Створені відповіді
-
АвторЗаписи
-
Роман БугайченкоУчасник
1973-75рр Вигляд меморіалу в сквері на розвилці Мануйлівського проспекту і вулиці Конотопської (кол Воронцовський /Ростовська)
efc перше фото зайве
Attachments:
Роман БугайченкоУчасникВигляд меморіалу по вул.Незламна (кол.Петрозаводська) на 1973-75рр
Attachments:
Роман БугайченкоУчасникВигляд військового кладовища у 1973-75рр в сучасному сквері Т.Г.Шевченка по вул.Передова.
Attachments:
Роман БугайченкоУчасник6-й ряд ближче
Attachments:
Роман БугайченкоУчасникВійськова дільниця кладовища на ж.м. Клочко. 1973-75рр. За дорогою зараз 139-школа, житлові будинки ж.м.Клочко-6. Та й сама ділянка по іншому виглядає, після реконструкції у 1983р. На момент фотографування формується 8-й ряд могил. Станом на зараз їх 12, було багато перепоховань під час будівництва ж.м. + поховали деяких сучасників.
Attachments:
Роман БугайченкоУчасникДо купи мадярські фото. Полонені на розі Лесі Українки – Надії Олексієнко (Пушкіна – Чечеріна) точно обговорювались на ФБ. Інші х.з.
Attachments:
Роман БугайченкоУчасникЧасом не наша башта виглядає там?
Attachments:
Роман БугайченкоУчасникДякую, Олексій. Дівчинка піднімається вгору від Проспекту, праворуч фотографа – Троїцька церква, наче так. Датування – від мадярів. Але завжди є “але”) Дійсно, дуже цікаво.
Роман БугайченкоУчасникТрамвай маршруту №2 “Управа-Заводи”. 1942р.
Цікаво де саме стоїть. п.с. якщо не було ще)Attachments:
Роман БугайченкоУчасникТак, дуже схоже. “Німецький, капітанський”- залізничний. “Італійський, генеральський” – для іншого транспорту та пішоходів.
Роман БугайченкоУчасникДорожні вказівники перед мостом “Генерала Мессе”: навантаження до 14т, швидкість руху 10 км/год, інтервал 20м. Побудований в період 21.10 – 03.11.1941р. Напрямки руху на Павлоград та Синельнікове.
Attachments:
Роман БугайченкоУчасникУ Павлограді міст через р.Вовча будували італійці. Спочатку він був понтонним, потім на сваях. Носив ім’я італійського генерала Джованні Мессе.
Той якийсь капітальний залізничний, може десь поруч з Павлоградом.Роман БугайченкоУчасникЗа Кляйста цікава думка. Ось тут достатньо багато про мостові і не тільки переправи в Кременчуці (глави 1-8). При описанні німецьких переправ (глава 6) назва мосту імені Кляйста не згадується: http://gorod-kremenchug.pl.ua/Most/Glava-6.htm там є опис капітального мосту, який німці почали зводити взимку 1941-42рр. (на заміну обговорюваному). Новий міст також був дерев’яним але на залізобетонних опорах (використовувся до 1949р). Оцей новий міст схоже був “іменний”.
Attachments:
Роман БугайченкоУчасникПо кладовищу на території 9-ї лікарні поставили крапку. Представники Союзу Народної Памяті Німеччини провели роботи. В ході пошуку виявили пусті могили. Німці перенесли поховання.
п.с. перенесли ск. за все і з інших місць.
Роман БугайченкоУчасникСкоріше то після вибуху горить дерев’яний настил мосту. Це цілком може бути час після півдня. І тоді дата фото може бути 25.08.1941
-
АвторЗаписи