
    ЯРОЦЬКОГО Назарія Богдановича — старшого солдата

    Нагородити медаллю “За врятоване життя”
    ФЕДОРЕНКА Максима Петровича — молодшого сержанта.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    4 серпня 2022 року

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 558/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    у Національній гвардії України:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    ІВАХА Івана Олександровича — майора
    КОНОНЕНКА Віталія Вікторовича — підполковника
    КОСТЕНКА Андрія Євгеновича — підполковника

    Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня
    БАРАНОВА Олександра Миколайовича (посмертно) — старшого солдата
    ДОМБРОВСЬКОГО Юрія Олеговича — старшого солдата

    Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня
    БОЙКА Сергія Ігоровича — молодшого сержанта
    БОЛОБКОВА Сергія Славіковича (посмертно) — солдата
    БУР’ЯНА Романа Святославовича (посмертно) — старшого сержанта
    БУРИМУ Артема Юрійовича — старшого лейтенанта
    ВОЙТЕНКА Антона Анатолійовича — сержанта
    ГЛУЩЕНКА Сергія Євгенійовича — головного сержанта
    ГРИЦАЄНКА Сергія Яковича — солдата
    ГУБЕРНІЦЬКОГО Дмитра Миколайовича — старшого лейтенанта
    ДИТИНЯКА Миколу Олеговича — солдата
    ЕМІНОВА Ахмеда Магомедариповича — головного сержанта
    ЄФІМЧУКА Олександра Михайловича (посмертно) — старшого солдата
    ЗАКРЕВСЬКОГО Димитрія Димитрійовича (посмертно) — солдата
    ЗАХАРОВА Сергія Вікторовича — старшого сержанта
    ЗОРЮ Віталія Олександровича — старшого лейтенанта
    КОЗАКА Андрія Романовича — солдата
    КРОЛЯ Олександра Сергійовича (посмертно) — солдата
    КУЦОЛАБСЬКОГО Владислава Петровича — молодшого сержанта
    МАРЦЕНІШКА Олександра Сергійовича — молодшого сержанта
    МАХМУДОВА Саміра Поладовича — старшого лейтенанта
    МИХАЙЛОВА Дениса Юрійовича (посмертно) — майора
    НГУЄНА Вана Міня (посмертно) — старшого лейтенанта
    НЕДОЧИТАНОГО Романа Володимировича — солдата
    НЄДЄЛЬЧЕВА Миколу Андрійовича — старшого солдата
    ПАЛІВОДУ Антона Юрійовича — старшого лейтенанта
    САКОВСЬКОГО Максима Дмитровича — солдата
    СЕЙТУМЕРОВА Ельдара Ескендеровича — солдата
    СОБЧЕНКА Михайла Миколайовича — солдата
    СТОРОЖКА Владислава Антоновича — солдата
    ТИЩЕНКА Руслана Володимировича — старшого лейтенанта
    ТІМАКОВА Андрія Миколайовича (посмертно) — солдата
    ХАРЧЕНКА Максима Миколайовича — старшого солдата
    ШАНОВСЬКОГО Максима Дмитровича — солдата
    ШАРКА Андрія Григоровича — старшого солдата
    ШКУРУ Владислава Володимировича — старшого лейтенанта
    ЮДІНА Євгенія Сергійовича — головного сержанта

    Нагородити орденом Данила Галицького
    МАКСЮТУ Андрія Олексійовича — полковника

    Нагородити медаллю “За військову службу Україні”
    АЛТИПАРМАКА Авеніра Мюрватовича — солдата
    АРХИПЕНКА Сергія Юрійовича — старшого лейтенанта
    БАЛАБАНОВА Олексія Леонідовича — солдата
    БЕЗКОРОВАЙНОГО Валентина Вікторовича — головного сержанта
    БІЛЕЦЬКОГО Юрія Анатолійовича — солдата
    БОГДАНОВА Віталія Михайловича — старшого солдата
    БОДЛЄВА Миколу Вікторовича — солдата
    БУРУ Тараса Анатолійовича — старшого сержанта
    ВОЛКОДАВА Артема Валерійовича — головного сержанта
    ГЛАДУНА Романа Олександровича — старшого сержанта
    ГОГОЛЄВА Віктора Олеговича — старшого солдата
    ГОРБЕНКА Євгена Віталійовича — солдата
    ГОРБЕНКА Романа Андрійовича — старшого солдата
    ГОРДІЄНКА Максима Олеговича — майстер-сержанта
    ДЗЮБУ Максима Леонідовича — солдата
    ДЯДЮНОВА Віктора Володимировича — старшого лейтенанта
    ЖОВТОНОГУ Олександра Володимировича — підполковника
    ЗАЙОНЧКОВСЬКОГО Олександра Миколайовича — старшого лейтенанта
    КАБАНЧЕНКА Романа Івановича — старшого солдата
    КАРАЄВА Мурада Курбана огли — солдата
    КОБИЛЄВА Сергія Олексійовича — старшого солдата
    КОВАЛЕНКА Іллю Дмитровича — старшого солдата
    КОЛИВАЙКА Артура Юрійовича — старшого лейтенанта
    КОЛОСОВА Данила Юрійовича — солдата
    КОХАНА Павла Вікторовича — старшого сержанта
    КОЦЮБУ Володимира Євгеновича — солдата
    КОЦЮБУ Євгенія Володимировича — солдата
    КУЗЬМЕНКА Максима Валерійовича — солдата
    КУЗЮРУ Дмитра Вікторовича — сержанта
    КУРДУ Івана Ігоровича — солдата
    МАЗУРА Євгена Васильовича — старшого лейтенанта
    МАКСИМОВИЧА Юрія Віталійовича — головного сержанта
    МАРЧУКА Дмитра Анатолійовича — старшого сержанта
    МИЗЕЦЬКОГО Вячеслава Олександровича — старшого солдата
    МІРОШНИКА Валентина Анатолійовича — солдата
    МУДРЕЯ Олександра Сергійовича — солдата
    МУЗИКУ Андрія Ярославовича — солдата
    НАУМОВИЧА Андрія Олександровича — старшого сержанта
    НАУМОВИЧА Олександра Олександровича — солдата
    НОВІКОВА Віктора Сергійовича — майора
    ОВЧАРЕНКА Євгена Євгеновича — солдата
    ОЛІЙНИКА Олександра Володимировича — старшого солдата
    ПЕЧЕРИЦЮ Сергія Петровича — солдата
    САВВОНА Вадима Миколайовича — сержанта
    САМОНЕНКА Дмитра Петровича — лейтенанта
    САРАФОНОВА Максима Павловича — солдата
    СІГІНОВА Василя Андрійовича — солдата
    СКАЛОВА Сергія Сергійовича — солдата
    СНІЦАРЕНКА Максима Михайловича — капітана
    ТРЕТЯКА Руслана Вікторовича — старшого сержанта
    ФЕОФАНОВА Назара Геннадійовича — солдата
    ХОМИЧА Богдана Анатолійовича — старшого лейтенанта
    ХОРІНА Максима Євгенійовича — солдата
    ЧАЛОГО Павла Михайловича — лейтенанта
    ЧАМАТУ Олександра Віталійовича — солдата
    ЧИЧКАНА Ігоря Михайловича — старшого солдата
    ШАІСТОВА Карена Георгійовича — старшого солдата
    ЩЕРБИНУ Іллю Євгенійовича — старшого солдата
    ЮРКОВА Олександра Дмитровича — солдата
    ЯРОШЕВСЬКОГО Василя Ігоровича — головного сержанта

    Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня
    ЛІННИКА Тараса Юрійовича — старшого сержанта

    Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”
    КИРПУ Вадима Олександровича — солдата
    ЛИТВИНЧУКА Олександра Вікторовича — сержанта
    МОВЧАНА Олексія Михайловича — старшого лейтенанта
    ПОПОВА Дмитра Григоровича — підполковника

    у Державній прикордонній службі України:

    Нагородити медаллю “За військову службу Україні”
    БЕЯ Олексія Олеговича — сержанта
    ГРАБЧУКА Руслана Васильовича — солдата
    ЗАЇКУ Павла Миколайовича — головного сержанта
    КІЯШКА Григорія Миколайовича — штаб-сержанта
    КОЗАКОВА Романа Олександровича — солдата
    КОРЛЯКОВА Олексія Олексійовича — солдата
    КОСМІРАКА Володимира Васильовича — солдата
    МЕДВІДЯ Ігоря Миколайовича — солдата
    МИРОНОВА Микиту Олександровича — старшого сержанта
    СКНАРЯ Сергія Володимировича — головного сержанта
    ТАТАРЧЕНКА Олексія Антоновича — сержанта
    ФУЛЬМЕСА Максима Михайловича — старшого сержанта
    ФУРІВА Андрія Ігоровича — сержанта

    Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”
    КАЧКОВСЬКОГО Богдана Романовича — солдата
    КОТОВСЬКОГО Валентина Валентиновича — старшого лейтенанта.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    4 серпня 2022 року

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 562/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького І ступеня
    ЄФРЕМЕНЮКА Віталія Ігоровича (посмертно) — капітана

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    ЧАБАНА Олександра Олександровича (посмертно) — старшого лейтенанта

    Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня
    ВЕСТІМОВА Ігоря Сергійовича (посмертно) — солдата

    Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня
    БАКУМА Вадима Станіславовича (посмертно) — сержанта
    БОРСУКА Валерія Юрійовича (посмертно) — старшого сержанта
    ДАВИДЮКА Дениса Миколайовича (посмертно) — молодшого сержанта
    ДЕМЯНЕНКА Артема Олександровича (посмертно) — солдата
    КАБАНОВСЬКОГО Володимира Олександровича (посмертно) — штаб-сержанта
    КОРЗУНА Володимира Григоровича (посмертно) — молодшого сержанта
    КОРОЛЯ Олександра Івановича (посмертно) — солдата
    КУЗЬМИЧА Руслана Васильовича (посмертно) — старшого солдата
    КУНІНА Семена Валерійовича (посмертно) — старшого солдата
    НЕБОРАЧКА Дмитра Миколайовича (посмертно) — сержанта
    ПОНОМАРЬОВА Михайла Вікторовича (посмертно) — старшого солдата
    СТАРЦЕВА Андрія Петровича (посмертно) — головного сержанта
    ТЕЛІШЕВСЬКОГО Василя Ярославовича (посмертно) — солдата
    ТРОХИМЕНКА Миколу Вікторовича (посмертно) — сержанта
    УШКЕВИЧА Сергія Володимировича (посмертно) — солдата

    Нагородити медаллю “За військову службу Україні”
    ВЯЗОВСЬКОГО Владислава Сергійовича — солдата
    ГОНЧАРОВА Петра Володимировича — молодшого сержанта
    КАМАЛОВА Андрія Романовича — солдата
    МОРДВІНА Володимира Андрійовича — старшого лейтенанта
    ПАВЛЕНКА Юрія Миколайовича — молодшого сержанта
    СКОРОХОДА Назарія Васильовича — лейтенанта

    Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”
    АЙНЗЕРА Сергія Миколайовича — сержанта
    АМІНОВА Олександра Михайловича — солдата
    АПАРІНА Євгена Олександровича — молодшого сержанта
    БАКУМЕНКА Дениса Віталійовича — солдата
    БАЛАБАЯ Олексія Юрійовича — старшого солдата
    БАНДУРКУ Антона Миколайовича — солдата
    БАЩЕНКА Анатолія Петровича — старшого сержанта
    БЕЗЗАБАРНОГО Антона Олеговича — солдата
    БЕЗУГЛОГО Максима Григоровича — солдата
    БИТЮКА Романа Володимировича — підполковника
    БЛИЗНЮКА Олександра Дмитровича — солдата
    БОГАТИРЯ Романа Віталійовича — молодшого сержанта
    БОГОМОЛА Юрія Олександровича — старшого солдата
    БОІНЧУКА Євгенія Геннадійовича — солдата
    БОЙЧЕНКА Ігоря Олександровича — солдата
    БОКІЯ Віталія Петровича — солдата
    БОНДАРЄВА Олександра Петровича — старшого лейтенанта
    БОРЯКА Євгена Вікторовича — старшого солдата
    БРАХА Романа Миколайовича — майстер-старшину
    БУЛАТА Богдана Олександровича — солдата
    БУЛГАКОВА Владислава Олексійовича — солдата
    ВАЛЬЧУКА Сергія Павловича — молодшого сержанта
    ВАРЕНІКОВА Віталія Вікторовича — солдата
    ВАСИЛЬЄВА Павла Петровича — солдата
    ВІЛІГІЦЬКОГО Вадима Петровича — штаб-сержанта
    ВЛАДОВА Владислава Олександровича — солдата
    ВОЙТАНІКА Володимира Володимировича — старшого сержанта
    ВОЛКАНОВА Дениса Петровича — головного старшину
    ВОЛКОВА Романа Валерійовича — сержанта
    ВОРОБЙОВА Володимира Віталійовича — старшого солдата
    ВОРОБЙОВА Руслана Анатолійовича — солдата
    ГАЙДАМАКУ Олександра Анатолійовича — солдата
    ГАЛЬЧЕНКА Вадима Олександровича — старшого сержанта
    ГАПЄЄВА Олександра Юрійовича — солдата
    ГАРБУЗА Віктора Олександровича — солдата
    ГНІДОГО Віктора Ігоровича — молодшого сержанта
    ГОЛОВАША Сергія Миколайовича — головного сержанта
    ГОЛЬЦЕРА Тимофія Геннадійовича — старшого солдата
    ГОРДІЄНКА Руслана Григоровича — старшого солдата
    ГОРДІНСЬКОГО Івана Сергійовича — солдата
    ГРИБІНЧЕНКА Сергія Олександровича — солдата
    ГРИГОРЕВСЬКОГО Євгена Леонідовича — солдата
    ГРУШЕЦЬКОГО Олександра Олеговича — старшого солдата
    ГУДІЧЕНКА Сергія Олександровича — старшого солдата
    ДАШУКА Дмитра Вікторовича — солдата
    ДЗЮМАНА Євгена Руслановича — старшого солдата
    ДОРМОСТУКОВА Олексія Станіславовича — солдата
    ДУБОВИКА Юрія Вікторовича — солдата
    ДУДНІЧЕНКА Юрія Григоровича — молодшого сержанта
    ЄВЧЕНКА Олександра Вікторовича — солдата
    ЄМЕЛЬЯНЕНКА Євгена Андрійовича — солдата
    ЄНІНА Максима Ігоровича — солдата
    ЖЕРДЄВА Олексія Олексійовича — солдата
    ЖИЛУ Дмитра Сергійовича — старшого солдата
    ЖИЛЮКА Миколу Миколайовича — молодшого сержанта
    ЖУКОВА Назара Андрійовича — старшого солдата
    ЖУЛАМАНОВА Дмитра Амангельдовича — молодшого сержанта
    ЖУРБУ Гаррі Анатолійовича — старшого солдата
    ЗАДОЮ Олександра Олександровича — солдата
    ІЛЬЧЕНКА Сергія Павловича — старшого солдата
    КАЛАБУХОВА Максима Васильовича — старшого сержанта
    КАРНАУХА Віктора Володимировича — старшого солдата
    КЄРІМОВА Маліка Алі Огли — солдата
    КІЙКА Олександра Петровича — солдата
    КОЛЕСНІКА Олександра Ігоровича — солдата
    КОНДРАТЕНКА Олександра Юрійовича — сержанта
    КОНОНОВА Сергія Євгенійовича — солдата
    КОНЮХА Сергія Степановича — солдата
    КОСЕНКА Володимира Володимировича — солдата
    КРАВЦЯ Юрія Олександровича — старшого солдата
    КРАВЧЕНКА Олександра Івановича — молодшого сержанта
    КРИВЕНКА Віктора Ігоровича — солдата
    КРОХМАЛЯ Віталія Юрійовича — солдата
    КУЗЯ Ігоря Івановича — старшого солдата
    КУЛИБАБУ Сергія Володимировича — сержанта
    КУЧЕРЕНКА Михайла Юрійовича — капітана
    КУШНІРА Андрія Олеговича — солдата
    ЛЕВЧЕНКА Сергія Юрійовича — старшого солдата
    ЛИТВИНА Андрія Миколайовича — солдата
    ЛИТВИНА Дмитра Олеговича — солдата
    ЛОБАНОВА Юрія Сергійовича — солдата
    ЛОСЯ Вадима Віталійовича — старшого солдата
    ЛУКАША Максима Леонідовича — солдата
    МАЖОРУ Максима Станіславовича — старшого солдата
    МАКАРЕНКА Богдана Андрійовича — старшого солдата
    МЕДВЕДЄВА Едуарда Олеговича — молодшого сержанта
    МЕНЧУКА Дмитра Олександровича — старшого солдата
    МІЛЮТІНА Віктора Вікторовича — солдата
    МОСЕЙКА Валентина Юрійовича — солдата
    МОСКАЛЬЧУКА Максима Михайловича — молодшого сержанта
    МУІСЄЄВА Олександра Віталійовича — солдата
    НАЛЬОТУ Євгенія Андрійовича — старшого солдата
    НАУМЕНКА Валентина Анатолійовича — старшого сержанта
    НАУМЕНКА Івана Віталійовича — старшого солдата
    НЕДАВНЬОГО Андрія Ігоровича — старшого солдата
    НЕТЕСУ Максима Ігоровича — солдата
    НЕЧАЄВА Олега В’ячеславовича — сержанта
    НІРЦЯ Віталія Олександровича — солдата
    НОВИЦЬКОГО Євгена Валерійовича — солдата
    НОВІКОВА Дениса Олександровича — солдата
    НОСЕНКА Владислава Сергійовича — молодшого сержанта
    НУЖНОГО Владислава Костянтиновича — старшого лейтенанта
    ОДІНЦОВА Олега Володимировича — молодшого сержанта
    ОМЕЛЬЧЕНКА Володимира Андрійовича — старшого солдата
    ПАНАСЮКА Володимира Лукича — солдата
    ПІКАСА Василя Васильовича — солдата
    ПІЩЕРСЬКОГО Олександра Вікторовича — старшого солдата
    ПОЛУ Ярослава Олександровича — старшого солдата
    ПОЛОЗА Олександра Миколайовича — солдата
    ПОЛЯХА Євгена Олександровича — солдата
    ПОПОВИЧА Віталія Миколайовича — капітана
    ПОСТОЄНКА Андрія Вікторовича — сержанта
    ПРИГОДУ Дениса Вікторовича — солдата
    РАЙКОВСЬКОГО Олександра Валентиновича — старшого сержанта
    РАТНІКОВА Станіслава Сергійовича — солдата
    РЕЗВАНОВА Сергія Анатолійовича — майстер-сержанта
    РИМШИНА Олексія Леонідовича — солдата
    РОСПОПІНА Олексія Олександровича — старшого солдата
    РУДЕНКА Віталія Петровича — солдата
    РУДЕНКА Ігоря Миколайовича — солдата
    РУДОГО Дмитра Віталійовича — молодшого сержанта
    РУДЯ Антона Вікторовича — солдата
    САВЧУКА Вячеслава Євгеновича — солдата
    САЄНКА Володимира Сергійовича — солдата
    САМСОНОВА Максима Ігоровича — старшого солдата
    САНЖАРОВСЬКУ Наталію Олександрівну — старшого солдата
    СЕРГЄЄВА Артема Сергійовича — солдата
    СИТНИКА Ігоря Євгенійовича — сержанта
    СІМКІНА Тимофія Анатолійовича — солдата
    СІМОНЕНКА Віталія Олександровича — солдата
    СКАРБА Леоніда Олексійовича — сержанта
    СКРИПКУ Василя Васильовича — солдата
    СОЛОВЙОВА Андрія Вікторовича — солдата
    СОЛОДОВНИКА Євгенія Валерійовича — солдата
    СОЛОНЦЯ Олександра Анатолійовича — солдата
    СОРОХАНА Степана Івановича — солдата
    СПІЛАТОВА Романа Івановича — солдата
    СТЕПАНЕНКА Вадима Олександровича — сержанта
    СТЕФАНЮКА Олександра Миколайовича — солдата
    СУХОВА Івана Івановича — штаб-старшину
    ТАРАСЕНКА Андрія Миколайовича — солдата
    ТИСЛЕНКА Ігоря Миколайовича — солдата
    ТИСЛЮКА Віталія Петровича — сержанта
    ТОЛСТОШЕЄВА Віталія Володимировича — старшого солдата
    ТРЕТЬЯКА Івана Леонідовича — солдата
    ТРИБУЛКІНА Артема Олександровича — старшого солдата
    ТУРЧИНА Дмитра Ігоровича — старшого солдата
    УЖБІДУ Євгенія Анатолійовича — молодшого сержанта
    УКРАЇНЦЯ Андрія Миколайовича — лейтенанта
    УСЕНКА Андрія Володимировича — старшину
    ФЕДОРЕНКА Костянтина Олександровича — старшого сержанта
    ФЕДОРЧЕНКА Віталія Миколайовича — солдата
    ХАРІНА Антона Васильовича — солдата
    ХАРЧУКА Олександра Володимировича — сержанта
    ХОБОТА Ігоря Миколайовича — солдата
    ХОМИЦЬКОГО Володимира Володимировича — солдата
    ХРИСТІЧЕНКА Олександра Вікторовича — солдата
    ЧАГОВЦЯ Михайла Валентиновича — солдата
    ЧЕРЕДНИЧЕНКА Віктора Володимировича — молодшого сержанта
    ШАВІРІНА Євгенія Леонідовича — солдата
    ШЕВЧЕНКА Юрія Вадимовича — солдата
    ШКУРЕНКА Артема Ігоровича — солдата
    ШРАМКА Олександра Дмитровича — солдата
    ШТУЧЕНКО Оксану Іванівну — солдата
    ЩЕГЕЛЬСЬКУ Олену Сергіївну — старшого солдата
    ЯКОВ’ЯКА Віктора Петровича — старшого сержанта
    ЯНАКАЄВА Захара Григоровича — сержанта
    ЯЮСА Сергія Андрійовича — солдата.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    5 серпня 2022 року

    #22297

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 565/2022
    Про присвоєння Д. Шумакову звання Герой України

    За особисту мужність, вагомий внесок у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України постановляю:

    Присвоїти звання Герой України з врученням ордена “Золота Зірка”
    ШУМАКОВУ Дмитру Олександровичу – підполковнику.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    5 серпня 2022 року

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 566/2022
    Про присвоєння звання Герой України

    За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу постановляю:

    Присвоїти звання Герой України з врученням ордена “Золота Зірка”
    МЕЛЬНИКУ Ярославу Ігоровичу – майору
    ЮРКОВСЬКОМУ Олександру Олександровичу – майору.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    5 серпня 2022 року

    #22312

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 569/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького І ступеня
    ЄФРЕМОВА Івана Вікторовича — майора
    КУКУРБУ Олександра Васильовича (посмертно) — майора
    МУРАШКА Данила Геннадійовича — старшого лейтенанта
    ОВСІЄНКА Євгенія Руслановича — капітана
    САКА Олександра Олександровича — майора
    ТКАЧЕНКА Олексія Юрійовича — капітана

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    БАЛИКА Василя Миколайовича — старшого лейтенанта
    ГЛАДИША Богдана Тадейовича — лейтенанта
    ГОРБУНОВА Дмитра Сергійовича — лейтенанта
    ЄРЕМЕНКА Олексія Олександровича — підполковника
    КУРКА Валерія Бориславовича — полковника
    ЛЕБУХОРСЬКОГО Олександра Володимировича — майора
    МЕЛЬНИКА Дмитра Вячеславовича — лейтенанта
    НАРЕПЕХУ Дмитра Олеговича — лейтенанта
    ОЛІЙНИКА Миколу Миколайовича — лейтенанта
    ОСОВСЬКОГО Олега Олексійовича — підполковника
    ПРУСА Ігоря Анатолійовича — полковника
    РИКОВА Владислава Миколайовича — майора
    СВИСТАКА Тараса Володимировича (посмертно) — капітана

    Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня
    КОВАЛЕНКА Олександра Миколайовича — майора
    КОНОНЕНКА Богдана Олександровича — капітана
    НІКОЛАЄВА Євгена Олександровича — молодшого сержанта
    ПРОСКУРОВИЧА Євгена Дмитровича — підполковника
    ТОНКОШКУРА Романа Павловича — старшого матроса

    Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня
    АМБРОСЕНКА Євгена Валерійовича — молодшого лейтенанта
    БАРАНА Олександра Олександровича — старшого лейтенанта
    БІЛИКА Сергія Олександровича — солдата
    БІНДЕРА Владислава Олександровича — молодшого сержанта
    БУХАЛОВКІНА Леоніда Юрійовича — майора
    ВАЙПАНА Миколу Ігоровича — старшого солдата
    ВОЙТЮКА Артура Руслановича — капітана
    ВОРОШИЛОВА Вадима Олександровича — майора
    ГОНЧАРОВА Андрія Миколайовича — старшину 1 статті
    ГУСЄВА Олександра Олеговича — головного сержанта
    ДЕМЯНЦЯ Дениса Валентиновича — сержанта
    ДЕНИСЕНКА Олексія Володимировича — лейтенанта
    ДЗЯДА Петра Петровича — старшого солдата
    ДУЛЮ Олександра Івановича — молодшого сержанта
    ЗИМУ Андрія Дмитровича — молодшого сержанта
    ІВАНОВА Владислава Вікторовича — молодшого сержанта
    КЛИМЕНКА Андрія Петровича — лейтенанта
    КОНОВАЛОВА Віталія Едуардовича — капітана
    КОНОНЕНКА Євгена Сергійовича — капітана
    КРАСІЛОВА Владлена Яковича — солдата
    КРИВЕНЦЯ Данила Вікторовича — молодшого сержанта
    КУЛИКА Євгенія Володимировича — лейтенанта
    ЛИХОВИДА Володимира Володимировича — солдата
    ЛОКТЄВА Володимира Григоровича — майора
    МАЛУ Юлію Леонідівну — молодшого сержанта
    МАРЧЕНКА Володимира Михайловича (посмертно) — підполковника
    МЕДВЕДЄВА Микиту Олександровича — молодшого сержанта
    МОРОЗОВА Ігоря Миколайовича — старшого солдата
    НЕРУБЕНКА Олександра Олександровича — старшого солдата
    НІКОЛАЄВА Олександра Сергійовича — старшого солдата
    РЯБЦЯ Андрія Володимировича — сержанта
    СИВКОВУ Анастасію Євгенівну — молодшого сержанта
    СИНЯВСЬКОГО Євгенія Валерійовича (посмертно) — старшого солдата
    СЯГЛА Дениса Валерійовича — старшого солдата
    ТКАЧОВА Романа Михайловича — сержанта
    УКРАЇНЦЯ Михайла Євгеновича — майора
    ФАДЄЄВА Олександра Станіславовича — майора
    ХАХАЛКІНА Андрія Володимировича — майора
    ЦИМБАЛЮКА Олександра Олександровича — старшого лейтенанта
    ЧАУСА Олександра Борисовича — молодшого сержанта
    ШЕВЧЕНКА Володимира Миколайовича — старшого сержанта
    ШИРОКОПОЯСА Олександра Павловича — майора
    ШМАТКА Володимира Володимировича — солдата
    ШУТЕНКА Максима Арутюновича — старшого солдата

    Нагородити орденом Данила Галицького
    БАДЬОНА Володимира Юрійовича — полковника
    БЄЛОЗЬОРОВА Андрія Володимировича — полковника
    ВОЗНОГО Олександра Васильовича — полковника
    ВОЛОШИНА Ігоря Анатолійовича — полковника
    ГОРОДНЬОГО Юрія Олексійовича — полковника
    ГРАДІЛЯ Григорія Юрійовича — підполковника
    ДЗЯМАНА Миколу Івановича — полковника
    КОЛЕНКА Володимира Олександровича — підполковника
    КОРЧАКА Івана Івановича — полковника
    КУТУЗОВА Геннадія Валентиновича — полковника
    НОВІКОВА Сергія Олександровича — майора
    ОГОНОВСЬКОГО Івана Івановича — капітана
    РЯБОКОНЯ Віталія Олександровича — майора
    СИДОРЧУКА Євгена Сергійовича — капітана
    ЧУЖЧЕНКА Миколу Анатолійовича — майора
    ШЕСТАКОВА Олександра Володимировича — підполковника
    ШЛЯХОВОГО Михайла Петровича — підполковника
    ЮХНОВСЬКОГО Сергія Анатолійовича — полковника

    Нагородити медаллю “За військову службу Україні”
    БАБЕНКА Івана Сергійовича — старшого лейтенанта
    БАБЮКА Олексія Віталійовича — старшого лейтенанта
    БАЛАНДЮКА Назара Леонідовича — старшого солдата
    БОНДАРЕНКА Максима Юрійовича — сержанта
    БОНДАРЯ Максима Віталійовича — старшого солдата
    БОСІЄВА Євгенія Олександровича — солдата
    БУГАЙОВА Євгена Костянтиновича — старшого солдата
    БУРДУКОВА Дмитра Володимировича — солдата
    ВАСИЛЬЄВА Сергія Вікторовича — солдата
    ВЕРБОЛОЗ Ганну Юріївну — старшого лейтенанта
    ВЕРНИДУБА Юрія Миколайовича — солдата
    ВОЛКОВСЬКОГО Романа Олександровича — капітана
    ГАЛУШКУ Миколу Миколайовича — старшого лейтенанта
    ГЛУШИЧА Романа Михайловича — молодшого сержанта
    ГОРБАЛІНСЬКОГО Володимира Миколайовича — майора
    ГРИЩЕНКА Євгена Анатолійовича — сержанта
    ДМИТРІЄВА Михайла Петровича — полковника
    ДОВГАЛЮКА Андрія Анатолійовича — старшого лейтенанта
    ЖУКА Романа Івановича — капітана
    ЖУРБІЯ Богдана Миколайовича — капітана
    ЗАГРЕБЕЛЬНУ Сніжану Олегівну — сержанта
    ЗАКРОЯ Юрія Вікторовича — лейтенанта
    ЗАРУДНОГО Максима Миколайовича — капітана
    ЗЕЛЕНЦОВА Дениса Володимировича — молодшого лейтенанта
    ЗОВТУРА Сергія Віталійовича — старшого лейтенанта
    ІВАНИКА Дмитра Миколайовича — капітана
    ІВАНЧЕНКА Сергія Івановича — капітана
    КАЗАНЦЕВА Олександра Володимировича — майора
    КОВАЛЬЧУКА Богдана Володимировича — майора
    КОХТЮКА Юрія Вікторовича — старшого солдата
    КУЧЕРОВА Романа Валерійовича — капітана
    ЛИПОВОГО Олександра Петровича — полковника
    ЛІТВІНЧУКА Дмитра Геннадійовича — старшого лейтенанта
    ЛЯННОГО Антона Євгеновича — старшого лейтенанта
    МАЗУРЕНКА Олександра Миколайовича — полковника
    МАКСИМЧУКА Олександра Вікторовича — старшого лейтенанта
    МАТЮШКА Ярослава Григоровича — солдата
    МАХНОРИЛА Володимира Васильовича — солдата
    МЕНЬШИХ Володимира Павловича — капітана
    МІРОШНІЧЕНКА Євгена Сергійовича — солдата
    НОСИКА Михайла Васильовича — старшого солдата
    ПЕЛИХА Олександра Вікторовича — майора
    ПОНОМАРЕНКА Андрія Анатолійовича — полковника
    РЕНДАКА Вадима Володимировича — молодшого сержанта
    САФРОНОВА Олександра Юрійовича — старшого лейтенанта
    СКИБАНА Олега Леонідовича — старшого солдата
    СКЛЯНОВСЬКОГО Богдана Ігоровича — солдата
    СЛІПЦЯ Валерія Миколайовича — капітана
    СТЕФАНИШИНА Олега Мирославовича — солдата
    СТЕЦЕНКА Олександра Олеговича — старшого лейтенанта
    СТРОМИЛА Максима Генадійовича — майора
    СТРЮКОВА Олександра Олеговича — старшого лейтенанта
    ТЕРЕНДУ Андрія Станіславовича — старшого лейтенанта
    ТИРКОТА Тараса Романовича — солдата
    ТИРНОВА Дмитра Олеговича — старшого лейтенанта
    ТРИСТАНА Віталія Анатолійовича — старшого сержанта
    ЧАЛОГО Віталія Валерійовича — капітана
    ЧЕПІЖЕНКА Владислава Михайловича — лейтенанта
    ШУЛЄШКА Сергія Єгоровича — капітана

    Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня
    КАРАКАПТАНА Дмитра Вадимовича — полковника
    КЛЮЧКУ Сергія Миколайовича — полковника
    НОВІЧЕНКА Сергія Анатолійовича — підполковника
    РОЩИНА Сергія Миколайовича — підполковника
    ТРУХАНА Максима Володимировича — полковника
    ШЕВЕЛЬОВА Олександра Сергійовича — підполковника
    ШИНКАРЬОВА Євгена Михайловича — генерал-майора

    Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”
    ГЛУЩЕНКА Ігоря Олеговича — солдата
    ГРИГОРЕНКА Даніїла Віталійовича — солдата
    ДЖИМАРА Миколу Андрійовича — солдата
    ДРОЗДОВА Євгена Валерійовича — старшого солдата
    ЗАМИГУ Євгенія Олексійовича — старшого лейтенанта
    ІВАСЮТИНА Василя Васильовича — солдата
    КАЛІСТРАТЕНКА Геннадія Григоровича — полковника
    КОВАЛЯ Вадима Павловича — старшого солдата
    КОРОЛЬОВА Максима Валерійовича — солдата
    КОТЕНКА Павла Миколайовича — штаб-сержанта
    КРАВЦОВА Сергія Юрійовича — старшого солдата
    ЛИЧМАНА Сергія Володимировича — підполковника
    МАРУСИКА Романа Юрійовича — солдата
    МЄРОЧКІНА Олександра Івановича — лейтенанта
    МУТАЛЛІМОВА Сафара Ісміловича — старшого солдата
    ОНИЩЕНКА Олександра Юрійовича — старшого солдата
    ОПАНАСЮКА Миколу Олександровича — лейтенанта
    ОРІШКА Сергія Вікторовича — штаб-сержанта
    ОСАДЧУ Ганну Володимирівну — солдата
    СКОМОРОХОВА Павла Сергійовича — солдата
    СУЩЕНКА Миколу Олександровича — сержанта
    ФАЩЕВСЬКОГО Дмитра Костянтиновича — молодшого сержанта
    ШИНКАРЕНКА Бориса Володимировича — солдата
    ШТЕФАНА Анатолія Анатолійовича — молодшого сержанта

    Нагородити медаллю “За врятоване життя”
    КОРОЛЯ Сергія Петровича — солдата
    ЛАВРОВА Олега Юрійовича — підполковника
    ЛЕВЧЕНКА Володимира Анатолійовича — сержанта
    НАУМЕНКА Віталія Анатолійовича — солдата
    ТКАЧИШИНА Володимира Вікторовича — старшину
    ТРОЦЕНКА Ігоря Юрійовича — солдата
    ШАПОВАЛА Леоніда Вікторовича — молодшого сержанта.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    8 серпня 2022 року

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 570/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького І ступеня
    ВЕРБУ Андрія Вячеславовича — генерал-майора медичної служби

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня
    ШАПОВАЛОВА Віталія Юрійовича — полковника медичної служби

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    ДЕРГАЧОВА Вадима Сергійовича — майора
    ДУМАНА Івана Михайловича — капітана
    ІРІЧУКА Вадима Актовіяновича (посмертно) — майора
    КИРИЛЕНКА Олександра Миколайовича — генерал-майора
    КІСЛОВА Максима Андрійовича — капітана
    КОЛІНЧЕНКА Ігоря Сергійовича — капітана
    ЛЮЛІНА Максима Валерійовича — лейтенанта
    МАМЧУНА Андрія Івановича — головного сержанта
    МАНОЙЛА Євгенія Олександровича — старшого лейтенанта
    ОРДИНСЬКОГО Дмитра Валентиновича — старшого лейтенанта
    СКРИПНИКА Віктора Сергійовича — старшого лейтенанта
    ТАРАСЕНКА Миколу Валерійовича — лейтенанта
    ФЕДОРЮКА Максима Володимировича (посмертно) — старшого солдата
    ЧЕРНІЯ Олександра Івановича — старшого лейтенанта
    ЯКУБЕНКА Олександра Степановича (посмертно) — капітана

    Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня
    БУРЕНІНА Дмитра Сергійовича — старшого солдата
    МАЛІНОВСЬКОГО Сергія Вікторовича (посмертно) — сержанта

    Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня
    АНДРУШЕВСЬКОГО Віталія Івановича — головного сержанта
    БАБИЧА Романа Миколайовича — молодшого сержанта
    БАРІНОВА Германа — молодшого сержанта
    БАРШАЦЬКОГО Артема Олександровича — старшого солдата
    БОРАКА Ігоря Миколайовича — старшого солдата
    БРОДСЬКОГО Олександра Яковича — лейтенанта
    БУР’ЯНА Вадима Валерійовича — старшого солдата
    ВИШКОВСЬКОГО Олексія Андрійовича (посмертно) — солдата
    ВОЄННОГО Олександра Миколайовича (посмертно) — солдата
    ВОЙТЮКА Михайла Анатолійовича — головного сержанта
    ВОРСА Романа Валерійовича — старшого сержанта
    ГЕРАСИМЕНКА Володимира Валерійовича — солдата
    ГОРБАТЮКА Романа Олександровича — старшого солдата
    ГРИНЕНКА Олексія Олексійовича — головного сержанта
    ГРИЦЕНКА Костянтина Івановича — старшого сержанта
    ГУЗА Євгена Олександровича — сержанта
    ДАВИДОВА Віктора Вячеславовича — молодшого сержанта
    ДЕНИСЕНКА Ігоря Ігоровича — головного сержанта
    ДЖАВАЛУ Олега Івановича (посмертно) — старшого солдата
    ДЗЕМАНА Романа Михайловича (посмертно) — молодшого сержанта
    ДОВГАЛЮКА Олега Васильовича — солдата
    ДОТСОНА Девіда Роберта — солдата
    ДУБЕНЮКА Дмитра Андрійовича — солдата
    ДУБИНСЬКОГО Василя Петровича — молодшого сержанта
    ЄФРЕМОВА Миколу Володимировича — старшого солдата
    ЄЩЕНКО Ольгу Олександрівну — молодшого лейтенанта
    ЖАРКОВА Івана Миколайовича — солдата
    ЗІНЧЕНКА Миколу Івановича — сержанта
    ІЛЬЧУКА Максима Володимировича — лейтенанта
    ІСМАЙЛОВА Артура Володимировича — солдата
    КАЦЮБУ Олексія Анатолійовича — лейтенанта
    КЛИМЧУКА Ярослава Вікторовича — старшого солдата
    КНЯЗЄВА Валентина Євгеновича (посмертно) — солдата
    КОВТУНА Олексія Валерійовича (посмертно) — старшого солдата
    КОПИШИНСЬКОГО Олександра Сергійовича — старшого солдата
    КОЧЕТОВА Володимира Петровича (посмертно) — сержанта
    КРИВОРУЧКА Олега Васильовича — молодшого сержанта
    ЛАГУНОВА Ігоря Олександровича — головного сержанта
    ЛЄПЄХІНА Сергія Миколайовича (посмертно) — солдата
    ЛИШКА Станіслава Володимировича — старшого солдата
    ЛУЦІВА Миколу Васильовича (посмертно) — солдата
    МАМУНЬКА Віталія Миколайовича (посмертно) — солдата
    МАНДРИКУ Віталія Васильовича (посмертно) — молодшого сержанта
    МИНЕНКА Сергія Петровича — старшого солдата
    МИСЬКА Михайла Мар’яновича — солдата
    МІНЯЙЛА Дениса Станіславовича — солдата
    МОГИЛЬНОГО Василя Віталійовича — майстер-сержанта
    МОЛОДИКА Володимира Васильовича — солдата
    МОМОТЕНКА Миколу Павловича — солдата
    МОСКАЛЕНКА Руслана Станіславовича (посмертно) — сержанта
    НЕГРЮ Євгенія Васильовича — солдата
    ОЗІРЕНСЬКОГО Івана Богдановича (посмертно) — солдата
    ОСТАША Миколу Васильовича — сержанта
    ПАНЧЕНКА Павла Миколайовича (посмертно) — солдата
    ПАНЧИШИНА Сергія Григоровича (посмертно) — солдата
    ПЕРНАЯ Василя Григоровича — солдата
    ПРИТУЛУ Юрія Володимировича — сержанта
    ПРИХОДЬКА Олексія Михайловича — старшого сержанта
    РАКУЛІНА Ігоря Миколайовича (посмертно) — сержанта
    РЕВУРУ Василя Васильовича — солдата
    РУДАКА Івана Юрійовича — солдата
    САМОЙЛЕНКА Андрія Віталійовича — сержанта
    СЕРГІЄНКА Валерія Петровича — старшого сержанта
    СИДОРОВА Миколу Івановича — молодшого сержанта
    СИРОТЮКА Дениса Валерійовича (посмертно) — старшого солдата
    СІЛЕЦЬКОГО Олега Богдановича — капітана
    СІМЧІНУ Сергія Олександровича (посмертно) — сержанта
    СКІБЧИКА Віталія Васильовича (посмертно) — старшого сержанта
    СКЛЯРА Андрія Олександровича — сержанта
    СТАСЮКА Віктора Миколайовича (посмертно) — солдата
    СТЕПАНЕНКА Євгенія Васильовича (посмертно) — молодшого сержанта
    СТЕПАНЬКА Олександра Миколайовича (посмертно) — старшого солдата
    СТУПАКА Володимира Віталійовича — сержанта
    ТЕРЕЩЕНКА Дмитра Анатолійовича — старшого сержанта
    ТИМЧУКА Олексія Анатолійовича — старшого сержанта
    ТКАЧУКА Максима Григоровича — сержанта
    ФАЛЬЧУКА Володимира Романовича — солдата
    ХРАЩЕВСЬКОГО Рімвідаса Вілімовича — полковника
    ШЕМЕТА Миколу Сергійовича — старшого сержанта
    ШИЛЕНКА Вячеслава Віталійовича (посмертно) — солдата
    ШПАЮКА Миколу Віталійовича — молодшого лейтенанта
    ЮРЧЕНКА Валерія Андрійовича — солдата
    ЯРМОЛЕНКА Василя Васильовича — прапорщика

    Нагородити орденом Данила Галицького
    КАШУКА Анатолія Миколайовича — штаб-сержанта
    РОМАНЕНКА Євгена Олександровича — старшого лейтенанта

    Нагородити медаллю “За військову службу Україні”
    АРХІРЕЄВА Олександра Сергійовича — солдата
    БЕРКІЯ Миколу Степановича — солдата
    БОРДОНА Боріса — солдата
    ВАРИВОДУ Олександра Миколайовича — солдата
    ВІТРЕНКА Вячеслава Олександровича — солдата
    ВЛАДИЧАНА Сергія В’ячеславовича — солдата
    ВОЛКОВА Артема Вікторовича — старшого лейтенанта
    ГАВРИЛЬЧУКА Максима Володимировича — сержанта
    ГАІРСЬКОГО Олександра Олеговича — старшого солдата
    ГЛОБУ Данила Марковича — солдата
    ДЖУРАВЦЯ Миколу Миколайовича — солдата
    ДРОЗДА Олександра Сергійовича — солдата
    КАСЯНЧУКА Андрія Сергійовича — солдата
    КИЧЕЛЮКА Тараса Анатолійовича — молодшого сержанта
    КЛИМЕНКОВА Антона Ігоровича — старшого солдата
    КЛЮБУ Миколу Дмитровича — солдата
    КОЛЕСНИКА Ігоря Миколайовича — солдата
    КОЛОСОВА Ярослава Євгеновича — солдата
    КОРБАНА Максима Володимировича — солдата
    КОРОСТЕЛЯ Вадима Петровича — старшого лейтенанта
    КРУКА Юрія Олександровича — солдата
    КУШНІРА Дмитра Анатолійовича — старшого сержанта
    ЛЕВИЦЬКОГО Максима Романовича — лейтенанта
    ЛИСОГО Ігоря Михайловича — солдата
    ЛІПОВСЬКОГО Михайла Олеговича — старшого солдата
    МАТВЕЙЧУКА Сергія Миколайовича — солдата
    МИСТЕЦЬКОГО Андрія Петровича — солдата
    МІЛЬЧИКОВА Максима Олександровича — старшого сержанта
    МІСЬКІВА Романа Богдановича — сержанта
    МОВЧАНА Сергія Миколайовича — головного сержанта
    НЕЧИПОРУКА Івана Сергійовича — старшого солдата
    НОВІЧКОВА Романа Дмитровича — солдата
    ОНИЩУКА Миколу Валерійовича — солдата
    ПАВЛЮКА Віталія Миколайовича — солдата
    ПАЛКУ Андрія Ігоровича — старшого солдата
    ПЕТРУХІНА Ігоря — солдата
    ПИШНОВА Георгія Юрійовича — старшого солдата
    ПІПЧЕНКА Анатолія Михайловича — молодшого сержанта
    ПОВАЛЯЄВА Дениса Васильовича — солдата
    ПРИСЯЖНЮК Ірину Михайлівну — солдата
    РАДЗІКА Андрія Миколайовича — солдата
    РИБАЧЕНКА Василя Васильовича — головного сержанта
    РИЛЬЧУКА Йонатана Павловича — солдата
    РІДАША Олександра Михайловича — солдата
    СЕНІВА Назара Романовича — солдата
    СЕРГІЙЧУКА Валерія Олеговича — старшого солдата
    СІНІЦИНА Олега Ігоровича — старшого солдата
    СЛИЗЬКОУХОГО Юрія Анатолійовича — молодшого сержанта
    СМІРНОВА Кирила Ігоровича — старшого солдата
    СУХОЛИТКОГО Ігоря Івановича — старшого солдата
    ТАРАСОВА Євгена Олександровича — старшого сержанта
    ТОМПСОНА Раяна Тайлера — солдата
    ТРЕТЯКОВА Олександра Анатолійовича — молодшого сержанта
    ЦИБУЛЬКА Анатолія Олександровича — сержанта
    ШЕЛЕНГА Євгена Леонідовича — солдата
    ШТІМАЦА Луку — солдата
    ШУЛЬЦА Сергія Васильовича — солдата

    Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”
    АРТЕМЧУКА Віктора Володимировича — старшого сержанта
    БРАНАШКА Ігоря Вікторовича — старшого солдата
    ВІТРУКА Артура Анатолійовича — солдата
    ВОВЧЕНКА Геннадія Андрійовича — головного сержанта
    ДУДНИКА Олександра Миколайовича — сержанта
    ЖИРУНА Віталія Михайловича — солдата
    ІВАНЮКА Сергія Дмитровича — головного сержанта
    КОВАЛЕНКА Сергія Сергійовича — солдата
    КОВТУНА Сергія Олексійовича — молодшого сержанта
    КРАМАРЯ Сергія Леонідовича — сержанта
    ЛОЖКАРЬОВА Володимира Борисовича — старшого сержанта
    МАРЧЕНКА Романа Вікторовича — сержанта
    МОЙСЕЮКА Дмитра Віталійовича — сержанта
    МОРОЗА Віталія Григоровича — солдата
    РОМАНА Юрія Тодоровича — солдата
    САВІСЬКА Вячеслава Васильовича — молодшого сержанта
    ХАРЛАШКА Максима Васильовича — молодшого сержанта
    ЧЕРВІНСЬКОГО Миколу Леонідовича — старшого солдата
    ШЕВЧЕНКА Олександра Борисовича — сержанта

    Нагородити медаллю “За врятоване життя”
    ГЕНЦЕ Ігоря Гарійовича — сержанта
    ТКАЧИК Світлану Олександрівну — сержанта.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    9 серпня 2022 року

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 571/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За значні заслуги у зміцненні Української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, відстоювання національних інтересів нашої держави і з нагоди Дня молоді постановляю:

    Нагородити орденом “За заслуги” ІІ ступеня
    МОЧУЛЬСЬКОГО Богдана Ігоровича – чемпіона Всесвітніх ігор з джиу-джитсу
    ПРИЙМАЧОВА Олега Миколайовича – чемпіона Всесвітніх ігор з таїландського боксу Муей Тай

    Нагородити орденом “За заслуги” ІІІ ступеня
    БОНДАРЕНКО Ганну Олександрівну – голову громадської організації “Українська Волонтерська Служба”
    ДІДУЛУ Юрія Петровича – керівника програми “Будуємо Україну Разом” благодійної організації “Українська освітня платформа”
    МАРКІВА Тараса Олеговича – заступника начальника відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, майора Державного бюро розслідувань
    ПІЧАКА Назарія Яремовича – старшого оперуповноваженого Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, капітана Державного бюро розслідувань
    ТУЛЯКОВУ Ірину Сергіївну – виконавчого директора благодійного фонду “СпівДія”

    Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня
    ГОРЮНОВА Костянтина Леонідовича – помічника начальника військового наряду відділення роти військової частини 3051 Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, старшого солдата
    ЕЙСМОНТА Геннадія Ігоровича – старшого оперуповноваженого Департаменту Служби безпеки України, майора
    ОРЛОВА Олександра Олександровича – старшого слідчого відділення відділу Харківського районного управління поліції № 1 Головного управління Національної поліції в Харківській області, старшого лейтенанта поліції
    ПОХИЛЬКА Олега Віталійовича – слідчого відділення відділу Харківського районного управління поліції № 1 Головного управління Національної поліції в Харківській області, старшого лейтенанта поліції
    ТКАЧ Вікторію Василівну – інспектора прикордонної служби – фельдшера відділу 1 загону морської охорони Державної прикордонної служби України, матроса
    ШЕПЕЛЄВА Івана Валерійовича – заступника начальника групи – начальника відділення Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України, старшого лейтенанта служби цивільного захисту

    Нагородити медаллю “За військову службу Україні”
    БУЧАЦЬКОГО Дмитра Володимировича – старшого офіцера окремого загону спеціального призначення Західного територіального управління Національної гвардії України, майора
    КИРИЧИКА Максима Анатолійовича – старшого оперуповноваженого Департаменту Служби безпеки України, капітана
    ОРЛИКА Павла Анатолійовича – заступника начальника центру – начальника відділу 130 головного центру зв’язку автоматизації та захисту інформації Державної прикордонної служби України, капітана

    Нагородити медаллю “За врятоване життя”
    УШКА Сергія Олександровича – пожежного-рятувальника 58 державного пожежно-рятувального поста 8 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Київській області, молодшого сержанта служби цивільного захисту

    Нагородити медаллю “За працю і звитягу”
    ЗАПОРОЖЦЯ Артура Олександровича – старшого наукового співробітника Державної установи “Інститут геохімії навколишнього середовища Національної академії наук України”
    КАРАСЬ Юлію Володимирівну – прокурора Новоархангельського відділу Голованівської окружної прокуратури Кіровоградської області
    МАЛОЛІТНЕВУ Весту Костянтинівну – ученого секретаря Державної установи “Інститут економіко-правових досліджень імені В. К. Мамутова Національної академії наук України”
    РАБОКОНЬ Анастасію Миколаївну – наукового співробітника Державної установи “Інститут харчової біотехнології та геноміки Національної академії наук України”
    САВЧЕНКА Кирила Валентиновича – ученого секретаря Інституту проблем міцності імені Г.С.Писаренка
    ЧЕЧИНА Микиту Юрійовича – заступника начальника відділу Харківської обласної прокуратури
    ЩЕРБАТЮКА Романа Валерійовича – бронзового призера Всесвітніх ігор з кікбоксингу WAKO.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    12 серпня 2022 року

    УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 572/2022
    Про відзначення державними нагородами України

    За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня
    ЗАРІЧНОГО Миколу Миколайовича — підполковника
    КОЧЕРЖЕНКА Максима Олексійовича — капітана

    Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
    БАРКОВА Дмитрія Вікторовича — капітана
    ГАВРИЛЮКА Ростислава Сергійовича — капітана
    ГРИЦЕНКА Дмитра Михайловича — підполковника
    ДЗІМАНА Богдана Михайловича — старшого лейтенанта
    КАРП’ЯКА Сергія Івановича — підполковника
    КОЛЄСНІКА Євгенія Юрійовича — підполковника
    МИКОЛЕНКА Юрія Михайловича — полковника
    МОЗГОВОГО Дмитра Олександровича — старшого лейтенанта
    НЕЧИПОРЕНКА Тараса Олександровича — молодшого лейтенанта
    РЕНЬКАСА Іллю Олександровича — капітана
    СТЕПАНЦОВА Віталія Юрійовича — капітана

    Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня
    АНТОНЯКА Василя Володимировича — молодшого сержанта
    БЕРЕЖНОГО Анатолія Вікторовича — старшого солдата
    ЛАШКА Володимира Володимировича (посмертно) — сержанта

    Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня
    АРАФАІЛОВА Сергія Юрійовича — молодшого сержанта
    БЕВЗА Володимира Володимировича — старшого солдата
    БІЛЕНКА Сергія Сергійовича (посмертно) — старшого солдата
    БІЛИНЦЯ Віктора Анатолійовича — сержанта
    БОРИСЕНКА Євгена Олександровича — старшого солдата
    БУБЛИКА Віталія Степановича — молодшого сержанта
    БУГАЯ Олександра Олександровича — солдата
    БУРАЧКА Богдана Анатолійовича — старшого солдата
    БУТЕНКА Олексія Вікторовича — старшого сержанта
    ВАСЮКА Василя Олександровича — солдата
    ВЕЛИЧКА Анатолія Васильовича — солдата
    ВИШНЕВЕЦЬКОГО Сергія Юхимовича — сержанта
    ВЛАСЕНКА Артема Петровича — солдата
    ВОЛИНСЬКОГО Михайла Вікторовича — старшого солдата
    ГАМАША Дмитра Миколайовича — капітана
    ГЕЙНЕ Євгенія Аркадійовича — старшого сержанта
    ГЛАСНОГО Олексія Олександровича (посмертно) — солдата
    ГОЛУБНИЧОГО Андрія Володимировича — штаб-сержанта
    ГОМОЛЬСЬКОГО Григорія Михайловича — солдата
    ГОРДІЄНКА Миколу Миколайовича (посмертно) — старшого солдата
    ГРАУРА Миколу Івановича — сержанта
    ГУЗИНЦЯ Юрія Мигалійовича — сержанта
    ГУКОВА Станіслава Володимировича (посмертно) — солдата
    ДАВИДКА Олександра Анатолійовича — солдата
    ДЕМЕНТЬЄВА Михайла Олександровича — старшого солдата
    ДЕРЕНЬКОВСЬКОГО Павла Михайловича — солдата
    ДИКОГО Андрія Анатолійовича — солдата
    ДМІТРІЄВА Олександра Валерійовича — старшого солдата
    ДОРОШКА Євгенія Михайловича — сержанта
    ДУДНИКА Володимира Олександровича — старшого солдата
    ЕЛЬМЕСА Романа Романовича — старшого солдата
    ЄРЕМЧУКА Володимира Леонтійовича — солдата
    ЗАРУДНОГО Володимира Миколайовича — старшого матроса
    ІВАНОВА Андрія Вікторовича — солдата
    ІВАНЧЕНКОВА Андрія Михайловича — підполковника
    ІВАНЧУКА Романа Володимировича — солдата
    КАГАРЛИЦЬКОГО Дениса Володимировича (посмертно) — молодшого сержанта
    КАСІЧА Юрія Володимировича — солдата
    КИЗИМА Романа Вікторовича — солдата
    КОВТУНА Олександра Дмитровича — солдата
    КОРОБІЦИНА Валерія Важайовича — солдата
    КОРОТЮ Володимира Геннадійовича — сержанта
    КОСЯКА Віталія Олексійовича — солдата
    КРАВЧУКА Миколу Петровича — сержанта
    КУЛИКА Олександра Володимировича — старшого солдата
    ЛАЗАРЄВА Івана Миколайовича — молодшого сержанта
    ЛАХНА Руслана Олександровича — солдата
    ЛАШКУЛА Володимира Анатолійовича — молодшого сержанта
    ЛЕГЕНЬКИХ Василя Ілліча (посмертно) — солдата
    ЛЕОНОВА Ігоря Миколайовича — головного сержанта
    ЛОЙКА Руслана Миколайовича — молодшого сержанта
    ЛОПОХУ Юрія Івановича — солдата
    ЛУГОВСЬКОГО Ярослава Романовича (посмертно) — старшого солдата
    МАНЖУЛА Юрія Миколайовича — солдата
    МАРЧУКА Святослава Костянтиновича — солдата
    МЕДИНСЬКОГО Віталія Михайловича — солдата
    МЕЛЬНИКА Сергія Івановича — солдата
    МИХАЙЛІНУ Романа Олексійовича (посмертно) — сержанта
    МОРАРА Івана Петровича — молодшого сержанта
    НЕГОДУ Олега Івановича — старшого солдата
    НЕІЗВЕСТНОГО Сергія Валерійовича — лейтенанта
    НЕЧАЄВА Євгенія Юрійовича (посмертно) — солдата
    НІКОЛЕНКА Віктора Вікторовича — старшого лейтенанта
    НОВАКІВСЬКОГО Вадима Руслановича — капітана
    НОВИЦЬКОГО Олексія Петровича — старшого солдата
    ПЕТРАКОВСЬКОГО Олександра Вікторовича — сержанта
    ПЕТРЕНКА Олександра Петровича — старшого солдата
    ПОГАРА Сергія Івановича (посмертно) — солдата
    ПОПОВИЧА Євгенія Володимировича — молодшого сержанта
    ПОТАПЕНКА Сергія Олександровича (посмертно) — старшого солдата
    ПРИГОДСЬКОГО Богдана Олексійовича — солдата
    РУДЕНКА Олега Миколайовича (посмертно) — солдата
    РУДИКА Тараса Васильовича — старшого солдата
    САВЧЕНКА Григорія Михайловича — солдата
    САВЧЕНКА Марка Олеговича — сержанта
    СЕДЛЕЦЬКОГО Костянтина Анатолійовича — солдата
    СЕНИЧА Володимира Петровича — солдата
    СЄРОВА Руслана Михайловича — старшого солдата
    СОЛОШЕНКА Андрія Андрійовича — старшого солдата
    СТЕПАНОВА Андрія Олексійовича — сержанта
    СТОЯНА Володимира Михайловича (посмертно) — молодшого сержанта
    ТИМОШЕНКА Сергія Володимировича — головного сержанта
    ТКАЧЕНКА Давида Володимировича (посмертно) — солдата
    ТРОФИМЕНКА Сергія Володимировича — старшого солдата
    ТРОХИМЦЯ Ігоря Степановича — молодшого сержанта
    УЛИЗЬКА Віталія Васильовича — сержанта
    ФЕДОРОВА Вадима Володимировича (посмертно) — молодшого сержанта
    ФЕДОРОВА Сергія Михайловича (посмертно) — солдата
    ХИЖНЯКА Івана Олеговича — молодшого сержанта
    ЦВІТЧЕНКА Едуарда Валентиновича (посмертно) — сержанта
    ЧЕРЕВИЧКА Сергія Анатолійовича — головного сержанта
    ЧЕРНИША Миколу Олексійовича (посмертно) — головного сержанта
    ЧЕТВЕРІКОВА Олександра Дмитровича — сержанта
    ЧМИРЕНКА Руслана Анатолійовича — солдата
    ШКАРБУНА Івана Юрійовича — старшого сержанта
    ШКУЛІЯ Луку Васильовича — молодшого сержанта
    ШКУРКА Вадима Івановича — солдата
    ЯКИМЕНКА Віталія Володимировича — солдата
    ЯКУБА Вадима Олексійовича — солдата
    ЯНКОВСЬКОГО Олексія Сергійовича (посмертно) — солдата
    ЯРМАКА Богдана Сергійовича — солдата
    ЯРОШЕНКА Василя Григоровича — солдата
    ЯРОШЕНКА Михайла Мефодійовича — старшого сержанта
    ЯЦЕНКА Максима Миколайовича (посмертно) — солдата

    Нагородити орденом Данила Галицького
    КИРИЛЕНКА Сергія Валерійовича — старшого лейтенанта

    Нагородити медаллю “За військову службу Україні”
    АНДРІЙЧУКА Костянтина Васильовича — солдата
    АФАНАСЬЄВА Ігоря Георгійовича — солдата
    БАТУРУ Олексія Анатолійовича — молодшого сержанта
    БЕБКА Андрія Юрійовича — солдата
    БЕБКА Олександра Андрійовича — солдата
    БИКОВЦЯ Василя Миколайовича — старшого солдата
    БОБКОВА Олександра Вячеславовича — майора
    БОНДАРЯ Олександра Анатолійовича — солдата
    БОЯРОВА Павла Борисовича — старшого лейтенанта
    БРИКА Віталія Васильовича — капітана
    БРОВКА Володимира Олександровича — сержанта
    БУШМІНА Костянтина Сергійовича — молодшого сержанта
    ВАКОЛЮКА Ігоря Михайловича — капітана медичної служби
    ВИНАРЧУКА Євгена Вікторовича — солдата
    ВИШКОВСЬКОГО Валерія Валентиновича — старшого сержанта
    ВЛАСОВА Володимира Миколайовича — сержанта
    ВОЛЬНОГО Павла Юрійовича — молодшого лейтенанта
    ГЕНКЕЛЯ Владислава Олександровича — солдата
    ГРИБА Ярослава Володимировича — старшого солдата
    ГУРЖІЯ Василя Євгенійовича — солдата
    ДЕМЧЕНКА Сергія Сергійовича — молодшого сержанта
    ДМИТРІЄВА Олександра Івановича — сержанта
    ДОРОФЕЄВА Сергія Олександровича — старшого солдата
    ДРЕЛЯ Дениса Ігоровича — старшого солдата
    ЖУКА Юрія Миколайовича — солдата
    ЗЕЛЕНЬКА Андрія Володимировича — старшого лейтенанта
    ІГНАТЕНКА Олександра Миколайовича — солдата
    ІЩУКА Юрія Григоровича — молодшого сержанта
    КАЗАКОВА Володимира Євгенійовича — молодшого сержанта
    КАЮКА Віталія Івановича — сержанта
    КЕРНИЧНОГО Геннадія Руслановича — старшого солдата
    КЛЮЧКУ Тимура Володимировича — старшого солдата
    КОВАЛЕНКА Віктора Олексійовича — солдата
    КОВАЛЕНКА Сергія Миколайовича — капітана медичної служби
    КОВАЛЯ Валерія Анатолійовича — солдата
    КОВАЛЯ Олександра Васильовича — старшого солдата
    КОВТУНА Сергія Дмитровича — солдата
    КОЛОМІЙЦЯ Валерія Миколайовича — капітана
    КОРЧУКА Радислава Юрійовича — старшого солдата
    КОШЕЛЯ Віктора Васильовича — сержанта
    КУЗЬМЕНКА Тараса Владленовича — солдата
    КУРІЯ Володимира Вікторовича — солдата
    КУЧЕРЕНКА Олександра Сергійовича — солдата
    КУЧИЯ Ігоря Романовича — старшого солдата
    ЛЕПЕХУ Олега Михайловича — солдата
    ЛИТВИНЕНКА Богдана Володимировича — старшого сержанта
    ЛИТВИНЕНКА Олександра Олександровича — старшого солдата
    ЛИТОВЧЕНКА Сергія Миколайовича — сержанта
    ЛІСОВА Сергія Володимировича — солдата
    ЛОКОТКОВА Віктора Петровича — старшого солдата
    ЛУКАЩУКА Сергія Робертовича — старшого солдата
    ЛУК’ЯНЕНКА Владислава Григоровича — солдата
    ЛЮБЧЕНКА Анатолія Івановича — старшого сержанта
    МАКУХУ Миколу Івановича — сержанта
    МАРКОВА Руслана Валерійовича — солдата
    МЕЛЬНИКА-САЄВИЧА Вадима Васильовича — солдата
    МИКИТЧЕНКА Івана Володимировича — солдата
    МИХНЮКА Андрія Олександровича — старшого лейтенанта
    МУРАШКА Євгена Олександровича — старшого солдата
    НЕБЕСЬКОГО Анатолія Анатолійовича — солдата
    НОВАКОВСЬКОГО Андрія Олександровича — солдата
    ОБЕРМАНА Сергія Івановича — старшого сержанта
    ОВЧАРЕНКА Костянтина Анатолійовича — молодшого сержанта
    ОЛІФІРЕНКА Сергія Григоровича — солдата
    ОЛЬЧАКА Олексія Валерійовича — старшого солдата
    ОНИЩЕНКА Василя Вікторовича — молодшого сержанта
    ОПАРІНА Костянтина Васильовича — майора
    ОСТАПЕНКА Юрія Григоровича — старшого сержанта
    ОСТАПОВЦЯ Андрія Миколайовича — старшого солдата
    ПРИМАКА Андрія Вікторовича — солдата
    ПРИСЯЖНЮКА Павла Павловича — солдата
    РЕБЦЯ Любомира Станіславовича — солдата
    РЕМІЗОВСЬКОГО Леоніда Івановича — солдата
    РЕФАТОВА Ахтема Насібовича — старшого солдата
    РОЗСОХУ Олександра Федоровича — солдата
    РЯБОВА Богдана Валерійовича — солдата
    РЯБОКОНЯ Віталія Володимировича — солдата
    САВОНІКА Сергія Вікторовича — солдата
    САМЧУКА Валерія Антоновича — старшого солдата
    СИЧА Олександра Івановича — солдата
    СМОРОДУ Ігоря Олександровича — старшого солдата
    СУПРУНА Миколу Вікторовича — молодшого сержанта
    СУШИЦЬКОГО Івана Васильовича — старшого солдата
    ТАРАДЮКА Юрія Дмитровича — солдата
    ТАРАСУНА Олександра Андрійовича — молодшого сержанта
    ТАРАШЕВСЬКОГО Дмитра Михайловича — солдата
    ТУРУНЦЕВА Костянтина Вадимовича — солдата
    ФЕДОРЕНКА Руслана Олександровича — старшого солдата
    ХЕЛЕМЕНДРИКА Станіслава Леонідовича — старшого солдата
    ХОМЕНКА Дмитра Івановича — солдата
    ХОМЕНКА Ярослава Олександровича — солдата
    ЧОРНОГО В’ячеслава Олеговича — старшого солдата
    ЧУБА Артема Петровича — солдата
    ШЕВЧЕНКА Руслана Ігоровича — старшого солдата
    ШИМУШОВСЬКОГО Андрія Михайловича — старшого лейтенанта
    ШИНДЕРА Владислава Валерійовича — старшого солдата

    Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”
    БАРАНОВА Ельві Юрійовича — старшого солдата
    БАХАРЄВА Данила Павловича — молодшого сержанта
    БЛІНКОВА Костянтина Анатолійовича — солдата
    БОЖЕНКА Павла Олексійовича — солдата
    БРЕУСА Миколу Миколайовича — солдата
    ВОЗНЕНКА Віктора Васильовича — солдата
    ГЕРИНЦЯ Миколу Михайловича — солдата
    ДВОРОВОГО Миколу Миколайовича — солдата
    ДОДЮКА Віталія Петровича — старшого солдата
    ДОЛЮ Володимира Юрійовича — солдата
    ДРОБЕЦЬКОГО Олександра Миколайовича — солдата
    ЗІНЬКОВСЬКОГО Віталія Володимировича — молодшого сержанта
    ІЛЛІЧОВА Олександра Вадимовича — солдата
    КАМАРДІНА Євгена Володимировича — сержанта
    КЛАПКА Руслана Ярославовича — старшого солдата
    ЛУЧКА Юрія Олександровича — солдата
    МАРЧЕНКА Олексія Володимировича — старшого солдата
    МЕДВЕДЬОВА Юрія Олександровича — молодшого сержанта
    МЕЛЬНИКА Віктора Павловича — солдата
    ОВЧАРОВА Антона Анатолійовича — солдата
    ПЛОТНИЦЬКОГО Олександра Олександровича — солдата
    РЯБЦЯ Микиту Васильовича — старшого солдата
    СВІТЛИЧНОГО Павла Геннадійовича — солдата
    СТАХІВА Андрія Володимировича — старшого солдата
    ТИЩЕНКА Олега Володимировича — старшого солдата
    ТРЕТЯКА Андрія Вікторовича — солдата
    ТРОХИМЧУКА Василя Анатолійовича — старшого солдата
    ФЕДОРЕНКА Андрія Станіславовича — солдата.

    Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
    12 серпня 2022 року

Viewing 9 posts - 106 through 114 (of 114 total)

Авторизуйтеся, щоб відповісти.