Цікаве про м. Дніпро

Ви читаєте

Нові фотографії з Ebay

Цікаве про м. Дніпро

Нові фотографії з Ebay

Нові фотографії з Ebay

Перегляд 15 повідомлень - з 601 по 615 (всього 917)
  • Автор
    Записи
  • #18670

    Романе, я дуже дякую за допомогу і участь, але, не ображайтеся, я поки трохи призупиню свою участь.
    Почитайте, що там написано. Справі це тільки шкодить.

    #18671

    Там написані реквізити, де і у якому архіві можна віднайти облікову картку на офіцера Вдовенко. Там є усі данні, про які ви кажете що їх немає. Там і точна дата народження, і місця навчання, проходження служби і ще багато чого. Окрім картки там є особиста справа з автобіографією та іншими документами на кадрового. Цих документів немає у відкритому доступі. Ці документи можуть отримати прямі родичі або…. Іншим шляхом, якщо знати де і як. Зразки таких документів саме на льотчиків отримували в використовували. Але то вже інша історія. Бажаю успіхів у справі.

    #18672

    Відтворити треба їх долю не до 28.08.41, а після.
    Успіхом для усіх буде те, що у книжках і на екскурсіях розповідатимуть правду, у гіршому випадку констатуватимуть невідому долю, а не чиїсь вигадки, а командири і історики не гратимуться людськими життями. Окремо величезним успіхом було б мабуть для рідних членів екіпажа не отримувати у 1941-му сумних повідомлень.

    #18677

    #11058
    На фото дворовий фасад гуртожитку на Караваєва, 13.
    Сори.. відповідь була далі

    #18678

    Відтворити треба їх долю не до 28.08.41, а після.
    Успіхом для усіх буде те, що у книжках і на екскурсіях розповідатимуть правду, у гіршому випадку констатуватимуть невідому долю, а не чиїсь вигадки, а командири і історики не гратимуться людськими життями. Окремо величезним успіхом було б мабуть для рідних членів екіпажа не отримувати у 1941-му сумних повідомлень.

    З огляду на те, що ви почали серьйозну справу, звернувшись офіційно до державної установи, то таки прийдеться відтворювати долю і до і після 28.08.1941р. По іншому не буває, якщо займатись по справжньому.

    Романе, я дуже дякую за допомогу і участь, але, не ображайтеся, я поки трохи призупиню свою участь.
    Почитайте, що там написано. Справі це тільки шкодить.

    Для розуміння, які саме джерала можуть відповісти на багато питань про дати, місця навчання і служби і т.інш. Приклад обліково-службової картки офіцера. Це один з багатьох документів з картотеки, про які говорив вище. Саме з цих документів можна взяти реальну інформацію.

    #18681

    Дякую, Романе!

    #18762
    aquadnepr
    Учасник

    ВЕчір добрий спільноте.

    #18767
    aquadnepr
    Учасник

    ще трохи по 50 ДБАД

    #18771
    aquadnepr
    Учасник

    Відносно ситуації на ті дні – кінець серпня 1941 – усі сили авіації були кинуті на знищення переправ.

    #18775

    Дуже дякую!

    #18809

    Коксохім. Знято приблизно звідси https://oldmaps.dp.ua/?leftmap=190643&rightmap=google#16/48.4674/34.9616.
    Мені здається, що з отієї величезної градирні чи що то таке один чи два яруси знято. На аерофото 1943 вже, здається, знов п’ять ярусів, але точно не беруся порахувати, а от на аерофото 1944-го вже точно п’ять https://oldmaps.dp.ua/?leftmap=41065&rightmap=300544#18/48.47251/34.97365.

    #18916

    Чудова фотографія з поїзда на вул. Каруни. Я так розумію, що це будівля СШ № 26. Можливо, перше її зображення? Здається, там відбувається дія 25 серпня 1941 у книзі К. Грушового “Тоді, у сорок першому”?

    Attachments:
    #18920
    imperator
    Учасник

    Фото с поезда.
    Который как то или прошёл или пройдёт амурский мост.
    Когда его взорвали?

    #18921

    25-го же ж. Але фото 1942-го. Міст вже відновили.

    #18922
    AlexV777
    Учасник

    вул. Каруни

    А чому саме школа? Там же багато двоповерхівок

Перегляд 15 повідомлень - з 601 по 615 (всього 917)
  • Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .