Створені відповіді
-
АвторЗаписи
-
Тестовий КористувачУчасник
test4
Attachments:
Тестовий КористувачУчасникtest3
Тестовий КористувачУчасникпроверка 2
Тестовий КористувачУчасникНа сервере произошел сбой и потерялось одно сообщение. Его писал в этой теме пользователь vicente.
Ай, какой документ!!!
Прямо “вернул” меня в то время в памяти.
Прошу прощения за то, что развиваю эту “автобусную” тему в “инвентарных номерах”, но, просто не могу удержаться…
Получается, что эта статья “угодила” в некий “переходный пкриод”. В то время была передача сразу нескольких маршрутов между АТП. Я жил на Проспекте Петровского. Там ходил 47-й маршрут, который был “флагманским” маршрутом АТП 03125/31231 (самые новые автобусы, надпись “образцовый”, и т.д.). Где-то на рубеже 70-х и 80-х к нему прибавился “15”-й экспресс с той же трассой (раньше “15” был “Автовокзал – Керченская”, затем этот маршрут стал “44”, а оригинальный “44” – “Автовокзал – Кавказская” стал “44-А”). Так вот, я точно помню, как сначала в АТП 31228 перешел “15”, а, спустя какое-то время, и “47”. В статье мы видим именно это состояние. То есть, какой-то месяц-другой спустя это распределение маршрутов было уже не актуально.
Кроме указанного мной “47”, к примеру, “28” в газете в АТП 31231 – перейдёт в 31227, хотя “45” в статье уже в 31231 (раннее 31227, “45А” остался в 31227 в связи с чем сменил номер на “64”).
С другой стороны, память подводит меня относительно не только “38”, но и “32” и “33”: никак не вспоминается – перешли ли они из 31233 в 31227 или наоборот?…Тестовий КористувачУчасникТест аттача
Attachments:
Тестовий КористувачУчасникОлексій Адамчик:
Гадаю, що, в цілому, так, крім ділянки ДІІТ — Жовтнева площа. Там вся справа саме в тому, що вона була не готова. Як тільки її замкнули, то пустили А і Б. Ну, принаймні, я так розумію. Плюс треба пам’ятати, що «Літопис» каже, що один з маршрутів пролягав від Стадіона Металург до ДІІТа. Але, як замітки 60-го року, так і літопис можна за бажання протрактувати по-різному, тому можна орієнтуватися на Паркову.
П’ятірка на фотографії з газети 1959 року стоїть перед Кірова, так що ділянку від Східної прохідної до Кірова можна зображувати суцільною лінією.Тестовий КористувачУчасникtest2
Attachments:
Тестовий КористувачУчасникtest
Тестовий КористувачУчасникДа, часть фотографий раньше всплывала, но есть много ранее неизвестных артефактов. Спасибо!
Attachments:
Тестовий КористувачУчасникtest
Тестовий КористувачУчасникФото проти сонця. Що там справа позаду, — я не розберу, а стіна зліва позаду цілком можливо будинку, що поруч з півкруглим депо.
Кнопка під формою (така, як в основних постах) тут у мене не проявляється, а «img» коректно відтворює тільки, якщо вставити інтернет-адресу.Да і сама конструкція, здається, така ж сама.. Здається я десь бачив ще фото з цього ракурсу, спробую знайти..
По прикріплюванню фото.. Ви праві і нажаль технічно неможливо дозволити неавторизованим користувачам додавати файли на форум, тому я змушений робити авторизацію. Раджу Вам авторизуватися (посилання є на головній сторінці форуму: https://artkostyuk.com/forums, зверху, над переліком тем), це займе дві хвилини, зате потім буде зручніше. Писати на форумі неавторизованим корристувачам я теж дозволяю.
-
АвторЗаписи