В этой теме 218 ответов, 9 участников, последнее обновление  Олексій Адамчик 2 дн., 23 час. назад.

Просмотр 15 сообщений - с 196 по 210 (из 219 всего)
  • Автор

Сергей Мушенок
    Участник

Да, бывает такое, у меня тоже было, но как-то само проходит. Артем говорил это из-за антиспам-фильтра
    Ссылки
    https://www.ebay.de/itm/org-Foto-Russland-Ukraine-Dnipro-Ortsansicht-1943/362816641388?hash=item54798e996c:g:B-oAAOSw54Nd0U31
    https://www.ebay.de/itm/Foto-Kradmelder-der-Wehrmacht-bei-Quartier-Frauen-in-Jepperpetrowsk-Ukraine-1943/312849981052?hash=item48d74fde7c:g:K6QAAOSwkS1dh7Xl

Вложения:
    Вы должны войти для просмотра вложений.

Ще трохи вокзала.

Вложения:

Довгоочікувані новини.
    1. Вокзал.
    2. Десь на бульварі проспекта.
    3. Московська.
    4. Перехрестя просп. Калініна — Леваневського (1-ої Чечелівки — Гасової).

Вложения:

Сергей Мушенок
    Участник

Тот самый поворот путей, что искали? Как узнали, что Днепропетровск, там же подписано Запорожье).

Все, що поруч із Дн-вськом може бути також Дн-вськом. Далі вирішив подивитися на потрійну (чи подвійну?) колію у Запоріжжі — нічого не вийшло. Далі подивився по рейках, яке депо? — Друге. Далі став дивитися, що за будинки на задньому плані — сходу не зрозумів. Подивився на тіні (не будинків, а людей і машин). Тільки потім звернув увагу, що поворот — тільки широка колія. Порівняв будинки з бурсою і поліклінікою. Співпали.

Четвертий корпус університета на день народження Гітлера.
    На мосту ну прям ажіотаж.

Вложения:

Сергей Мушенок
    Участник

4-й корпус это где, напомните пожалуйста?
    Там выходит госпиталь был, если я правильно прочитал.

Набережна.
    Будинок на Троїцькому базарі бачу вперше.
    Звичне перехрестя рано вранці у незвичному напрямку. І, як завжди, якісь інші вказівники.
    Крім цього, на e-bay зо півтора десятки нових пропозицій П’ятихаток і дещо Кривого Рогу (Pjatichatki, Kriwoi Rog).

Вложения:

Сергей Мушенок
    Участник

Фотографии 5-6, где дом Хренникова и дом Трояновского вообще похожи на довоенные открытки, в частности фонтан еще работает.
    А предпоследняя — это перекресток проспекта и Шмидта, вид в сторону Днепра?

Все так і є.
    1, 7, 8 — вокзал; 2, 6 — буд. кол. Трояновського; 3, 4 — набережна (від переправи слідів не бачу); 5, 6 — довоєнні листівки (обидвома той, хто писав, ілюструє дорогу до чогось — поки що не розшифрував, до чого саме, але Wiko — це також не ім’я людини); 9 — Троїцький базар між Короленка і Червоною; 10 — як сказав Сергій (тут контактну мережу четвірки пошкоджено); 11 — пасаж навпроти квартала Фрунзе — Пастера.

На мій запит «Kommandantur V/246» гугл видав фото теперішньої двадцять третьої школи. В принципі, цей напис — на фото з непарною стороною проспекта, тобто напрямок співпадає. Але штучний інтелект вже навіть не вважає за потрібне щось пояснювати людині.

Сергей Мушенок
    Участник

На фото набережной пролеты МХ моста еще лежат в воде, а вот на Амурском мосту не вижу разрушенных пролетов, уже восстановлены? Может конечно потому что далековато. Или все укладывается в рамках хронологии?

Це все явно 1942 рік. Амурський відновлено, видно укріплення, що їх було встановлено на мосту. Мерефо-Херсонський також відновлено, просто файли нізького розділення, і саму проїжджу частину і верх металоконструкцій, що слугують опорами, не видно.

Вчорашнє з ebay. Тільки я майже нічого, крім очевидного, не впізнаю. Завдячуючи tfde.dp.ua, де наведено вигляд Дм. Яворницького, 94а у 1944 році, можемо не сумніватися, що біля вказівника — це вони стоять на розі Дм. Яворницького і Мостової. Хоча, хоч вбий, не розумію, чому на Фабрікштрассе треба йти прямо далі, коли вона або позаду, або бозна-де звідси попереду? Крім того, можливо, хочу, але, ну ніяк не можу повірити, що майдан з ліхтарями й трамвайними лініями перед фотографом і під парканом — це Дніпропетровськ. Закликаю всіх долучатися до розв’язання ребусів.

Вложения:
Просмотр 15 сообщений - с 196 по 210 (из 219 всего)

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.