Главная Форум Транспорт История трамвайных маршрутов № 10, 10-А, 11, 12, 13 по ул. Рабочей.

В этой теме 64 ответа, 5 участников, последнее обновление  Олексій Адамчик 1 неделя, 2 дн. назад.

Просмотр 5 сообщений - с 61 по 65 (из 65 всего)
  • Автор

imperator
    Участник

Или все вагоны с узкой колеей были уничтожены в процессе освобождения Днепропетровска? Так вроде некоторые маршруты в 44-45г.г. запустили как узкоколейные, хотя бы к ДИИТу

Ці будинки — післявоєнні, а саме селище Верхнє — довоєнне. Я раніше щось вираховував на аерофотознімку, повторю тут.
    Щоб довоєнна трамвайна лінія йшла саме сюди — це малоймовірно, швидше прямо — вул. Робітничою, але поки що невідомо.

Вложения:
    Вы должны войти для просмотра вложений.

В нашому розпорядженні з’явилася нова низка аерофотознімків 1941, 43 і 44 років. Не можу втриматися і не зазначити, що на цих фотографіях дуже багато нової і надцікавої інформації. Дякуємо Сергію Чигвінцеву. З часом Артем Костюк розмістить їх на Oldmaps.dp.ua із прив’язкою. Ну, і чому я про це почав — нарешті маємо кінцеву 11-го маршрута 1940 року. Це — розворотна петля, справді аж у кінці тогочасної Робітничої — аж біля залізничного роз’їзду Фабричний (зараз — станція Дніпро-Вантажний). Наводжу скріншот з фрагментом аерофотознімка з кінцем Робітничої і селищем Верхнім. І з петлею трамвая. Зараз це місце — це, приблизно, там, де теперішній трамвай виїздить з Призаводської на Будівельників. Дата зйомки фото — 26.07.1941 р.

Вложения:

vladislav kliuchik
    Участник

А это Титова?

Вложения:

Ні, це Литовська. Лінію сучасної Тітова я оцінюю приблизно так:

Вложения:
Просмотр 5 сообщений - с 61 по 65 (из 65 всего)

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.