Главная Форум Транспорт Закрытые троллейбусные линии

В этой теме 51 ответ, 6 участников, последнее обновление  Олексій Адамчик 16 час., 6 мин. назад.

Просмотр 7 сообщений - с 46 по 52 (из 52 всего)
  • Автор

Сергію, тут трамвай

Сергей Мушенок
    Участник

Пардон, не до конца разглядел.

Тролейбусна лінія з проспекта на Курчатова, не заходячи на вокзал??? Чи все ж таки це поворот з привокзальної площі на проспект?
    Дякуємо О. Е. Явкун і О. Волоку https://www.flickr.com/photos/alexander_volok/albums/72157680338433948/with/47820081951/.
    А що таке «пушка» на Мануйлівському, 77?

Вложения:
    Вы должны войти для просмотра вложений.
    Артём Костюк
    Артём Костюк
    Хранитель

Для мене ця лінія і досі загадка. Судячи по знімкам, перед площею була стрілка

2) Водитель, работающий давно, рассказывал и показывал где был разворот на Тополе, там до сих поры опоры стоят даже. Это на остановке «ул. Тополиная», в районе перекрестка с одноименной улицей…

Дозволив собі поцупити на https://www.facebook.com/groups/421334225037372/?ref=direct фотографію, надану Юрієм Савенковим. Ось він, цей розворот. Подивіться, як розташовані опори — точно-точнісінько, як на наведеній Денисом Щербиною схемі від неназваного (шкода!) водія! Мене просто вражає точність донесення до нас цієї інформації. Дуже дякую!
    На фейсбуці за якимось дивом це названо Парусом, але будинок на знімку — це, звичайно ж Тополя-2, 22.

Вложения:

Продовжимо тягати фотографії колишніх тролейбусних ліній зі сторінки О. Присягиної https://www.facebook.com/groups/421334225037372/?ref=direct.
    Якщо я не помиляюся, то у об’єктив потрапили одразу: тролейбусна лінія зі Шмідта на просп. Пушкіна, тролейбусна вулицею Шмідта, трамвайна зі Шмідта на Пушкіна направо, трамвайна зі Шмідта на Пушкіна наліво, трамвайна з Пушкіна на Шмідта, тролейбусна з Пушкіна на Шмідта. Хоча, там можна і заплутатися, але, гадаю, що все вірно розгледів.
    Також додам відомі фотографії для порівняння будівлі ЛГЗ. Порівнявши вікна, роблю висновок, що наріжна чотириповерхова вежа — післявоєнної побудови.

Вложения:

… гадаю, що все вірно розгледів…

Ні, не вірно. Треба ще додати трамвайну лінію з просп. Пушкіна наліво на Шмідта. Був і такий поворот — див. аерофотознімок 1965 року. Поуважніше подивившись, бачу на фотографії чотири трамвайних проводи.
    А ще знадобилася доба, щоб збагнути, що взагалі-то очікував би лівого повороту тролейбусної лінії з Пушкіна на Шмідта, тобто від Філософської. А те, що на фотографії, я можу протрактувати тільки як правий поворот — від Ю. Савченка. Що за лінія?
    Ага, поки писав, вигадав пояснення: на цьому перехресті ж донедавна не було проїзду згори вниз; мабуть і тролейбусна лінія робила петлю, розвертаючись на Ю. Савченка.
    Перепрошую за думки вголос.

Просмотр 7 сообщений - с 46 по 52 (из 52 всего)

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.