Створені відповіді
-
АвторЗаписи
-
Тестовий Користувач
Учасникtest4
Attachments:
Тестовий Користувач
Учасникtest3
Тестовий Користувач
Учасникпроверка 2
Тестовий Користувач
УчасникНа сервере произошел сбой и потерялось одно сообщение. Его писал в этой теме пользователь vicente.
Ай, какой документ!!!
Прямо “вернул” меня в то время в памяти.
Прошу прощения за то, что развиваю эту “автобусную” тему в “инвентарных номерах”, но, просто не могу удержаться…
Получается, что эта статья “угодила” в некий “переходный пкриод”. В то время была передача сразу нескольких маршрутов между АТП. Я жил на Проспекте Петровского. Там ходил 47-й маршрут, который был “флагманским” маршрутом АТП 03125/31231 (самые новые автобусы, надпись “образцовый”, и т.д.). Где-то на рубеже 70-х и 80-х к нему прибавился “15”-й экспресс с той же трассой (раньше “15” был “Автовокзал – Керченская”, затем этот маршрут стал “44”, а оригинальный “44” – “Автовокзал – Кавказская” стал “44-А”). Так вот, я точно помню, как сначала в АТП 31228 перешел “15”, а, спустя какое-то время, и “47”. В статье мы видим именно это состояние. То есть, какой-то месяц-другой спустя это распределение маршрутов было уже не актуально.
Кроме указанного мной “47”, к примеру, “28” в газете в АТП 31231 – перейдёт в 31227, хотя “45” в статье уже в 31231 (раннее 31227, “45А” остался в 31227 в связи с чем сменил номер на “64”).
С другой стороны, память подводит меня относительно не только “38”, но и “32” и “33”: никак не вспоминается – перешли ли они из 31233 в 31227 или наоборот?…Тестовий Користувач
УчасникТест аттача
Attachments:
Тестовий Користувач
УчасникОлексій Адамчик:
Гадаю, що, в цілому, так, крім ділянки ДІІТ — Жовтнева площа. Там вся справа саме в тому, що вона була не готова. Як тільки її замкнули, то пустили А і Б. Ну, принаймні, я так розумію. Плюс треба пам’ятати, що «Літопис» каже, що один з маршрутів пролягав від Стадіона Металург до ДІІТа. Але, як замітки 60-го року, так і літопис можна за бажання протрактувати по-різному, тому можна орієнтуватися на Паркову.
П’ятірка на фотографії з газети 1959 року стоїть перед Кірова, так що ділянку від Східної прохідної до Кірова можна зображувати суцільною лінією.Тестовий Користувач
Учасникtest2
Тестовий Користувач
Учасникtest
Тестовий Користувач
УчасникДа, часть фотографий раньше всплывала, но есть много ранее неизвестных артефактов. Спасибо!
Тестовий Користувач
Учасникtest
Тестовий Користувач
УчасникФото проти сонця. Що там справа позаду, — я не розберу, а стіна зліва позаду цілком можливо будинку, що поруч з півкруглим депо.
Кнопка під формою (така, як в основних постах) тут у мене не проявляється, а «img» коректно відтворює тільки, якщо вставити інтернет-адресу.Да і сама конструкція, здається, така ж сама.. Здається я десь бачив ще фото з цього ракурсу, спробую знайти..
По прикріплюванню фото.. Ви праві і нажаль технічно неможливо дозволити неавторизованим користувачам додавати файли на форум, тому я змушений робити авторизацію. Раджу Вам авторизуватися (посилання є на головній сторінці форуму: https://artkostyuk.com/forums, зверху, над переліком тем), це займе дві хвилини, зате потім буде зручніше. Писати на форумі неавторизованим корристувачам я теж дозволяю.
-
АвторЗаписи