Цікаве про м. Дніпро

Ви читаєте

Закрытые трамвайные линии

Цікаве про м. Дніпро

Закрытые трамвайные линии

Закрытые трамвайные линии

Головна Форуми Транспорт Закрытые трамвайные линии

Перегляд 15 повідомлень - з 646 по 660 (всього 935)
  • Автор
    Записи
  • #16675

    а кто помнит с Курчатова был прямой выезд на К.Маркса,обнаружил рельсы на пл.Петровского,хотя раньше их не замечал,да и когда депо еще было не помню,что бы трамваи без разворота ездили туда,кто подскажет?

    Ось нам саме про це й нагадали Андрій Меркулов і Томас Фішер на трансфото https://transphoto.org/photo/1405683/?aid=15706. Здається, то для тієї “десятки” було прокладено прямий шлях (замість йти на Виконкомівську, вона йшла як одинадцятий, тільки на Вокзалі не розверталася, а йшла колом просп. К. Маркса – Шмідта – просп. Пушкіна – Робітнича)

    #16678

    22 – абсолютно точно. 22 – ширококолійний митищівський “Х”, швидше за все 1935 року поставки. З 1 до 40 – всі “Х”, якісь останні – можливо вже усть-катавські, не митищівські.
    На просп. Петровського ми б бачили зовсім інше – двоповерхові будинки, інший рельєф.
    Від будинка праворуч ми бачимо лише одну стіну. Як ми можемо знати, вона довша чи коротша за перпендикулярні стіни?
    Я і сам не розглядаю свою версію як стопроцентну, але нічого іншого ні на Вокзалі, ні будь-де я не знайшов. А якщо й справді той будинок праворуч ми бачимо через паркан депо, то це пояснює, чому ми не бачимо колій першого маршрута (хоча вони сюди могли навіть взагалі не доходити під час будівництва вокзала) і бульвара. За тінями, а також на аерофото’1918 можна перевірити, що поверховість будинків співпадає.
    P. S. Та й з сюжету ясно, що це кінцева “Вокзал”.

    #16680
    vladislav kliuchik
    Учасник

    А рельсы нынешние, что сфотографировал Владимир, может для того были, чтобы трамвай со второго депо попал побыстрее без крюка на Пл.Петровского на Островского и на маршрут?

    Использовался для выезда 18/19 из второго депо + потом по этой линии 10-ка шла, не заезжая на вокзал, 2000-2003.

    #16681

    Спасибо за ответ

    #16687

    угол Артема и Маркса,дом 53 и рельсы на Артема вверх,уже наверное без трамваев или еще ходили

    #16692
    imperator
    Учасник

    Да некуда им уже в 51м году было ходить.
    Везде перешили колею ещё в 48-50г.г.

    #16707

    Можливо хтось, так само як і я, раніше не помічав вагончика “Пристань – Базарна”, що підіймається.
    Саме цей файл – зі сторінки Музея історії Дніпра https://www.facebook.com/MIDnipro/.

    #16777

    В продолжение темы, впервые вижу тупик и разъезд этого маршрута на фото, со стр. А. Волока в ФБ, коллекция Виктор Хохолев
    https://www.facebook.com/photo?fbid=3421380394647872&set=a.262978550488088

    #16779

    Дуже дякую, Сергію!
    Так, тут питань виникає повно. Але, схоже, що воно там змінювалося. Тільки от зрозуміти б, як було раніше, а як пізніше. Другий файл (з трьох нижченаведених), я так розумію, з потенційно найпізнішого перетворюється у ледь не найстаршого?

    #16783

    Три вагони на п’ятачку справляють, звичайно, враження.
    Той, що на правій для нас колії, якийсь радикально інший.

    #16785

    Другий файл (з трьох нижченаведених), я так розумію, з потенційно найпізнішого перетворюється у ледь не найстаршого?

    Выходит так, трамвайного тупика то на нем нет. Тогда что за разрушенные здания на заднем плане, пожар, погромы?

    #16786
    imperator
    Учасник

    А где на тех вышевыложенных фото характерные столбы для подвеса питающего провода(кроме понятно того снимка, где руины), которые отлично видны на фото Волока?
    Может там все снимки периода что только Амурский мост построили?

    #16787

    а где видно руины домов,это пристань в каком месте?

    #16788

    От у мене і виходить, що це не руїни, а все це лише будується.
    Щодо опор – мій варіант (опори з ізоляторами, здається, також збереглися і на знімку з трамваями, але не все я там чітко бачу, не будемо на них акцентувати):

    #16791
    imperator
    Учасник

    Ну на том Вашем верхнем фото и рельсы при желании можно увидеть.
    Да и фото качественное, как у Прокудина-Горского, явно перед первой мировой прямо снято.
    А что там видно на фото с лодками на пристани(сером)?

Перегляд 15 повідомлень - з 646 по 660 (всього 935)
  • Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .