Цікаве про м. Дніпро

Ви читаєте

Визначення місця зйомки однієї фотографії

Цікаве про м. Дніпро

Визначення місця зйомки однієї фотографії

Визначення місця зйомки однієї фотографії

Головна Форуми Дніпропетровськ у період німецької окупації Визначення місця зйомки однієї фотографії

Перегляд 15 повідомлень - з 16 по 30 (всього 50)
  • Автор
    Записи
  • #11900

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=741197879676704&set=oa.433013073869487&type=3&theater&ifg=1
    Ну хотя, что заглавное фото темы в Днепропетровске мы уже не сомневались или сомневались?

    #11901

    Перекресток Пастера или Горького?

    #11904

    Ніяк не можу співставити, щоб все сходилося. Горького виключаємо, там би ми бачили пивзавод. Має бути перед поворотом на Пастера, але отут римська четвірка в інний бік. Але на це може бути тисяча причин. Має бути Пастера, але точно поки сказати не можу.

    Attachments:
    #11906

    Если Пастера, то выходит, что эта часть “Пассажа” уже в 42 была полностью разрушена.

    #11908

    Ні-ні. Якщо це – Пастера, то це – не той самий вказівник. Цей має стояти ближче до вокзала, перед поворотом на Пастера, а, значить не на бульварі, а на непарній стороні, бо інакше, ми б бачили дерева, що ростуть на бульварі. При цьому пасаж залишається лівіше, за кадром. Але все це – дуже хитке. Може треба зі Шмідта дивитися, так куди там вказувати в двох напрямках під 90 градусів? І сонце на Шмідта з протилежного боку. Більше схоже, що Пастера, але зовсім не певно.

    #11909

    Понял, указателей немцы судя по всему не жалели).
    H.B.L.- Heeres-Betriebsstoff-Lager армейский топливный склад
    если это та аббревиатура с указателя.

    #11910

    А ні! Сергій, Ви праві. Якщо це Пастера, то просто пасаж (принаймні, західний) вже зруйновано. Хоча, зається, ще є. Наприклад, тут.

    Attachments:
    #11912

    А я подумав “Haupt” – головний. Але вірний, звичайно, Ваш варіант.

    #11913

    А мне кажется или обведенный указатель “к мосту”, плохо видно.

    #11919

    Не можу прочитати.

    #11920

    Хм, что-то я запутался, на вашей фотографии 2-6 и на этой похоже видна задняя сторона пассажа все таки, как на искомом фото? Но этого же не может быть, верно?

    Attachments:
    #11926

    По указателю, что я обвел, почти уверен что там мост написано, характерная “k” высокая и первая точно “B”. И “е” в конце слова.

    #11930

    Сергію, не зовсім зрозумів! На 2-6 пасаж обвів червоним, а стіну з фотографії, де написано ORIGINAL даю з oldmaps https://oldmaps.dp.ua/?leftmap=300544&rightmap=2210841#18/48.47331/35.01994. Те, що, можливо, зображено на сьогоднішньому фото також додаю.

    Щодо Brücke, то я погоджуюсь, тільки для rüc начебто малувато місця. Але воно під дуже великим кутом, так що запросто може бути. Ну і звичайно, якщо там Brücke, то це повороот на Пастера.

    #14065

    Такое чувство, что это фото где-то рядом с заглавным
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2510585095937254&set=a.1398814410447667&type=3&theater

    #14066

    Так, можливо. Я спочатку більше схилявся, що отут, праворуч, але тіні промовляють за Вашу версію.

    Attachments:
Перегляд 15 повідомлень - з 16 по 30 (всього 50)
  • Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .